FedEx Inc.
counter
2 104 218 5 1
mixx Nowy wpis

Witam czy pracował ktoś oddziale FedEx w Raszynie jako magazynier i może się podzielić opinią na temat pracy,zarobków i atmosfery.

tj Nowy wpis

Ciekawe co piszecie o tych opłacanych szkoleniach dla pracowników - ja o co spytałam to nie kwalifikowało się na dofinansowanie. Taka informacja ładnie wygląda na papierze, w realu żadna możliwość nie istnieje.

Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w FedEx Inc.?

Klaudia Nowy wpis
@Pytanie

W FedEx pracuje 3 lata i wszystkim polecam. Uważam że warunki pracy są dobre a jesli chodzi o atmosfere w pracy to w Oddziale w którym pracuje nie ma na co narzekac. Mamy zgrany zespół i atomesfera jest bardzo dobra. Jest to najlepsza firma w jakiej do tej pory pracowałam.

TakNie2
Phuzefir

Przesyłka o numerze 6231573978647, rzekoma dwukrotna próba doręczenia, brak awizacji, (kuriera również) po pierwszej monit zarówno od wysyłającego jak i adresata, sytuacja się powtórzyła, stanowczo nie polecam.

TakNie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ania

Dzień dobry, odpowiadając na niektóre z pytań: są bony świąteczne, opieka medyczna, karta multisoprt,dofinansowanie nauki oraz niezła pensja. Kiedy kurier bierze wolne zastępuje go w tym czasie inna osoba na rejonie.

Magdalena
@Ania

@Ania, super, że odpisujesz, cieszy mnie to. Napisałabyś, jaka jest skala tej pensji? Raczej najniższa, czy bliżej średniej krajowej? Odp., proszę.

Robert
@Magdalena

Chyba żartujesz ja mam 4700 ok czasem więcej czasem że 100 zl pracuje jako kurier najmniej mają ok 3500 do ręki zależy u kogo się jezdzi i jaki rejon kto ma.

Led

23-03-2020 zamówiłam po przeczytaniu regulaminu i aktualności FeDex, kuriera i opłaciłam.Dziś mimo wyznaczonego czasu 4 godz. przyjechał z opóźnieniem 30 min.Kazał znieść paczkę 15 kg inwalidzie z 4 pietra na dół pod klatkę.Podobno z wirusem.Brak empatii, humanitaryzmu zmuszać wbrew umowie starszemu 64 letniemu inwalidę,aby albo sam wózkiem zjechał po schodach 4 piętra, albo prosił sąsiadów o pomoc. Bo młody byczek z FeDex nie wejdzie na górę.Wszyscy się łączą z pomocą, a FeDex tylko przed kamerami.Hipokryci.

Tak1Nie1
Cesarzowa

Najgorsza firma z jaką współpracowałam! Powinni otrzymać -10 (minus 10). Nie uznają reklamacji. Wpisują wyssane z palca wymiary przesyłek. Wysłałam jeden przedmiot i jakimś dziwnym trafem zmutował. Jakaś cudowna maszyna dodała mi po 20 cm do dwóch wymiarów. Totalna porażka! Zastanawiam się czy nie zgłosić sprawę do odpowiedniego urzędu.

KoKO Filip K

Zamówiłem krzesło które było odebrane w poniedziałek od firmy i niby fedex dostarcza jak odbierze w przeciągu 1-4 dni robocze, a krzesło było dopiero we wtorek następnego tygodnia. Co najlepsze jak dzwoniłem do fedexa to sami nie wiedzieli czy je odebrali ponieważ wymagali ode mnie potwierdzenia. I jak kurierowi powiedziałem ze pierwszy raz tak długo przesyłka do mnie idzie to odpowiedział mi że się zdarza. Jeszcze bym zrozumiał gdzie bym mieszkał gdzieś na wsi a mieszkam w WARSZAWIE!!! Przesyłki do mnie idą maks 2 dni robocze. Pierwszy raz się spotkałem z taką słabą firmą kurierską. Nie polecam, już lepsza PP lub dpd. Kurier zadzwonił godzinę przed przyjazdem tak samo maile dostałem maile tego samego dnia co paczkę a myślę ze powinny być chociaż dzień wcześniej żeby ktoś mógł odebrać.(usunięte przez administratora)

Michał

Jeśli ktoś szuka roboty w kurierce i chce gdzieś wstawić auto to polecam (usunięte przez administratora) fedex, praca za marne grosze, tragiczne warunki, wymagania nie z tej ziemi. Najgorsza ze wszystkich możliwych opcji jeśli chodzi o firmy kurierskie.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 193 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w FedEx Inc.?

Kamil

Powiem krótko i na temat: totalny brak kontaktu z kurierem, przesyłka niby awizowana, bo kurier nie zastał nikogo w domu, a rodzina przez cały dzień była w domu i nikt nie podjechał tego dnia. Prawdopodobnie kurier pomylił adresy nawet ich nie sprawdzając wcześniej. Trzeba było specjalnie dzwonić do obsługi klienta FedEx aby wyjaśnić całą sprawę, która powtórzyła się wielokrotnie. Jestem zażenowany taką jakością obsługi.

