Opinie o Fedex w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fedex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fedex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fedex w Legnica

Czy w Fedex możliwa jest praca na podstawie B2B?

Pytanie#2 Nowy wpis

Widziałem,że poszukują do pracy jako agent ds wsparcia operacji na kawaleryjskiej,może ktos powiedzieć w jakiś godzinach pracuje się na takim stanowisku? Jakie zarobki? Czym różni się oddział na kawaleryjskiej od tego na poznskiej?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Fedex?

Ile jest zmian w Fedex?

Dwie. Jednak nie są to "standardowe" zmiany 6-14 czy 14-22. Oddział jest czynny od 8 do 18. Magazyn pracuje w godzinach 6-19.

Pracownik Nowy wpis

Błąd - oddział czynny jest do 17.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Fedex? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Agata

Wiecie może czy aby aplikowac do pracy na magazynie, trzeba raczej czekac na ogłoszenie, czy można podesłać swoje cv i bez tego? To bardzo duża firma, więc chyba szukają pracowników non stop? Trochę słabo wygląda praca tutaj, czytając wasze komentarze, no ale cóż :/ Może warto spróbowac?

@Agata

Spróbować warto. Większość tutejszych komentarzy, to bzdury i pomówienia byłych "pracowników", którym było nie po drodze z pracą. Niestety, nie ma możliwości złożenia dokumentów bezpośrednio - należy przesłać je przez linki zamieszczane w konkretnych ofertach. Obecnie oddział na Poznańskiej poszukuje magazyniera na cały etat oraz na pół etatu. Oddział na Kawaleryjskiej poszukuje magazyniera na pół etatu.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Fedex?

Pracownik Fedex

Skaner?

próbnik amator

Pracę w magazynie zdecydowanie odradzam, atmosfera jest tragiczna tworzona przez pracujących tam chamów i totalną patologię, zachowanie jak z pod budki z piwem w czasie pracy to norma.

Wiktoria
@próbnik amator

Hej, a czy w kwestii tego zachowania, które psuje atmosferę, nie interweniował ktoś z przełożonych? Szczególnie z tych stanowisk już nie koło magazynu, ale bardziej jakiś dyrektor lub manager? Czy były skargi czy pisma, w związki z zachowaniem takich osób, które ma wpływ na jakoś pracy?

Maxim

Firma tragedia. Nie polecam pracy w tej firmie. Atmosfera na oddziale tragiczna, kierowniczka magazynu sterowana przez jednego przewoźnika układa wszystkie rejony pod niego i jego żonę . Kierownik oddziału nie decyzyjny, objął stanowisko, ale nie umie sam podjąć decyzję. Wszystkie decyzje podejmuje kierowniczka magazynu w porozumieniu z zaprzyjaznonym przewoźnikiem.

Poirytowany
@Maxim

Jestem pracownikiem tej firmy i jestem tu codziennie. Widzę pracę firmy od zarówno jednej jak i drugiej strony. Wypisywanie takich zeczy to czyn tylko i wyłącznie mający na celu szkalowanie i obraża innych osób. Zwłaszcza że osoba będąc tchórzem robi to po kryjomu bo na magazynie nie widać nikogo kto by swym zachowaniem dawał takie znaki. W pracy kolega a poza pracą... widać kto.

RMCF
@Poirytowany

Zgadzam się w 100% tylko człowiek bez honoru zwykły fałszywy tchórz pisze takie brednie. Co ma na celu to pewnie tylko jego dealer wie. Pozdrawiam ekipę z magazynu FedEx.

Odpowiedź
@RMCF

To czy to są brednie ocenią na górze. Tam poszło już pismo gdzie zostało wszystko dokładnie opisane.

Mr

Na takie wpisy są paragrafy,sekundy bym sie nie zastanawiał żeby zgłosić to na policje.

Bzdura !

Ewidentnie ktoś „ bardzo uprzejmy „ próbuje podłożyć „świnie” kierownik magazynu. Po pierwsze wtykanie nosa nie w swoje życie jest poniżej godności ale widać ze osoba dodająca taki komentarz tej bardzo ważnej zalety nie posiada… Po drugie „nastroszony pracowniku” zgłoś tą sytuacje do kierownika oddziału jeżeli rzeczywiście taka sytuacja miała miała miejsce a nie piszesz bzdury na GoWorku. P.S nie szkoda Ci sobotniego popołudnia na wymyślanie takich śmieci???

Zibi

Tylko ten kto nie zalicza się do sumiennych pracowników może wypisywać takie bzdury

Xxxaman

Największe gbury i (usunięte przez administratora)na magazynie.

Gonzo

Najgorsza kierowniczka w Legnicy. Atmosfera beznadziejna, (usunięte przez administratora) Unikać ! Serio wam mówię.

Jarosław
@Gonzo

Co prawda od Twojego wpisu minęło już kilka miesięcy, ale chciałem Cię dopytać dlaczego uważasz, że kierowniczka jest najgorsza? Jakie sytuacje o tym świadczą i co miało wpływ na "beznadziejną" atmosferę? Rozwiń proszę ten wpis, może to pomóc wielu osobom.

Kamil

W dobrej firmie trzeba się postarać żeby móc pracować. Komu nie po drodze z pracowitością to narzeka na forum, a firma jest spoko!!!

toja

Tragedia ogolno narodowa. Niby firma globalnie znana a w Legnicy kieruje nia jakas psychiczna kierowniczka do spolki z kurierami debilami.

MARIUSZ

FIRMA PO RAZ DRUGI NIE DOSTARCZYŁA PACZKI DO ODBIORCY KASE TO POTRAFIĘ BRAĆ A PO PACZKE KAŻĄ SAMEMU PRZYJECHAĆ SZOK NIE POLECAM KURIERA FEDEX LEGNICA. A CO NAJ CIEKAWSZE NIGDZIE NIE MOZNA ZLOŻYĆ NA LEGNICE SKARGI

Beka MaX
@MARIUSZ

Portal służy pracownikom do wyrażania opinii na temat pracodawcy i tym co sie dzieje wewnątrz firmy , a nie klientom do wyrażania opinii na temat usługodawcy. Następnym razem zastanów się dwa razy czy warto pisac takie bzdury ;x . Istnieje rowniez e-mail i telefon :). Nie/pozdrawiam

Proszę o opinię Fedex odział w Legnicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Fedex - Legnica

• Jak się pracuje w Fedex?

Zobacz opinie na temat firmy Fedex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fedex?

Fedex