„ ZIPO ” Sp. z o.o. ul.

Opinie o „ ZIPO ” Sp. z o.o. ul.

Witam, czy od listopada zeszłego roku coś sie pozmieniało i teraz jest lepiej w firmie ZIPO? Czy raczej wciąż nie polecacie?

zniesmaczony

praca w stresie, mało płatna. Wiecznie niema pieniędzy. Nie kompetencja osoby rządzącej szczególnie na dziale montaż.

Zostaw opinię o „ ZIPO ” Sp. z o.o. ul. - Skierniewice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „ ZIPO ” Sp. z o.o. ul.