Opinie o radaway.pl - Radaway Sp. z o.o. w Jasin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Radaway Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Radaway Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radaway Sp. z o.o. w Poznań

Viva Espana

Nie rozumiem stwierdzenia "zabierają premie za byle co" czyli co za miód w uszach, ropę w oczach czy rozczochrane włosy , a moźe : błędy produkcyjne,L4,zabawa telefonami czy olewactwo . Więcej przykładów

Kraśko
@Viva Espana

Jaka płacą taka praca, nie oczekujcie że za 2500 ludzie będą produkować po 5 tys kabin dziennie. Kiedyś może by to przeszło bo ludzie wisieli na płotach przed firmą w poszukiwaniu pracy ale dziś co chwilę nowe firmy, stawki wszędzie podnoszą aby zatrzymać pracowników. Jeszcze nagany jakieś bezpodstawne i zabieranie z premii chociażby nawet za telefon.. Co to za argument? Czy żyjemy w średniowieczu, jestem nie wolnikiem żebym telefonu nie mógł odebrać czy odpisać.. Jak robię swoją robotę dobrze i moja praca jest tak samo efektywna jak innych kolegów to co stoi na przeszkodzie. Jak to kiedyś pewien brygadzista powiedział w tym czasie byś zrobił dwie kabiny więcej. Powiem tak nie interesuje mnie obrót tej zasr. anej firmy ta firma przestała dbać o mnie to przestaje się martwić o nią. I apeluje że jak coś będzie nie tak profil szyba itd. Niech się brygadzista tym zajmuje a nie my, to nie należy do naszych zadań.

BHP
@Kraśko

Jest coś takiego jak BHP. W każdej firmie, gdzie są wózki widłowe oraz "jakiś poziom hałasu" jest zakaz używania telefonów ze względów bezpieczeństwa. Chcesz porozmawiać, odpowiedzieć na sms, od tego są przerwy. A jeśli komuś źle - droga wolna. Przecież nikt nikogo za rękę nie trzyma, więc dlaczego krzykacze ciągle siedzą w firmie od lat zrzędząc ?

Kraśko
@BHP

A jakie to względy bezpieczeństwa? Czy ja stoję na rusztowaniu, albo magazynuje dynamit. Normy hałasu zabawne, nikomu jakoś nie przeszkadza w biurze piła czy nabijanie nabijaczy gdzie echo niesie się po całej produkcji. A skoro jesteśmy przy bhp to pracownik zatrudniony na stałe może maxymalnie nosić, podnieść 30kg, co jest notorycznie przekraczane a po powierzchni płaskiej 300kg(może przeciągnąć) . Gdzie kasty z szkłem jak ktoś miał w biurze matematykę a nie zajęcia wędkarskie to przeliczyć że są 2x, 3x cięższe a na dodatek ktoś sobie wymyślił że szyby mają być ręcznym paleciakiem przewożone a nie elektrycznym. Proszę cię ale bhp w tej firmie jest przestrzegane ale tylko na korzyść firmy a nie pracownika. I pokaż mi punkt w przepisach bhp gdzie na produkcji tego typu nie wolno używać telefonu.

Gruchapietrucha
@Kraśko

Pani od BHP siedzi w kieszeni zarządu więc o co chodzi...I te sprzeciwy jak się dzwoni do sweteryna po unż to nie daje-a jakim prawem on odmawia??Chyba nie zna przepisów kodeksu pracy...Przydała by się chyba kontrola z PIP-u bo dyrekcja myśli że jest na własnym folwarku i wszystko im wolno

NICK
@Gruchapietrucha

W pewnych okolicznościach rozpoczęcie urlopu na żądanie przez pracownika bez uzyskania stosownej decyzji pracodawcy w tym zakresie może być bowiem uznane za ciężkie naruszenie obowiązków pracowniczych. Tak stwierdził Sąd Najwyższy w wyroku z 15 listopada 2006 r. (sygn. akt I PK 128/2006). Sąd Najwyższy podkreślił, że mimo obowiązku pracodawcy udzielenia pracownikowi urlopu "na żądanie", dopóki to udzielenie faktycznie nie nastąpi, dopóty pracownik nie może rozpocząć korzystania z takiego urlopu. W wyroku tym SN zauważył też, że pracodawca wyjątkowo może odmówić udzielenia pracownikowi urlopu "na żądanie", jeżeli zachodziłaby sytuacja, której nie można byłoby pogodzić z zasadą dbałości o dobro i mienie pracodawcy (art. 100 § 2 pkt 4 k.p.), na przykład wówczas, gdyby wszyscy pracownicy określonego zakładu pracy lub jego wyodrębnionej części, albo znacząca ich część, wystąpili o udzielenie im urlopu na żądanie tego samego dnia.