Piotr

od 2 dni czekam na kuriera. Dzwonię na infolinię 3x z prośbą aby skontaktował się ze mną w sprawie doprecyzowania godziny odbioru paczki. Efekt - 0. A teraz hit. Pani w infolinii FEDEX POLSKA poinformowała mnie, że "kurierzy mają tylko telefony prywatne, których nr nie zna". Dobre !!! Co?

Paczka

Hej ludziska :) Czy Wy czytaliście co się dzieje w Waszej siostrzanej firmie „dynamit” i pewnej Pani o branżowym nazwisku? Jeśli nie, to powinniście to sprawdzić ;)

ja

(usunięte przez administratora) Jeśli ktokolwiek zamierza zatrudnić się w tym dziale niech się zastanowi kilka razy czy warto bo może się okazać że to stracony czas i inne możliwości.

Tak11Nie1

belmo
@ja

Moniko, nie polubiłaś wcześniejszych swoich komentarzy. Radzę się zastanowić nad sobą, bo to z Tobą jest problem jako :tym świetnym sprzedawca", który nie może się utrzymać w jednej firmie dłużej niż rok.. . Pamiętaj, że w sieci nie jest się anonimowym - oczerniasz kogoś imiennie bezpodstawnie. nie pozdrawiam i nie powodzenia, bo żadnemu pracodawcy nie życzę takiego pracownika!!!!

Tak7Nie4

baca
@belmo

za to dziś się dowiedziałem ze wasze przybycie na mejsce dostaczenia przesylki nie trzeba udokumentować pozostawieniem wawiza. niech sobie czekający na przesylke gdyba..byli czy nie byli, a może nie byli bo może dostawca Fedexu wklepać może ze był tez z domu./ chętnie bym powiedział waszemu dyrektorowi co i gdzie wam...Ja w zyciu nie będę korzystal z usług Fedex. musze teraz gibac się 70 km po przesylke. skr-nstwo!!!!

Tak6Nie
@belmo

Nie muszę lubić tego co napiszę. (usunięte przez administratora) Nie zapominaj że jestem inteligentna. Oczywiście że jestem świetnym sprzedawcą i nie tylko sprzedawcą. Zawsze w każdej pracy dobrze sobie radziłam ale szybko się nudzę robotą i przez to że się angażuje w prace szybko się wypalam. Ale ty nie wiesz co to znaczy bo się nie lubisz przemęczać, tym samym olewając klienta. (usunięte przez administratora)

Tak8Nie1
Bird
@ja

Hahaha ;) dobra, szkoda czasu. Droga i wybitnie inteligentna Moniko. Idz zdobywać świat, szkoda klawiatury na Ciebie. Powodzenia! Pędź baranie!

Tak3Nie5
@Bird

Dalej pedałuj za grosiki i donoś na współpracowników ;)

Tak5Nie1

Bird
@ja

Podstawe to ty masz... do leczenia sie

Tak2Nie3

@Bird

Grzesiu tak mi źle życzyłeś a tu patrz niespodzianka wczoraj dostałam bon świąteczny a ty co dostałeś na święta od fedexu? Próbujesz mnie oczernić pomimo że mnie nie znasz. Zwalnianie za to że się komuś zwróci uwagę za chamskie zachowanie w stosunku do współpracownika to nie jest normalne. Osoby które będą chciały pracować w tym dziale niech mają do myślenia. Dział sprzedaży Annopol chamskie zachowanie co niektórych osób, brak szacunku to jest wizytówka firmy.

Tak7Nie2

Janusz
@ja

Każdy z pracowników zatrudnionych w firmie FedEx Inc. otrzymał bon świąteczny, o którym napisałeś w swoim komentarzu? Ponadto ciekawi mnie, czy firma organizowała może spotkanie wigilijne dla wszystkich pracujących, czy może firma nie uznaje tego typu wydarzeń? Proszę o przedstawienie, jak takie imprezy prezentują się w tym miejscu.

hjkj
@Janusz

w Fedex nie ma bonów światecznych czytać ze z rozumieniem.

Tak2Nie
Darek
@hjkj

Niektórzy to by chcieli, ale niestety nie ma.

Janusz
@hjkj

Czytając i przeglądając ten wątek, nasunęło mi się ciekawe pytanie. Mianowicie chciałbym dowiedzieć się, jak wyglądają możliwości urlopowe kurierów zatrudnionych w firmie FedEx. Jak powszechnie wiadomo, każdy kurier ma przydzielony swój rejon. Co w przypadku kiedy kurier chciałby wziąć tydzień urlopy? Rejon jest wtedy nie obsługiwany, czy może przekazywany innej osobie? Proszę o informację, jak to wygląda.

Ania
@Janusz

kto rozdawal te bony? bo ja nic nie dostalam!

