Fedex

Legnica

Opinie o Fedex

qwerty

Praca monotonna, powtarzalna i wyczerpująca psychicznie. Po roku pracy stracisz wzrok od gapienia się w monitor codziennie przez 8 h bo firma podnosi limity pracy co miesiąc. Tam jesteś tylko maszyną. Pracujesz za oczywiście mniejsze 100 % stawki niż "twój odpowiednik" w krajach tzw. starej unii. Pracujesz więc więcej i więcej. Po tzw. "treningach" prowadzonych przez "trenerów" tylko z nazwy, będziesz miał taki mętlik w głowie, że o procedurach będziesz wiedział mniej niż przed treningiem. Cechy charakterystyczne dla stanowiska agenta celnego w Fedexie to: - stres, - wyczerpanie psychiczne, - podnoszenie tzw. targetów (zwiększanie przerobu przy zachowaniu stałej pensji), - niekompetentni T/L i Managerowie, którzy Managerami są tylko z nazwy i nie posiadają żadnych zdolności interpersonalnych, - chaos organizacyjny (ktoś coś tam wie ale nie powie, albo gdzieś ktoś kogoś widział kto wie coś tam ale nie wie gdzie on teraz jest), - metodologia pracy prawd objawionych, czyli (rób tak i tak nie pytaj dlaczego, BO TAK), - metodologia odkładania i zrzucania odpowiedzialności i obowiązków osób z kadry zarządzającej na szeregowych pracowników podstawowego stopnia, - niejasna hierarchia zarządzania, - brak transparentności, - wszechobecny nepotyzm, kolesiostwo i wlezi*upstwo (zawsze znajdzie się ktoś dla kogo du*cia szefa jest najsmaczniejsza), - niezapowiedziane nadgodziny, - rozwój ? zapomnij. Jak chcesz stracić wzrok i przejść na rentę z tego powodu, jak to mówią "don't hesitate " aplikuj już dziś.

Karolina

Proszę o opinię Fedex odział w Legnicy.

Zostaw opinię o Fedex - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fedex