Opinie o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dystrybucja Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dystrybucja Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w Poznań

prokuratoresus

A co ekipa z DP pewnie teraz otwiera szampana, chłopki nie tak szybko, ja sprawy nie zamykam jeszcze pare baniek jesteście winni \ juz prawie puzzle ułożone :)

roznosiciel

Widzę , że cenzura szaleje na forach. Proszę o przeniesienie dyskusji bez cenzury na: http://www.ulotki.fora.pl/ Nie dajmy sobie zamknąć ust ! Mile widziani również Zleceniodawcy

podwykonawca

Słuchajcie co dzieje się w Polsce ? Macie jakieś fajne newsy, widzałem forum Ctrl , które jest lekko zmanipulowane:) nie pytam od DP bo tu wiadomo sytuacja :( ale ja im nie odpuszcze.

Nowość

Się zobaczy .

co te firmy mają ze sobą wspólnego ? -upadły

padalec poznański

tyle wie, że nic nie wie albo tuszyje co się dzieje u niego w terenie, po reputacji , co kolejne nolimits234 ?

padalec poznański

ja trzeba będzie to w rayanera i w świat z katalogiem zdjęc i filmów do centrali zagranicznych

Mistrz Joda

łubu dubu , łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu ............ litości to już było i na nowo zaczynacie wstyd

Ct
@Mistrz Joda

widać dyskusja ani odmienne zdanie na tym forum nie wchodzą w grę . Gotujcie się sami w sosie nienawiści i zazdrości . Nie ma sensu wyrażać tutaj żadnej opinii.

@Ct

W..al.ś się ! Moja siła to moja wiedza Nie trzeba było wyrzucać z bagna krokodyli..... Właśnie sprawdzam ceny biletów lotniczych. A MOJA WIEDZA JEST WIELKA !!

@padalec poznański

Leć tym rayanerem na początek do Lublina.Tam centrala stokrotki

Jaba Star Works

Zapraszam do mojego imperium. Klęska nieunikniona!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dystrybucja Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Wariat

Teraz w 3 tygodnie załatwisz sądowy nakaz zapłaty SĄD LUBLIN A tak pozatym to już nie ma co zabierać chyba ze smród

On
@Wariat

Nie zalatwisz bo sie odwolaja i przejdziesz do normalnego trybu . Masz racje teraz nie ma co juz zbierac

podwykonawca

tam ktoś jeszcze pracuje ? czy tego już nie ma ? Wy.dym.ał tyle ludzi na taką kasę

@podwykonawca

Wydymac dali się tylko skończone bezmózgi . Trzeba było rezygnować ikiedy był na to czas . A teraz zamknij jape i nie jęcz.

c
@podwykonawca

Pracuje rodzina prezesa. Zona - Elżbieta K. w księgowości, zięć cioteczny - Łukasz Z jako jedyny dyrektor regionalny. Co z długami wobec podwykonawców? Ma ktoś oprócz Popika Sądowe nakazy zapłaty/ wygrane sprawy w Sądzie/ zajęcia komornicze? Co z pikietą? Skąd znacie adres? może jednak trzeba coś zadziałać? Co ze zbiorowym pozwem i nie działającą stroną internetową dp? Czy ogłoszono już upadłość? Co z odpowiedzialnością własnym majątkiem?

amen

@podwykonawca

Łukasz Z. przestał w ogóle odbierać telefony - jeden telefon na miesiąc widocznie za dużo. Zalegają mi na ponad 30 tysięcy i od dłuższego czasu ani grosza na koncie. Człowiek pracował, bo myślał że jako w dalszym ciągu pracujący będzie miał pierwszeństwo w przypadku wypłat. Nic bardziej mylnego. Czekam do końca tygodnia na kontakt - potem zaczynam działać - zbieram papiery i idę odwiedzić urząd/sąd .

Jea

A Ty "parowo" nazywasz się won , skoro do mnie pijesz , ze anonimowo pisze ? Posłuchaj cieciu - o tym , ze będą problemy wiedzieli wszyscy - od prezesa po kolportera. Prawda jest taks ze trzymałeś się Dp żeby dalej moc wszystko wozić na skup licząc ze przy okazji zapłacą ci fv . I przy okazji miałeś wytłumaczenie na każda wtopę i problem - nie płacicie to ja nie robię ! Tak wyglada prawda cwaniaku . Nikt uczciwie pracujący nie robiłby dla Dp - bo za co ??????? Ci co zostali do końca warci są swoich prezesów i właśnie idą z nimi na dno. Ps. Zrezygnowałem 8 mcy temu i kasę odzyskałem co do grosika . Parowo.

