Fun-Fit II S.C.

Zielona góra

Opinie o Fun-Fit II S.C.

Elf

Zgadzam się w pełni z wcześniejszymi opiniami. Praca tam to żenada, żenada, o matko żenada!! Kłamstwo, złodziejstwo, brak poszanowania pracowników i klientów, z wyłączeniem tych "bogatych" - którym szefostwo wchodzi w 4 litery bez wazeliny. Wytrwałości w obłudzie i fałszu życzę każdemu, kto zdecyduje się tam zatrudnić :)

Tylko nie tam

Ja też.. miałam wrażenie, że ludzie na wyższych stanowiskach kompletnie się do tego nie nadają.. klientem być fajnie i owszem..ale pracownikiem o nie...

Czesiek

Katastrofa - mobing, plotki, wyzysk, niskie płace, fatalne warunki, brak organizacji, brak perspektyw, zastraszanie, żenada, jedyna ścieżka rozwoju prowadzi przez lizanie dupy szefostwa, brak merytorycznej oceny pracy pracownika, obłuda. Nie polecam

Znasz dobrze firmę Fun-Fit II S.C.? Wiesz co się w niej aktualnie dzieje? Dodaj swoją opinia na forum.

Zostaw opinię o Fun-Fit II S.C. - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fun-Fit II S.C.