Opinie o IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Co tam się dzieje że co półtora roku szukają szefa IT?

Zenek

Mam pytanie co takiego dzieje się w tej firmie o ile jest ktoś skłonny się wypowiedzieć, że ciągle szukają bhpowca? Podobno potrafią zapłacić bardzo dużo na kierowniczym stanowisku? Pytanie otwarte bo chciałbym zasilić szeregi tej firmy...

Praca bhp
@Zenek

To bhpowiec na wyjazdy dla jednego z projektów

Wykorzystywanie pracowników ,praca po godzinach dość często bo trzeba ukończyć projekt . Nie płacą za przepracowane nadgodziny ciężko dostać dzień wolny . Firma Ivy jeden z najgorszych pracodawców w Bydgoszczy za marne pieniądze .

Asdf

Nadgodziny nie sa przymusowe tylko dla chetnych, a ze nie potrafisz mowic nie, to zostajesz. Placa za kazda nadgodzine, jak nie zaplacili to zglaszasz do kierownika albo hr ze jest blad i koryguja, jak tego nie zrobia zglaszasz do pip.

xxx

pewien popularny w polsce model sowy mobbinguje pracowników, jak można było takiego typa awanasować nie mam pojęcia

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko TECHNIK ELEKTRONIK (NR 2524).
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Nowy zarząd i ich ppodchody

Czy to czasem nie jest artykuł o Ivy: (usunięte przez administratora)

@Nowy zarząd i ich ppodchody

Tak

@Nowy zarząd i ich ppodchody

Skoro zlamal jeden z zapisow umowy to chyba normalne ze mu ja zerwali?

Ciekawy

A jaki zapis?

@Ciekawy

Ten o zakazie organizowania zwiazkow zawodowych

@nick

żaden pracodawca nie może zakazać organizacji związków zawodowych w zakładzie pracy. Kodeks pracy jest w tej kwestii jednoznaczny

@_Cobra_

Tysiące ludzi ma taki zapis w umowie, nikt jeszcze tego nie zglosil, badz pierwszy jak serio uwazasz ze to (usunięte przez administratora).

@nick

przeczytałeś co napisałem ?

Maciek

Co tam za fuckup wyszedł z prezesem?

@Maciek

Nosił wilk razy kilka ;-) Ponieśli i wilka!

Jacusplacus
@aqq

A kolega to zna szczególy czy sam usnuł jakas teorie?

@Jacusplacus

Kto pracuje od początku z Panem prezesem to wie.

Mwj
@aqq

Wie tylko ze ten czlowiek tyle lat pracowal i dbal o ludzi, opieka medyczna opieka psychologa silowania stolowka. Ale wiadomo ndla niektórych to w ciaz za malo.

@Mwj

Tak i to wszystko za swoje ?! hahahaha

Sławek M
@Maciek

Co niektórzy PM - owie są teraz osr...ni , aż miło popatrzeć !

Mwj
@aqq

To jest amerykańska korporacja wiec logicznym jest ze nie „ za swoje” ale można dbac i muśleć o ludziach i poprawiać im komfort pracy a można tego nie robić.

@Sławek M

Sami teraz PM-owie zaczną donosić jeden na drugiego do nowego zarządu ,który z nich był bliżej z GRUBYM, żeby ocalić swoją posadkę. Będzie kino.

@Sławek M

chcialbym to zobaczyc z lm na czele

nik
@aqq

niektóre tzw. "liderki" od zawsze to robiły i tak zbudowały swoją "karierę", żenująca blondyna kąpiąca pod innymi dołki, wstyd..

Niwe

Witam, w jakich godzinach pracuje hr i biura?

c
@Niwe

hr 8-16

Czekam

Jest dużo firm lepszych niż iqor tak piszę ktoś to proszę no proszę podaj mi przykład chociaż jednej firmy która jest lepsza no! Halo odwagi! Proszę napisać chociaż jedną!!!!!!!!!!!!!!

@Czekam

Nawet podstawowe czyli Lidl i Biedronka są lepsze pod każdym względem (usunięte przez administratora)

Pico

Stokrotka

Jola

Na przykład Unilever

alexa
@Jola

Unilever hehehe znam wielu którzy tam pracują i skarżą się że czasami wypłata w okolicach 900zł przy umowie na pełny etat

Oli
@alexa

Puknij się w łeb. Jak może być wypłata 900 zł na pełnym etacie, skoro 1680 zł netto to najniższa krajowa ?