BHP
@NICK

Taka prawda; jakim cudem może ci odmówić urlopu na żądanie skoro wszyscy pracownicy maja wpisane w umówie to samo stanowisko - a więc nie ma opcji,że nie dostaniesz tego urlopu ponieważ może cię zastąpić każdy ; zbyt często korzystają z możliwości odmowy tego urlopu - a to tak na prawdę wina brygadzistów jakich kwiatów biorą do pracy. Ludzie nie są winni tych błędów i osoby które takowy problem powodują powinny za to beknąć ! Tak samo jest ze zwykłymi urlopami w tej firmie możesz iść i miesiąc przed a możesz usłyszeć odmowę ?! To chore .. Kolejna kwestia szafki pracownicze - jak tak bardzo jesteście do przodu to gdzie są te wyznaczone przez kodeks 2 szafki na czyta i brudna odzież ? Upchnięci w jednej szafce. BHP jest restryktowane tylko w jedna stronę a widomo na czyja korzyść . O szkoleń przed wprowadzeniem produktu pracownik sam musi się orientować o co chodzi w danej kabinie..Nie jest kolorowo.

GruchaPietrucha
@NICK

Czyli unż tylko w nazwie..A to już słyszałem na szkoleniu BHP.A czy nie zdaje mi się że teraz sądy idą bardziej na stronę pracowników.Ten wyrok jest z 2006 r wiecjuz trochę się zmieniło od tego czasu

Ten
@GruchaPietrucha

Odmowa pracodawcy dotycząca udzielenia wspomnianych dni wolnych może jednak stanowić wykroczenie przeciwko prawom pracownika (art. 282 par. 1 pkt 2 k.p.). W związku z tym jest możliwa tylko w wyjątkowych sytuacjach, podyktowanych szczególnym interesem pracodawcy.

Indykpollll

Uważajcie tez na buraka z surowców ???? chyba ze ktoś lubi na kolacje wcinać parówki. Ja nie lubie zwłaszcza jedynek z promocji. Jak to można jeść. Pytam się.

Z.K.G.W

same kłamstwa wypisujecie jak macie jaja to przestań podpisywać się za kogoś innego tylko powiedz prosto w twarz Fazi pozdrawiam

Złota mewa
@Z.K.G.W

Droga Moniko, jak zapewne dobrze wiesz , gdy masz jaja w Radaway, jesteś eliminowany, bo niewolnik nie ma prawa się stawiać. Idź do biura podziękować oralnie za pracę.

Adam1234

Gdzie jest pani z BHP zapraszam i brygadziste na bandownice .kabina waga 85 kilo.i co na to przepisy....

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Radaway Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Konstruktor?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Adam1234

Najlepsza jest meduza co podlewa kwiatki i zamiata.podłogę na popo w biurze ...ale

ChujCieTo

Codziennie dziękuję bogu że nic mnie z tą firmą już nie łączy. Życzę starym kolegom, szybkich wypowiedzen :)

Arci

Przedszkole. Muszę dokupić husteczek do wycierania nosków poszkodowanym przez firmę. Najwięcej szumu zawsze robią "najbardziej pracowici pracownicy" i wszędzie czy to będzie praca na budowie czy biurze i tak będzie źle. Praca to praca wszędzie są wymagania i jakieś normy pracy. Załóż swoją firmę i pozwól pracownikom wejść sobie na głowę zobaczysz jak daleko zajdziesz z takim podejściem.

Profesor Miodek
@Arci

Chusteczek Arci analfabeto. Pisz ze słownikiem bo trochę wstyd ...

