Dystrybucja Polska Sp. z o.o.

Poznań

Dystrybucja Polska Sp. z o.o.

Opinie o Dystrybucja Polska Sp. z o.o.

Podwykonawca

Uwaga uwaga ! Toys R Us odchodzi z ctrl .

Sprytny
@Podwykonawca 18.10.2018 10:46

Uwaga uwaga Adaś odchodzi z ctrl

miłośnik Boga
@Sprytny 18.10.2018 12:04

informacja z przed chwili pewna . Bogu będzie nowym Prezesem CTRL. Gratulacje dla BW

Niech mocz będzie z Wami
@miłośnik Boga 18.10.2018 14:36

Nie Bogu tylko Jarek K. nie mylić z naczelnikiem Państwa ????

@Niech mocz będzie z Wami 18.10.2018 16:35

Łysa Kura?

Podwykonawca

Uwaga Uwaga! Pepco odchodzi z Ctrl !!!

Info z Kartelu
@Podwykonawca 17.10.2018 09:32

Od kogo masz tej info - od JARKA ??!!

@Podwykonawca 17.10.2018 09:32

Ostrawa
@Jgk 17.10.2018 19:38

Tak.....Chyba w Czechach. Baranie. Kartel się kończy

nicki

kartel=komuna ,precz z komuną żyjemy w wolnej polsce mogę nawet dla prezydenta nosić

Antykartel

Urząd Antymonopolowy prowadzi postępowanie w sprawie Kartelu.

We
@Antykartel 15.10.2018 11:47

Po co.. Nie ma sensu przecież tracą klientów i dalej trzymają nieudaczników

zastraszany
@Antykartel 15.10.2018 11:47

Wreście zrobią z tym porządek zastraszają ludzi grożą karami jesli ich ulotką będzie roznoszona z ich ulotkami nawet jak bedzie osobno noszona ,druga komuna (masz działalnosć gospodarcza a masz tylko dla nich robić ) wysyłają kontrolerow wewnetrznych aby czatowali w danych miejscowosciach i przedstawicielom zdjęcia robili.To jest (usunięte przez administratora) gorsza od pruszkowa.

Kartel von master
@Antykartel 15.10.2018 11:47

PostMaster,Nolimits,Abc,Ctrl i podwykonawcy ctrl czyli udziałowcy PM. Działania maf.ijne owszem.Praktyka codzienna-robisz tylko dla nich albo nie istniejesz. Ale Rynek już nie toleruje przymusu i dyktatu ban.dy krakowskiej.

zastraszany
@zastraszany 15.10.2018 18:47

(MAFIA)

Realista
@zastraszany 16.10.2018 19:32

Nie (usunięte przez administratora) debile tylko normalna działalność. Nikogo nie zastraszają , tylko jak robisz dla sky czy mb to takim dziękują za współpracę. Chyba mogą decydować z kim współpracują. Gamonie z forum - jak straciliście zlecenia - możecie sami pozyskać klientów - z tego co piszecie branża bez was nie istnieje. Jaki problem ? Wyślijcie najbardziej wyjściowego z was jako handlowaca! Na bank załatwi masę klientów!

Krzys
@Realista 16.10.2018 20:17

Masz rację! Te forum to lipa. Jecza stekaja a są tacy sami jak Podwykonawcy kartelu nic nie robią

Kulas
@Krzys 16.10.2018 20:53

A ty jesteś analfabetą forum jesteś "TO" a nie "TE" i stękają a nie" stekają" wstyd i lipa .

Ten niewyjściowy
@Realista 16.10.2018 20:17

Znam tą formę narracji tą butę i pychę ale pamiętaj ci debile przynoszą ci pieniądze już wiecie podwykonawcy kim jesteście DEBILAMI . Chłopie to co dla ciebie jest normą normą nie jest w istniejącym porządku prawnym tego kraju .

Frost

Ludzie serio nie dostali zapłaty za wykonanie Ikei dla dawnej ekipy DP?

Gniew
@Frost 12.10.2018 13:20

Nie zmieniaj tematu trolu ctrla.

@Gniew 12.10.2018 13:27

Chłopie, zrób se ziółek i poczytaj moje wypowiedzi zamiast fanzolić bez pojęcia.

@Gniew 12.10.2018 13:27

Bogus
@Frost 13.10.2018 15:22

Ponoć tak

Świnka Pepca
@Frost 12.10.2018 13:20

Mi zapłacili ale tylko zaliczkę. W ogóle jaką macie stawkę za ikea od ALFY ?

Braki

ceteerel traci nakłady i obroty.uwazajcie na przelewy.

Rodo
@Braki 10.10.2018 12:18

Chyba nie powinno to nikogo dziwić. To było do przewidzenia. Nie trzeba być jasnowidzem żeby do tego dojść.

Lucian
@Rodo 10.10.2018 13:54

Wywala świte niepotrzebnych ludzi i kasa będzie. Problem Adasiu są twoi dyrektorzy którzy zamiast kontrolować pracę podwykonawców układają się z nimi

Pani

60 dniowy termin płatności murowane problemy

Lolek
@Braki 10.10.2018 12:18

Skończą jak podwykonawcy z DP. A tak się z nich nabijali. Musi być KARA za pychę. Chociaż raz nie jest to wina Bodzia

Promyk
@Lucian 10.10.2018 15:14

Szczególnie BŻ i jej głęboki układ na Dolnym Śląsku Wałbrzych Świdnica Zgorzelec i Jelenia Góra no i oczywiście Wrocław z piegowatym na czele. No i oczywiście układzik z własnym ślubnym w Legnicy czyli zbyniem. Może w końcu pójdzie ten układ do diabła Poczekajmy na gorzki upadek całego szemranego towarzystwa.

Warta

Nie zapomnij o Poznaniu i o ekomaku. My pamiętamy

Gniezno
@Warta 10.10.2018 17:28

Tak tak pamiętamy o każdym upokorzeniu. Czas chyba odegrać się na "przyjaciołach" z KARTELU. Będzie to chyba odpowiednią pora. Na sprzedawczyków z Wielkopolski także Panie kolego K

Niex3
@Gniezno 10.10.2018 18:45

Nie zapomnijcie również o ekipę z Dp oby znowu nie znalazł się naiwniak co z nimi zacznie wspolprace

@Lucian 10.10.2018 15:14

Dokładnie odpalili tych co jeszcze dla nich jakąś robotę robili na poczet czego?? tego, że wielki imperator miał taką wizję. To teraz jestem ciekaw jak wypadają Ci co zostali, z tego co wiem chyba prawie całe woj. dolnośląskie robi dla ctrl 4-6 podwykonawców, miasta główne plus wszystkie okoliczne wioski!!!!! Pytanie jakim cudem??? Jak niektórzy z nich maja problem, żeby zrobić dobrze kolportaż na miejscowości do 3000 szt. Więc droga Beatko i Danielku może ostatnia chwila przeprosić tych co odpaliliście za to, że współpracowali z innymi firmami niż Wasz cartel (PO, CTRL,NO)?? Tylko podejrzewam teraz 80-90% ludzi juz się jakoś podniosła po utracie pracy z dnia na dzień za tak zwane " za nic" i teraz tylko usłyszelibyście od tych ludzi piękne słowa opisujące jak jesteście (usunięte przez administratora)

Beti
@wirus 11.10.2018 06:49

5 podwykonawcow i w sumie 10 osób łącznie z nimi hyhyhyhy

Czarny Ludwik
@wirus 11.10.2018 06:49

Widzisz Wirus to nie było " Odpalenie podwykonawców " tylko zmiana koncepcji biznesowej albo optymalizacja środków transportu . Co do kondycji finansowej kontrola nie należny się tym martwic bo kasy maja w .............. . Terminy płatności długie no prawdopodobnie zarabiają dodatkowy pieniądz na lokatach krótkoterminowych a podwykonawcy kompensują sobie straty skupami makulatury i wózek toczy się dalej

@Czarny Ludwik 11.10.2018 20:38

Może źle to nazwałem nie odpalenie tylko szantażowanie podwykonawców. Na wygranej pozycji stali podwykonawcy ctrl usuwani byli podwykonawcy wszystkich innych firm konkurencyjnych które c t r l wykupił jakimiś dziwnymi układami. Jeśli nazwać to tak jak Ty " zmiana koncepcji biznesowej" to faktycznie zmienili koncepcje i swoje motto z strony www. gdzie przyświecało hasło: " jakość jest dal nas na pierwszym miejscu". To po zmianie koncepcji biznesowej naprawdę jakość tak powędrowała do góry,że jedno województwo robi jak kolega wyżej napisał 10 osób, co się z tym wiąże- JAKOŚĆ PONIŻEJ ZERA.

@Czarny Ludwik 11.10.2018 20:38

A jeszcze nawiązując do kwestii finansowej to ctrl nie ma, aż tyle pieniędzy jak się wydaje. Przyjrzyj się troszkę dokładniej spółce SHIFT, tam chyba wędrują pieniądze. Więc jeśli niebawem będzie źle w ctrl to będzie to powtórka z dp, Napewno Adaś zostanie z kasą, reszta to będzie jak Lotto. Powadzenia

Koniec
@Wirus 11.10.2018 22:37

Brakuje jeszcze firmy Enter. Naciskamy przycisk i good bye wszyscy.Szukaj wiatru w polu... i kasy tak jak w dp...

Finansista

No przecież kasa z kartelu wędruje do rajów podatkowych na Cypr itp.”Najlepsi” z tego towarzystwa nauczyli się tego na Malborskiej w Krakowie u znanego „biznesmena”, który teraz maszyny ustawia do paczek.