Jakub
@Oli

To prawda. Może Alexa miała na myśli pół etatu? Pracujesz w firmie i możesz dodać kilka słów na temat wynagrodzeń.? Chętnie dowiedziałby się jak to realnie wygląda i czy są premie lub jakieś dodatki. Czytałem, że pracodawca oferuje kursy językowe, dofinansowanie do lunchów i prywatną opiekę medyczną. Chciałby dowiedzieć się więcej.

alexa
@Oli

W umowie masz pełny etat a z tego co słyszałem wiele razy zdarza się tak że nie ma pracy i kończysz miesiąc np. z 90 godzinami i tylko za te 90 godzin Ci zapłacą mimo że jesteś zatrudniony na pełny etat. Tak to właśnie wygląda z tego co się orientuję.

Lola
@Oli

W unileverze zapierniczasz w systemie 4 brygadowym 7 dni w tygodniu za 2200zl na rękę. Pracowałam tam.

Jabilnik

Ktory lidl albo biedronka daje 5000zl podstawy zwyklemu pracownikowi?

@Lola

Co za bdura, pracowałem w unileverze pół roku, ale było mi za ciężko (byłem na brygadzie C, podobno B jest o wiele wiele latwiejsza), ale wypłata miesięczna to około 3000zł

Maciek

Można zarobić więcej niż najniższa krajowa ?

krajowa
@Maciek

z tego co się orientuję, mając umowę o pracę na pełen etat, zawsze dostaje się więcej o stówkę lub kilka, niż najniższa krajowa.

Hunkurdur

Ostatnio na olx bylo ogloszenie na serwis z widelkami 5,5-6,5k brutto podstawy

Były
@Hunkurdur

Haha nie wiem skąd to wyczytałeś ale tak nie ma. Osoby które robią już długo nigdy takich pieniędzy nie widzieli a na dodatek zarabiają mniej niż nowy pracownik

Hunkurdur
@Były

Juzu usuneli ogloszenie ale masz tutaj webcashe: (usunięte przez administratora) Jakbyt nowi zarabiali wiecej niz starzy to ci starzy by sie po prostu zwalniali i zatrudniali na nowo.

@Hunkurdur

To prawda ze repair zarabia lepiej niz inzynierowe ktorzy im pomagaja. Tak samo nowo zatrudnione osoby maja lepsze pieniadze niz ci z doswiadczeniem, wiedza

Neutralna
@górnik

Zgadzam się, pracownicy z doświadczeniem są dla firmy mniej warci niż świeżak. Ale i sama atmosfera pozostawia dużo do życzenia. Nawet nowi pracownicy odchodzą, po szkoleniach i jednym miesiącu samodzielnej pracy. Jak to mówią "Ryba psuje się od głowy" i jest w tym dużo prawdy, skoro nawet nowi pracownicy nie wiążą swej przyszłości z tą firmą. Czasami człowieka w pracy trzyma atmosfera i ludzie, z którymi współpracuje, ale każdy ma swoje granice. To co bardzo kole w oczy to kolesiostwo oraz brak profesjonalizmu w zarzadzaniu na poziomie operacyjnym.

@Neutralna

sa dzialy gdzie dobrze sie pracuje i atmosfera jest ok - np monitory na car sie bardzo poprawilo plyty to najgorsze miejsce gdzie mozna trafic w tej firmie chodz dzieki nadgodzinom mozna zarobic nawet nowy prezes nie zrobi z tym porzadku zal mi tych ludzi ktorzy maja taka wielka wiedze co oni w tej firmie jeszcze robia

@górnik

Co jest takiego na płytach? Podobno nikt się nie czepia o nic, a jak już się czepia jakiegoś technika, to ten pisze bezpośrednio do PM maila w stylu "jak wam się nie podoba to mnie zwolnijcie" i na tym gadka się kończy.

Jey

A jak jest na naprawie plyt?

@Jey

Nikt nie ma czasu odpisac bo od roku robia ciagle po 12h i wszystkie weekendy

Szukający.

Cześć. Widziałem, ze firma szuka osób na stanowisko magazyniera. Może ktoś napisać jakie są mniej więcej zarobki i czy firma z góry narzuca kwotę, czy stawkę można indywidualnie negocjować na rozmowie kwalifikacyjnej.

Whatever

Bobo dzięki za fun...było tak absurdalnie, że reżyser filmu o Dyzmie lepiej by tego nie wymyślił. Dobry z Ciebie człowiek.

Śmiech na sali

Współczuję tym młodym ludziom którzy z taką energia i werwa przychodzą tu pracować. Są tacy dumni że mają pracę aż ich energia rozpiera. Nie wiedzą tylko jednej rzeczy. Firma ma dużo pracy więc Was zatrudnia. Projekt się skończy to automatycznie Was zwolnią. Nigdy ni było i nigdy nie będzie tak że macie tu zapewnione stałe miejsce pracy. Zacznie się nowy projekt to zaczną zatrudniać nowych i tak bez końca.

