Opinie o P.W. Romix Sp. z o.o. w Żodyń Główna 56

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.W. Romix Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.W. Romix Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Romix Sp. z o.o. w Żodyń Główna 56

...

No wlasnie. WYPOWIEDZIEC! A nie klamac. Lepiej od razu prawde napiszcie ze smierdzi wam się robic i boli was to, ze za darmo 7tys się nie dostaje.

$$$

Po to jest ten portal i wątek zeby się wypowiedziec obrońco.

...

Ja juz tez napisalem wczesniej. Jak Ci zle to wrotki i do domu, szukaj innej roboty. A nie, ze wypisujesz jak jest zle, a mimo wszystko dalej tu siedzisz. Piszac takie glupoty i dalej tu pracujac robicie z siebie (usunięte przez administratora) i kazdy inteligentnie myslacy wyciaga odpowiednie wnioski z tej lektury. Tak więc nie robcie z siebie idiotow i jak wam zle to szukajcie innej roboty zamiast narzekać. Chyba, ze jestescie zbyt malo rozgarnieci to wtedy naprawdę współczuję.

#

Coraz więcej ludzi narzeka,więc spokojnie z wypowiedzią. Złap powietrze... Prawda jest taka,że dzieje się źle.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie P.W. Romix Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Zastanawia mnie jedno kto napisał taka opinie ???? żAL masz problem z wyrażaniem swoich emocji i krytykujesz samą siebie?? ""Żal czytać takie brednie i osądy."" pierwsze zdanie a drugie ""Wszystko o tej firmie to prawda,jest coraz gorzej"" hmmm ale nie ważne może ciężkie dni ma możne mąż na wekendzie został może nie chciał zjechać busem do domu wiele jest takich sytuacji chociaż miał taka możliwość(nie pisze tu o tym ze nie zjechał z mm albo gunzburga itd wiele ludzi nie zjeżdża do domu bo nie czuja takiej potrzeby, umówili ze ze znajomymi w wojska na trasie, kłótnia w domu wiec nie mam sensu wracać, w spokoju spędzić wekend, może zjechał do domu na wekend wolał kolegów od zony nie wiem) Wiem jedno pracuje tutaj dłuuugo i mam zamiar dłuuugo jeszcze pracować wiec wedle życzenia twego mam prawo się wypowiadać :) przez te kilka lat tutaj wielu ludzi widziałem trzeba pamiętać ze zawsze istnienie druga strona medalu i jeszcze słowo końcowe do żAL""Na początku ,kiedy mąż się zatrudnił było ok,busem to zjeżdżał raz na jakiś czas.Teraz jak ma zjechać do domu to wielki problem"" ja nie widze problemu wypowiedzenie inna firma praca gdzieś ""dookoła komina"" i sobie zadać pytanie dlaczego jeszcze tu pracuje twój mąż może pieniądze pasują każdy wie ze jeśli się chce można tu dobrze zarobić. Proszę pani coś za coś wiec jak już wspominałem jakiś czas temu i będę powtarzał problem jest w ludziach nie w firmie uffffff to by było na tyle jakieś pytania chętnie odpowiem od razu dla tych którzy zapytają ile prezes mi płaci za te komentarze to na wasze nieszczęście muszę powiedzieć ze jestem zadowolony :) a dlaczego ? dlatego ze nic mi nie płaci za to :) może następny post to co jest złe i dobre od punktów ktoś zaproponuje i z przykładem np. 1.Prezes okrada ludzi- bo nie wykonują poleceń spedycji bo tankują na innych stacjach kiedyś teraz już na szczęście zadziej kradną paliwo to z tych złych a pozytywnych :) 2. Bus to zło!!!! dlatego, że mamy okazje zobaczyć rodzinę fakt zmęczony ale mam, możemy zrobić zakupy w pl, wyprać ubrania, pojechać w sobotę na mecz z synem córka na występy z zona na kolacje, mam za to zapłacone, jeśli się nie da ściągnąć autem do kraju na urlop to nie nie zostawia cie tylko ściągną busem. Nic idę się pakować niedługo do pracy. pozdr dla "prawdziwych" he he cokolwiek to znaczy :)

żAL

Żal czytać takie brednie i osądy.Wszystko o tej firmie to prawda,jest coraz gorzej.Na początku ,kiedy mąż się zatrudnił było ok,busem to zjeżdżał raz na jakiś czas.Teraz jak ma zjechać do domu to wielki problem.Nikt na siłę nie chce oczernić firmy,sama prawda.Jak ktoś nie pracuje w tej firmie to niech się nie wypowiada i tyle w tym temacie.