Voło
@Volo

Masmedia, alfa stwory potworow z dp. Sami specjalisci z branzy BTL. Tacy specjalisci ze do upadlosci doprowadzili tysiace osob. Nie polecam

napewno nie sprzedawczyk
@Jea

Jea - nie wytrzymałem muszę odpowiedzieć na twoje dyrdymały. Z mojego punktu widzenia to w pierwszej kolejności szeregi DP opuściły sprzedawczyki. Tych co zostali nie można ładować do jednego wora. Mnie też chcieli przekabacić, konkurencja dawała propozycje, tereny, tylko bym się wypiął na DP - i teraz żałuje że się na to nie zgodziłem. Żałuję strasznie bo nie dość że kasy nie dostałem za tą robotę (o kosztach paliwa i wynagrodzeń dla ludzi nie wspominając), to jeszcze co gorsza poszła ona do takiej " Parowy". Dlaczego robiłem? - bo mimo wszystko płacili (częściowe faktury), teren mi się pokrywał z robotą u innych firm i oczywiście sentyment do klientów z którymi spędziłem te kilka lat.

@napewno nie sprzedawczyk

To jedz teraz swój sentyment. Głupich nie sieją .... kasa to kasa , sentymentów nie ma. Za wykonana robotę należy się zapłata , wielu tego nie rozumie / rozumiało a te Sk....yny z Dp to wykorzystały . Wiec jak inaczej nazwać twoje zachowanie jak nie głupota ?

@Jea

Jea - wypowiem się w swoim imieniu przy okazji pewnie wielu innych podobnych mi. Tego rodzaju zachowanie nie należy nazywać głupotą a prędzej nadzieją. Nadzieją na to że jak DP już zacznie robić wypłaty to w pierwszej kolejności dostaną je osoby które nie zerwały umowy. Niepojęte jest dla mnie że tak naprawdę spłacaliśmy tych co się wypieli na samym początku, w efekcie my zostaliśmy na lodzie. Piszesz że zrobiliśmy to dla makulatury. Jakiej makulatury?? - przez ostatnie pół roku dla DP roznosiłem wyłącznie Kasy Stefczyka i kilka sklepów EURO. Kilka kilo miesięcznie - w przeliczeniu na cały nakład. Więc zamiast pogardy i braku szacunku dla takich "weteranów" powinieneś być wdzięczny że ktoś robił na twoje pieniądze w momencie jak ty już sobie darowałeś.

@Zaściankowy

Może i masz racje . Nie powinienem wrzucać wszystkich do jednego worka... są tacy jak opisałem ale pewnie tacy jak Ty żyjący nadzieja . Ja w odpowiednim momencie podziękowałem za współpracę . Faktury miałem spore wiec nie chciałem ryzykować jak minął kolejny termin płatności . Zwróć się do controla, najlepiej AP , jest kilka osób które znalazły tam robotę a wcześniej straciły majątku w Dp - np człowiek z Łodzi czy Olsztyna . Nie taki diabeł straszny jak go malują . Zadzwoń , pogadaj , wbrew pozorom starają się człowiekowi pomoc . Tylko trzeba uczciwie podejść do tematu .

@Jea

A co się dzieje od kiedy Adaś szuka nowych wyznawców? Z Łodzi, pierwsze słyszę, żeby podwykonawca z DP współpracował z kratelem ? Kolego z zaścianka, uważaj termin 60 czy 70 dni to też w razie problemów pewny gwóźdź do trumny . Najprawdopodobniej cały ten kartel ma wstrzymane wypłaty u klientów za burze która przechodzi nad całą branżą. Ciekawe ??

@podwykonawca

(usunięte przez administratora) - dzisiaj przekazał info że zakończył współpracę z DP.

Ucho prezesa

Kwa kwa kwa .....

dp
@Zaściankowy

nie odzyskasz kasy, nie pomogą sądy, w dp nie ma grosza a KK ściemnia nadal.... chyba, że masz dobrego prawnika i dorwiesz mu się do prywatnego majątku , ale w taką opcję też wątpie , ja jestem w plecy 50 tys. Na pewno tak łatwo nie odpuszcze dla zasady

@podwykonawca

Nie szuka tylko jak się ktoś zgłosi to w miarę możliwości zagospodaruje . Zwalnia zle , zatrudnia tez zle - niektórym widać się nie dogodzi . Nie szuka wyznawców a lojalnych podwykonawców . Jeśli nie wiesz nic na temat Łodzi to sprawdź a nie wprowadzaj ludzi w błąd .