Gonzalo
@Finansista 12.10.2018 08:10

Nieważne gdzie to idzie. Ważne że są partaczami i 95% materiałów reklamowych ląduje na skupie.

Nostradamus

Jak można wysnuć wniosek po 8 m-c zawieruchy : monopol może mieć tylko państwo, nieuczciwe zachowania odbijają się i uderzają w tych co zaczeli, klienci chcą mieć spokój i eliminują tych co myślą ze są najlepsi i najwspanialisi. Była ekipa dp musi odejść na zawsze

Koreańczyk
@Nostradamus 22.09.2018 16:59

Dodatkowo powinno być napisane ekipa z DP i ctrl musi odejść na zawsze. KARA za zachłanność musi być surowa. Konkurencja była jest i zawsze będzie, a pseudo monopolista na szafot. Bodzio i Adamo to jedna klika. Nie wiadomo który jest bardziej bezczelny.

Znawca tematu
@Koreańczyk 22.09.2018 20:37

Dawna ekipa z DP to nie tylko bodzio,ale i BŻ, (usunięte przez administratora)

elemelek
@Znawca tematu 23.09.2018 07:41

Może i tak, ale z nich wszystkich najbardziej bodzio ludzi wy.ch.u.ja.l... więc czego by inni mieli za uszami, to ta gruba świnia jest największą szują...

@Znawca tematu 23.09.2018 07:41

Okulickiego kojarzę jeszcze z bardzo dawnych czasów współpracy z DP. Co on teraz robi, jest w CTRL? A ten drugi?

Dyr
@Frost 25.09.2018 10:31

Tak przylepili się wszyscy do Ctrl. Efekty jak widać... ciekawe co oni robią na co dzień. Panie Adamie proponuję wprowadzić raporty dzienne ich pracy.

Wrocławianin
@Frost 25.09.2018 10:31

Frost, a jakie tereny robisz, bo czasami mam ulotki na Śląsk od swojego klienta, po 5-6 groszy za sztukę, i wolę to komuś normalnemu dać niż przez pośredników ?

@Wrocławianin 25.09.2018 17:33

Przede wszystkim Katowice, Chorzów, Siemianowice, Tychy i Sosnowiec/Będzin. Jak jest rentowne zlecenie to inne miasta też

Saak
@Frost 25.09.2018 10:31

Oprócz ceterel Daniel Przypięty do nolimits.pobiera podwójne pobory.

Krakowiaczek
@Saak 26.09.2018 08:33

I sam ma firmę kolporterską. Nie zapomnijcie o tym. Klika ma się dobrze, bo nawet Betti mąż niejaki Zbychu też roznosi oczywiście nakład kartelu. Nie ma co.....sami swoi.... Bez komentarza

Kolorowy Dyzio
@Krakowiaczek 26.09.2018 10:17

Widzisz gapo jedna kontrol ma wszystko i wszystkich bo kontrol możne wszystko bo kontrol jest naj............. . bo kontrol kupi Frosta albo Frost mu da................... tak od siebie z czystej przyjemności dawania albo ze strachu . Bo kontrol ma szifta a szift ma kontrola ale każdy orze jak może i ja to szanuje a jak który podniesie rękę na kontrola to mu się ją ujmie ..........w nadgarstku albo dalej . A ty podwykonawco zasuwaj za 1,5 grosza bo masz tyle albo aż tyle

@Kolorowy Dyzio 26.09.2018 11:02

No cóż, jakos nie trzęsę porami przed CTRLem. A że rynek jest zepsuty i trwa dumping to wszyscy wiemy.

@Frost 25.09.2018 10:31

Okulicki siedzi w ctrl i razem z beatka robią wały. podejrzewam ze dużo spraw ukrywają przed adasiem.......

Niki
@wirus 27.09.2018 14:00

Okul...Wały robił od zawsze.W DP kroił nas podwykonawców za tzw ochronę i święty spokój.wszystko w białych rękawiczkach.Kto się (usunięte przez administratora) urodził-bez skazy nie umrze.

Żurek

Takich jak ty było już wielu ............... i co .............. i nic . Jak masz to upublicznij i niech się dzieje nie ma na co czekać .

Bańka
@Kolorowy Dyzio 26.09.2018 11:02

Kupić to sobie możesz batonika lub loda w sklepie, a podwykonawców nie kupisz. Ctrl sam się skończy bo to moloch na glinianych nogach. Wystarczy mocniej pierdnąć to się zawali. Jeżeli jesteś taki chojraka to sam sobie rób za 1,5 gr Za chwilę nie będzie kontrola bo z nim będzie jak z DP bo Adaś i krzysio k to dwa kumple z dwoma bańkami pod stołem. A Ty ciemny typie zamiennik bo Cię na taczkach wywodzą Normalnie burak chyba nawet cukrowy i lizus

Lutek
@Bańka 27.09.2018 18:45

Spuszczacie się a prawda taka że Shift jest napompowany kasa że chłopaki mają w d.. I pewnie nowe biznesy już kręcą a Ctrl będzie dalej zarabial na leasing na kolejne Porschedla (usunięte przez administratora) wystarczy że pójdzie w odstawke całe przydupasowo

gruby woło
@Nostradamus 22.09.2018 16:59

Była ekipa dp to (usunięte przez administratora) każdy o tym wie... jak można nazwać się bodzio, pomimo iż to bogusław w. przedstawia sie jako bodzio, bo swojego imienia w niektórych kręgach się wstydzi... czego mozna sie spodziewac po takiej osobie? oszustwa! pamietajcie za czasów dp długi które narobił w momencie zamknięcia spółki z ograniczona odpowiedzialnością pokrywa Pan bodzio za okres prezesury ze swoich dóbr prywatnych. tak stanowi prawo odnośnie sp. z o.o. dlatego jej nie zamykają chodzące przekręty... gruby czas na diete i spłacaj długi. uważaj kogo straszysz sądem bo sąd przyjdzie po ciebie brzydki grubasie lusterko ucieka jak w nie patrzysz.

Wrocławianin
@Frost 26.09.2018 08:08

To pisz na mail: kolportaz2018@gmail.com

@Wrocławianin 02.10.2018 14:33

Przed chwilą wysłałem Ci maila

Żnin
@Frost 25.09.2018 10:31

Ten drugi to (usunięte przez administratora).Facet od czarnej roboty w terenie.Nic nieznaczący typ w całej układance.Jeden z psów gończych wykonujący bezmyślnie rozkazy inkwizycji.

Żnin
@Żnin 04.10.2018 10:54

Drugi to(usunięte przez administratora).

@Żnin 04.10.2018 11:20

Jeb. Jak cenzurują. O.O

@Wrocławianin 02.10.2018 14:33

Posłałem Ci maila, masz mój numer jak coś

Q

Piotrek
@anonymous 09.10.2018 21:14

Ponoć cały czas czeka na inwestora, już na dniach ma spłacać długi. Ponoć wybaczyl Bogusiowi i pojednal się z Adasiem.

Tomi

Bodzio, bodziuchno, bogusiu, bogdanie plan podbicia świata na nowy tydzień juz jest czy jeszcze knujesz co by tu komu powiedzieć? Nadal doisz Grzesia z kasy? Ze tez chce mu się trzymać takiego darmozjada na garnuszku... czym tym razem mamisz mu oczy?

Welbiciel Bogdana
@Tomi 07.10.2018 16:36

Bogusiu nie bierz sobie do serca uwag takich hejterów jak ten wyżej... przecież każdy wie, że jesteś NAJlepszy, NAJwspanialszy, NAJmądrzejszy, NAJbystrzejszy... i jeszcze nie ma co tutaj ukrywać wręcz Najpiękniejszy... hejtery zazdroszczą ci tylko m.in. poszanowania w terenie, wiedzy operacyjnej i niemałej wiedzy sprzedażowej, twojego wpływu na klientów i podwykonawców... to jak sobie z nimi pogrywasz... mistrzostwo świata.. istne house of cards... a Grzesiu... przecież każdy wie, że bez ciebie nic nie znaczy... jak to mówisz "ogrzewa się w moim blasku"... wierzymy w ciebie... jesteś naszym ostatnim mohikaninem...pokaż temu kondominium krakowsko-warszawskiemu, że nie docenili ciebie... STOP HEJTOWANIU BOGDANA

Junak
@Welbiciel Bogdana 07.10.2018 17:08

Boguś jest bardzo wdzięcznym tematem zastępczym , jak smok wawelski zaczyna się dławić to winny Bodzio , jak kolesie pija kawę to winny Bodzio itd itp . Proponuje więcej kreatywności bo grubasy , ostrygi a kiedyś agencje towarzyskie stały się nudne i mogą świadczyć o braku kreatywności autora . A tak na marginesie ile kosztuje taki negatywny wpis bo jak by co nam parę innowacyjnych pomysłów .

@Junak 07.10.2018 20:54

Bodzio Bodzio mordo ty moja....już myślałem , że się nie odezwiesz.... pamiętaj, wszyscy w terenie kochamy cię I mocno kibcujemy...

