Catering Anna

Skierniewice

Opinie o Catering Anna

radzio

fao' skoro tak dobrze orientujesz sie w warunkach umowy jakie panują w firmie ,to prosze o sczzegółowe infrmacje dotyczące umowy i wynagrodzenia, bo podobno zbyt chojnie jednak sie tam nie zarabia, poczytałaem powyższe opinie z ich wynika troche co innego.

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Catering Anna? Zachęcamy do komentowania. W ten sposób pomagasz użytkownikom, którzy myślą nad podjęciem tam pracy.

Pracowałem wiem co tam się wyrabia. Tną na każdej złotówce a jak przychodzi do wypłaty to Mr. W albo nie ma kasy albo jest na Tenisie i po kasę przyjeżdża się kilka razy. Nie polecam nikomu bardzo nierzetelni

Praca jak praca nie jest lekka ale bardzo prayjena ponieaż wszyscy są super a przesuper jest szefwa i dobrze łpłaci!!!!

Zostaw opinię o Catering Anna - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Catering Anna