Opinie o Poltraf Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poltraf Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Poltraf Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poltraf Sp. z o.o. w Błonie

Klient

Potwierdzam wszystkie negatywne wpisy. Firma niewiarygodna, nie spełnia standardów firmy kurierskiej, medycznej - przecież dedykowana jest do przewozu leków. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tego przewoźnika.

Ola

Witam, Jestem klientem po raz pierwszy i ostatni, zdecydowałam się na tę firmę kurierską i więcej nigdy, przetrzymują paczkę na jednym z "terminali" ponad 5 dni, biorąc pod uwagę, że są to leki niezbędne do normalnego funkcjonowania to nigdy więcej nie skorzystam z usług POLTRAF. Odnoszę wrażenie, że liczba pracowników jaki i flota zupełnie nie dostosowana do ilości przesyłek jakie próbują przyjąć, a potem przesyłki dochodzą z tygodniowym opóźnieniem. Sugeruję zwrócić uwagę przy wyborze formy przesyłki oraz firmy kurierskiej i NIGDY WIECEJ POLTRAF..

Policja
@Ola

To trzeba ruszyć (usunięte przez administratora) i wybrać się do apteki a nie przez stronę internetową bo lek tańszy o 1 zł czy 2 zł a później pretensje ze się czeka po tydzień na paczkę.

Lili
@Policja

To nie jest różnica 2 zł. Jak zamawiam leki dla mamy to płacę o 100 mniej niż w stacjonarnej aptece, której w dodatku nie mam za rogiem, tylko jeszcze muszę do niej dojechać 6 km autobusem, który też za darmo nie jest. Nie wiem jak dla kogo, ale dla mnie 100 zł to dużo. To, że są opóźnienia to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale tego, że się ludzi (usunięte przez administratora) że się niby próbowało dostarczyć paczkę, gdzie czekam na kuriera cały dzień i nikogo z paczką nie było, to już nie jest wybaczalne

Enigma
@Policja

Jeśli firma bierze pieniądze za dostarczanie paczek to niech robi to profesjonalnie. Zawsze mogą zrezygnować. Brać kasę za usługę dobrze,ale wykonać usługę to już problem

Ja nie rozumiem co teraz za kierowców przyjmują ze jest taki (usunięte przez administratora) . Hehe trzeba bylo dbac o starych pracowników a nie miec ich gleboko to by było na pewno lepiej niz teraz . Paczki były normalnie dostarczone na czas bo jak trzeba bylo czlowiek podpisywał drukowanymi literami sam list przewozowy i sprawa zalatwiona . A teraz macie (usunięte przez administratora) i balagan i mysle ze lepiej nie bedzie . Pozdrawiam

max
@Nowy

czas pandemi a kierowcy żądają podpisu od osób do których dostarcza się żywienie które mają osłabioną odporność co za (usunięte przez administratora) tam rządzi wysłać go raz na trase niech zobaczy realia dostaw a nie tylko pierdzi w stołek i wydaję nie przemyślane decyzje i bierze pewnie konkretną pensję

Witam Mam propozycję pracy w tej firmie jako kierowca. Czy faktycznie kierowca zobowiązany jest do dostarczenia przesyłki do różnych oddziałów szpitalnych w okresie pandemii ? Czy może są specjalne miejsca odbioru w szpitalach z zachowaniem obostrzeń ?

reee
@Kandydat

Latasz po szpitalach z towarem we wskazane miejsce narażając swoje zdrowie za marną dniówkę

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Poltraf Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Klientów Kluczowych (National Account Executive) - segment Healthcare
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Czy pracodawca Poltraf Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak. Będzie non stop mówił że jesteś niezastąpiony i "co to dla ciebie te 12h"

reee

motywuje dokładaniem dodatkowej pracy i dodatkowych obowiązków

Ile można zarobić na stanowisku Magazynier w firmie Poltraf Sp. z o.o. w miejscowości Bielany Wrocławskie?

P

Jakieś grosze zarobisz :D

Igor

Czytając już zamieszczone opinie nie dziwię sie, że i mnie nic dobrego nie spotkało ze strony kurira tej firmy. W moim przypadku kurier zadzwonił do mnie i stwierdził, że nie wie jak do mnie trafić bo był pod nr 10 domu, a ja mieszkam pod nr 8 - czyli dom wcześniej. Odjechał i musiałem gonić go swoim samochodem aby odebrać przesyłkę. Kurier pouczył mnie przy okazji, że powinienem lepiej oznaczyć swój dom. Domy na moim 8 letnim osiedlu sa oznakowane jednakowo numerami widocznymi z ulicy. Oczywiście żadnej skruchy czy "przepraszam" ze strony kuriera nie było. Chamstwo i arogancja!

Dan

Zamówienie złożone 11 grudnia. Paczka dzięki Poltraf, jeździła po kraju przez dwa tygodnie :( Codziennie wydawana do doręczenia i codziennie wracała do centrali. Na weekendy najprawdopodobniej leżała na samochodzie w mrozie:( Po dwóch tygodniach czekania, zrezygnowałem. Na koniec ani przepraszam, ani pocałuj mnie w (usunięte przez administratora) O formie zadość uczynienia też firma nie pomyślała, głupio tak tracić klienta:(

Aaa

Nie polecam. Przerażająco długi czas oczekiwania. Na infolinię dodzwonić się graniczy z cudem :/

nux1

Uwaga! nie korzystać z nich. Nie przywożą na czas. Piszą na stronie że nikogo nie było i opóźniona dostawa. Oczywiście kurier nie zadzwoni do ciebie bo i po co. łatwiej powiedzieć że nikogo nie było. Przez telefon w centrali mówią że nikogo nie było i przywiozą na drugi dzień. Porażka totalna. Nie wiem gdzie są te chłodnie bo kurierzy którzy do mnie kiedyś podjechali to były zwykłe busy.