Junak
@Wielbiciel Bogusia 07.10.2018 22:29

Widzisz wielbicielu albo jak kto woli (usunięte przez administratora). od listopada 2018 Bogusia już nie ma w Dystrybucji Polskiej i rządzisz tylko ty . W listopadzie kończą się pieniądze dla podwykonawców a zaczynają obietnice tajemniczy inwestor stojący u bram a kolportaże trwają a kasę przytulasz ty Krzysztofie Koniecko , małżonka twoja obiecuje podwykonawcom złote interesy a skrycie zawłaszcza należne nam podwykonawcom pieniądze . No ale te niecne czyny podszeptuje ci zły i podstępny Boguś , parówa i ostryga w jednym tylko , że jego już nie ma . Z cała bezwzględnością przywłaszczyłeś sobie nasze mienie i za to odpowiesz bo nie wiem czy wiesz ale uwłaszczę się na twoim majątku prywatnym zgodnie z obowiązującym prawem będzie bolało . No i odpowiedzialność karna toczące się śledztwo w twojej sprawie za popełnione czyny gwarantują ci Wronki albo Strzelce Opolskie

autodestrukcyjnaGRUPAdywersyjn
@Junak 08.10.2018 16:11

Dobrze mu Bogusiu dowaliłeś... widzicie kmiotki jak to się robi... patrzcie i uczcie się od NASZEGO wodza... do tego trzeba mieć łeb a nie to co wy... Boguś jesteś jedynym niezastąpionym słońcem Peru, nawet kot prezesa może za podnóżek CI robić... wierzymy w CIEBIE, jesteś dla nas wodzem i wiemy, że poprowadzisz nas w walce przeciwko całemu temu tfuuu...KARTELOWI.... bo kto jak nie TY... Polska powinna być Ci wdzięczna, że takiego człowieka na swej ziemi nosi... Jest nas dużo...czekamy WODZU kiedy znowu pojawisz się ze swoimi niezastąpionymi pomysłami i wizjami w terenie, kiedy znowu tchniesz wiarę i siłę w NASZE działania... Na cześć Twoją nawet śpiewamy pieśni robiąc kolportaże przez CIEBIE zlecone.. niech jej słowa niosą się przez góry i równiny Polskiej ziemi... "nie boję się gdy ciemno jest, Boguś za rękę prowadzi mnie. Dziękuję CI WODZU za wszystko co robisz, że stoisz nade mną, ulotki do ręki przynosisz..."mniej więcej tak to brzmi, jak zaczynamy, to cała dzielnica zaczyna nucić.... Żebyś tylko usłysz jak śpiewamy to na kilka głosów, jesteśmy pewni, że łezka w oku by CI się zakręciła... BOGUŚ ponad wszystko!!! WE ARE LOVE YOU WODZU!!!

Den
@autodestrukcyjnaGRUPAdywersyjn 08.10.2018 16:59

Synghrafa i cała otoczka. (usunięte przez administratora)

@Den 08.10.2018 18:35

BINGO!!!!!!!

Ikat
@Wielbiciel Bogusia 08.10.2018 20:39

Bodzio wyłożył się na Ikea?

@Ikat 08.10.2018 22:25

Nie wierzę... jakim trzeba być ignorantem aby zadać takie pytanie... (usunięte przez administratora) nasza GWIAZDA ZARANNA, przewodnik odrzuconych, obrońca uciemiężonych... GENIUSZ w najczystszej postaci.... specjalista od kolportaży... co ja mówię.. KREATOR nowej ERY dystrybucji materiałów reklamowych... miałby wyłożyć się na kolportażu takich katalogów???? NIGDY W ŻYCIU! i wbijcie sobie do głowy marne kreatury, ze nie jesteście w stanie zagrozić mu takimi postami... JEMU jest dane czynić WIELKIE RZECZY... i tak jak nasz WÓDZ BoGu mówi: " ja stanowię o tym jak będzie wyglądał rynek kolportażu w Polsce, beze mnie każdy jest tylko nic nie znaczącym robaczkiem... JA jestem najważniejszy, albo jesteście ze mną albo przeciwko mnie..." ON na nowo wskazał drogę takim firmom, wytyczył nowe ścieżki, pokazał RZETELNOŚĆ wykonanego kolportażu, dzięki NIEMU firmy na nowo zaczęły zlecać dystrybucje... więc darujcie sobie teksty niskich lotów... zróbcie rachunek sumienia i proście o wybaczenie naszego WODZA (usunięte przez administratora), to może będziecie częścią nowego rozdania,po tym jak BoGu w pojedynkę rozprawi się z tym perfidnym kartelem...

WalcieSie
@Wielbiciel Bogusia 08.10.2018 22:50

Po co te wywody Bodzio jest już skończony w tej branży. Tak samo byli właściciele. Poza tym nawet słynny kartel kurczy się jak jaja w lodowatej wodzie. Myślę że do końca roku ciepłe posady straci kilku dyrektorow? Niepotrzebny jest ten chory dialog i pisanie głupot. (usunięte przez administratora) ludzie na niezła kasę i to jest fakt. Nie życzę nikomu uczucia gdy jesteś bez grosza zasłużony przez gadów którzy teraz piszą na forum bezdroskie pierdoly popijając lyche z 5 stów.

Bodzio groupe
@WalcieSie 08.10.2018 23:29

chyba ty pijesz lyche za 5 stów... my sikaczy nie tykamy.....

SZCZĘKA

Ludzie. ZACZNIJCIE merytoryczną dyskusję a nie ciągle się wyzywacie i opluwacie. Rozmawiać trzeba o tych, przez których mamy tyły i kłopoty

Ni
@SZCZĘKA 06.10.2018 12:08

Nie

bolek

BTL Complex. Polecam jakbyście chcieli tylko zważyć i sprzedać. Znawcy tematu wiedzą o co chodzi.

bolek 1
@bolek 02.10.2018 15:14

ktoś z nim współpracuje, chyba nie ma takich naiwniaków

Amant
@bolek 1 02.10.2018 19:19

Okulicki z ctrl działa z nimi i kręci lody na boku

Amant

(usunięte przez administratora) bez znajomosci a (usunięte przez administratora) ma kontakty i od lat kasę trzepią razem a udają ze się nie znają.

Lucian

Czeski film hehehe

@Amant 03.10.2018 18:40

Cierpioł jaki jest to wiem, pamiętam jak zaczynał, ale o tym układzie nie miałem pojęcia. Cierpioł nawet kiedyś znowu chciał żebyśmy u robili dystrybucje - zaproponował 2 grosze. Także strata czasu. Choć z tego co słyszę, jakoś kolportaży BTL jest jaka jest, więc może to o to chodziło, żeby robić "jakoś", a nie jakość"

Bum
@Amant 03.10.2018 15:29

Taaa ma takie znajomości że tracą kolejnych klientow. Jego znajomości to plik wizytówek i to wszystko

@Bum 03.10.2018 20:21

Co znów stracili ? uwazam ze powinni zostac ze STOKROTKĄ :D

@PRAWDA 03.10.2018 23:37

A ma ktoś info jaka kare otrzymali za IKEA ?? bo nie wiem czy w 50% była zrobiona

@Amant 03.10.2018 18:40

Panie Danielu przecież tak zabranialiście współpracy podwykonawcą z innymi firmami, że nawet Pan Błasia.... jeździł po magazynach podwykonawców i po śmietnikach listów przewozowych szukał czy nie robią dla kogoś innego niż dla CTRL, PM,NO, a jesli dla kogoś innego byy robili to wylatywał podwykonawca, a tutaj takie rzeczy Pan kręci na boku z BTL. Tak jak pisałem wcześniej Oku... i Ż... jeszcze kilka innych ciekawych interesów kręcą......

los danielos
@Frost 03.10.2018 19:31

Potwierdzam znajomość obu Panów. Ostatnio znajomy ich spotkał w Katowicach. Popijali sobie kawkę

Boguś
@los danielos 04.10.2018 08:17

Ale jaja z tym układem(usunięte przez administratora) ?!...ciekawe czy Wielki (usunięte przez administratora) wie o tym, czy jak zwykle o wszystkim dowiaduje się ostatni :)

Ciekawski
@los danielos 04.10.2018 08:17

Ośmiorniczki też były a kelner (usunięte przez administratora) podsłuchiwał ? Mam wrażenie , że w tym układzie wszyscy współżyli ze wszystkimi a groźne choroby roznoszone drogą płciową leczyli w tych samych klinikach . Taka "sodomia i gomoria " lokalna tylko kto będzie żona (usunięte przez administratora). Ciekawe kiedy (usunięte przez administratora) wypłynie .

@Ciekawski 04.10.2018 10:16

Słuchajcie, trzeba by jakieś normalne forum znaleźć, bo ten (usunięte przez administratora) administrator w cenzora się bawi.

@los danielos 04.10.2018 08:17

Może trzeba poruszyć następny układ Pana Zientarskie... który od kilku lat daje nakłady ctrl, który nie ma żadnej jakości a nadal dostaje od niego nakłady ,jakoś pokazała afera poznańska, a Pan Zientar.... nadal daje im zlecenia. Czy nie zależy mu na jakości, efekcie kolportażu??? Hmm a może centrale rossmanna i innych za granica nie wiedza ze jest to nrastępny układ między Adamem a panem Zientars... wiec jeśli cierpi na tym główny zleceniodawca za granicya pan zientar... nic w tej kwesti nie zmienia, to odpowiedz jest tylko jedna łapki lecą i to nie małe .... pora poruszyć centrale za granica....

KK
@Boguś 04.10.2018 09:51

(usunięte przez administratora)Prokuratur idzie po ciebie ????

Tom
@KK 05.10.2018 13:15

Bogus się nazywam nie przepraszam i nie dziękuję na pieniądze was oszukuję.

Auf Deutsch
@Wirus 04.10.2018 20:14

A umisz godać że tak kłapiesz.

sunshine
@Auf Deutsch 05.10.2018 21:08

chyba nie sadzisz , że znajomość języków obcych to wiedza tajemna zarezerwowana dla wybranych tych najlepszych , bo jak by co to Ich habe dich aufgenommen K . Każdy to robi po haniebnym upadku DP .

Jasiu

Jeżeli chodzi o B.W ,już niedługo sąd zabierze się za du.pe.Zobaczymy wtedy jaki będzie kozak . Długi trzeba spłacać ,a za bycie prezesem w D.P trzeba odpowiadać A nie pobierać wynagrodzenie........ ))

Sędzia Dred
@Jasiu 04.10.2018 17:54

Ten gruby wieprzek będzie jeszcze ciumkał kolegom z celi.... jeszcze chwila...

