Opinie o Saferoad Pomerania Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Saferoad Pomerania Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Saferoad Pomerania Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saferoad Pomerania Sp. z o.o. w Szczecin

......

filrma jest spoko, jezeli chodzi o zarobki nie sa niskie do obowiazkow ktore sie wykonuje , najgorsze tu jest ta obserwacja ludzi z kamer i to odpycha nowych pracownikow

@Wojciech

Monitoring jest po to żeby uciąć premie, to pod paragraf podchodzi, już w niedługim czasie nawet Ukraince nie będą chcieli pracować

Nick Nowy wpis

Maja kilka ogłoszeń. Chciałbym się dostać na produkcję. Zobaczyłem że jest niezbędne przeszkolenie do obsługi stanowiska. Napiszcie ile trwa i czy od początku pracy łącznie z wdrożeniem jest płacona normalnie wypłata?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Saferoad Pomerania Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

xx Nowy wpis

A czym przejawia się to zachowanie i podejście do ludzi, że aż niektórzy decydują się na ucieczkę z firmy? Aż mnie to zaintrygowało. Szefostwo nie zauważa tej rotacji? Ktokolwiek wspomniał o tych zachowaniach przełożonym? Bo chyba jeszcze przed zwolnieniem warto rozmawiać.

......

Wojciech
@......

Monitoring jest zwykle założony ze względów bezpieczeństwa i jest stosowany w wielu firmach, więc nie powinno to być nic dziwnego. Skoro uważasz, ze zarobki nie są niskie napisz na jakim są obecnie poziomie?

Halo Bomba
@Wojciech

Może ten monitor stworzony dla ciebie. Żeby łatwo było zabrać komuś premii. Ty tylko jak kozak łazis, po hali, a w życiu jesteś zwykły lamus.

@Halo Bomba

On pisze, że ze względów bezpieczeństwa, a co niby po takim bezpieczeństwie po fakcie? Jako dowód to jeszcze niby spoko, ale chyba nie ma tutaj takich reakcji na jakieś zagrożenie niczym z FBI co nie? ;)

Stefan
@Wojciech

Te kamery chyba byli zamontowane żeby ty na drugiej zmianie siedział i cały czas obserwował. Przecież dla tego jesteś "drugim mistrem produkcji")))

@Stefan

No i ile kasy by się dostawało tylko za samo patrzenie? ;p

@Wojciech

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Saferoad Pomerania Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pomocnik Magazyniera wydawały Ci się najkorzystniejsze?

YYYYY

Nie rozumiem za bardzo o co chodzi, bo coś ci się ze zdania wycięło. Czemu tu dobrych pracowników nie ma niby? Chodzi o to że ludzie są niekompetentni? Czy raczej nikomu lepszemu nie pasują warunki pracy tutaj? Powiesz jak płacą na ten moment?

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik Produkcji w firmie Saferoad Pomerania Sp. z o.o.?

Wanda

Mąż znalazł na ich stronie ogłoszenie o pracę dla operatorów wózków widłowych. Wymagają doświadczenia i uprawnień ale czy komuś udało dostać się tutaj bez doświadczenia? Czy firma wspiera w zdobyciu uprawnien finansowo? Czy raczej takie osoby są od razu odrzucane?

JA

To są (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)i nawet ich prawnik ze Śląska jest (usunięte przez administratora). Gość sądził mnie o wpis na gowork, a nie wiedział co to gowork. Opowiadał jakieś pierydolenia, że wszystko poszło na cała Europę. Słabo. Dla mnie słabo, ponieważ po to napisałem na gowork, zeby wasz (usunięte przez administratora) poszedł na cały świat matole. Człowiek pracując tam się sam upokarza.

Łukasz
@JA

Zauważyłem, że pisałeś negatywnie o podejściu pracujących tu ludzi. O jakie konkretnie zachowania chodzi? Chodzi o to kamerowanie czy coś jeszcze wpływa na taką ocenę?