Podwykonawca
@Jea

A co (usunięte przez administratora)nagle oczy się otworzyły i zobaczył, że popełnił błąd zwalniając podwykonawców innych firm, a zostawijąc przy swoim boku swoich super wyznawców. Co zaczynają się problemy bo wyszła skala nieróbstwa ? Ile Jysk zabrał województw, ile (usunięte przez administratora)audytow z carrefour i tesco?

mma

nie kłam nie ma takiej opcji, że jak zrezygnowałeś 8 m-c odzyskałes kasę,

mma
@mma

czyli były to wakcje, wtedy już były problemy z kasą, Ci co rezygnowali w tym czasie, musieli iść do sądu - jak każdy wie procedury trwają minimum rok -o ile zdażył się cud - standartowo to 2 lata. Nawet jak dostałeś jakimś cudem sądowy nakaz zapłaty to teraz, możesz oprawić w ramki i powiesić na scianie

Komunikator

Patrząc na rozwój wpisów na stronach tego forum dochodzę do wniosku , że po raz pierwszy podwykonawcy zaczęli porozumiewać się miedzy sobą i skończyło utrzymywanie w niewiedzy "roboli " szkoda , że tak późno . Stało się trudno czasu nie da się cofnąć popełniliśmy błędy za które płacimy . Podwykonawcy zacznijcie za sobą rozmawiać zacznijcie tworzyć konsorcja w makro regionach składajcie oferty handlowe w sieciówkach możne się uda . Popatrzcie jak zdenerwowaliście swoimi wpisami miłościwie panującego szefa kartelu w ciągu jednego dnia zginęło z tego forum ponad 100 wpisów a moderator szaleje . Całkowicie wycieli " aferę poznańską" wiem nazwa nieadekwatna do zdarzenia ale było zdarzyło się ale po co klientel ma czytać a teraz pojawiają pochwalne wpisy o może nie doskonałej ale bardzo dobrej firmie . Śmieszne to , wygląda to tak jak by ktoś chciał tworzyć nowa rzeczywistość .

SB
@Komunikator

pewnie wykupili złoty albo platynowy pakiet na gowork i teraz administrują opinie. PEŁNA INWIGILACJA

Ha
@Komunikator

Chyba chciałeś napisać , ze ktoś zatrzymał próby zakłamywania rzeczywistości Poznań będzie mieć swój zadziwiający finał , takiego rozwoju wydarzeń nie mógł przewidzieć sam reżyser Kacz.

he
@Ha

Poznań będzie miał zadziwiający finał ? po gazetki przyjedzie inny kontyner nie z eko -mak... a jak relacje z przedstawicielami carrefour, tesco, jysk i reszty, też jest bajeczny finał ?

Były podwykonawca

Ludzie o co wam wszystkim chodzi ? Zbierać dokumenty i do sądu. Ja to zrobiłem kilka miesięcy temu i czekam na rozprawę nawet jeśli nie odzyskam pieniędzy (23tyś) to napsuje trochę nerwów komu trzeba???? Po cholerę pisanie tych wszystkich postów tak się tylko zastanawiam ? Działać !

Cwil

Zmiany Ach jak bardo różnią się strony tego forum ta brzydka jest taka szara a ta " kontrola " taka ładna kolorowa laurka taka jak tam" pienknie " jest i moderator szaleje ...............ale z przykrością stwierdzam , ze nic w internecie nie ginie

bum

wielkie bum dopiero będzie i to nie w Poznaniu jeszcze chwilę poczekajcie....

@bum

Tak na porażające fakty tez czekamy i co ........... a stare powiedzenie mówi nie strasz bo ................. zdefektujesz .

Bimberek b
@Volo

Ja raz zdefektowalem i doprowadzilem do tragedii, bo cienias jestem ale teraz moze bedzie lepiej

@Bimberek b

Masz wielu kibiców a kibice tez tworzą

Wow

To jak w 40 Proc to o 35 więcej niż za czasów kaczm. Niezle , idzie do góry .

Rebus

Poczta Polska- odstrzał, inpost- odstrzał, dp- odstrzał, alf- odstrzał...

Lol
@Rebus

Jakieś nagrody ?

Rebus
@Lol

Kolacja na Twoj koszt z managerem o kilkuletnim doswiadczeniu

Niespodzianka
@Rebus

Wow a może kolejny Buuuuum?