Bol

Te, administrator. Pokaż no punkt regulaminu, na podstawie, którego usunąłeś mój wpis. Bo po to jest ten regulamin, żebyś ty się też stosował, a nie hulaj dusza. Usuwać możecie treści "bezprawne i naruszające regulamin".

wirus

A więc drodzy koledzy i koleżanki zobaczymy co nowy rok przyniesie.... poczekam do stycznia, a może szybciej..... (usunięte przez administratora)i jeszcze pare innych osób. Jestem w posiadaniu takich nagrań materiałów ,że nie jednemu się zrobi ciepło!!! Potwierdzenie ze post no ctrl to jedna klita, ustawianie jakich podwykonawców odpalić i dlaczego, szantaż podwykonawców, obiecanki kogo za kogo zamienić kto komu nie jest na rękę, jak ładnie wypowiadają się dyrektorzy z jednej firmy o swoich kolegach i kierownikach, ustawianie przez was kontroli, przekupstwo, na koniec deser wywózki Waszych genialnych podwykonawców, a i zapomniałbym o jednym, i dowody waszej "pracy" w terenie, chodzi o pracę wybierania ulotek konkurencji, przekupowanie audytorów, aby nie przechodziły kontrole innych firm konkurencyjnych np MB czy Sky, oraz jak wyglądają rozmowy z dyrektorami o warunkach pracy i płacy........

Lipiec
@wirus 28.09.2018 12:18

Ale kolego po co czekasz do stycznia??!! Dawaj teraz to się tych wszystkich wrzodów pozbędziemy się raz na zawsze. Skoro twierdzisz że masz taką skarbnicę wiedzy to jednym cięciem można załatwić tą pseudo spółdzielnię cwaniaków i przyspawanych do swych foteli obiboków. Jak to było w popularnym filmie: Jeden sztos jacht francos Do boju.....

Tetris
@Lipiec 28.09.2018 13:48

Tu już nic nie trzeba przyspieszać a do stycznia to samo się rozwiąże. Stracili zaufanie klientów i nie dadzą nic zabiegi w postaci tworzenia kolejnych firm słupów. Każda firma a głównie ogólnopolskie dostaną ostro po d.. u. pie

@wirus 28.09.2018 12:18

bodzio bodzio weź ty się lepiej do roboty... z pisania głupot chleba nie będzie

Marek F.
@wirus 28.09.2018 12:18

Ty wirus a ty to nie jesteś ten kelner z afery podsłuchowej ?

Polemika
@Marek F. 03.10.2018 09:29

Nie. To Boguś kłamczuszek który razem z dwoma kumplami rąbnął prawie setkę podwykonawców na kilka baniek a teraz próbuje być równym Adasiowi. Sorrrrry Bodzio ale znam Cię kupę lat i nie sądziłem że zamachniesz się drugi raz na ludzi,którzy ciebie utrzymują. Twoja pazerność i zarozumialstwo znowu wzięły górę. Ty już nigdy się nie zmienisz . Jedyne co powinieneś zrobić to zmienić branżę gdzie cie jeszcze nie znają. Pamiętaj-KARMA WRACA

Pies

No i co. Do budy

Żarliwy wyznawca

Oto wielka tajemnica wiary : nowe porsche i dolary A ty Koreańczyku smieszny jak będziesz pisał takie rzeczy to do nieba nie trafisz nigdy a w Walhallai jedynym dostępnym dla ciebie germańskim pojazdem będzie tylko golf trzy z tdi

@Żarliwy wyznawca 30.09.2018 11:02

Widzę że adaś kler oglądał

Obik

Łapownik kuciapy

anonymous

Uwaga Uwaga koniec zgody w kartelu? teraz nowe motto każdy orze jak może

Jasnowidz
@anonymous 27.09.2018 23:23

To musiało się tak skończyć.....Nie trzeba być jasnowidzem żeby do tego dojść. To będzie tylko lepiej dla podwykonawców. Niech idą każdy w swoją stronę

Obserwator
@Jasnowidz 28.09.2018 11:26

Jaką drogę i z czym żadna ale to żadna z tych firm ( ABC , NL , Post master i reszta zgrupowana w okół swojego pana wszechmogącego ) )nie ma mocy sprawczej i własnych struktur wykonawczych . Pan skutecznie zadbał o to żeby jego wasale nic nie mieli i tylko on i jego ludzie których sam selekcjonował i namaszczał na tych najlepszych wiernych biernych i miernych mogli kreować cenę papieru toaletowego na rynku . Na przykład im papier do pupy tańszy w sklepach Rossmana tym mniej reklam na ulicach taka zależność itp .

Lekoman

Człowieku ta firma istnieje tylko bo KK nie może jej zamknąć. Musiałby oddać kilka milionów, które były pozyskane z unii

Krokiecik

No i co teraz Bodzio zrobisz??? Ikea ci wyszła bo się psim świętem udało jeleni zgarnąć do pracy. Ciekawe czy im zapłaciłeś???? A co później?? Jedyne co pewne to za chwilę się wykopki zaczynają....to chyba sam potrafisz zrobić??? Też nie....o choroba..... Grześ ci nie pomoże ...... lewacki też chyba nie.... ....Więc może tarcie chrzanu????? Samiec alfa

Klient
@Krokiecik 16.09.2018 18:03

A rozumiem JELENIE to ci co zrobili a ZARADNE JELENIE to ci co robili za 15 g a resztę tonami wywieźli na skup . Krokiecik jesteś żałosny w swoich wywodach tali mały , obleśny , śliski robal .

Juras
@Klient 17.09.2018 08:52

Jysk ma trzepac przez najbliższy miesiąc na maksa. Powodzenia

Bodzio miętka fryta
@Krokiecik 16.09.2018 18:03

Zaraz się zdenerwuje i zobaczysz co się z tobą stanie... ja wiem wszystko, mogę wszystko i potrafię dużo zrobić... gdyby nie JA to ta branża dawno by zeszła na psy, podwykonawcy powinni MI dziękować za to, że klienci jeszcze nie zrezygnowali z dawania gazetek, bo tylko JA byłem ich w stanie do tego przekonać... jeszcze raz tak napisz a zobaczysz na co mnie stać...

@Bodzio miętka fryta 17.09.2018 21:45

Bodzio wyluzuj albo zmień tabletki..

Krokiecik
@Klient 17.09.2018 08:52

Ti ti ti grubasku....robaczkiem tłusty to łakomy kąsek dla drapieżników. A ty nadal jesteś tylko robaczkiem. Nawet nie wiesz że większość podwykonawców ma Cię w dupie.pie i z pewnością nie zaistniejesz na rynku bo jesteś zwykłą Kan.al.ią. A twoje grube sadło i maślane oczka na niewiele się zdadzą. A propos JELENI jeśli kogoś uraziłem to bardzo przepraszam. Nie mam nic do Państwa osobiście i do Waszej pracy. Pracowaliście po to żeby zarobić. Bez Was z pewnością nic tłuścioch by nie osiągnął. Mam tylko nadzieję że Wam uczciwie zapłacił. Kiedy tylko Pan Grzegorz zrozumie że to podła pojawi A ten Bodziek.....

@Krokiecik 18.09.2018 09:12

Szkoda tych ludzi którzy współpracują raz oszukani muszą chwytać się tej samej brzytwy żeby spłacić długi które mają przez tych samych ludzi

Barszczyk
@Ludwik 13 18.09.2018 09:26

Niech wyciągają kasę od tej miękkiej fryty jak najwięcej. A on sam niech wali w mur. Panie Piotrku L. Proszę odejść z tego syfu i samemu coś zdziałać.

Brda
@Barszczyk 18.09.2018 20:10

No właśnie....Piotrek bierz się za robotę i zostaw tego grubasa na lodzie. On i tak nic nie potrafi sam zrobić tylko szuka frajerów.rów do roboty

Klient
@Krokiecik 16.09.2018 18:03

No Krokiecik Alfusy zapłacili co do grosza bez przypominania nagabywania i męczenia przysłowiowego konia . Ciekawe kiedy zapłacą ci najlepsi co to 0,15 g w szalonej swej rozrzutności dali za sztukę katalogu . Taka mała uwaga nigdy drogi krokieciku nie nazywaj nikogo frajerem czy też jeleniem bo widzisz taki głupi podwykonawca co to pisać i czytać nie "umi" bo chyba nie spodziewasz się , że ci co noszą reklamy to" umiom" ale pamiętaj większość od czasu do czasu myśl poza kategoriami " ile z tego na skup wywiozę ". Przeprosiłeś OK.

Bodzio miętka fryta
@Klient 19.09.2018 14:37

Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem... jestem wesoły Bodziek, mam na przedmieściu domek, a w domku światło, wodę, gaz, wiec teraz powiem wam skąd to wszystko mam, gdyż bez masła wy.ru.cha.lem was.... jestem wesoły Bodziek....

Jabłecznik
@Klient 19.09.2018 14:37

To się ciesz, że ci grubas zapłacił, bo pewnie nie wiesz, że niektórzy ludzie kasy nie dostali. Zaufali tłuściochowi a ten ich wydy.mał. Nie chwal dnia przez zachodem słońca. Dostałeś kasę więc albo ten zapchlony grubas to twój kumpel albo w jakiś sposób trzymasz fraje.ra w szachu.

Bon
@Jabłecznik 20.09.2018 18:09

Znowu są losie co po raz drugi dali zrobic się w Ch... Ja. Nie wierzę to ściema????

