Opinie o Zakład Walcowniczy Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o. w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Walcowniczy Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Walcowniczy Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Walcowniczy Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o. w Zawiercie

. Niestety w ostatnim czasie bardzo źle się działo w tej firmie duze przestoje słabe warunki finansowe stosowanie (usunięte przez administratora) wobec pracowników ciężko pracujących którzy utrzymują swoje rodziny kosztem zdrowia masa wypadków poparzeń przez stary sprzęt który tam jest prawdopodobnie od 2 wojny światowej masę ludzi leczy kręgosłup ręce nogi przez nieudolność kierownictwa i majstrów lub (usunięte przez administratora) . Poprzez decyzję która zapadła w ostatnim czasie zostanie ona zamknięta do końca marca i na bruk praktycznie wylatuje 300 osòb z dnia na dzień bez wypłaty odpraw czegokolwiek wszystko to się dzieje pod rządami aktualnego kierownika pana P napewno każdy kojarzy kto to jest kto się interesuje hutnictwem.Wszystko się zmienia bo powstaje nowa walcownia każdy miał obiecane że tam się dostanie i nie straci pracy ale przychodzi co do czego warunki żeby tam dostać się, są nie osiągalne dla ludzi którzy pracują po 10 ,20 lat i dostają wypowiedzenia 2 tygodniowe nikt nie daje gwarancji że zostaniemy zatrudnieni w nowej firmie poprostu (usunięte przez administratora) brud znajomości rzadza w tej firmie mam nadzieję że pod tym postem potwierdzi to dużo osób pracujących tam nie dajmy się wykiwać im .

Yyyy

Czemu nie ma odpraw?

Czyli co likwidują u was zakład ?i budują w Siemianowicach Śląskich haha

Paulina
@Mody

Nie wiem jak można się cieszyć z tego że zakład upada i ludzie pójdą na ulicę ale widzę że to nikt inny nie pisze tylko osoba z cmc bo on pracuje na cmc i jest panem w Zawierciu a znając życie to i tak karierę zaczynał na bruzdowej ale tak to jest jak się z dziada Pan zrobi

Gk

Ukraińcy podobno teraz przyszli , przerobili 3 dni i zrobili odwrót na pięcie ? Czy to prawda że na start mieli kilka stówek Brutto więcej od nas ?

mikk
@Gk

Ile ta Walcownia jeszcze "pójdzie", do końca roku?

Pracownik Nowy wpis

Yyyy Nowy wpis

Czemu nie ma odpraw?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Zakład Walcowniczy Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Lidka

A to nie pilnuje tego nikt, regulaminu żadnego nie przedstawili? Chociaż pewne rzeczy to chyba oczywiste powinny być jeśli chodzi o alkohol np. w pracy właśnie. Są jakieś kary tam w ogóle za łamanie go?

Jedrek Nowy wpis

Jak można rzucać takie oszczerstwa Przecież to jest karalne A ustalić opiniodawce nie jest trudno Znam tą panią i mam inne zdanie Poprostu brak słów

O co tu chodzi, w necie pisze, że zakład został jako firma wykreślony w 2017 roku z rejestru spółek (pod nr KRS 0000098737). A Wy piszecie, jak się pracuje.. To go ktoś inny przejął i dalej działa? Jak tak to pytanie mam, te 4700 brutto plus 10 procent za brygadę ma kto, walcownik? Czy jakiś inny zawód na zakładzie?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zakład Walcowniczy Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zawiercie
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Zawiercie
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Zawiercie
ACTION Poland Sp. z o. o.

@Gk

Skąd masz taką informację? Dlaczego zrezygnowano po tych trzech dniach? Czyli firma nadal normalnie funkcjonuje i zatrudnia pracowników? Kandydaci z Polski też są mile widziani? Na jakie warunki pracy można liczyć w tej firmie? Szukam pilnie pracy, dlatego tak dopytuję...

Gk

Aplikuj bo przyjmują. Ile starczy ci chęci to się okaże. 4700 brutto podobno na start + jakieś dodatki za brygady chyba 10%. (najniższa krajowa 4200). Kokosów nie ma jak na taka pracę i ludzie też niektórzy odchodzą po kilku dniach. Teraz przyszli podobno azjaci.

@Gk

O co chodzi z tymi dodatkami za brygady, bo nie rozumiem? O jakim stanowisku w ogóle jest tu mowa? ;) z ilu etapów składa się proces rekrutacji? Napiszcie

mikk
@Gk

Ile ta Walcownia jeszcze "pójdzie", do końca roku?

Mietek

Jesli ktos chce przyjsc do pracy na ZW-WB to tylko na II brygade. Poniewaz pan kierownik P. Wyrecza sie innymi brygadami zeby II brygada mogła sobie przez 8h stac i skubac slonecznik. Obecny kierownik pan P. Zostal kierownikiem przez jego osiągniecia w walcowaniu. To chyba wlasciciel nie wie wszystkiego , kiedy pan _P byl majstrem na II brygadzie to kradł innym zmianom towar z chłodni albo chodził po magazynie i zamieniał tabliczki na paczkach tak zeby było ze on duzo wywalcował. Jednym slowem (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)moizna sie dorobic kierowniczego stanowiska.

Hej, skorzystam z okazji i cię podpytam — zakład funkcjonuje nadal? Chciałem się tu zgłosić do pracy za walcownika, ale słyszałem plotki o likwidacji. Dasz znać jak tu teraz jest? Przyjmują w ogóle?