Do pani żAL
@żAL

a moze sama zaloz firme i pokaz jak ty moglabys ja poprowadzic. Moze ty bylabys w stanie wszystkim dogodzic. cytyje: jak tos nie pracuje w tej firmie to niech sie nie wypowiada... a jak twoj pan pracuje i narzeka to nich sie zwolni po co narzekac? ale z drugiej strony my polacy lubimy narzekac i to moze o to wlasnie tu chodzi... chcesz miec meza w domu, to znajdz mu jakas inna prace, nie jako kierowca. Na pewno ma jakis dobry fach w reku prawda? chyba nie ma 2 lewych rak do pracy. A moze tu jest pies pogrzebany? nic nie umiec zrobic ale wymagania musze przyznac pierwsza liga

żono kierowcy nie to nie jest zgodne z przepisami a twojemu mężowi nikt nie zabroni nie dopisać czasu i przespać się po dojeździe busem do auta.może wystarczy zapytać męża ile wypił w busie i może dlatego jest zmęczony?? obciążenia to ma każdy na własne życzenie wykonujesz swoja prace jak chcą to jest spoko. Romix ma takie zasady a nie inne to już wiadomo od zawsze wiec nie wiem dlaczego ludzie się tu przyjmują jak wiedza ze im nie pasuje podporządkowanie się do wymogów firmy. Do tego dodam jak możne krytykować spedytorów jeden z drugim jak sam dostaje obciążenia za złe wykonane polecenia lub jeździ busem szybciej jak jest przyjęte i się zwalnia z tego powodu czy to jest w tym momencie coś nie tak z kierowca czy ze spedytorem. możne przydało by się przedstawić treść obciążenia i powód dlaczego je dostał "prawdziwy kierowca" bym zapomniał co do tego ze się jest tyle w domu a nie więcej.Wiadomo to nie od dzisiaj zawsze tak było i będzie wiec zastanawiam się dlaczego ludziom to zaczęło nagle przeszkadzać ?? odpowie ktoś a jak za mało czasu spędza z rodzina to już zona możne mieć pretensje do siebie dlaczego na to pozwala i nie kaze zmienić pracy. pozd

@007

Popieram w 100% Twoją wypowiedź. Taką "żonę" jedną z drugą to bym posłał do pracy, bo jak widać kasa jej odpowiada, ale brak męża w domu to już nie. Siedzi jedna z drugą w "chałupie", popijając kawkę z koleżankami i z nudów wypisuje głupoty na forum. Każdy wie, jak praca w transporcie wygląda i jak się komuś nie podoba to wypad. Niech idą do szwaba (usunięte przez administratora) lizac. Ten na pewno ich "doceni". Na pewno zjadą na imprezę rodzinną, na pogrzeby najbliższych, Niemiec na pewno ściągnie go busem lub na kołach przy każdej jego zachciance. HIPOKRYZJA - tak mogę nazwać to, co wypisują inni. Powtarzam jeszcze raz: nie podoba wam się - wyyypad! Jak jesteście na tyle ambitni i wyksztalceni, to inna praca już pewnie na was czeka. Co wy tu jeszcze robicie? Przeciez tu jest źle, prezes zły, warunki pracy złe, wszystko ble.

żona kierowcy 2
@...

