Opinie o Kaufland w Gorzów Wielkopolski Kosynierów Gdyńskich 29a

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Kaufland, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kaufland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland w Gorzów Wielkopolski Kosynierów Gdyńskich 29a

Dana Nowy wpis
Klient

Obsługa niekompetentna, opryskliwa, nie przygotowana do pracy. Nie można się dowiedzieć o ceny wykładanych warzyw. Na warzywach dziś przed godz. 8 nie było cen na interesujacych mnie warzywach a wykładający warzywa panowie też nie potrafili udzielić informacji zachowując się arogancko. W punkcie informacji na moje pytanie o cenę kapusty zielonej panienka arogancko odnosząc się egzaminuje mnie, pytając: "co znaczy zielonej" potem każe mi wziąć gazetke i tam zobaczyć sobie ceny. Naprawdę jest to porażka dla tego sklepu. Tacy pracownicy chluby i dobrej opinii dla sklepu nie przyniosą. Nie dziwmy się, że nie macie dobrej renomy. Bo żeby ją wypracować, należy dobrać odpowiednią kadrę pracowników. Niestety obecna pracuje chyba za karę. Tak na koniec: zanim otworzycie sklep towar powinien czekać już na klienta z aktualnymi cenami a punkt informacyjny powinien znać ceny i uprzejmie informawać klienta który o nie pyta. Istnieje ogromna potrzeba szkolenia tych ludzi, a jeżeli ktoś jest oporny na wiedzę nie nadaje się, wtedy usuwać z załogi. Na pewno po długim czasie dobra renoma wróci i z przyjemnością klient tam zawsze wróci. Tak na koniec widać, że nie ma tam kontroli nad pracownikami, a niewątpliwie przydałaby się taka.

Na razie nie ma nowych komentarzy od obecnych i byłych pracowników firmy Kaufland w mieście Gorzów Wielkopolski? Podziel się z nami opinią, czekamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kaufland