Lol
@Lol

To w takim razie brak odpowiedzi

Ha ha:)
@Niespodzianka

Oj bedzie kolejny buuuuuummmmm. Kartel szykuj sie na strzal

he
@Ha ha:)

ale co kartel ma dostać pod (usunięte przez administratora), czy adas coś szykuje:)

Ten
@he

Co kartel moze szykowac jak maja 99% rynku gazetek im chca dowalic

Nadzieja umiera ostatnia

Do wszystkich liczących na cuda. Nie jest prawda, ze Krzysio ma obiecany powrót klientów jak tylko postawi Dp na nogi. To jego kolejna chora wizja . Ciekawe ile ludzi mu znów uwierzy i ilu da się oszukać . Na deserek: zlecenia Takko które Dp rozsyła po Polsce nie wiedzieć po co i dlaczego bo chyba wiedza ze nikt albo prawie nikt tego nie tknie zaraz będą wycofane . Klient już w rękach. .... wiadomo czyich .

Kiedyś Rozbójnik teraz .......
@Nadzieja umiera ostatnia

Klient już w rękach. .... wiadomo czyich ................. czyli jedynych i słusznych gwarantujących rzetelny kolportaż i tego musicie się uczyć od najlepszych czyli od jedynych i słusznych .

@Nadzieja umiera ostatnia

Cofnęli mi zlecenie na Takko - czyli ostatnia szansa na wyrwanie choćby 500 zł od DP przepadła. Kto to wziął???

Podwykonawca
@Zaściankowy

Ludzie AP czyli najlepsi jedyni najskuteczniejszi.

@Podwykonawca

najlepsi najskuteczniejsi w wywożeniu makulatury na skup

Syndyk Upadłościowy DP

W dniu dzisiejszym Dp przestaje istnieć.Nie zrobimy już ci więcej Krzysiu kolportazu za darmowo. Nie będzie Pyrak pluł nam w Twarz.

Wirus

Brawo ! Twarz mam tylko jedną i trudno nią firmować nie robotę

@Wirus

nie na upadek branży ale na upadek ogólnopolskich cwaników

Ciekawu

Umieść adres z spacjami

Podwykonawca dp

Podeslij jeszcze raz link ze spacjami zeby nie skasowali

Rozbójnik Rumcajs

Mozemy powtornie prosic o wyslanie? Wiecie moze jak sprawa wyglada z linkiem?

hahahahaha
@Rozbójnik Rumcajs

nie można

Volo

.....a tak "pienknie miało byś" takie tajemnice miały wypłynąć a wyszło jak zawsze do ............ . Bimberek nie wypity dziewczyny pod telefonem stygną co tam żeb żyć trzeba pic to do roboty .

@Volo

W dodatku musze wypic bimberek, bo jak patrze w lustro to mnie mndli, bo widze cos obrzydliwego a tylko panienki na mnie jeszcze leca jak na leb ubiore foliowke biedronki

Zaściankowy

Jestem podwykonawcą z dalekiego południa. Na tyle zaściankowego że do kontaktów z innymi podwykonawcami (między innymi z Poznania) nie dochodziło. DP zalega mi na ponad 30 tysięcy. Nadzieje na spłatę już dawno utraciłem. Proszę o informację - jak sprawa wygląda w skali kraju. Podobno jakaś firma złożyła sprawę o upadłość. Przeczytałem także o pikiecie - odbyła się?

big city
@Zaściankowy

wnioske o upadłość - na to muszą być pieniądze - pikety nie było - oglnie cała branża może za chwilę pi..er..do..n..a.ć

pi

po co Adasiowi struktury terenowe lepiej wszystko na jeden duży magazyn na skup, a dówóz na sklepy kurierem :)

Dociekliwy

Tego się nie da zamieść pod dywan , bo już jest za grubo

Poznaniak

Sprawa jest naptawdę głęboka od klienta po uokik

akcja
@Poznaniak

dla zainteresowanych kontakt: 22 55 60 500 sygnalista@uokik.gov.pl i zapewniają anonimowość

pod

jak pikieta dzisiaj miała się odbyć pod domem KK

@pod

byłem i lipa i nikogo , czekamy na sensacje XXI wieku , czekamy niecierpliwie . Popitki i bimberek przygotowane czekam

@Volo

Volo jesteś plagiatorem to mój tekst z bimberkiem to ja jestem Volo a ty to kto ? Nie jesteś kreatywny i brak ci inicjatywy ty a maże ty jesteś drugi alf ?

@Volo

nie, to ja jestem Volo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!one111!1!@@

Nieee, ja!

@Volo

Jest nas wielu ale błaznem jest tylko jeden i jestem nim JA !

Wystukany dzięcioł
@pod

Dom KK to popierdułka .. zobaczcie dom GT na zamkniętym osiedlu , BW też ma nowy ..,ale hitem jest posiadłość byłego prezesa IK , Pawełek też sie przy tym obłowił.

Volo

Prawda gdzie ja sie bawie w w w . r o k s a. p l

Zostaw merytoryczną opinię o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Dystrybucja Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dystrybucja Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Dystrybucja Polska Sp. z o.o.