Cafe Capanna Opalenica - Welsant Jarosław

Opalenica

Opinie o Cafe Capanna Opalenica - Welsant Jarosław

Blondi

Nadal bawi sie w knajpe ale w Lwówku i nadal słabo mu to wychodzi, wciska ludzia kit a pracownicy odchodza bo GRUBASY nie placą.

Garuda2014

Witam na pewno wielu z was zna Jarosława Welsanta (Jawent Budownictwo w Lwówku które już przestało działać :D ) teraz bawi się w szefa kucharza rodem z piekielnej kuchni lecz słabo mu to wychodzi ale uważa się za szefa kuchni hahah xD jak sam ludzią tak wciska kit , dobra przejdę do głównej sprawy jest właścicielem tej knajpy bo kawiarnia to nie jest !! i nadal robi to samo co w firmie jawent budowlanej oszukuje , mataczy , nie płaci na czas życzę mu żeby w końcu dostał kose !!! dużo ludzi już odeszło z tej kawiarni i robi tylko grubas i gruba - szefostwo (śmiech) , Adres Kawiarni 64-330 Opalenica, ul. Rynek 14 Szefostwo śmieszne to tak jak pisze wam (usunięte przez administratora) oraz (usunięte przez administratora) która zawsze łagodzi sytuacje jak mąż leci w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a tak zawsze poleci z wami w balona gra wielką panią (usunięte przez administratora),pozdro i uważajcie na ten cały cyrk Jarasa w cafe capanne na rynku w Opalenicy... xD

Zostaw opinię o Cafe Capanna Opalenica - Welsant Jarosław - Opalenica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cafe Capanna Opalenica - Welsant Jarosław