@Łukasz

Kamerowanie jest jednym z elementów tylko, żeby mieć czym Ciebie zastraszyć. Próby odbierania pewności siebie, wysmiewanie, nękanie, krzyk i czepianie się. Jadą z Tobą do czasu straty zdrowia, pozniej zwalniaja. To są miernoty, sami przyznają się do wyprowadzania pieniędzy. Szwedzi byli mądrzejsi od Norwegów.

@.

To są po prostu miernoty i banda zebrana z wiosek. W większości takich firemek tak jest.

Alicja

Ile obecnie technolog tutaj zarabia? Pytam, bo na stronie mają rekrutację otwartą i się zastanawiam. wszystko co opisują w warunkach przekłada się na stan faktyczny?

Żeby jeździć po szpitalach przez jakaś bandę szuszfoli...

Beata

Uważasz że szkolenie nie było wartościowe? Przekazałeś im swoje uwagi? Bo warto na bieżąco mówić, co nam się nie podoba :)

(usunięte przez administratora), pytania o byle bzdurę, budżetu nie potrafią zrobić, ale szczuć i wprowadzać każdy swojego słupa już jak najbardziej.

M

Żeby tam pracować, to trzeba obniżyć swoje notowania i wyzbyć się zupełnie pewności siebie.

@M

Aha.xd A na podstawie czego aż tak ostre stwierdzenie? :(

NK
@Alicja

To MIERNOTY i sługusy, którzy cieszą się, że wogole mają pracę, bo z takimi kwalifikacjami i zachowaniem No gdzie indziej ich nie zatrudnią.

Wojciech
@NK

A ty też tam pracowałeś że taki jesteś zorientowany w kwalifikacjach zatrudnionych ludzi? Warto tak innych obrażać, co? Bo to nie najlepiej o tobie świadczy.

bazz
@Wojciech

Zawsze sie trafi taki ananas

Dominika
@bazz

Czyli nie każdy tutaj taki jest? Można liczyc na spokojną atmosferę w pracy?

JA

Przy tych ludziach czujesz się jak ścierw, zostali wszyscy nagrani i siedzą teraz cichutko. Nawet to nie jest poważny biznes, tylko obłuda. Bagiński "my też kradniemy, ale my się dzielimy" hahaha. Gowork grawila i rrs juz jest cenzurowany, zeby nie czytac prawdy. Tak samo wytrzepali gowork koszmarnego Bonieckiego. Norwegowie nie chcieli nagrań, bo wiedzieli, że to będzie jazda na całą Europę. Wstyd tam pracować. W tej firmie jest jegane poniżanie ludzi. Proszę uważać. Odpaliłem już Skanska, wiem, co mówię..

Prawdziwa nazwa firmy to SafeFraud

@,

Czyli tutaj na forum błąd w nazwie jest?

@Alicja

Zdecydowanie.

Nadia

Czy firma pokrywa koszty badania lekarskie i ile kosztują?

K
@Nadia

Kosztują bardzo dużo i ped.alstwo nie pokrywa. Zresztą po spotkaniu z nimi musisz wykonać wiele badań, żeby wrócić do zdrowia.

Żeby komuś powiedzieć, że "wystawiamy faktury, żeby wyprać kase" to trzeba być jeganym jeUopem z okolic Gdańska

Ich prawnik chciał prowadzić sprawę w sądzie na temat gowork, a nie miał pojęcia co to gowork. Wszystko ubeckie zacofane...

@.

Poducz się koleś historii, bo ewidentnie masz braki.

KN

W Gdańsku liga patusów.

KN

Najgorsze hurestwo zaraz po cymbałowej skanska

Zostaw merytoryczną opinię o Saferoad Pomerania Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Saferoad Pomerania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Saferoad Pomerania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saferoad Pomerania Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Saferoad Pomerania Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Saferoad Pomerania Sp. z o.o.