Arci
@Profesor Miodek

Przepraszam profesorze ale akurat kiedy był wykład o "h i ch " ja wtedy ciężko pracowałem. Ale dzięki już do końca świata będę pisał ch.

Dietetyczny przepis na Karpia

Dietetyczny przepis na smażonego karpia to pomysł na tradycyjne polskie danie, ale zdecydowanie w mało tradycyjnej wersji. Czasem warto odejść od rutyny, bo wtedy właśnie wychodzą takie zdrowe pyszności jak dietetyczny smażony karp - osobiście chociaż karp nie należy do mojej ulubionej ryby, zdecydowanie skusiłabym się na taki kawałek dietetycznego smażonego karpia, polecam :) składniki Karp (bez skóry) 4 filety Chrzan 3 łyżki Otręby owsiane 4 łyżki Olej rzepakowy (opcjonalnie można zastąpic masłem) 2 łyżki Sól morska pieprz do smaku sposób przygotowania: A teraz dietetyczny przepis na smażonego karpia Filety z karpia natrzeć solą i pieprzem. Chrzan wymieszać z otrębami (owsiane są delikatniejsze niż żytnie) Blachę do pieczenia wyłożyć pergaminem Pergamin posmarować olejem rzepakowym Na przygotowanej blaszce ułożyć filety karpia Każdy filet przykryć wymieszanym z otrębami chrzanem Filety delikatnie skropić olejem rzepakowym Piec w piekarniku rozgrzanym do 180°C około 20 minut Smacznego :)

Viva Espana

Myślę że większość użalających się na stronie to osoby które w życiu nie przepracowały za wiele na rynku pracy. To nie dom w którym mamusia pozbiera klocki i wytrze nosek za dzidziusia. Mniej L4 i grzebania w telefonach podczas pracy będą premie i zarobki większe. Pozdrawiam pracowitych.

Komendant
@Viva Espana

Myślę, że za niespełnione ambicje (zostania policjantem), należy mieć pretensje do siebie , a nie odgrywać się na podwładnych panie S.

@Viva Espana

Weź człowieku nie obrażaj innych bo to co ty wyprawiasz trudno nazwać pracą, bo tak się składa że praca to nie tylko zapier....ale też atmosfera i podejście do drugiego człowieka. Więcej samokrytycyzmu.

Seweryn

Jestem scyzorykiem przepraszam

TenTyp

Widzę że SS Seweryna prawda zabolała haha.

@TenTyp

Weź się za pracę bo znowu nie dostaniesz premi i będzie lament. Haha

TenTyp
@Viva Espana

No właśnie, a ty czemu piszesz tutaj zamiast obserwować ludzi? Haha

RY

KamilStoch, rzeczywiście jesteś mistrzem. Wszystko ale to dokładnie wszystko co napisałeś to szczera prawda. Co do mega arcy hiper naj pana S to nie pozostaje nic innego jak jasno i wyraźnie uzmysłowić mu podczas ocen pracowniczych jak jego pracownicy go postrzegają i jakim jest czlowiekiem. Pamietaj jego już nie zmienisz ale rozejdzie sie smród i z pewnością co poniektórzy zwolennicy owych ocen baczniej zwrócą uwagę na niego. Najgorsza jest ta jego wysrana mina. Jak nie przypadniesz mu do gustu a rzadko kogo dotyka ten zaszczyt to bedzie patrzyl na czlowieka jak na wroga i nie masz szans tego zmienić. Biega wiadomo do kogo i skarży. Na swoich ludzi wrzód jeden.

Paszczak

Z tym pączkiem to przesadziłeś, czasem z niosą jeszcze dwudniowy kawałek pizzy jak nie mogą dojść w biurze.

PrzyjacielFirmy

Jednym słowem tragedia, pracowałem tam jakiś czas i totalne dno. Brygadzista z wiedza tak wielka, że nie wie pewnie co się produkuje w firmie. Starzy pracownicy nie docenieni.. Osoby wyróżniające się wiedza wrzucone do jednego worka z marginesem pracowniczym firmy- różnica w ich zarobkach to jakieś 150 zł. Firma bez większych rozmów kwalifikacyjnych stad owy margines dobrze nie potrafi skonstruować zdania. Biorą wszyskich bo nikt nie chce tam przyjść już pracować.

