Opinie o radaway.pl - Radaway Sp. z o.o. w Jasin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Radaway Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Radaway Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radaway Sp. z o.o. w Poznań

Karpik

Na pewno awansem

zulus
@Karpik

ja wiem że awansem

karpik

hehehe, anitka lepiej ogarnij czym sie firma zajmuje, bo jeszcze mozesz wyladowac na kontroli jakosci albo serwisie.. hahaha

bez
@karpik

Karpik, pytanie czy asystentka piastuje nową fuchę na kontroli awansem czy karnie

śledź

a gdzie masz informacje o nienagannej prezencji? Czy w firmie obowiązuję dress code? bo jakoś nie zauważyłem.

ogłoszenie na asystentkę zarządu, hmm.....a co z poprzednią było nie tak?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Radaway Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Konstruktor?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Witam. Widziałem ofertę pracy do marketingu. Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji. Czy ktoś może napisać coś więcej na temat pracy na tym stanowisku? Czy to nowe stanowisko, czy może ktoś się zwolnił? Z góry dziękuję za info.

chętny do pracy

A od czego zależy premia uznaniowa? Są jakieś przesłanki? I dlaczego zabierają urlop za soboty, słyszałem dobre opinie o firmie i zastanawiam się czy nie złożyć papierów.

Za soboty bezprawnie zabierali urlop.. Ale straszyc paragrafami to potrafia..Totalny brak organizacji pracy.. A premia "uznaniowa"..pfff.. Chetnych do pracy zapraszam do przemyslenia sprawy..

Moja opinia

Cześć robię w tej firmie kilka lat, co mogę powiedzieć o tej firmie to że umowa jest o pracę od razu, dobry socja grusza płaca za, dojazd i to jest ok. Pracować trzeba wszędzie atmosfera jest dla mnie ok chociaż są sytuacje nerwowe a gdzie ich nie ma. Nie wiem jak jest na poszczególnych działach ale to zależy od kierownika/brygadzisty. Praca po 8 godz dziennie . I tyle moim skromnym zdaniem w skrócie jest ok. ;)

ja nie potrafie zrozumiec jak ta firma funkcjonuje..

wlkp

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie i nie ma tutaj znaczenia czy ta osoba obecnie pracuje,szuka lub ma zamiar szukać innej roboty. Zarówno Produkcja jak i inne działy wiedzą jak się pracuje w firmie. Z jednej strony jesteśmy zachęcani do szeroko pojmowanej integracji a z drugiej pracownik produkcji nie może się dogadać z magazynem i odwrotnie.

messi

Może czas poszukać innej, lepszej pracy ???

Szczerze nie polecam! No chyba, że jesteście spokrewnieni z zarządem albo należycie do klubu karpiowego jak kierownictwo.. Praca w sam raz dla ludzi nie posiadających własnego zdania, gotowych poświęcić sporo nerwów.

Pracownik=

Nie rozumiem takich wpisów, pracuję tam od nie dawna i nie zauważyłem żebym nie mógł mieć własnego zdania, firma nie najgorzej płaci jest bardzo dobry socjal i jak dla mnie dobra atmosfera, może porostu to twoja pierwsza praca albo nie miałeś jeszcze okazji pracować w gorszych warunkach i nie doceniasz tego co masz. Ja osobiście jestem zadowolony ze zmiany firmy bo tam gdzie ostatnio pracowałem to był kołchoz na maksa

pracownik_
@Pracownik=

Ty nie rozumiesz takich wpisów a inni nie rozumieją twojego zadowolenia

nowa

produkcja i co na to pracodawca pozwala ???????????????????????????

ruda

Cześć, pracuje w radaway od niedawna. Przyznam, że zaskakujące są dla mnie opinie podawane na tej stronie. Każdy ma prawo do własnego zdania. Ze swojej strony powiem krótko - być może zbyt krótko pracuje w R. ale mi praca w tej firmie naprawdę odpowiada.

produkcja

Mówimy o Pani Em..i ?

jery
@produkcja

Bingo. Tylko o niej nie warto nic mówić i lepiej omijać.

gościnnie
@produkcja

potwierdzam

kandydat

jest ogłoszenie o pracę na księgową jak tam jest jaka jest główna księgowa? jaka panuje tutaj atmosfera ? bo na produkcji piszecie ,że nie szczególna

kandydat

gościnnie
@kandydat

Zerknij na wpis Messiego z 13.04.2015r tam jest wskazówka dot.zarządzającej działem ksiegowości.

ano

Wspaniałe osoby które służą w pracy pomocną ręką? Na pewno ???? poza tym myślę, że dla większości z nas czysta przyjemność kojarzy się nieco inaczej.. Hełm, nie wprowadzaj czytelników forum w błąd.

zainteresowany

a kto wprowadza taką atmosferę konkretna osoba ? właściciel pracownik ? HEŁM kto ty ? przecież wiesz ,że to nie prawda

hełm

A według mnie, praca w administracji w/w firmy to czysta przyjemność (myślę że nie tylko w administracji). Panuje tam bardzo miła atmosfera. Można poznać wspaniałe osoby, które zarażają pozytywna energią i zawsze służą pomocną ręką.

Zostaw merytoryczną opinię o Radaway Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Radaway Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Radaway Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radaway Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Radaway Sp. z o.o.