Opinie o ReiCo Spedition GmbH & Co KG w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ReiCo Spedition GmbH & Co KG. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ReiCo Spedition GmbH & Co KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ReiCo Spedition GmbH & Co KG w Gorzów Wielkopolski

tfrt1411

Nie bądżcie tak nieuprzejmi dla pana Andrzeja, mi pomógł nawet po tym jak Dr mnie wyrzucił mnie z pracy

BANAN
@tfrt1411

to ty konfidencie z 1619 ???

Sympatyczny

SIEMKA.JA PRZEPRACOWAŁEM ROK I SIĘ ROZCHOROWAŁEM TO ZARAZ WYSŁANO MI WYPOWIEDZENIE. MAM 50 LAT DRUGIEJ TAKIEJ DZIADOWSKIEJ FIRMY NIE SPOTKAŁEM. CIĄGŁE NOCKI , OBCIĄŻAJĄ ZA BYLE CO BYLE POWODU OBCIĄŻAJĄ ZA PALETY KTÓRYCH NIGDY NIE MIAŁEŚ I NIE WIDZIAŁEŚ .TO JEST FIRMA ..DZIADTRANS'. A TEN ANDRZEJEK TO TYLKO PODAJNIK DO OBORNIKA (usunięte przez administratora) ABYŚ TYLKO PODPISAŁ UMOWE. DZIADOSTWO. CORAZ WIĘCEJ LUDZI SKŁADA IM POZWY I SIĘ NIE DZIWIE. JA WŁAŚNIE ZŁOŻYŁEM POZEW I DZIADOM NIE ODPUSZCZE.SPRAWA DO WYGRANIA BEZ WIĘKSZEGOTRUDU BOONI LICZĄ ŻE KIEROWCY ODPUSZCZĄ ALE NIE JA....POZDRAWIAM I ODRADZAM.

Dyspozytor

czy ktoś pracował w tej firmie jako spedytor? (usunięte przez administrator)szuka spedytora. na tym forumie sa tylko negatywne opinie o tej firmie. proszę o info.

ruski
@Dyspozytor

nie pchaj sie tam do biura. chyba ze lubisz wyzwiska i krzyki ze strony szefa...

rama

ja pracuje w systmie 2/1 sciagneli mnie w piatek i do domu 2 tygodnie to byla masakra nie praca non stop gonitwa i robota na magazynach zalad rozlad skanowanie wszystko sam.nie polecam tej firmy.

Vinix
@rama

Pracodawca mówi na początku mogę nawet zacytować " kierowca niemiecki ma w zawodzie wpisane , że ma do zrobienia załadunek i rozładunek. Żeby nie było tak, że pan tego nie wie ,że później trzeba będzie towar rozładować i załadować" także nie mów, że ciężko bo trzeba załadować i rozładować palety ;) pozdro.

Kierowca c

Dużo obiecanek (mało pracy, wysoka pensja), czyli to co kandydat chce usłyszeć. Po przyjęciu odwrotnie dużo pracy i mniejsza pensja, bo obciążają za wszystko. U mnie nie mieli za co obciążać to zawsze się coś nie zgadzało (kilka diet mniej, niezapłacone za mieszkanie, itp.). Zawsze mieli wyrównać w następnym miesiącu, ale po pół roku skończyła mi się cierpliwość i teraz muszę iść do sądu pracy - jak wielu z tej firmy.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Mazurskie Miody
logo firmy Kierownik salonu
Gorzów Wielkopolski
Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.
logo firmy Brygadzista - Monter sieci światłowodowych
Nowima Sp. z o.o.

andrzej

Kolego Przemku. Stanowczo odradzam!!! Pracowałem tam to wiem co piszę.

Vinix

Ogłasza się bo Polacy / Rodacy nie wytrzymują nawet miesiąca tak jak zapewne Ty ;)

Zostaw merytoryczną opinię o ReiCo Spedition GmbH & Co KG - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w ReiCo Spedition GmbH & Co KG?

Zobacz opinie na temat firmy ReiCo Spedition GmbH & Co KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ReiCo Spedition GmbH & Co KG?

Kandydaci do pracy w ReiCo Spedition GmbH & Co KG napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ReiCo Spedition GmbH & Co KG
1.3/5 Na podstawie 129 ocen.

ReiCo Spedition GmbH & Co KG