M. Krupiński

Opinie o M. Krupiński

ofiara

Ja ostrzegam przed[usunięte przez moderatora] z zyrardowa, gosciu jak sie przyjmujesz to slodzi jak malo kto, a jak chcialem odejsc to powiedzial zebym [usunięte przez moderatora] z firmy a pieniedzy nie odda, jak go postraszylem sadem pracy to powiedzial ze nasle na mnie chlopakow i mnie [usunięte przez moderatora] na szczescie byl tam przypadkowy kierowca w serwisie opon obok i wszystko slyszal, sparawa trafila do sadu.. z tego co mi wiadomo mial juz kilka spraw w sadzie z kierowcami

Zostaw opinię o M. Krupiński - Żyrardów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M. Krupiński