PRZEPRASZAM MÓJ MĄŻ PRACUJE W NIEMCZECH JEST TRAKTOWANY JAK CZŁOWIEK JAK KIEROWCA A NIE JAK PIES KTÓRY TYRA NA NOTY PREZESA I JEGO KAPRYSY I MANIERY TOTALNY SYF

@żona kierowcy 2

goń sie

pracowałem tam i wiem co i jak

żono kierowcy masz zdecydowaną rację nic dodać nic ująć po prostu patologia pieniądz dla prezesa i jeszcze raz pieniądz ma gdzieś ludzi i tyle najlepiej mają ci co dobrze robią typu nagabując i sprzedając swoich kolegów tzw sprzedawczyki co za złotówkę ogolili by sobie tyłek. Między innymi był to kluczowy motyw mojego zwolnienia noc na szmacie (bus plandeka) i nagonka na ciężarówce pozdrawiam całą ekipę z ROMIXU przede wszystkim tych normalnych pozdro

żona kierowcy

Jak można po całej nocy spędzonej w busie wsiąść za kierownicę wielkiego tira i pracować 15 godzin? Czy to jest zgodne z przepisami? Przecież kierowca jest narażony na spowodowanie wypadku,zagrożenie życia swojego i innych kierujących? W tej firmie liczą się tylko i wyłącznie ładunki!!! Kierowca jest nikim,a to właśnie on ciężko zasuwa na sukces pracodawcy!!! Jeżeli nic się nie zmieni to będą następne wypowiedzenia.

gucio

Pierożek-Marcin Jan Wyrwał

Karol

A i do tych niezadowolonych. Polecam otwarcie własnej firmy transportowej, co za problem kupić 150 samochodów x leasing kilka tysięcy za każde auto, zatrudnić ok 200 ludzi x około tysiąc ZUS itp. na każdego minimum. I pełen luz tylko konto sprawdzać z ciepłych wysp, nikogo nie pilnować, każdemu przytakiwać i już. Panowie w czym problem do Banku kredyty brać i na swoje uciekać. Żałosne jak niektóre posty czytam wielkich szoferów. I w woli wyjaśnienia nie jestem Prezesem, i jego pracownikiem.

Zenek
@Karol

KAROL Twoje pisanie pt. " ...NIGDY, ale to nigdy nic Prezes jak tu mówicie nie odjął." jesteś w błędzie bo pracowałem tam i piszesz same głupoty, zatrudnij się tam i wtedy porozmawiamy jak jest naprawdę, a jak "TY" to widzisz ze strony współpracy. Nie wiem jak ktoś kto jest przeważnie w trasie 2 tygodnie może kombinować coś na lewo???- nie wiem co masz na myśli :/ I nie pisz że pieniądze są na czas bo 3 razy nie dostałem wynagrodzenia na czas ( czyt.10 każdego miesiąca) po które musiałem wydzwaniać i tylko dostawałem informacje zwrotną- pieniądze były już wysłane i tak dalej czekałem (np: 3dni). Nie wiem za co tak popierasz ale zastanów się co piszesz- przemyśl a potem to wrzucaj w obieg. Piszesz o otwarciu własnej firmy, kupnie 150 aut czy zatrudnieniu 200 ludzi nie wiem jakie ma to znaczenie w Twojej wypowiedzi gdyż każdy ma swoje zdanie i może to tutaj wyrazić w taki czy inny sposób czy ktoś jest zadowolony czy niezadowolony, po drugie każdy z nas jest człowiekiem i chce być szanowany przez pracodawce, ale w tej firmie poszło dawno w nie pamięć. I tak na marginesie "NIGDY" nie mów NIGDY...

Karol

Oj Panowie piszecie niejednokrotnie NIEPRAWDĘ o Romix`ie i Prezesie. Ja współpracuję z nimi od 2012roku i NIGDY, ale to nigdy nic Prezes jak tu mówicie nie odjął. Jak była umowa zawsze była dotrzymana. I nikt tam źle nie ma uwierzcie Mi -ale tylko ten źle nie ma co nie kombinuje na lewo, i nie próbuje oszukać etc. Jak ktoś chce pracować na pewno tam dobrze zarobi i co najważniejsze pieniądze na czas, no ale jeśli ktoś z driverów idzie do pracy za karę, a przy okazji próbuje jeszcze coś na boku, to na pewno nie firma dla takich ludzi bo tego Prezes pilnuje szczegółowo. I za co go osobiście popieram. Pozdrawiam kolegów...

Problem jest w ludziach nie w firmie pozdr.

