Nordzucker Polska S.A.

Opalenica

Opinie o Nordzucker Polska S.A.

eia

szukają u nich kogoś na stanowisko jako Operator maszyn i urządzeń do produkcji cukru - mechanik maszyn i urządzeń

ciekawy

Czy w tej firmie jest narzędziownia? Bo ukazało się ogłoszenie na stanowisko Mechanik maszyn i urządzeń / Operator maszyn skrawających - praktyczna znajomość obsługi: tokarek, frezarek, strugarek. W szoku jestem że cukrownia ma własną narzędziownię.

Chciałabym się zapytać czy mogłabym dowiedzieć się wiecej o dziale personalnym Nordzucker? Najlepiej kontakt do osób z tego działu.

Zostaw opinię o Nordzucker Polska S.A. - Opalenica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nordzucker Polska S.A.