Opinie o Sukces-Edukacja w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sukces-Edukacja. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sukces-Edukacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sukces-Edukacja w Katowice

Kuba

Konkurencja inspiruje do pisania tych bzdur!!

Potwierdzam, dobre opinie piszą zmuszani do nich pracownicy, sama miałam taką sytuację - nie dość, że ja byłam z tego rozliczona to jeszcze moi znajomi, rodzina musieli pisać... dramat roku! :-( z każdą negatywną opinią się zgadzam, ta firma to miejsce, którego każdy pracownik powinien unikać - nie dość, że nie zostanie doceniony - za to wykorzystany na maxa, to jeszcze nie zarobi i straci zdrowie!!!

Weronika

Czy w ostatnim czasie coś zmieniło się w firmie Sukces-Edukacja? We wcześniejszych wpisach pojawiały się informacje dotyczące opóźnień w wypłacie wynagrodzenia, czy ta kwestia została wyjaśniona? Napiszcie, czy pracodawca organizuje jakieś wyjazdy integracyjne, szkolenia. Takie informacje mogą przydać się potencjalnym kandydatom.

@Weronika

wyjazdy? integracja? szkolenia? o matko, uśmiałam się do łez - ta szkoła to wielka bieda i zero inwestycji w pracownika!!!!!!!!!!!

Bardzo dobra szkoła, co jakiś czas fajne promocje dla nowych słuchaczy. Aktualny rozkład zajęć bardzo dobry :)

Jola
@Marcin

promocje?? tam się jeszcze nic nie zrealizowało a promocja na rzekomy kurs prawa jazdy pokazała już o nich wszystko - zamiast obiecywanego pełenego zdalnego kursu, po walce sluchaczy dali kurs online :-))))) (usunięte przez administratora) a inne promocje, no cóż papier przyjmie wszystko :-)))

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Sukces-Edukacja? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Karolina Nowy wpis

chcesz pracować musisz robić nadgodziny, nic nie jest dodatkowo płatne :-)

Ewcia Nowy wpis
@Karolina

Czyli one są obowiązkowe? A jakby ktoś odmówił to wtedy może zostać zwolnionym? Skoro nie płacą jakieś lepszej stawki to może warto dogadać się o dni wolne za te nadgodziny?

Jaga

Jakiś czas temu szukali pracownika sekretariatu. Aktualne? Zastanawiam się tylko, czemu proponowali umowę zlecenie w ogłoszeniu. Tam nie ma stałych godzin pracy i miejsca czy jak, to jakaś praca mobilna czy o co chodzi?

Zola Nowy wpis
@Jaga

Nie dają umów o pracę. Praca na zlecenie, pełen etat. Atmosfera toksyczna. Wszyscy się obgadują i krytykują.Praca nie warta wysiłku

Larysa Nowy wpis
@Zola

A zleceniówki dają na jakiś określony czas? Co szefostwo na taką atmosferę, też ją tworzy czy rozwiązuje jakoś konflikty między pracownikami?

Jak najdalej od tego miejsca, skandal że takie placówki jeszcze istnieją! Pracownicy rozliczani od pozytywnych opinii wystawionych sobie nawzajem :-) niezrealizowane konkursy dla sluchaczy i ciągle przymuszanie do podpisywania list obecności, chociaż nie było się na zajęciach - kpina!!! a wyplata, ona terminowo nie istnieje!!!!!

Sebo
@Marcin

Na czym dokładnie polega system rozliczania od pozytywnych opinii wystawionych sobie nawzajem? Nie bardzo rozumiem, jak to działa i jaką kasę dla pracownika generuje? I co z płaceniem na czas, masz na myśli, że zdarzają się tu kilkudniowe opóźnienia?

Teresa
@Sebo

Na wymuszaniu podczas zapisu wystawienia dobrej opinii w Google. Pracownicy mają pieniądze za zapisanie słuchacza. Większość tych opinii to bajki, które piszą znajomi pracowników

Teresa

Szczerze odradzam naukę w Sukces Edukacja. Pani z sekretariatu pretensjonalna i zbyt natarczywa. Zamiast udzielić informacji na temat kierunku odpowiada wymijająco. Zero konkretów, tylko się zapisać ponieważ za zapisy mają pieniądze. Kierunki okrojone, prawie nic się nie otwiera, a informację o tym podają w ostatniej chwili gdzie nie ma możliwości zapisać się już do innej szkoły. Katastrofa.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Sukces-Edukacja? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Olha Aliieva

Przyjazny i kompetentny zespół, wszystko jest jasno i łatwo wytłumaczone

Weronika

@Weronika

Niestety wypłaty za pracę jak nie było tak nie ma ????

