Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku

Białystok

Opinie o Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku

zniesmaczona

Praca jak w więznieniu.kamery, roliczanie czasu pracy co do sekundy, brak ludzkiego podejscia do człowieka, ludzie na kierowniczych stanowiskach zgarniają super hajs w wysokości 7-15 tys. a kompletnie nic nie potrafią. Jeden kierownik kompletnie ale to kompletnie nic nie robi całymi dniami i niczego nie potrafi, potrafi tylko zrzucic prace na innych i tak z tego co wiem od 30 lat...no poprostu szlak człowieka trafia jak sie dzien w dzien na to patrzy

Wiki

Zgadzam się z przedmówcami, rekrutacje to ściema, nabór na wolne stanowiska pracy w PUW- statystyka dla "ludu". Z góry wszystko jest ukartowane, organizowane kolejne etapy i po co jak na koniec rekrutacji "szanowna komisja" bez uwzględnienia wyników poszczególnych etapów i dodatkowych predyspozycji na zamkniętym posiedzeniu na podstawie paru zdań zamienionych z kandydatem do pracy wydają wyrok kto zostaje. Po co te etapy rekrutacje zaczynajcie od wytypowania ewentualnych kandydatów, jedna wielka ściema- prywatny folwark.

Zooro

To nie urząd tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jak masz rację to i tak ma być po myśli przełożonego koniec kropka.

Bono

Na niewolników i posiadających umiejętność niedochodzenia swoich praw oraz braku godności przy przyjmowaniu najniższej wypłaty.

As

Niby państwowe, a jakby prywatne.

prawda o PUW

Podlaski Urząd Wojewódzki – prywatny folwark, którym od lat zarządza pewna pani przy pomocy swoich blond przyjaciółek, które zostały dyrektorami wydziałów i bardzo szybko zapomniały, że nie jest to ich prywatna firma. Arogancja, obłuda, despotyzm i kolesiostwo to norma. Przy tym za swoją nazwijmy to pracę biorą ogromne pieniądze. Najgorsze jest to, że nie mają pojęcia, że nie nadają się na te stanowiska. To są źli ludzie przesiąknięci złośliwością i kompleksami. Dysproporcja w płacach ogromna. Na papierze, w różnych zestawieniach wszystko wygląda pięknie, nawet średnie wynagrodzenie w urzędzie, które zawyżane jest przez stanowiska dyrektorskie. Ale prawda niestety wygląda zupełnie inaczej. Jeśli chcesz zarabiać 1600 -1700 zł po latach pracy to dobry adres. Jeśli chcesz być traktowany jak zło konieczne to dobry adres. Jeśli brakuje ci stresu, nerwów i chcesz być traktowany jak śmieć to również dobry adres. Prawie nikt nie jest zadowolony ze swojej pracy. 90% pracowników szuka innego zajęcia i odeszłaby w każdej chwili lecz niestety białostocki rynek pracy na to nie pozwala. Oczywiście jest to bezwzględnie wykorzystywane przez pracodawcę. Potrzeba tam trzęsienia ziemi, żeby coś zmienić. Widocznie nikogo z góry nie obchodzi co dzieje się w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim. Warto przyjrzeć się temu z bliska. Jeśli więc szukasz pracy w administracji to zastanów się mocno czy chcesz pracować w obozowych warunkach za marne grosze.

Gra

Dno. Nie polecam.

Yan

Odradzam. Jednym słowem MAFIA

eks pracownik

Pracowałam w PUW przez 2,5 roku i bardzo lubiłam ta pracę i ludzi. Szkoda tylko że nie mogłam tak dłuzej zostać, bo niestety co jest faktem potrzebne były dobre znajomości i później ilekrość ogłaszane były rekrutacje to było to wszystko ustawione z góry. Łatwo było nawet poznać kto już się dostanie albo co gorsza już jest pracownikem tylko potrzeba było publicznego ogłoszenia i naboru. To smutne że ludzie zdolni mają tam drzwi zamknięte a przychodzą i dostają sie znajomi. Tak własnie było w moim przypadku, przyszła na staż kuzynka jednej z pracownic i to mi kazano ją przyuczyć wszystkiego, mi podziękowano a ona pracuje po dziś dzień

Zostaw opinię o Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku