Opinie o Firma Handlowo Usługowa Tomapex s.c. Marek Motoła Karolina Motoła w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Handlowo Usługowa Tomapex s.c. Marek Motoła Karolina Motoła. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Handlowo Usługowa Tomapex s.c. Marek Motoła Karolina Motoła na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa Tomapex s.c. Marek Motoła Karolina Motoła w Kraków

Olgierd Nowy wpis

Mam wrażenie, że komuś bardzo zależy na oczernianiu firmy. Gdyby tak było to nie udałoby się firmie utrzymać tak długo!

!!! Nowy wpis

Jedno z najgorszych miejsc w których pracowałem i z tego co wiem dalej nic się nie zmieniło. Brak szacunku do pracownika, opóźnienia w wypłatach, przestarzały sprzęt i samochody. NIE POLECAM

Alicja

@anonim a w jaki sposób kłamią na wypłatach?

@ Nowy wpis
@Alicja

O swoje pieniądze trzeba się co miesiąc prosić. W dodatku są wypłacane grubo po terminie i nie w całości.

!!!

Najgorsze miejsce w jakim przyszło mi pracować. Stanowczo nie polecam tu iść do pracy . Straszne opóźnienia z wypłatami. Podejście szanownego Prezesa do pracowników jest karygodne. Traktuje ich jak darmową siłę roboczą, której nie należą się pieniądze, a jeśli ktoś idzi zapytać o zaległą wypłatę jest wręcz oburzony, że ktoś śmiał o to pytać. Sprzęt jak i pojazdy są w krytycznym stanie. Lepiej iść na zasiłek bo tam przynajmniej są jakieś pieniądze.

??? Nowy wpis
@!!!

Potwierdzam wszystko co zostało tu napisane i zdecydowanie nie polecam tej firmy. Podsumowując zupełny brak szacunku do pracownikow, szkoda czasu i nerwów na prace w tej firmie jak i w drugiej współpracującej z nią.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Handlowo Usługowa Tomapex s.c. Marek Motoła Karolina Motoła? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Zupełnie nic się nie zmieniło, dalej robienie w balona z wyplatami, brak szacunku do pracownika.

student

@gtsgdgdgdsg ale generalnie jako miejsce na staż polecasz?

gtsgdgdgdsg

Swojego czasu byłam na stażu z uczelni, więc nie byłam opłacanym pracownikiem, ale wtedy też występował problem z wypłatami dla pracowników. Jeśli chodzi o załogę to część męska w dechę, pomocna, wytłumaczy studentowi, który takich wskazówek potrzebuje, ale laska z biura bardzo nie pomocna, dostajesz to co umiesz i tylko ten zakres robót robisz bo po co ci będa tłumaczyć jak na lato biorą po 5-10 studentow z uczelni, których uczelnia sposoruje, a poźniej "papap" i za rok na sezon siła robocza znowu będzie. Takze nie polecam jeśli ktoś chce się czegoś nauczyć, dowiedzieć. Jeśli chcesz tam pracować to wszystkie powyższe komentarze to prawda,więc duzo cierpliwości i najlepiej też miec jakis zapas finansowy. Pozdrawiam współtowarzyszy zawodu.

Iwo

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych i jakie są wymagania?

Yeti

A jakie sa godziny pracy? Czy można sobie ustalić na miesiąc?

@@

Duże opóźnienia w wypłatach. Brak szacunku dla pracowników. Przestarzały sprzęt. Samochody to jeżdżące złomy. Nie polecam.

Agata

@Pracownik, czy to oznacza, że tomapex przechodziła przez jakieś problemy finansowe, stąd to tak duże opóźnienie w wypłaceniu wynagrodzenia? Jak oceniłbyś czas, który przepracowałeś w tej firmie? Zainteresujesz innych użytkowników forum.

A

Po ponad roku nadal brak wypłaty. Po 5 miesiącach Prezes zmienił politykę z ciągłego kłamania na nieodbieranie telefonów. Tyle w temacie, stanowczo nie polecam.

@A

Muszę obronić Prezesa, ponieważ zarobione pieniądze wypłacił co do złotówki. Zajęło mu to co prawda 15 miesięcy. Szkoda że bez odsetek bo byłbym bogaty ;-)

tytoń

firma widocznie skoro już w usługach geodezyjnych działa od dwudziestu lat to ma wyrobioną taką renomę i szacunek w środowisku że nie musi się przejmować tym co jakcyś frustraci w internetach wypisują, i za to bardzo ich w geodezji szanuję, pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Tomapex s.c. Marek Motoła Karolina Motoła - Kraków

• Jak się pracuje w Firma Handlowo Usługowa Tomapex s.c. Marek Motoła Karolina Motoła?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo Usługowa Tomapex s.c. Marek Motoła Karolina Motoła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firma Handlowo Usługowa Tomapex s.c. Marek Motoła Karolina Motoła
  • Hetmańska 4 lok. 11