Potwierdzam wszystko co poniżej. Od ponad dwóch tygodni czekam na swoją paczkę z apteki. Brak jakiegokolwiek kontaktu z ich strony. Nie odpisują, telefonów nie odbierają. Generalnie mają gdzieś klientów. Status przesyłki urywa się 23.09.21 i do dnia dzisiejszego nie wiadomo co z przesyłką. Chyba nawet sami nie wiedzą. Ponoć mają monopol na przewóz leków. Chyba warto założyć firmę i zrobić im konkurencję.

Iga
@Ania

Nic dodać nic ująć. Doświadczenia mam identyczne, więc nie będę się powtarzać. Jeśli do końca tygodnia paczka nie dotrze (a od kilku dni jest już w moim mieście) rezygnuję z zamówienia, a waptekę będę omijać wielkim łukiem. Po prostu koszmar!

Kurier
@Ania

Proponuję spróbować tego fantastycznego biznesu i założyć firmę kurierską a gwarantuje że po miesiącu dostaw do klientów indywidualnych już nigdy nie dokonasz zakupu przez internet. Zrozumiesz co mają na myśli przewoźnicy którzy wypowiadają się powyżej. Dla nich priorytetem są dostawy do szpitali, przychodni, leków do zabiegów, ratujących życie a nie przesyłek z kremami i chusteczkami, lub gadżetami reklamowymi dla handlowców

An
@Kurier

A to chusteczki wymagają chłodziarki? wzruszające

cudny
@Kurier

co mnie obchodzą wasze priorytety wykupiłem usługę którą oferujecie więc macie ją zrealizować w terminie inaczej spotkamy sie w sądzie o odszkodowanie za stracony czas i nerwy

Kurier
@cudny

(usunięte przez administratora) Reklamację moż zrobić nadawca nie odbiorca

WOJO

NIE SZUKAJ WSPÓŁCZUCIA TYLKO WEŹ SIĘ ZA ROBOTĘ

Max
@An

Nie tylko chusteczki pieluchy też wymagają odpowiedniej temperatury transportu

Pacjent

Nie dają numeru śledzenia ani sms ani email. Tracking dostałem od apteki dopiero na drugi dzień a tu niespodzianka była przesyłka i nie ma przesyłki.

Gdzie sa moje kondomy , albo niech ktos napisze chociaz dlaczego czekam drugi tydzien . Pozdro

Proszę o omijanie tej firmy przez apteki internetowe - dostawa trwa skandalicznie długo, ja czekam ponad tydzień i paczka jest cały czas w doręczeniu. Skoro nie ma rąk do pracy i firma nie wyrabia na zakrętach to albo kończy swoją działalność albo na rynek wchodzą inne, konkurencyjne firmy które mają certyfikację, chłodnie i ludzi do pracy. Tak działa rynek. To jest jakiś absurd że niby tylko ta ma poręczenie z ministerstwa na przewóz leków.

Spóźnione

Nie polecam. Czekałem na paczkę 2 tygodnie. Omijać z daleka apteki które mają kuriera poltraf!!!

viki

tydzień czasu czekam na paczkę,która zgodnie z tym co mozna sledzić po numerze została awizowana po godzinie odebrana tylko pytanie zasadnicze gdzie było awizo i kto odebrał paczkę bo kuriera nie było nawet na osiedlu,ze strony poltraf brak odpowiedzi,Manada odpowiedziała natychmiast że jak ustali z przewoznikiem co się stało odezwą się do mnie.

Mirosław R.

Moi drodzy. Ja jako byly wojskowy pragnę zaznaczyć i zapewnić Was, że mój Boss w Bydgoszczy Piotr L. wszystkiemu zaradzi. Daje zapewnienie że Pan Piotr (usunięte przez administratora)e znajdzie rozwiązanie tej jakże trudnej i przykrej sytuacji. Jestem tego pewien gdyż Piotr L- Laluś jest moim Przyjacielem. D(usunięte przez administratora)Wszyscy tutaj w Bydgoszczy odchodzą zmieniają się znikają zostają usunięci 'dzięki mnie' a ja byłem jestem i będę razem z moim Przyjacielem. Piotrze dziękuję! TWÓJ KOCHAJĄCY SPEDYTOR MIREK BUŹKA

Paczka o 6:20 rano

Zmieniły się przepisy i wielu klientów aptek internetowych nie ma możliwości wyboru dostawcy. Narzuca nam się tylko jednego - Poltraf. Chyba mam szczęście, że otrzymałem swoją przesyłkę w ekspresowym tempie i nie czekałem 10 dni jak inni. Jakie było moje zdziwienie, kiedy paczka dostarczona została o godzinie 6:20 rano !!! W domu wszyscy śpią, nagle dzwonek. Październikowa noc, na dworze ciemno, latarnie świecą, więc myślimy że to jakiś żart albo pijany pomylił adres. Odbieramy domofon a tam: Dzień dobry, kurier, mam dla pana paczkę z apteki. Szok, zdziwienie, niedowierzanie! Pozdrowienia dla zapracowanego kuriera Poltraf.

Kriszo

Paczka od 3 dni nie może przejechać do mnie 30 km. Prawdopodobnie najgorszy kurier w kraju.

Miód Wóda Wóda

Spokojnie ludzie !!! (usunięte przez administratora) Wszystko na spokoj ,kiedys ta paczka dojdzie do Was . Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Poltraf Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w Poltraf Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poltraf Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltraf Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poltraf Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Stefana Batorego 4
    05-870 Błonie