Kołczan
@Bon 20.09.2018 18:21

No widzisz a jednak się tak stało. Bodzio to twój koniec w świecie ulotek. A miałeś wielką szansę na Comme back. Twoja pazerność i zarozumialstwo wzięły górę. Temu panu już dziękujemy. Spadaj oszu.ście.

the blue oyster
@Kołczan 21.09.2018 20:10

chyba COMING OUT!!!ale widać, ze on ciepły jest....

anonymous

To prawda że kartelik traci kolejnych dwóch dużych klientów....

@anonymous 19.09.2018 20:27

Prawda - a ty sąd wiesz ?

Tyty
@Frost 19.09.2018 20:53

Jakich?

Tyszprawda
@Tyty 19.09.2018 21:15

Ikea i Aldik... hahaha :D

@Tyszprawda 19.09.2018 21:28

A dlaczego tracą ikea przeciez w tym roku robili ? Co lipa wyszła z ikea ?

TYSZPARWDA
@PRAWDA 20.09.2018 08:26

tracą bo w tym roku nie będą już robić ikei :D

Krewki
@TYSZPARWDA 20.09.2018 14:21

Tak tak. Ikea już stracona. Teraz pora na Auchan Pepco i trochę jyska. Reszta poleci z górki. W końcu zostanie tylko stokrotka

Mieciu

Witam Wszystich ,co myślicie by odwiedzić Pana B.W,mam coraz więcej informacji że nie poplacil za Ikea, piszcie ,może coś z tego wyjdzie ,ile może oszukiwać ludzi .

miłośnik alfy
@Mieciu 20.09.2018 08:24

Tak, to prawda BW nadal oszukuje i nie płaci za robotę a nawet jest teraz juz taki bezczelny ,że straszy sądami jak ktoś się dopomina. Kto jeszcze robi dal takiego osła kto go zasila.zastanówcie sie z kim macie do czynienia.Oszust zawsze zostanie oszustem.boguś dobieramy sie do twojej tłustej du...y.)heheh

@Mieciu 20.09.2018 08:24

Słuchajcie zróbmy tak ,do końca tygodnia czekamy za wpisami ,przyszły tydzień jedziemy w odwiedziny ,niech sąsiedzi dowiedzą sie jaki to wspaniały rodzinny człowiek mieszka .Ja przygotuje odpowiednie napisy... )).A sąd swoją drogą.Żeby była jasność JEDZIEMY....

Ni
@anonymous 20.09.2018 10:38

Ja słyszałem że było ustalone Ikea free

forest

Fajnie to określiłeś "że DP przekręciło tylu ludzi to teraz były zarząd robi to samo... . Więc informuje zainteresowanych iż pan B był prezesem społki DP i on odpowiada za długi w tym okresie ..... Coraz lepiej .))

Adaczio
@forest 20.09.2018 11:51

forest a ty to na imię masz Krzysztof ? twoje zarzuty w prokuraturze zmieniły klasyfikację i co Wronki coraz bliżej ?

@Adaczio 20.09.2018 14:58

B. W ,chce tylko przekazać info że pieniądze na które ciężko zapracowalem pracowałem za twoich czasów jak byłeś "prezwsem" K swoją drogą.

Szopen
@anonymous 20.09.2018 15:27

Najlepiej cała trójka do Wronek. Mogą być najwyżej Strzelce opolskie. Tam wasze miejsce. Do tego konfiskata mienia na rzecz poszkodowanych podwykonawców

Kilogram

Branża topnieje jak lodowce na Antarktydzie lepiej zacznijcie szukać innego zajęcia a nie kopcie się po kostkach. Większość z was umie jedynie ocenić wagę palety i nic poza tym.

hehe Waga w oczach :D

Booomm
@Kilogram 31.08.2018 19:42

Z tym, że lodowce na Antarktydzie topnieją od tysięcy lat;p

bomba
@Booomm 03.09.2018 09:09

to zobaczysz za parę miesięcy

Janusz ze skupu makulatury
@Kilogram 31.08.2018 19:42

W Poznaniu pełną parą idzie recycling palet z katalogami... na czymś trzeba dorobić... Janusze biznesu w natarciu ????????????

Znawca
@Janusz ze skupu makulatury 07.09.2018 22:19

Wyszło to zarobili a robią to samo co większość co mają za gazetkę 1,5 gr od sztuki

Haha
@Znawca 09.09.2018 16:02

Drzwi obrotowe na skupie dla tych grubasów montują bo taki przemiał katalogów robią

Karolcia
@Haha 09.09.2018 19:39

Znów demony klawiatury , bohaterowie jednej akcji wyleźli na światło dzienne co jeden to większy kozak bo nikt nie zna i nikt nie widzi co zona albo kochanka nie dała du....... przez weekend i wali do laba albo brakuje któremu wagi na skupie ? Żeby pisać , że sprzedali na skup to trzeba mieć dowód a tak mielicie ozorami bez sensu .

@Karolcia 09.09.2018 22:26

MoŻe w kadrze grubasy nie mieszczą się ale jest szansa na Oscara

@Znawca 09.09.2018 16:02

No a po ile dają te Ikeę? Na Śląsku ok. 15 groszy od katalogu.

Jacenty
@Frost 10.09.2018 17:04

Mrozu ............... za 15 groszy a kto te grosze płci ?

@Jacenty 13.09.2018 11:02

Gliwice

Jacenty
@Frost 13.09.2018 16:02

Pytam o zleceniodawcę ctrl , postmaster czy alfa .......... to 15 , to śmieszna cena nie przystająca do rzeczywistości .

Markos
@Jacenty 13.09.2018 16:20

Harat

Adaś
@Markos 13.09.2018 23:18

A słyszeliście najnowsze newsy że, po tesco również carrefour ,jysk i rossmann wychodzą z kolportażu ? Podobno, informacja potwierdzona w centralach... To już masakra w branży...!

profesor
@Adaś 14.09.2018 16:16

Polska pierwszy krajem w Europie bez gazetek . Aj est proste rozwiązanie

Programator
@Adaś 14.09.2018 16:16

No to kuciapy,kurniki,okularniki i scharatane wilki maja wielki problem.

@Programator 15.09.2018 12:09

Oj bodzio bodzio ciebie lekarz powinien zbadać. ...

@DronTV 15.09.2018 19:52

Nic nie poradzisz. Chlopu zostało tylko pisanie na forach

Adaś
@Kilogram 31.08.2018 19:42

Parę miesięcy temu mówiłem że, Tesco wychodzi i miałem rację ...teraz mają inne sieci wychodzić, to koniec branży...

Dip
@Adaś 17.09.2018 12:41

Niech się Bodzio i Piotrus wypowie czy to prawda. Odbiło się od wszystkich drzwi to wiedza

@Markos 13.09.2018 23:18

Dokładnie, Harat/Wolf

@Frost 18.09.2018 10:15

Frost z tego co pisałeś masz swoich klientów. Moja rada rób swoje i omijaj szerokim łukiem te wszystkie ogólnopolskie firmy. Współpraca z nimi to tylko stres i robienie wariatów z klientów. I kary niewspółmiernie do winy.

Duduś
@Ludwik 13 18.09.2018 10:55

Dokładnie - ja robię swoich klientów na Wrocławiu a klientów sieciowych mam w czterech literach, niech kartel traci po kolei jak płacą takie stawki...

Paw
@Duduś 18.09.2018 21:20

A inni lepsi, dzwoni MB cz sky i proponują to samo - albo 0002 mniej lub wiecej i pie. rd. ol. ą że są super :)Stawki jakie istnieją na rynku wymusiła konkurencja i tak jest wszędzie w każdej branży. Chcesz walczyć na rynku najprościej zjechać z ceny, bo cena czyni cuda. Dlatego żelazko czy inny badziew psuje się po okresie gwarancji, ale jest tanie. U nas podobnie z tym że na nakład 100 tys gazetek udzielamy gwarancji jakości na 20 tys. Resztę traktujemy jako bonus który nam się należy :) Chcesz lepsze żelazko musisz posmarować odpowiedni gruba kasę. Klient chce żeby wyszlo 100 % zleconego nakładu musi sowicie nas za to wynagrodzić.

Poznańskie Newsy

KuciapaAdasiek reaktywuje Dystrybucje Polska.Dogadał się z Rudym i Grubasami.Skok w przyszłość i jakość na najwyszszym poziomie.

Bn
@Poznańskie Newsy 18.09.2018 08:21

Poważnie skąd te newsy?

Elma
@Poznańskie Newsy 18.09.2018 08:21

Super nareszcie doczekać się nie mogę standardów przyjętych u najlepszych z Krakowa termin płatności 60 dni od wystawienia faktury czyli w praktyce 75-80 dni a jak szybciej chcesz kasę to a i owszem jest ale musisz zaniżyć fakturę o 10-11 % czyli tzw. faktoring a w rzeczywistości haracz . Przestańcie pisać bzdury musieli by oddać długi a raz pozyskanych pieniędzy się nie oddaje .

Helena

Słuchajcie uważnie mości kartelowcy. Najlepiej będzie jak pójdziecie na swoje forum lizać du.p.y waszym cudownym szefem zapchlonego kartelu. Tam wychwalajcie swoje nieróbstwo i wywożeniu całego nakładu na skup, dawanie łapówek w zamian za wzorowy kolportaż. A to forum zostawcie w spokoju. Próbujecie odwrócić uwagę od syfu który codziennie robicie. Ale już nie długo. Wasz guru i tak wydy.ma was. W najmniej odpowiednim dla was momencie.

