Fun-Fit II S.C.

Zielona góra

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Fun-Fit II S.C.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fun-Fit II S.C.

Elf

Zgadzam się w pełni z wcześniejszymi opiniami. Praca tam to żenada, żenada, o matko żenada!! Kłamstwo, złodziejstwo, brak poszanowania pracowników i klientów, z wyłączeniem tych "bogatych" - którym szefostwo wchodzi w 4 litery bez wazeliny. Wytrwałości w obłudzie i fałszu życzę każdemu, kto zdecyduje się tam zatrudnić :)

Tylko nie tam

Ja też.. miałam wrażenie, że ludzie na wyższych stanowiskach kompletnie się do tego nie nadają.. klientem być fajnie i owszem..ale pracownikiem o nie...

Czesiek

Katastrofa - mobing, plotki, wyzysk, niskie płace, fatalne warunki, brak organizacji, brak perspektyw, zastraszanie, żenada, jedyna ścieżka rozwoju prowadzi przez lizanie dupy szefostwa, brak merytorycznej oceny pracy pracownika, obłuda. Nie polecam

admin

Znasz dobrze firmę Fun-Fit II S.C.? Wiesz co się w niej aktualnie dzieje? Dodaj swoją opinia na forum.

Zostaw opinię o Fun-Fit II S.C. - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fun-Fit II S.C.