Opinie o Rossmann Stara Garbarnia w Żyrardów Jana Kilińskiego 9

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rossmann Stara Garbarnia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rossmann Stara Garbarnia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann Stara Garbarnia w Żyrardów Jana Kilińskiego 9

Karolina_ok Nowy wpis

Witam, pani Renata przy obsługiwaniu mnie, była dosyć alternatywnie do mnie nastawiona, nie powiedziała dzień dobry, nie spytała o aplikacje. Nie pozdrawiam

Stara Nowy wpis

Wieku nie oszukasz :) jedynie głęboką dziurę

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Rossmann Stara Garbarnia?

Odpowiedz Nowy wpis

Jak się tylko zna na rozlewaniu olejków to cóż!!!! Pomogła kiedy nie pomoże nie wiec co chcesz ???

Kaśka Nowy wpis

Spoko firma pod warunkiem że trzeba pracować i mieć chęci do pracy, ja polecam.

Czy zdarzają się nadgodziny w Rossmann Stara Garbarnia?

Gruba

Pewnie nie, masz dość :)

Wacław

Czy tak dobrze się pracuje , że nie ma chętnych do pisania?

Patrycja

@nie ma wyjścia w jaki sposób kierowniczka wykorzystuje? Jak długo pracujesz w Rossmann Stara Garbarnia? Atmosfera w firmie niestety nie zależy od nas. Ludzie są różni jak wszędzie. Jedyne co można to robić swoje i wykonywać swoją pracę starannie.

nie ma wyjścia

Tak praca zmianowa i nocki tez. Ciężko wbrew pozorom. Kierowniczka wykorzystuje na maca...zastepca nie wiem czemu jest zastepca ale widocznie pasuje taki lizus kierowniczce. Atmosfera średnia...na sile sie uśmiechasz i szczerzysz do ludzi do musisz a tak naprawdę na.zapleczu cyrki sie dzieją ,ze az psychika siada...o tak pp krótce...

Ulala

niestety powyższe widomości to prawda pracownica B.... to masakra miło się uśmiecha, ciągnie cię za język a tylko czeka aby cię podpieprzyć. Załamka. reszta załogi ok. kierowniczka spoko. Ogólnie polecam tylko uważajcie na B....

Ulala

kaja

Dobrze, że taki referent ds. zakupów może liczyć na stabilne zatrudnienie, choć wymagają 2 letniego doświadczenia jako kupiec.

luiza

Lgną bo nie wiedzą jak jest ...

Maja

No niestety ale wszędzie ciągle kogoś szukają bo słabo płacą ale to normalne w naszym kraju albo jest coś nie tak z dziewczynami które pracują dłużej. Kierownictwo powinno dążyć aby stworzyć zgrany zespół i żeby przynajmniej dziewczyny miłe były wobec siebie bo różni ludzie tam przychodzą nie tylko zrobić zakupy ale czasem też się wyżyć na innych. :/

milagra

No chętnie Ci pomocą posłużą a później tyłek obrobią,że za wolno pracujesz. Tam jest stado zakompleksionych dziewuch bo nie można tego nazwać inaczej i zawsze jak jednej się układa to zrobią wszystko żeby za daleko nie zaszła. Niby życzą Ci jak najlepiej a tak naprawdę czekaja tylko aż noga Ci się powinie. Trzeba mieć nerwy ze stali żeby pracować akurat w tym Rossmanie. Wszystko po znajomości jeżeli chodzi o kierownictwo i nie możesz pamiętaj swojego zdania wyrazić bo Cię zgnoją. O tak właśnie jest w tym pięknym zadbanym i wychuchanym miejscu gdzie na nocy zapierdzielasz na kolanach i sprzątasz o 3 nad ranem żeby kierowniczkę zadowolić ponieważ nie umie zorganizować czasu w ciągu dnia na to i wykorzystuje głupie dziewczyny na nocy , a co zrobisz na rzesach dostawę latasz i rozkładasz a później sprzątasz żeby ,,kierowniczka,, była szczęsliwa. MASAKRA jest w tej pracy. Dowodem na to jest ciągle zmieniający się personel gdyby ktoś zauważył.

Maja

A jak wygląda stosunek dziewczyn do nowych pracownic? Chętnie służą pomocą czy raczej na zasadzie radź sobie sama ja mam swoje obowiązki ?

Nina

Hej dziewczyny ja tak z innej beczki i może trochę głupie pytanie ale jak wygląda praca na kasie bo z tego co wiem można się pomylić do 4,99 zł a jak się przekroczy to co wtedy i jak to jest z różnica w wydawaniu pieniędzy same musicie to w pamięci obliczać czy system to robi ?

kupiec

Obsluga tragedia ale towar fajny

kolejbuna

,,Off,, sama jesteś przekręt!!!

onaaa32

Kierownictwo jest tam masakryczne. Wiecznie poirytowana kierowniczka i zastępca,ktora co robi przez cały dzień w pracy? A doklada sobie słoiczki bo jej dział to dział dziecięcy. Dramat. Sklepu nie układa,nie towaruje,zastepca....Żal....

Beata

Dziękuję bardzo wypowiedź w "moim" imieniu,oraz o opinie na mój temat. Dziwne,że obie były pisane w dzień ustawowo wolny od pracy. A za to "donoszenie" to chyba powinnam dostać jakąś dodatkową premię albo chociaż awansować (o ironio nic takiego się nie stało), ktoś mnie jednak nieźle w pracy obserwuje, bo wrzucił nawet moje ulubione: "pracę i tak trzeba wykonać". Pozdrawiam. Beata

@Beata

Pani Beato przecież wpis o nicku "bez nicka" to też Pani! po co się wypierać? "pracę i tak trzeba wykonać" "podlizywania" to są Twoje słowa bardzo często rzucane w trakcie rozmów:) "a wiem bo pracuję już tu trochę" chyba najdłużej z nas wszystkich. A co do premii tu bym polemizowała.... a awans - no cóż widocznie się Pani nie nadaje.

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann Stara Garbarnia - Żyrardów

• Jak się pracuje w Rossmann Stara Garbarnia?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann Stara Garbarnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossmann Stara Garbarnia?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rossmann Stara Garbarnia?

Kandydaci do pracy w Rossmann Stara Garbarnia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rossmann Stara Garbarnia