Ja
@baca

No trzeba oddać 90%paczek więc to nie tak że siedzi się w domu, ale może tak być jak napisałeś, ale wąnpie że tak jest chyba że jesteś h*jowy,m klijetem i po złości ci robi i ryzykuje nieoddanie twojej paczki ale to by musiał doborze je dodawać bo się muszą tłumaczyć z ilości dodanych paczek

nick

Przesyłka ubezpieczona, zapakowana w oryginale jaki dostałem od sprzedawcy. To był zwrot. Przesyłka nie dotarła- uszkodził kurier rozbił mi szyby do brodzika. Towar wziąłem na raty jeszcze nie spłaciłem. Firma kurierska mi odpowiedziała negatywnie gdyż mają taki regulamin, że takie rzeczy nie ponoszą odpowiedzialności. Przed wysyłką nie zostałem poinformowany, że nie mogę takich rzeczy wysłać lub przynajmniej informacja powinna być, że nie uwzględniają reklamacji. To bym szukał innej firmy. Nie polecam, jestem załamany.Jak można człowieka tak wyrolować. Tym bardziej że na przesyłce pisało że szkło i ubezpieczyłem na równowartość całości do każdego elementu dodatkowo.Już nigdy nie zamówie przez FEDEX

Tak5Nie
der
@nick

(usunięte przez administratora) niszcza towar ,moj tez zniszczyli. (usunięte przez administratora) placzą sie w zeznaniach. łobuzy i nic więcej

mhm
@nick

ten portal jest dla pracowników, a opinie wystawiane tutaj mają być pomocą dla innych, podejmujących tam pracę, więc takie żale proszę wylewać na jakimś forum :)

Tak2Nie1
Ja
@nick

Reklamacje muszisz złożyć u sprzedawcy że wysłał uszkodzony produkt . I sprzedawca jeżeli wysłał zepsuty produkt do paczki to jego wina ,jezeli przesyłka została uszkodzona w transporcie to ubezpieczalnia fedexu zapłaci wysyłajacemu i sprzedawca musi wysłać Ci drugi produkt lub zrobić pieniądze , jesteś uposledzonym człowiekiem który nie radzi sobie z podstawowymi rzeczami .Ty zgłaszasz sprzedawcy że wysłał uszkodzony produkt reszta Cię nie obchodzi nie ma 100% że uszkodzenie powstało przez kuriera chcesz sprzedam Ci okno wczoraj mi się zbiło zapakuje Ci i kupię sobie nowe rozumiesz że sprzedajacy musi dogadać się z nimi A Ty chcesz swój produkt od niego A sprzedawca zrobi jego problem

STK

(usunięte przez administratora) Przesyłka w realizacji od 09.12.2019 i nie wiadomo, kiedy będzie dostarczona. Gwarantowany termin to następny dzień roboczy po odebraniu od wysyłającego. Brak jakichkolwiek informacji na temat terminu dostawy i bieżącej lokalizacji. Kontakt telefoniczny tylko przez infolinię, ale kilkukrotne rozmowy z infolinią nie przyniosły żadnych rezultatów. Przesyłka dalej w czarnej (usunięte przez administratora)

Xxx

Podziwiam wszystkich którzy tam pracuja codziennie wysluchiwac niezadowolonych klientów. Najgorsza firma ever. Kto tym zarządza ta firma to kpina. Najwięksi partnerzy rezygnuja z ich usług np zalando i wcale sie nie dziwię.

niezwykle spokojny

Ignorancja klienta, kłamstwo goni kłamstwo, brak współpracy z odbiorcą, tydzień gonienia mojej paczki łącznie z dojazdem po nią do bazy 15 km w jedną stronę w ekstremalnych korkach - i tak paczka odesłana do nadawcy. Kurier dzwonił raz, dezinformacja na infolini, Łysek z pokładu Idy byłby lepszy albo gołąb pocztowy. Albo i katapulta może.

xsx

Tam pracują obiboki co za fedexową kasę podróżują i mają w (usunięte przez administratora) klienta. https://www.facebook.com/Solarewicz ten to giej https://www.facebook.com/marlena.wojtczak.566 https://www.facebook.com/gonia.poblocka https://www.facebook.com/es.de4?fref=profile_friend_list&hc_location=friends_tab https://www.facebook.com/es.de4?fref=profile_friend_list&hc_location=friends_tab

Xsx

To sama prawda a nie fałsz.

Fhhh

Ja też się pofatyguje (usunięte przez administratora)

marketing

Forest chyba nie bez powodu się zgubił i szukał drogi 10 lat tak samo wygląda obecnie dostarczanie paczek. Brak kuriera brak awizo brak kontaktu z kurierem brak wiarygodnej odpowiedzi z info linii dziady dziady. Przesyłki już nie chcę a firma wysyłkowa na pewno wyciągnie wnioski i zrezygnuje z takiej firmy kurierskiej. Pozdrawiam bydgoszczanin

Zostaw merytoryczną opinię o FedEx Inc. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

FedEx Inc.