HJKL
@Śmiech na sali

Jak juz kogos zatrudnia to nie wywalaja z byle powodu zeby zaraz kogos innego zatrudnic, rekrutacja, szkolenia, badania itd kosztuja. Znam takich co nie pracuja i nie przychodza jak im sie nie chce, mowia "i tak mnie nie zwolnia bo kto bedzie na nich pracowal?" i tak sie slizgaja pare lat bez problemow. Zwlaszcza teraz jak nadmiar pracy przez covid Poza tym jakby wierzyc w to co pisza hejterzy, to wypowiedzenie to najlepsze co mozna dostac w tej firmie xd

Kajtek
@Śmiech na sali

Szczerze nie polecam tej firmy osobom które chcą pracować i chcą być zatrudnieni na dłuższy czas ta firma stawia tylko na młodych ludzi tak jak ktoś tutaj pisze serwis się kończy i zwalniają i to jest prawda zostają tylko pracownicy z umowami stałymi a i też ostatnio zdarzało się że zostali zwolnieni w tej firmie liczy się tylko kolesiostwo kto komu (usunięte przez administratora) liże i palec prosto w (usunięte przez administratora) trzyma , normę trzeba zrobić a jak nie zrobisz to jesteś najgorszy firma i praca nie jest zła tylko atmosfera którą ludzie tam tworzą jest niedopuszczalna , ale firma to toleruje .Premie ma tylko swój co trzyma z manadzerem lub liderem i jak są soboty to też przychodzą swoi . Czy byłem zadowolony z pracy Tak ale nie z atmosfery jak tworzą ludzie . Myślisz o dłuższym zatrudnieniu i chcesz pracować szukaj innej firmy .

Na jakie benefity można liczyć w iQor Global Services Poland Sp. z o. o.?

Multisport, prywatna opieka medyczna, śniadania/obiady po 3zl

Michu

Czy to prawda, że w tej firmie jest duza rotacja pracowników ? Jak to wygląda na ul. Fordońskiej a ul. Szajnochy ??

zadowolona
@Michu

Wszystko zalezy od projektu na ktorym sie jest a nie lokalizacji. Z tego co ja slyszalam to chyba tylko na plytach jest duza rotacja

zadowolona

Pracuje w firmie od ok 5 lat i jestem ogromnie zszokowana waszymi wypowiedziami. Po 1 jezeli przestrzegacie ludzi przed dana firma, pamietajcie ze pomimo ze firma jest jedna to w niej jest dosc sporo projektow i na kazdym jest inaczej. Osoby z zewnatrz nie maja o tym pojecia. Ja pracuje na dosyc malym projekcie i jestem zdecydowanie zadowolona z tego co robie. U nas jest przemila atmosfera pracy, wszyscy sie lubimy i szanujemy. Normy mamy takie ze z palcem w (usunięte przez administratora) mozna je zrobic a o ile normy wyrabiamy o tyle kierownik nie wtraca sie czy w to czy ktos cos je, czy sluchamy muzyki, czy ile czasu jestesmy na przerwie. Ciesze sie ze trafilam na te firme i czytajac wasze wypowiedzi mam wrazenie ze piszecie o zupelnie innym miejscu pracy. Pozdrawiam wszystkich i ja osobiscie polecam.

Elvis

Czy do Ivy można się dostać przez jakąś inną agencję niż Manpower?

Iqjaj
@Elvis

Randstad

QwertyDELLCAR

Po odejściu z firmy stwierdzam że był to zmarnowany czas. Człowiek się nie rozwija, stara,angażuje tylko po co? Kierownicy,brygadziści ci co byli w porządku dla ludzi już nie pracują albo zostali na tyle styrani przez górę że zrezygnowali sami. Jedno kolesiostwo gdzie ,,lepsza zmiana,, po znajomości wciąga na projekt swoich ,, ziomków" którzy bezkarne są ponad wszystkich konsumują paluszki,orzeszki na stanowisku słuchając, zenka martyniuka na całą p.... pomimo zakazu na serwisie i pakują 14 sztuk lapków przez 12h pomimo normy 65 sztuk na 8h i to on ma nadgodziny w nagrodę a ty nadganiaj za niego, normalnie inny pracownik jest za to goniony i tylko ,,ziomki'' mają na takie cos przyzwolenie kierownika. Wynagrodzenie jak na taką firmę słabe raz do roku na prp jest szansa na podwyżkę ale nie za dużą. Kursy i szkolenia są w teorii bo w praktyce od 2 lat nie idzie się doprosić o badania na wózki widłowe pomimo zrobionego kursu i uprawnień na własną rękę. Dell Car oferuję 1 koszulkę na 2 lata pracy bo zamówienie nowych jest niczym wyprawa na księżyc. Doświadczony pracownik który ma większą wiedze niż nie jeden kierownik został przeniesiony na szajno bo się wychylil z szeregu a takich trzeba się pozbyć dla posłuchu innych. Brak zgody i problem z wybraniem własnego urlopu nawet na bardzo ważne okoliczności. Podsumowując praca na chwilę nie na dłuższy czas bo człowiek po latach budzi się z ręką w nocniku.