Pluton
@Helena 27.08.2018 13:32

No bo we Wrocławiu kolportaż nie idzie. Pawełkom zabrali jysk i Carrefour to się uszczupliło na makulaturze i to sporo. Zasrana stokrotka nie zrekompensował strat na skupie. A jak im za chwilę Tesco odpadnie to klapa jak się patrzy. No a Ikea....zapomnij

CIASTKO
@Pluton 27.08.2018 14:29

No i zapomniałeś dopisać o takiej jednej z Wałbrzycha. To jest dopiero ziółko-najlepsza koleżanka naszej ulubionej Beatki.

Domekk
@CIASTKO 27.08.2018 14:45

Nie ważne czy Wrocław czy ten Wałbrzych. Ściema trwa wszędzie. Oby szybko inne firmy załatwiła kartel do końca. Wolę pracować dla grubasów niż dla BŻ

Kunta
@Domekk 27.08.2018 14:54

Pierdoly piszecie a prawda taka że nie nadajecie się do niczego.

@Kunta 27.08.2018 15:56

Idź do swojego mentora fraje.rze nie pasuje ci że ktoś mówi o kartelowskim procederze wywozu całego nakładu na skup. Czas wasz się kończy

Piotr
@Hools 27.08.2018 16:32

Co alfiki obiecali złote góry, przypomnij sobie w dp chyba też obiecywali. Ludzka głupota nie zna granic....

@Piotr 27.08.2018 16:55

Naucz się czytać że zrozumieniem tempaku. Ty chyba tylko znasz trzy słowa skup,łapówka i Beatka. Napisałem że wolę z grubasami robić niż z ctrl,co nie znaczy że mi coś obiecali. Pajac

Yeti
@Piotr 27.08.2018 16:55

Głupota? Spójrz w lustro to zobaczysz głupotę. Nic nie umiecie robić tylko na skup jeździć. A boguś to (usunięte przez administratora) nie gorszy od naczelnego pseudo ulotkarza

Bumerang
@Yeti 27.08.2018 18:27

Ty chyba do lekarza musisz iść bo pewnie ślina z gęby cieknie z tej nienawisci

Hektorr
@Bumerang 28.08.2018 11:36

Ktoś słusznie napisał na tym forum żeby kartelowcy poszli sobie na własne forum. Więc przyjacielu dobra rada...Idź na swoje zakłamane forum i pisz o swoim skutecznym kolportażu a nie próbuj tutaj modlić innym oczy. Prawda o waszym roznoszenia ulotek już jest prawie wszystkim znana. Tutaj nikt nie obróci oszustwa na prawdę. Wal swoją ściemę dalej...zostaniesz z tego rozliczony. Wtedy ani Beatka ani Rafałek ci nie pomogą tylko Ciebie oleją. Miłego dnia

Norek
@Hektorr 28.08.2018 13:06

Ściema to każdy wali co pracuje dla ogólnopolskich wyzyskiwaczy. A ty byłeś pewnie nr1 tylko teraz nakład poszedł to bijesz pianę i tupiesz nóżkami że złości hyhyhyhy

Air
@Norek 28.08.2018 14:27

Koleżko proszę opuścić to forum. Zrób to bo psujesz powietrze.

@Norek 28.08.2018 14:27

A Ty pewnie kogoś wygrałeś bo byłeś podrzędnych podwykonawcą z Koziej Wólki ale dobrze komuś pisałeś d.upe i przez Ciebie kogoś wywalili. Spadaj frajerz.e

@Pluton 27.08.2018 14:29

Pawelki jakby nie było to jeszcze robią, ale czołowy kolporter Wrocławia Pan sebuś to jest dopiero mistrz świata i okolic, on to dopiero jest as nad asami. Uloteke rozniesiona przez niego zobaczyć to jak śnieg latem......

Bohun
@Prawda 29.08.2018 08:37

Nie znam chłopa ale pewnie ma parasol ochronny. Niestety ja takiego nie mam ale wiem że są ludzie którzy nic nie robią a im przechodzi głównie z dużych miast

Qq
@Pluton 27.08.2018 14:29

Co z tym Tesco? To prawda, to zostaną mi jakieś ochłapy

cvbn
@Qq 01.09.2018 16:51

Tak. Tesco do końca września - tylko.

Teska
@cvbn 02.09.2018 12:37

Przez lata ulubiony klient wszystkich podwykonawców

@cvbn 02.09.2018 12:37

Wiesz kto weźmie to Tesco? W całym kraju?

Wiesniak
@Frost 10.09.2018 17:06

Tesco wstrzymuje kolportaż na jakiś czas. Teraz niektórzy mogą połączyć abc z delikatesami centrum. Hehehehe ale co tam za 50 zł opłaca sie. Proponuję wdrożyć program PODWYKONAWCA +.

WIRUS
@Wiesniak 11.09.2018 19:54

(usunięte przez administratora)kiedy zaczynasz pakietowanie?? A przepraszam Pana imperatora nie ma co pakietowac . hahahaha jeszcze trochę i podzielisz losy dystrubucji polskiej . Powodzenia

Cvbn
@Frost 10.09.2018 17:06

Tesco chwilowo wstrzymuje dystrybucje a ty frost co roznosisz ?

Antoni
@Cvbn 12.09.2018 18:48

Tesco wypada z Polski . To Koniec tej sieci .

Rolerkoster
@WIRUS 12.09.2018 17:43

(usunięte przez administratora)teraz będzie pakietował wkłady do trumienek i znicze .

Kasia
@Rolerkoster 12.09.2018 20:44

Przestańcie to nie jest śmieszne jak możecie tak się nabijać z ludzi

Ups
@Kasia 12.09.2018 22:40

Beti dogaduje się z kotem??

@Cvbn 12.09.2018 18:48

BRW, Leroy Merlin, Auchan, Agata

Jaro
@Frost 13.09.2018 16:01

Słyszałem, że (usunięte przez administratora)z alfy łykają delikatesy i groszki, w końcu będzie się działo

@Jaro 13.09.2018 19:45

Łykają ale sobie nawzajem .....

Alf
@Jaro 13.09.2018 19:45

Chyba delicje i groszki w czekoladzie.

Ani mru

Widzę że kabaret trwa nadal.Dobrze ta forma rozrywki jest bardzo ceniona przez ludzi.

Anonymous
@Ani mru 01.09.2018 22:08

Kabaret to Jest przy roznoszeniu katalogu na Poznaniu

Ikar
@Anonymous 01.09.2018 22:33

Jak wszędzie ważne ze klient zadowolony:)

Super
@Ikar 02.09.2018 11:34

Ikea wszędzie idzie dobrze. Jeszcze kilka dni i będą duuuuuuuuuze pieniążki

@Super 03.09.2018 20:50

Ale chyba w lotto, bo za Ikeę na pewno nie będą duże

Tedy

Co tam słychać u miekkiej parówy Bodzia? Nadal żeruje na GT i jego kasie ? Ciekawe kiedy GT otworzy oczy i zobaczy z kim ma doczynienia?

Bumer
@Tedy 26.08.2018 18:37

A jak im idzie Ikea w Poznaniu

Pablo
@Bumer 26.08.2018 19:02

Ściemniają ile się da...

@Pablo 26.08.2018 19:17

ale przechodzi czy mają dym

Pablo
@anonymous 26.08.2018 19:19

pewnie przechodzi

@Tedy 26.08.2018 18:37

Bodzio robi w Poznaniu Ikeę , Znalazł podwykonawcę i ma się dobrze, bo na pewno nie zapłaci jemu.....

Hiacynt
@Franiu 26.08.2018 20:09

dziwię się podwykonawcy, który poszedl na wspolprace z bodziem... ten czlowiek ma oszustwo na twarzy wypisane, zycze podwykonawca aby tej wspolpracy nie stracil, gdyz szkoda ludzi

@Hiacynt 26.08.2018 21:00

Tzn odradzasz wszelkie "biznesy" z Alfa?

Karolina połudnowa
@Frost 29.08.2018 10:56

@ frost czy jak ci tam , alfusy płacą i to szybko i co by o nich nie napisali można tylko żałować że mają mało pracy . PS. Jak widać z co drugiego piszącego na tym forum wlazł prawdziwy demon klawiatury napompowany testosteronem bohater taki co to on nie może i na dodatek zabija wzrokiem a realu to miękkie fryty jesteście na co dzień wchodzące w brązowy otwór swoich panów . Wstyd !!!!

Były pracownik dp
@Karolina połudnowa 30.08.2018 10:09

Alfuski wiem jaki mają stosunek Podwykonawcy którzy biorą od was zlecenia.... Zero kolportażu i tyle przejdzie to przejdzie nie to nie. Czym chcecie zablysnac wpisami...?

nikes
@Były pracownik dp 30.08.2018 14:48

Rafał Sz pracuje dalej dla ctrl ?

@Karolina połudnowa 30.08.2018 10:09

....a świstak siedzi i zawija w sreberka...

@Karolina połudnowa 30.08.2018 10:09

P.S . Wypisz wymaluj opis bodzia miękkiej fajki... po tym wpisie wierzę ci, że go doskonale znasz...

Karolina południowa
@Warszawiak 30.08.2018 21:10

Widzisz warszawiak a możne słoiku z pomidorową , Bodzia nie znam osobiście i nie muszę znać ale to ty wpisujesz się doskonale w podany przeze mnie opis .

@Karolina połudnowa 30.08.2018 10:09

karolina, czy jak ci tam, ty się dobrze czujesz?

Karolina południowa
@Frost 31.08.2018 12:18

Frorst chciała bym ci podziękować za troskę jaka mi okazujesz pytając o stan mojego zdrowia , to niespotykane w dzisiejszych czasach jak obcy człowiek może troszczyć się o innego obcego sobie człowieka . Jeszcze raz dziękuje . A skoro pytasz to odpowiadam czuje się świetnie , wszystko w normie nawet nie mam zaparcia stolec w nornie czego i tobie życzę . Jednocześnie rozumiem , że tajemna wiedza tego forum " who is who " nie przytłoczyła twojej osoby i nie rzuciła na kolana i możesz pomykać żwawym krokiem z paczką reklam wzorowo kolportując powierzony ci nakład .