Natalia O.
@Andrzej

najwyraźniej firma ma kłopoty finansowe, kilka nauczycieli czeka 2 miesiąc na wypłatę nie mówiąc o znajomym który od roku się nie może doprosić - nauczyciele uciakaja z sukcesu zreszta tak samo jak pracownicy oddzialow np dyrektorzy

Kamila W.
@Natalia O.

Nie wiem skąd biorą się te opinie o zaległych wypłatach, od kilku lat dostaję wszystko na czas. Więc chyba jedynie konkurencja wypisuje bzdury na temat szkoły.

Jola

Czekolada94

Ta szkola jest śmieszna zeby robic zajecia dla jednej osoby. Nie ogarniam tego. Zapisuje sie okolo 15 osób została jedna. ŚMIESZNE !! Ręce opadają. Powinni zamknąć kierunek bo jak dla mnie nie ma to sensu.

Zola
@Czekolada94

jedna osoba na zajęciach, ale na liscie obecności wszystkie (obdzwonione, zmuszone do podpisu, zastraszone karą)... tak się to załatwia:-)))))) dotacja przyjdzie pełna :-)

Wiarygodna
@Zola

Wszystkie informacje na stronie to lipa, zdjęcia, pracownie nieaktualne, wszystkie promocje to lipa nigdy nikt nic nie wygrywa, poza otrzymaniem świeczki przy zapisie, dyrektor przedpotopowy, żadnych inwestycji w słuchacza, tylko dotacja i podpisy na listach mają sie zgadzać...

@Czekolada94

kto by tam sam z braku przymuszenia chodził ;-))) pracownie bez wyposażenia, kadra bardzo często niekompetentna...

Kuba

Konkurencja inspiruje do pisania tych bzdur!!

Agnieszka

Najgorsza szkoła w mieście, pracownie bez sprzętu, plan ciągle zmieniany, nauczyciele z przypadkowej łapanki, dyrektor szkoły z ery kamienia łupanego a pracownicy sekretariatu no cóż, na bieżąco zmuszani do wystawiania pozytywnych opinii o swojej szkole - śmiech przez łzy!!!!

Zola

a to oni jeszcze istnieją? Oddziały: Kraków, Wrocław, Radom, Gliwice, Opole - już dawno poszły pod młotek... teraz czekamy na Katowice, to tylko kwestia czasu przy tym co się tam dzieje... :-)

Izabela

Czy jakiś pracownik może opowiedzieć o pracy Menagera ds. Sprzedaży i Marketingu?? Mnie interesuje najbardziej to, czy jest możliwość pracy zdalnej całkowicie? Bo opcją zatrudnienia jest b2b. Czyli co, jak się nie jest na UoP tylko na swojej działalności to można home office mieć?

Były słuchacz

KATASTROFA! PLAN ZMIENIANY NA OSTATNIĄ CHWILĘ, BRAK KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW SEKRETARIATU, BRAK WYPOSAŻENIA PRACOWNI, JEDYNE CO IM WYCHODZI TO WYSTAWIANIE SOBIE DLA SIEBIE DOBRYCH OPINII NA GOOGLE :-))))))))))))

Miejsce pod każdym względem żenujące, opinie na Googlach wstawiane fikcyjnie, negatywne od razu usuwane, kadra z łapanki, kto się nawinie, obecny dyrektor Katowic to prehistoria nie panującą nad niczym, ścinane godziny zajęć słuchaczy, oszukiwanie i kłamanie słuchacza, żadna promocja szkoły niezrealizowana... Wszyscy z charakterem już z tej firmy odeszli....

Olga

Po twoim nicku rozumiem, że jesteś pracownikiem. Piszesz, że pracownicy z charakterem odeszli? Jaki był tak naprawdę powód? Myślę o pracy sprzątaczki, wiesz jak akurat z tym stanowiskiem? Jak to wygląda finansowo? Zastanawiam się również jaka atmosfera panuje w tym miejscu...

Były słuchacz i pracownik 2w1

unikajcie tego miejsca - badzcie zawsze jak najdalej! jako byly pracownik i sluchacz w jednej osobie moge napisac tyle: dla sluchaczy: brak wykwalifikowanej kadry - ale jak nie placa nie ma sie co dziwic - wszyscy z przypadku!, brak pracowni z jakimkolwiek wyposazeniem, plany zajec na ostatnia chwile - nic nie zaplanujesz, ciagle zmiany. a jak juz przyjdziesz na zajecia to sa odwolane na ostatnia chwile, ciagle straszenie karami za brak podpisu na listach obecnosci - katastrofa! dla pracownikow: brak wyplat na czas, prawo pracy lamane kazdego dnia, zostawanie charytatywne w nadgodzinach, sekretariat szyści WC!, atmosfere daremna szczegolnie jak naloty robi wielka (w rzeczywistosci) b.mala pani prezes udajaca zapracowana wracajaca wlasnie 7 raz w tygodniu od kosmetyczki - katastrofa!

