Fedex

Legnica

Fedex

Opinie o Fedex

MARIUSZ

FIRMA PO RAZ DRUGI NIE DOSTARCZYŁA PACZKI DO ODBIORCY KASE TO POTRAFIĘ BRAĆ A PO PACZKE KAŻĄ SAMEMU PRZYJECHAĆ SZOK NIE POLECAM KURIERA FEDEX LEGNICA. A CO NAJ CIEKAWSZE NIGDZIE NIE MOZNA ZLOŻYĆ NA LEGNICE SKARGI

Karolina

Proszę o opinię Fedex odział w Legnicy.

Zostaw opinię o Fedex - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fedex