@Frost 31.08.2018 12:18

Karolina żyje w niedoczasie, dlatego pewnie nie ma pelnej wiedzy

@Karolina południowa 31.08.2018 15:13

Wpadnij to zobaczysz. Przy okazji lasów pełno, do gór blisko, a jak najdzie ochota to i do Czech skoczyć można. No i kolportaże robione wzorowo.

Koralina południowa
@Frost 01.09.2018 12:14

No i super i tak trzymać . Pozdrawiam .

Ostrożnie

Uwaga, EGO bodzia miękkiej fajki jest tak duże, że łatwo na nie nadepnąć

Nick
@Ostrożnie 27.08.2018 17:14

Dajcie spokój chłopakowi.... jeszcze będzie się moczył w nocy....

@Ostrożnie 27.08.2018 17:14

Chodzi o Wołodźkę z Alfy, czy kogoś z CTRL System?

Ostrożnie
@Frost 28.08.2018 19:07

Pewnie, że chodzi o alfusa!

Klops
@Ostrożnie 28.08.2018 22:09

Po tym jak rozłozyla się dystrybucją zmienili teoretycznie nastawienie do podwykonawców teraz my to nie chamy ale partnerzy biznesowi hehehe

R
@Klops 29.08.2018 13:49

Fraj...erzy biznesowi.????

Ciekawy

Działa ktoś w sprawie dystrybucji polskiej? Są jakieś pozytywne wieści.

PRAWDA

https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/postmaster-ma-nowego-wlasciciela,43753 zobaczcie jak pięknie pisał jeden z nowych właścicieli PM w pazdzierniku.. M.H Rozpoczyna się nowy rozdział w działalności PostMastera. Planujemy stale rozwijać naszą ofertę m.in. dzięki dodatkowemu doświadczeniu właścicieli w zakresie branży IT, logistyki, rynku nieruchomości czy też prowadzenia różnych sieci franczyzowych oraz agencji reklamowych, a jednocześnie podnosić jakość świadczonych przez nas usług. To ludzie tacy, jak nowi właściciele wiedzą najwięcej o tym, co należy robić żeby jakość kolportażu była najwyższa z możliwych. Chcemy dołożyć wszelkich starań, żeby stworzyć najlepszy i najbardziej profesjonalny podmiot na rynku, gotowy sprostać również potrzebom klientów w zakresie kreacji komunikacji marketingowej oraz wyzwaniom nowych technologii" HEHE PODWYŻSZA JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG :D WIDAC WŁAŚNIE CO ZROBILI Z CTRL - ZNISZCZYLI POST MASTERA - STRACILI KLIENTOW CRF NETTO, ZA CHWILE STRACA PEWNIE OBI I CASTORAME TO ZOSTANA KLIENTAMI TYPU DELIKATESY CENTRUM :D CIEKAWE ILE IM IKEE KARY NALOZY. ZA TĄ JAKOŚ JAKA POKAZUJA W TYM ROKU TO POWINNI NIE DOSTAC ZŁOTÓWKI OD IKEE PLUS POWINNI ZWRÓCIC KOSZTY DRUKU!!!

@PRAWDA 26.08.2018 00:58

Jak polega na ikee to po nich to samo abc.

Kasieńka
@PRAWDA 26.08.2018 00:58

Prawda jest taka , że Post Master to firma wydmuszka bez struktur sprawczych czyli żeby było jasne nie maja"roboli " do noszenia gazet . Nie maja bo ich wyrzucili na zbity ryj bo jak ładnie to tłumaczyli " zmiana strategi biznesowej " w zamian za to wprowadzili tych najlepszych z CTRL-a ( najlepszych w szybkim ładowaniu kontenerów skupowych ) . Pytanie jest czy P.M. coś traci ?otóż nie traci NIC bo nakład przechodzi do następnej firmy wydmuszki typu abc , nl. itp. a dziewczęta i chłopcy dalej nic nie robią przepraszam za nic kasy nie ma a ładowanie kontenerów to tez ciężka praca . Pomyślcie ilu pośredników siedzi na jednej reklamie ilu kolesi zgarnia kasę a wy na końcu tego łańcucha pokarmowego dostaniecie swoje ciężko zrobione 2 grosze .

@Kasieńka 26.08.2018 16:19

Zlecenia posta przejmuje sky takie małe sprostowanie także kartel stracił obojętnie w jaki sposób Tesco Carrefour Netto,Jyska, nie robi MediaEx, Neoneta To chyba dużo.

@anonymous 26.08.2018 19:59

Połowę Carrefour :)

@Kasieńka 26.08.2018 16:19

Tak było , jest i będzie 2 gr i koniec. A pisać możecie ile chcecie i co chcecie. Zawsze znajdzie się podwykonawca , który zrobi np. Ikeę . I nie będzie narzekał.

@Franiu 26.08.2018 20:07

No bo jeżeli max stawka dla klienta ma 3 z przodu... zepsuli rynek. A pewnie przy takich olbrzymich nakładach proponują poniżej 3 groszy.

Ale jaja.....

Szkoda gadać
@Ale jaja..... 14.08.2018 12:03

To nie jaja ale jakość jaka serwują firmy ogólnopolski...

Joker
@Szkoda gadać 14.08.2018 12:38

Nie firmy ogólnopolskie tylko ctrl post m czy abc czyli kartel który zgarnął całość rynku reklam. I pozwala swoim poplecznikom na samowolke. Czas się zabrać do roboty Panie SZ .

Szlachcic
@Szkoda gadać 14.08.2018 12:38

Ale ogólnopolski firmy nie wyrzucają 40 ton gazet na skup tylko ludzie którzy nie chcą pracować tylko iść na skróty. Mają dodatkowo przyzwolenia na swoją pseudo robotę i wszystko się dobrze kręci. A tu nagle taki numer. Teraz na pewno ktoś się temu przyjrzy....

@Szlachcic 14.08.2018 15:48

To gdzie słynny dział kontroli wewnętrznej. Z artykułu wynika że gazetki nie pokazują się od miesięcy. Zresztą u mnie w miejscowości to samo. Zero kolportaż gazetek słynnego kartel. Jakość ponad wszystko

Chojrak
@anonymous 14.08.2018 16:20

Dział kontroli wewnętrznej działa tylko dla niepokornych . Poplecznicy pseudo dyrektorów jak np. W Poznaniu wywodzą na potęgę wszystko co mają. A erfał na to pozwala bo pewnie działe dostaje. A cwaniak jareczek teraz gosie wywalił bo przecież główny anty kontrolowiec był a teraz już nie jest.....ciekawe jak to dalej będzie

Pumpernikiel
@Chojrak 14.08.2018 16:38

Może skończy się prywatne poletko rafałka w Wielkopolsce

Brawo
@Ale jaja..... 14.08.2018 12:03

Brawo. Oby Więcej takich filmów

Wojownik
@Brawo 14.08.2018 17:44

Może teraz ta zaraza przeniesie się na inne województwa i zakończy panowanie tego znienawidzonego kartelu

Obserwator
@Pumpernikiel 14.08.2018 17:42

Nie tylko Rafałka pora aby inni którzy biorą kasę ruszyli tyłki do roboty . Może skończy się nieróbstwo najlepszych pod okiem ich przełożonych I działu kontroli jakości ,której brakuje nie tylko w Wielkopolsce.

Lon
@Obserwator 14.08.2018 18:58

To chyba wszystko żeby wykończyć posta i abc.

@Lon 14.08.2018 20:05

Agencja detektywistyczna działa na czyjeś zlecenie. Może klient sam to zlecił a może...

Lopek
@anonymous 14.08.2018 20:07

Tarcia wewnątrz w kartelu....bez ściemy....A gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o.....kasę.

Nnnn
@Lopek 14.08.2018 20:56

Niech się zetrą wszyscy będzie spokój Kartel i cała reszta

@Nnnn 15.08.2018 20:13

Niech szanowni klienci na przetargach zgadzają się na stawki 1.5gr 2gr 2,5gr to dalej to będzie tak wyglądało

@Obserwator 14.08.2018 18:58

Dokładnie w Warszawie jest dopiero sielanka

Światło
@Prawda 16.08.2018 08:16

Klient się zgadza a podwykonawcy biorą wszystko .Przecież się zrobi .....kolejną wyrzutkę.Jeszcze chwila i sklepy przejrzą na oczy i przestaną w ogóle wolumen dawać bo i po co jak wszystko najlepsi na skupił cykl wywożą a i kasa będzie za nic.

@Chojrak 14.08.2018 16:38

Śledzę forum regularnie, ale Waszego slangu wciąż nie potrafię odczytać. Jestem podwyonawcą na Śląsku, z baardzo dużym stażem, robimy, jak pewnie Wy wszyscy po podłych stawkach wszytsko co wrzucapodwykonawca "kartelu". Kto to Rafał, Gosia? Dyskusja się toczy tylko o Wielkopolsce? Jeśli ktoś jest zainteresowany to może priv, albo forum ulotek (niewiele się tam dzieje niestety)? Uważam, że my, na tym samym poziomie w łańcuchu pokarmowym powinniśmy się trzymać razem. Skoro kartel się trzyma, to my tym bardziej powinniśmy.