BOŻE DOBRZE ŻE PRZECZYTAŁEM

WITAM MIAŁEM ZAMIAR ZATRUDNIĆ SIĘ W TEJ FIRMIE NA ZESTAW CE DZWONIĄC TAM NAWET UMÓWIŁEM SIĘ NA ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ DZWONIĄC TAM NAWET NIE CHCIELI CV TYLKO MIAŁEM SIĘ ZJAWIĆ OSOBIŚCIE ALE CZYTAJĄC WASZE WYPOWIEDZI STWIERDZAM KOŁCHOZ NIE MAJĄC ŻADNEGO POSZANOWANIE DLA CZŁOWIEKA SPOTKAŁEM NAWET W TRASIE JEDNEGO Z KIEROWCÓW POWIEDZIAŁ ŻE JEST NA WYPOWIEDZENIU SAM SIĘ ZWOLNIŁ I POTWIERDZIŁ WSZYSTKO TO CO TU I WY KOLEDZY PISZECIE CAŁE SZCZĘŚCIE ŻE SĄ TAKIE FORA KTÓRE POZWALAJĄ CZŁOWIEKOWI CO NIE CO DOSTRZEC CO Z PRACOWNIKAMI WYRABIAJĄ JEDNAK POSZUKAM CZEGOŚ SPRAWDZONEGO I ZDECYDOWANIA MNIEJSZEGO GDZIE MAJĄ WIĘKSZY SZACUNEK DO KIEROWCY BO MIEDZY INNYMI TO KIEROWCA TWORZY PRESTIŻ TEJ FIRMY

Matias

Pracowałem w tej firmie prawie 4 lata, na początku bus a później zestaw. Niestety wszystkie negatywne opinie o Romixie są prawdziwe. Spedycja pożal się Boże, póki pracowała Magda to zawsze szło się dogadać, poszedłeś jej na rękę i byłeś normalny to wracałeś do domu ale te czasy już się skończyły. Obecnie rządzi chaos, syf i chamstwo. W P.W.ROMIX nie jesteś człowiekiem kierowcą tylko urządzeniem obsługującym ubogiego MANA. wg filozofi "Wani" TY nie musisz być w domu, masz żyć firmą i masz kochać tą prace a reszta ma być nieważna. Jeśli zaczniesz walczyć o czas dla rodziny to po prostu zostaniesz zgnojony. to krótka informacja dla tych którzy zastanawiają się nad pracą tam, odnośnie wypłat to terminowośc odeszła w zapomnienie, obecnie dostajesz 2-3 dni po czasie, czesto coś brakuje i musisz się o to upominać 2-3 tygodnie. Obecnie pracuję w małej firmie, ale jestem w niej człowiekiem i kierowcą :)jestem więcej w domu a jeśli już zostanę na weekend to mogę wrócić do domu w tygodniu i zarabiam tak samo a nawet lepiej przeliczając czas spędzony w domu, w Romix a obecnie. Mam nadzieje że coś pomogłem. Pozdrawiam wszystkich którzy mieli odwage się zwolnić i teraz mają normalną prace :)

jeszcze stary rok

Panowie informuje ze licencje: Proszę ni odpisać MAM ORYGINALNĄ

swieta

Romix !!!!!!!! proszę zacytuj"mniej nisz zero" tak kierowca jest szanowany w tej firmie.Pani Agata stosuje mobbing cytuje "tobie jest tak na rękę". Wesołych świat i szczekliwego nowego roku poza firma

Obiektywny

@boski- nabór pracowników jest cały czas otwarty, aby otrzymać szczegóły oferty musisz zobaczyć WWW.powiatowyurzadpracywkijowie.ue pierwszeństwo w naborze mają kierowcy z grupą inwalidzką

egon

Czy Paweł W. jest tak samo uczciwy jak inni w firmie?

kierowca

Panie "ZŁOMEK" a co się stało z tymi paletami, co tak nagle sprawa ucichła?? Taki z Ciebie porządny kierowca, nawet chyba kierowcą roku zostałeś a palety euro kleją się do Twoich rąk...dziwne ....

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Romix Sp. z o.o. - Żodyń

• Jak się pracuje w P.W. Romix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Romix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Romix Sp. z o.o.?

P.W. Romix Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 65 ocen.

P.W. Romix Sp. z o.o.