Opinie o Citronex Trans Logistic Sp. z o.o. w Zgorzelec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Citronex Trans Logistic Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Citronex Trans Logistic Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Citronex Trans Logistic Sp. z o.o. w Zgorzelec

Citro

Dyskont Paliwowy Citronex zlokalizowany przy wjeździe na A4 w Zgorzelcu. Nie polecam nikomu współpracy w szczególności z obecnym managerem obiektu Mariuszem B. Zastraszanie pracowników, wywoływanie presji, zwolnienia pracowników.

Diana Nowy wpis

Witam, czy może mi ktoś wprost napisać jak konserwator teraz będzie w firmie zarabiał? mąż zatrudnia się na takim samym stanowisku w innym miejscu, w tym przypadku odległościowo miałby nawet podobne, zastanawiam się więc jak z pieniędzmi by wyszedł

Klaudia Nowy wpis

Jeśli chcecie zachować zdrowie psychiczne to nigdy nie idźcie do pracy na DP2 Zgorzelec. To co się tam obecnie wyprawia pod rządami managera i Pani pożal się boże kierownik wykończy nawet najbardziej odporną psychicznie osobę.

Johnson Nowy wpis

Niestety w oddziale we Wroclawiu rozmowy stacjonarne przeprowadza osoba kierujaca się w rozmowie swoim ego, sama majaca glebokie braki w wiedzy podstawowej dla zawodu. Brak kontaktu zwrotnego ze strony pracodawcy apropo decyzji - brak profesjonalizmu.

@Johnson

Możesz napisać coś więcej o tej rozmowie, tzn. jakie pytania zadawali, że aż tak źle ją oceniasz. Trochę mi to dało do myślenia, bo mam zamiar wysłać cv na stanowisko Inżyniera Budowy. Wymagania spełniam, to liczę się z tym, że odezwą się do mnie z zaproszeniem na rozmowe. Teraz kwestia tego, czy warto w to iść, czy szkoda czasu..

Na zeszłoroczne zapytanie o kontrolera jakości odzewu brak? jest dalej taka oferta, pewnie nie identyczna, ale kto wie? w opisie podkreślony został dynamiczny rozwój firmy, czy to ze względu na rozwój są prowadzone nabory? ocenicie warunki, bo chyba będę aplikować?

Aplikowałeś do Citronex Trans Logistic Sp. z o.o. na stanowisko KIEROWCA C+E – chłodnia – międzynarodowe – Zgorzelec? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Rafal

Witam, na jakie zarobki można liczyć pracując na szklarni z pomidorami ?

Ciekaw jestem jak Panowie za kółkiem odnieśliby się do tej ostatniej opinii względem warunków. faktycznie są tu tylko osoby, które nie maja pomysłu na życie? Mimo wszystko mam doświadczenie z jazdy na chłodni, a oferta teraz na nią wisi na międzynarodówkę. Piszą w niej o kwotach od 9 do 12 tys na rękę. Wyjaśnicie różnice tej trojki? System? Na 3 / 1 będzie 12?

Okej ,widzę ze nie tylko ja zauważyłem, że ta oferta na chłodnie od miesięcy jest już dostępna. To co, aplikował ktoś teraz z was, skoro się interesowaliście? Dacie znać jak początki wyglądają? Jest tu może jakiś okres próbny?

Ruuuuda

Chciałbym podzielić się swoimi spotrzezeniami po kilku latach pracy. Po pierwsze zadaje sobie pytanie i Panu Prezesowi R. jakim ślepcem trzeba być aby pozbyć się tak doświadczonej i zaangażowanej Menadżer a zatrudnić osobę, która straciła pracę w poprzedniej firmie za mobbing. I tak zmanipulował podwładnych jak i dyrektora A. że. Wszyscy się go boją jest osobą manipulująca i nieobliczalną. Może czas aby w końcu ktoś przejrzał na oczy i zainteresował się ze odchodzą wspaniali ludzie Jeżeli dalej tak będzie to Pan M i Pani M sami będą pracować, chociaż i to się nie uda gdyz pan M. niewiele ma pojęcia o pracy kasjera. A może warto aby PIP zainteresował się tym miejscem?? Tam nawet kasa się nie zgadza, bo wymyślają manka nie wiadomo skąd. Wiele można pisać ale będzie to miało sens jak osoby pracujące przestaną milczeć.

Prócz tych krajów w opisie oferty na chłodnie, do której ktoś już się odnosił są również wskazane systemy, to one determinują pewnie zarobki skoro widełki są od 9 do 12? Zaciekawiło mnie to, że jest tez opcja „bez systemu” jak elastyczna? Co ona oznacza? Jeździ ktoś inaczej i da znać jak się ugadał?