Tadek z Okolicy
@Światło 16.08.2018 09:44

Gazetki są ok jeżeli są roznoszone ale ekipa co została to jest problem. Zauważyłem ze po wielkiej fuzji kolportażu nie ma!!! Co najlepsze w tym wszystkim polecili ludzi którym jeszcze zależało. Ciekawe co z Ikea będzie pewnie niektórzy trzesa już porami. Zobaczymy od poniedziałku

Wrocław
@Tadek z Okolicy 16.08.2018 11:10

Wrocław i dolny slask ciekawe kto to zrobi ikea w 3 tyg! Jak oni gazetek nie roznosza to beda katalogi roznosic heh

Wrocław
@Wrocław 16.08.2018 15:54

Już potracił ctrl czy post master klientow netto i carrefoura niech dalej trzymaja nie robów.

On
@Wrocław 16.08.2018 15:56

Bo tu jest prosta zasad czy gorzej robisz tym lepiej stoisz.

Grom
@On 16.08.2018 16:54

Bo dajesz w łapę temu komu trzeba a towar na skupik ... to nie tylko Wrocław ale i okolice czyli Beatka w roli szefowej

Humys
@Grom 17.08.2018 14:28

Ciekawy jestem jak w tym roku wyjdzie Ikea. Faktycznie z tym składem który został w Polsce to może być slabo.

@Grom 17.08.2018 14:28

Ciekawe dlaczego mąż Beatki zrezygnował z robienia w tym roku ikei ????? To jeśli nie potrafi zrobić ikei za 25-35gr to jak robi inne gazetki za 1,5-2,5grosza hahahha wszystko w temacie !!!!

Meduza
@Prawda 18.08.2018 20:26

Zrezygnował bo trzęsie porami, ale i tak niepowodzenie pójdzie na nią i dobrze bo zaszła za skórę wielu ludzia. Ciekawe czy oko kamery obserwuje Lubin:)

@Prawda 18.08.2018 20:26

Bo ikee trzeba robić, nie dogadasz sie z kontrolerem ABC czy konsalnetu tak jak maja poustawiane z tesco rossmanem kikiem i innymi ulotkami.

@PRAWDA 19.08.2018 12:48

Przecież abc audytuje Ikea to w czym problem:)

@anonymous 19.08.2018 15:58

JUŻ NIE, BEDA MIEC NIESPODZIANKĘ od jutra :-) kto kontroluje ich

R
@PRAWDA 19.08.2018 17:36

Nie denerwuj ich bo na zawał padną.

@PRAWDA 19.08.2018 17:36

Przecież wiadomo że na początku Ikea robi się łatwe rejony jazda zaczyna się później chyba że opuszczą z kontrolami Dla mnie z tymi co zostali to będzie im ciężko. Jeszcze jak madsa wynajma to współczuje. Pozbył się podwykonawców to mają co chcą

@anonymous 19.08.2018 21:41

Gorzej niż MANDS :D

Peter
@PRAWDA 19.08.2018 22:22

Hehehe to chyba Ikea zatrudni byłego podwykonawce hehehe to zna temat To faktycznie prze. je. BA. NE

Nie
@Prawda 18.08.2018 20:26

Dlaczego Beti nie robi Ikei. Jak daje przykład innym? Powinna to zrobić i udowodnic że można. Ona jako wspaniały menadzer i taki ruch :) Czy to prawda?

@Prawda 18.08.2018 20:26

Ikea za 20 czy 30 gr a firmy ogolno biorą ponoć 50-60 gr. Pytam za co? Za podanie adresu magazynu Podwykonawcy?

Wacllaw
@Ciekawy 20.08.2018 19:39

Tak czy inaczej współczuję wybrancą że muszą to robić. Ciężki sprawa a zwłaszcza te kary.

znawca
@Wacllaw 21.08.2018 13:38

Ikea jak narazie jest dobrze robiona gorzej z tempem na niektórych rejonach hyhyhyhh

Ike
@znawca 21.08.2018 15:20

Określenie dobrze będzie można uzyc za 8-10 dni.

Sopel
@Nie 20.08.2018 13:18

Betti robi Ikea. Nie siejcie fermentu. Takiej okazji się nie przepuszcza. Tyle towaru na skupik. Nie zapomnijcie o jej świcie z Wrocławia Wałbrzycha Świdnicy i Zgorzelca. Dola....oj przepraszam "prezenciki" muszą być w zamian za wzorowy kolportaż na poziomie 108% .

Kolporter
@Humys 18.08.2018 13:32

Jak na razie Ikea idzie świetnie , w Wielkopolsce robi dawna dystrybucja....

Lekoman
@Kolporter 23.08.2018 23:10

A co masz z tym problem?? Zawsze to lepiej niż sprzedawczyki co nie dawno robili pokazówki a teraz wygryzają porządnych ludzi i zajmują ich miejsce. Poza tym dawna DYSTRYBUCJA jest wszędzie.

Były ctrl
@Sopel 23.08.2018 19:30

Tak to prawda. Tam idzie to jak po maśle. Szczególnie jak się ma audyt w kieszeni. A później jedyna słuszna firma ogłosi ogromny sukces że do ludzi poszło 5% nakładu a reszta na skup. Audyt oczywiście że 105%. Gratulacje.

Aj
@Kolporter 23.08.2018 23:10

Nie dawna dystrybucja tylko dawni podwykonawcy DP

@Były ctrl 23.08.2018 23:21

Konkrety: jaka firma robi audyt, która ma IKEĘ (CTRL? Post Master?) i kim jest Beatka?!?!

Górnik
@Frost 24.08.2018 08:54

Chyba kolego nie jesteś z branży. Każdy zna Betti bo prawie każdemu znalazła za skórę. Nie kombinuj tu nic i nie podpytuj ludzi. Masz problem to zadzwoń do ctrl i powiedzą ci kto to jest Beatka.

@Górnik 24.08.2018 09:40

Otóż nie. WIelokrotnie pytałem, ale posługujecie się slangiem. Byłem wykonawcą DP na Śląsku zanim Wy byliście zapewne w branży, zaczynałem w głębokich latach 90. Nadal działam jako podwykonawca, ten tzw "kartel" to zapewne większość wykonawców 1 rzędu (jestem 2 w łańcuchu). Ale zamiast siedzieć po internecie latałem po klatkach i nie wiem kto to jest Beata (co, Szydło?). Poza tym, tak, jak pisałem, działam w GOP a nie gdzies na zaczhodzie PL. Ale Wy sobie między sobą rozmawiacie, a innych olewacie. Zamiast zewrzeć szeregi, bo wszytscy jedziemy na tym samym wózku za 2 gr.

Bolo
@Frost 24.08.2018 10:20

Jak nie w temacie to po Ch. Ci to

@Bolo 24.08.2018 12:43

Człowieku, bo uważam, że tacy jak my w tym łańcuchu pokarowym powinni sie trzymać razem. Bo chcę wiedzieć co w branży piszczy. Bo wielokrotnie dawałem się ciulać i nie mam już na to ochoty. Bo nie nie bawię się i nie uznaję wzajemnego podsrywania. I tak jak w "Ziemii obiecanej" najlepsze co mże być dla molochów, to nasze rozbicie, bo każdy chce popłacić leasing itp. i nie piśnie, a potem radź sobie za stawkę 2gr. Bo uważam, że się powinniśmy poznać, utrzymywac kontakt i sobie pomagać, tym bardziej, że każdy działa u siebie i nie ma konfliktu interesów. Jak chcecie zapraszam do siebie

Radiowiec
@Frost 24.08.2018 13:09

To ja Ci powiem co w branży piszczy. Jest ctrl który nic nie robi choć ma wszystko i jego satelity czyli post m , który dogorywa, abc którego prawie nie ma . Jest Sky post który coś próbuje, MB PROFIL który mydli wszystkim oczy o Pepco, którego i tak mieć pewnie nie będzie, są jeszcze alfusy czyli grubszy którzy nigdy niczego nie osiągną. Teraz wiesz co się w ulotkowym świecie dzieje. Betti to Pani Beata którą trzęsie ctrl z drugiego rzędu ma prawie wszystkich w kieszeni. Poza tym nikt jej nie lubi i ma u prawie wszystkich na pieńku Teraz dotarło do Ciebie????

@Radiowiec 24.08.2018 21:55

Hehe krótko i na temat. Dodam jeszcze od siebie, że są jeszcze Podwykonawcy którzy mają na to wszystko wy.je..ba..ne i mają dosyć całego tego syfu, dlatego drogi kliencie dogaduje się bezpośrednio z nami za normalne pieniądze a w końcu zrozumiesz że gazetki maja sens :)

Grzesiu
@Ludwik 13 24.08.2018 22:53

Z sieciami się nie dogadasz

@Grzesiu 26.08.2018 20:13

No i tu nie do końca. Ja robiłem dla Dystrybucji, a potem się "dogadałem" z siecią dyskontową, i to z ich inicjatywy zresztą. @Radiowiec Z Alfusami miałem spotkanie nawet w kwietniu bodajże, szukali wykonawców na Południu, ale dalej temat umarł. MB - robiłem, ale portfolio nie za duże. Sky Post - Brzóskę znam, nie współpracowaliśmy, ale słyszałem jakie stawki są za Stokrotkę. I nie ważne czy robi coś takiego "kartel" czy Sky, czy Św Walenty - przy taich stawkch = malkulatura i tyle. Także nie urwałem się spod ogona sroce, ale jak sobie piszecie "Bodzio", "Beatka", "Zdzisio", "Pelagia", albo inicjałami, to ni cholery nie wiem o co chodzi. A z regionalnymi Post Mastera (zdaje się kupionego przez Postę na spółę z kimś), CTRL i inbych do czynienia nie mam

@Radiowiec 24.08.2018 21:55

Zostaw opinię o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dystrybucja Polska Sp. z o.o.