Magdalena
@QwertyDELLCAR

A powiedz, gdy pracownik iQor Global wyrobi tę normę 65 sztuk przez 8h lub nawet więcej ,to otrzymuje jakąś premie/dodatek? Jeśli tak to ile one wynoszą? Dzięki

QwertyDELLCar
@Magdalena

Pracownik często przekracza normę a nic w zamian nie dostaje, powiem więcej wiele razy gdy wyrobiłem swoją normę stanowiska byłem skierowany na inne miejsce nadrabiać zaległości za innych.

@QwertyDELLCAR

Posluchaj kolego chyba masz zle info albo po prostu boli Cie (usunięte przez administratora) i to nie malo ze piszesz takie bzdury od kiedy norma to 65 szt przez 12 h na packaut robota byla robiona i nie musial nikt na kikogo (usunięte przez administratora) wiec wysales sobie to z (usunięte przez administratora) albo z palca zal mi Ciebie nic dzienego ze juz nie pracujesz ty (usunięte przez administratora) a z muzyka moze zazdrosciles pewnie jako pierwszy byles u kierownika sie poplakac no coz bol (usunięte przez administratora) zawsze zostanie obecnie pracuje w ivy i znam dobrze temat nie ma zadnych przywilejow bo mimo tego ze ktos kogos zna i zalatwia prace po znajonosci najwazniejsze jest to ze ktos sumiennie pracuje a to ze muzyka sobie poleci to raczej nikomu to nie przeszkadza chyba ze takim ludzia jak Ty . Obecnie napluł bym Ci w morde za takie farmazoniki nie pozdrawiam. ????

Były Dell Car

Ta firma to (usunięte przez administratora) i to co piszesz mija się z prawdą pewnie wchodzisz w cztery litery przełożonym i tak to opisujesz, to co pisal @QweryDELLCAR to cała prawda pracy w tym (usunięte przez administratora) tylko kolesiostwo a co za tym idzie największe (usunięte przez administratora) po 3 latach pracy tam mogę stwierdzić jak to wygląda ludzie którzy się starają są piętnowani aby się nie wychylać a jak zagrażają wiedzą i doświadczeniem są przenoszeni gdzie indziej no bo kierownik się boi o swój stolek, z tym normami to tak samo kolega brygadzisty robi po kilkanaście sztuk i wszytko ok ale kto inny od razu ma rozmowę czemu tak mało, to w sumie z nudów zrobisz więcej sztuk ale no... tak samo z spóźnieniem kolega się spóźnil to ok ale zwykły pracownik nie, kolejny przykład Najśmieszniejsze PRP obiecują złote góry a jak przychodzi co do czego to nawet płakać się nie chce z podwyrzki

przypadkowy

Wszedłem na chwile zobaczyć opinie. Ale z Ciebie (usunięte przez administratora) i gbur. Takie chamy niszczą rynek pracy w tym kraju. Dziwię się jak przeszedłeś proces rekrutacji. Do skarmiania bydła się nadajesz a nie do pracy wśród ludzi!!

Misiu

Jak wygląda kwestia nadgodzin w tej firmie? Czy pracuje się tydzień po tygodniu 12 godzin czy są dodatkowe dni wolne za to że robi się nadgodziny?

@Misiu

Zalezy od projektu, na niektorych nie ma nadgodzin, na niektorych ciagle 12 i zadnego wolnego nie dostaniesz bo za duzo roboty. Nawet jak zamkniesz limit nadgodzin z kodeksu pracy to dalej robisz 12

Misiu
@Asdf

A nadgodziny są obowiązkowe czy można np. zrezygnować w wybrany dzień?

@Zzdduuppyy apropo nadgodzin - często są?

Zzdduuppyy

Teraz - moim zdaniem - często, bo są bardzo duże ilości. W lutym powinno się uspokoić ale może być jeszcze gorzej jak będzie ilość sztuk rosła

Zostaw merytoryczną opinię o IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 5 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 155 ocen.
  • Fordońska 248 G
    85-766 Bydgoszcz

IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.