ZmęczonyPopołudniowkami
@PrzyjacielFirmy

Szkoda ze taka atmosfera panuje w firmie.. jeden wielki mobbing w firmie - kamer więcej niż w BigBrother,a wszystkie nie po to aby ich użyć w razie wypadku itp. lecz chcą mieć ludzi za małpy w cyrku. Mandaty w postaci zabierania premii za złe parkowanie czy nie wzięcia przepustki. Paulin od mandatów czuwa !

RY
@ZmęczonyPopołudniowkami

Bo w firmie to się tylko dba o dobrą atmosferę, za wszelką cenę musi być uśmiech i dobra atmosfera która nijak ma się do ciężkiej pracy ludzi na produkcji czy na magazynie. Do tego dochodzi kadra kierownicza w postaci uzależnionego wędkarza i potem morale lecą na łeb.

ZmęczonyPopoludniowkami
@RY

Najlepsze jest to ze myślą, że tym samym nakładem sił będą wykonywać co raz to większe zlecenia - ludzie to nie roboty .. pan SW3T3RYN za bardzo wczuł się w rolę klawisza na służbie. Atmosfera się mega popsuła . Rywalizacja zmian wprowadzona przez w.w. Psuje tylko atmosferę między chłopakami.. na magazynie kieruje jakiś niewypał produkcyjny

Alvar

Praca ciężka zarobki średnie jeśli traficie na zmianę na produkcję do Remigiusza M nie liczcie na zbyt wiele ( bardzo lubi zabierać premie za byle co ) . Pozdrawiam. Lepiej dostać się na magazyn lub na drugą zmianę na produkcję o ile chcecie tu pracować. Pozdrawiam ????

Iwona

@ave masz rację, jestem moderatorem forum gowork.pl i jeżeli Twój komentarz miał być komplementem to bardzo dziękuję. Chcę Wam pomóc i jestem tutaj dla Was, a nie przeciwko. Dlatego uważam, że powinny pojawiać się tutaj przydatne informacje, a pensja jest zbyt uwarunkowanym czynnikiem, więc nie widzę sensu rozmowy na jej temat. Przeczytacie jakąś kwotę, a potem okaże się inna, bo będziecie mieć inne kwalifikacje. Czy nie zgadzacie się z takim podejściem?

Iwona

@tobias myślę, że o zarobki najlepiej będzie Ci zapytać w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, bo tu może ktoś Ci powiedzieć, ale ta osoba może mieć inne kwalifikacje i dostaje inną stawkę. Więc, jeżeli nie chcesz być wprowadzony w błąd to pytaj bezpośrednio pracodawcy.

tobias
@Iwona

widze ze firma ma tutaj swoje konto (@Iwona) co może oznaczać kolejny (usunięte przez administratora) za głodowe pensje

nie_Iwona
@Iwona

poniżej 2000 netto + do 15% premii uznaniowo w zależności od umowy

nie zainteresowany
@nie_Iwona

Uznaniowo? To raz mogę dostać premie a 3 razy nie dostanę według uznania. I kierownik nie musi niczego uzasadniać bo w końcu premia uznaniowa.

ave
@tobias

to nie konto firmy, tylko laska z goworka, która chce jak najwięcej informacji wyciągnąć. i w sumie robi dobrą robotę

Morthy
@nie_Iwona

taka stawka nie jest atrakcyjna nawet dla pracowników z Ukrainy

tobias

pojawiły się ogłoszenia do pracy na produkcji jak wyglądają zarobki, premie?

EGON

Tylko nie na magazyn wyrobów gotowych.Straszna charówka nie doceniana.Jesli nie będzie podwyżek od nowego roku uciekam z tad

Iwona

@ph dzięki za odpowiedź. Skoro już sobie to wyjaśniliśmy i wynika z nicku, że nim jesteś to może odpowiesz na pytanie użytkownika @fa? I ogólnie opowiesz o pracy przedstawiciela handlowego?

Zostaw merytoryczną opinię o Radaway Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Radaway Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Radaway Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radaway Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Radaway Sp. z o.o.