Beef-San S.A. Zakłady Mięsne Sklep Firmowy nr 30

Przemyśl

Opinie o Beef-San S.A. Zakłady Mięsne Sklep Firmowy nr 30

anek

jko, bardzo nieaktualny ten Twój komentarz, bo w 2010 roku firma miała problemy finansowe i doszło do restrukturyzacji, jak i zmiany profilu działalności, teraz to PBS Finanse Spółka Akcyjna.

Zgadzasz się w opiniami o firmie Beef-San S.A. Zakłady Mięsne Sklep Firmowy nr 30? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Beef-San S.A. Zakłady Mięsne Sklep Firmowy nr 30 - Przemyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beef-San S.A. Zakłady Mięsne Sklep Firmowy nr 30