Ta oferta na chłodnie o której już ktoś pisał widzę ze wciąż jest dostępna. Ogólnie to widnieje przy niej teraz przypis, że od siedmiu miesięcy wisi. Dalej nikt się nie dostał czy to może jakieś nabory na kilka osób? Te wspomniane 12 tys także mnie zainteresowały, może się ktoś odnieść do tej kwoty? Na jakich trasach są możliwe? widzę różne kraje w opisie

Manager dyskontu 2 w Zgorzelcu nie powinien zarządzać czymkolwiek. Nie polecam, oferta na kasjera wisi i wisi, chyba już nikt ze zdrowym rozsądkiem tam nie pójdzie.

Z tego co tu czytam jest sporo opinii odradzających współpracę. Widnieje także oferta na chłodnie C+E w trybie międzynarodowym. Mam doświadczenie wiec praca mnie zainteresowała, po tych opiniach jednak już sam nie jestem jej do końca pewien… co ma wpływ na te widełki z opisu? (9 – 12 tys netto). Jak ten górny próg można mieć zagwarantowany?

Union

Dyskont Paliwowy 2 w Zgorzelcu w sumie wypłaty zawsze na czas, raczej 2 dni przed 10, ale niesmak pozostaje gdy w jednym miesiącu otrzymasz całe wynagrodzenie a w następnym kilka stówek mniej, z racji odebrania premii za straty (kradzieże, kasacje). Szkoda, że zaliczane są do tego wszystkie stanowiska, bo jak ma się z tym obchodzić pracownik zwykły gospodarczy względem pracy na kasie. Nie ma z tym za bardzo styczności, a zaliczany jest do jednego worka. Są tzw. paski wynagrodzeń, ale informacje w nich lubią być dobrze ukryte, więc za wiele z nich się nie dowiemy. Szefostwo nie szczególnie miłe, można rzecz że w firmie więcej zastępców kierowników niż prawdziwych kierowników, w większości to osoby wychowane w strukturach firmy, byli kasjerzy.

Citro

Byly Pracownik

Pięknie opisane. Sama Prawda. Zmarnowałem tam ponad 3 lata życia.Przyszedł Cwaniak uwalanie premi za UŻ Uwalanie Premi za L4 niejasny system rozliczen i strat.... Człowieka mają za śmiecia... Człowiek odżył jak uciekł z tego (usunięte przez administratora) Masz kolejkę pełno klientów rano wyjeżdża z parkingu a (usunięte przez administratora) z Biura jeżdżą z aparacikami jedno po drugim robią zdjęcia czy w wiaderku jest woda i ci wysyłają odrazu jak wody nie ma... Albo , że papierek lerzy na obiekcie na 200 ciężarówek... Porobili z kasjerów kierowników (usunięte przez administratora) nie ruszy , żeby się po papierek schylić zdjęcie cyknie z auta... Można by pisać i pisać ale szkoda szczepić (usunięte przez administratora)

@Byly Pracownik

To jak te zmiany wpłynely na wynagrodzenie? O ile w dół sie wychodzi teraz na rękę? Robili ci jakies problemy jak po tych trzech latach zrezygnowales?

Pojawiła się oferta pracy na Kontroler jakości w firmie Citronex Trans Logistic Sp. z o.o.. Warto aplikować?

Ktoś

Na LI jest otwarta rekrutacja na stanowisko Analityka Finansowego, nie widzę, żeby ktoś wspominał tu o nim i warunkach. Podacie jakieś konkretne informacje? W ofercie jest tylko wzmianka o pełnym etacie. Co z zarobkami, z jakich programów i narzędzi korzystacie, jaką umowę firma preferuje?

Zenek

Pracowalem tam ostatnie 5 lat do emerytury. Trzeba normalnie pracowac i pilnowac palet, pieniadze tez na czas. Z obiegowka troche latania ale Pani w biurze mile. Pilnujcie dokumentow to nie bedzie problemu

Kierowca

Pracowałem. Nie polecam. Fakt na kasę się nie czeka, ale kroją za co się da, nawet za telefony których nie wykonałeś.

Mikołaj
@Kierowca

Jak to? Płacisz rachunki telefoniczne z pensji?To nie masz darmowych połączeń, dziwne. Za co jeszcze odliczają kasę? ile finalnie dostajesz bo chce aplikować i trochę mnie zaniepokoiłeś.

@Kierowca

Się nie czeka teraz to porażka rozliczenie na koniec miesiąca za marzec jeszcze nie ma wypłaty z rozliczenia a już koniec kwietnia prawie gdzie powinna zaraz być druga za kwiecień pracują jak na razie za samą poctawe dowiedziałem się przypadkowo od innych kierowców

Były kierowca

Ja też nie polecam. W innych firmach zarobiłem dużo więcej niż w citronexie za podobną pracę na chłodni. Dużo czasu marnuje się na biurokrację. Bieganie z obiegowka to jakiś koszmar.

Zostaw merytoryczną opinię o Citronex Trans Logistic Sp. z o.o. - Zgorzelec

• Jak się pracuje w Citronex Trans Logistic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Citronex Trans Logistic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Citronex Trans Logistic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Citronex Trans Logistic Sp. z o.o.
  • ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 64
    59-900 Zgorzelec
  • NIP: 6151945262 KRS: 0000252588

Citronex Trans Logistic Sp. z o.o.