Czyli co likwidują u was zakład ?i budują w Siemianowicach Śląskich haha

Ina
@Mody

Znasz może powód likwidacji i jak na chwilę obecną wygląda sytuacja pracowników? Z tego co piszesz to będzie działać inny oddział w innej miejscowości?

Paulina
@Mody

Czy w Zakład Walcowniczy Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ostrożny

Czytając opinie o tym zakładzie niedowierzałem, ale z wieloma negatywnymi mogę się zgodzić. Przydzielają do pracy niezgodnie z umową i rozmowa kwalifikacyjną. Warunki BHP tu nie obowiązują. NIE POLECAM

były

w tym zakładzie tylko bród smród i banda pijaków wałki na kasę jak i na wypłacie odradzam każdemu który ceni swoje zdrowie

Mieczysław
@były

Jak ci tak bardzo to wszystko przeszkadzało to po co tam pracowałeś.? To własnie takie kometarze pisza Lezby w Rórkach ktore nie wytrzymuja cisnienia i mysla ze walcownia to fabryka czekolady. Widocznie jestes miekim robiony i sie nie nadajesz do tej pracy.

Danuta

Orientuje się ktoś może czy zakład na pewno aktualnie funkcjonuje? Zastanawia mnie fakt, że w krs są wykreśleni a pojawiają się tutaj nowe opinie... Mimo wykreślenia dalej działają czy jak?

Czy w Zakład Walcowniczy Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Adsfss

Dostajesz dodatkowe pieniądze na święta .

Danuta
@Adsfss

No chyba nie skoro wykreśleni z rejestru? Chyba, że źle patrzę?

Wampir

Kto to jest ten pan P

Szeregowiec

Witam, WB od momentu dopuszczenia do zarządzania pana P. idzie pomału na (usunięte przez administratora) niestety ...za chwilę pan P. będzie zmuszony sam obskoczyć wszystkie stanowiska pracy, ponieważ ludzie stąd uciekają .... zarówno szary pracownik jak i kadra kierownicza.Na chwilę obecną nie ma tam z kim pracować jak i czym! Wierzę, że w końcu właściciel się obudzi,bo zostanie mu zbuk zamiast złotego jaja.

Wampir
@Szeregowiec

Kto to jest ten pan P

Mody

Pan P. To burak ze wsi i zawsze jak dopuszcza buraka do władzy to mu dymi spod kopulki

Czy pracownicy Zakład Walcowniczy Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Olo

Tak w krzakach przy firmie przy flaszce wódki.

Dla ludzi którzy pracowali fizycznie większość swojego życia spokojnie dadzą sb radę może i jest gorąco i ciężka praca ale nie ma aż tak tragicznie jak piszą w komentarzach niżej co do ludzi to większość jest normlana . Jeśli chcesz przyjść pracować a nie (usunięte przez administratora) się to jak najbardziej praca dla was.

ApodyktycznyPej

Powiem tak robię tu dość długi czas i wiem jak wygląda praca w tych warunkach gówniane pieniądze banda złodzieji która ludzi ma za nic machlojki na porządku dziennym zapisywanie premii by uniknąć komornika, przepisywanie dniówek pomiędzy pracownikami , dawanie premii tylko wybranym pracownikom chociaż każdy na nią (usunięte przez administratora) za przeproszeniem ... jakieś zjebane zasady premiowania według widzi mi się mistrza brygadowego ... gburowaty Kierownik pan P. kilka spółek w której każdy na tym samym stanowisku ma inne wynagrodzenie, ludzie spoko choć za mało zainteresowani tym całym syfem jaki jest wokół atmosfery pracowniczej jednym słowem (usunięte przez administratora) ... Jedyni nowi jacy się tu pokazują to Ukraińcy Gruzini jak tak dalej będzie to tylko oni będą tam robić... dziwi mnie to że nikt nie interesuje się tym co dzieje się w sprawach księgowych i z jaką łatwością wszystkich robią w (usunięte przez administratora) ... w dobie pandemii bez żadnego problemu i ze spokojem duszy może sobie przyjść chory i z gorączką do roboty :) nie kontrolują niczego od początku tego okresu ... o to co się należy trzeba się prosić czasami tygodniami no nie za fajnie robiłem w kilku innych zakładach i powiem szczerze pieniądze większe ale nie warte zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego ... Gdyby nie to że mam postawiony warunek nie robił bym już tam dawno

Pis

Unikać tego zakladu nie wchodzić tam byłem widziałem...

Katarzyna
@Pis

Tak naprawdę nie dostarczasz swoim wpisem żadnych informacji innym. Napisałeś żeby nie wchodzić, że byłeś i widziałeś ale nie podajesz żadnych konkretów. Co widziałeś? Byłeś pracownikiem firmy czy jedynie ją odwiedzałeś? Wyjaśnij proszę bo jest za dużo niewiadomych.

Hej, czy w firmie Zakład Walcowniczy Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Tomi1

Nie ma żadnych nadgodzin, praca w systemie brygadowym

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Walcowniczy Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Zakład Walcowniczy Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Walcowniczy Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Walcowniczy Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o.?

Zakład Walcowniczy Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Okólna 10
    42-400 Zawiercie
  • NIP: 6492078429 REGON: 277672905 KRS: 0000098737

Zakład Walcowniczy Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o.