@Były słuchacz i pracownik 2w1

to jakie prawa pracy są tam łamane wg Ciebie? I te opóźnienia w wypłatach to często mają miejsce czy to jakieś pojedyncze przypadki?

@Były słuchacz i pracownik 2w1

Zgadzam się w 100%, niestety to wszystko prawda :-( a proszenie się co miesiąc o należną wypłatę było żenujące!!!

@Monika

co miesiąc zarówno u pracowników sekretariatu jak i u nauczycieli! a prawa łamane prawa: brak wypłat, brak umów na czas, obowiązki wykonywanej pracy niezgodne z umowami, ciągle bezpłatne nadgodziny, ściąganie do pracy w weekend - także w niedzielę!

Bartosz

To sporo zarzutów. Ściągali cię do pracy na zastępstwo? Jak to było w weekend to nie mogłeś odmówić? Wcześniej nie był ustalony grafik według którego pracowałeś i odbywały się zajęcia?

Były pracownik II
@Były słuchacz i pracownik 2w1

Szczera prawda, dyrektor Oddzialu porażka, oda nieogarbieta dziewucha, wszędzie brud, brak wiedzy merytorycznej... Dramat

Wanda
@Były pracownik II

Od razu nasuwa mi się pytanie. A czy oprócz nich jest jeszcze ktoś, do kogo można się zwrócić z ewentualnymi problemami w pracy? Najlepiej anonimowo, ktoś próbował znaleźć kogoś takiego?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Sukces-Edukacja? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Mierzwa

Nauczyciele nie dostają wypłat z byle powodu, są wstrzymywane i tłumaczone brakami, które nie istnieją. Na zajęcia nikt nie przychodzi, nie ma z kim przeprowadzać zajęć. Ta szkoła to jakaś niedorzeczność

Honorata
@Mierzwa

Z byle powodu? A tu przypadkiem nie jest problemem fakt, że podobno nie ma kogo uczyć? Bo to chyba dla nich mogłoby być jednak znaczące... Pytanie tylko skąd taki nagły deficyt?

kursant

wylegarnia beztalenci preparowana przez przypadkowych szkoleniowców drukarnia dyplomów i wprowadzania w bład o przygotowaniu do zawodu jakiegokolwiek maszynaka dla frajerów.. własciciele szczególnie pani.. złote dzieci pasożytują na edukacji.. inwalidzi merytoryczni i fizyczni daremne jak zobacze kursanta AS edukacja w firmie do pracy przegonie zdecydowanie nie bede ryzykował nieudouczonych

Kamil Judaszyński

Czy ktoś napisze coś więcej o kierunku informatyka ? Jestem zainteresowany na zapis, jednak chciałbym nieco więcej się dowiedzieć o szkole.

@Kamil Judaszyński

Zadzwoń i się dowiedz, ja ukończyłem w tamtym roku i jestem zadowolony.

Honorata
@Marcin

Jaki zakres wiedzy udało się wyciągnąć?

Magda

Polecam Szkołę, jestem zapisana na asystentkę stomatologiczną i faktycznie nie ma żadnych opłat i mamy możliwość zrobienia dodatkowych kursów.

@Magda

Super! A jak oceniasz poziom nauczania? Faktycznie potrafią porządnie przygotować człowieka do zawodu? Praktyki też gwarantują? :)

Magda
@Monika

Musisz odezwać się do sekretariatu, z tego co wiem są praktyki w zależności od wybranego kierunku.

Joanna
@Magda

a Ty nie orientujesz się na jakich kierunkach są praktyki?

Słuchaczka

Szkoła jak szkoła, jeżeli ktoś się chce czegoś nauczyć to nauczy się wszędzie. Rzeczywiście czasami powstają małe fuckupy, ale ogólnie jestem bardzo zadowolona z kursu wizażystki który odbyłam. Wykładowcy bardzo mili i sympatyczni, pomagają też studentom

Zostaw merytoryczną opinię o Sukces-Edukacja - Katowice

• Jak się pracuje w Sukces-Edukacja?

Zobacz opinie na temat firmy Sukces-Edukacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sukces-Edukacja?

Sukces-Edukacja