Opinie o P.W. Romix Sp. z o.o. w Żodyń Główna 56

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.W. Romix Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.W. Romix Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Romix Sp. z o.o. w Żodyń Główna 56

Barnaba

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje kogoś do pracy? Jak przeprowadzają rekrutację?

Janusz

Czy w firmie jest wszystko ok? Taka cisza.

NP83

Witam mam zamiar podjąć pracę na stacji paliw czy ktoś mogłby mi opisać jak wygląda tam praca, jakie zarobki i czas pracy. Z góry dziękuję

Go work
@NP83

Daruj sobie najlepiej podjedz sobie tam wieczorem i pogadaj że sprzedawca najlepiej młodym prawdę Tobie powie a ze swojej strony powiem krótko ROMIX = DZIAD TRANS INTERTIONAL

Agnieszka

@gucio dziękuję za odpowiedź. To ważna informacja, że aby pracować w firmie, nie trzeba posiadać wcześniejszego doświadczenia. Rozumiem, też że jak piszesz, pracodawca zwraca dużą uwagę na przepisową jazdę zatrudnionych kierowców.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie P.W. Romix Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Agnieszka

@guciomógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Długo już w P.W. Romix pracujesz? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Takie informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad zatrudnieniem.

@Agnieszka

Nie pracuje już w tej firmie, a pracowałem długo. No mało która firma zatrudni kierowców 1 raz jeżdżących busem, nie potrzeba w tej firmie stażu a to plus. Ale zarobki w sumie niezłe ale trzeba każdy grosz liczyć i pilnować bo lubią ujebać. No i szef uwielbia dawać noty za przekroczenia prędkości czy obrotów. Wszystko monitoruje.

@Agnieszka

A i na początku zapewniają ze w nocy się śpi i powroty w piątek a tak naprawdę to często w nocy się jeździ a i powroty do domu są w sobotę w nocy lub rano a wyjazd w niedziele wieczorem więc kontakt z rodziną słaby....

gucio

No proszę, Nawe Ukraińcy mają Wańskiego dość. A wański tak ufa Ukraińcom a rodaków ma gdzieś. ...

Agnieszka

@Go work, o czym piszesz? Powiedz więcej na ten temat. Dlaczego uważasz, że firma została 'zhańbiona'? Uargumentuj swoją wypowiedź.

Agnieszka

@Kierowca, @Maciej, jeżeli jakieś komentarze zostały zarchiwizowane, to były one niezgodne z regulaminem GoWork.pl

gucio

No firma (usunięte przez administratora) Kiedyś lata wstecz "wański" płacił diety po 33 euro **chodzi o busy** potem zmienił na diety plus ryczałt za spanie w aucie. Niby te ostatnie się opłacało bo szło nieźle zarobić ale od stycznia tego roku powrócił do samych diet. Ale już nie 33 euro a 25 .....no musi na wczasy zarobić kosztem kierowców. NIE POLECAM

parszywa zmiana
@gucio

Czy to nie jest tak, ze przepisy się zmieniły( czyt. dobra zmiana) i dlatego są inne stawki od stycznia? Nie żebym bronił prezesa bo swoje ma za uszami, ale trochę wiedzy o przepisach nie zaszkodzi.

@parszywa zmiana

No trochę wiedzy nie zaszkodzi. Dieta kierowcy wynosi 50 euro a nie 25. !!!

parszywa zmiana
@gucio

A co to za porównanie? chcesz euro to do niemieckiej firmy musisz się zatrudnić. To są polskie realia, tu trzeba wyżywić chmarę polityków i cały kościół katolicki.

Kierowca

Firma (usunięte przez administratora) o niej więcej i pisać nie chcę. A i komentarze są usuwane,pisałem już kilka razy.

er

@wandzik no a może zawierala na przykład jakies nazwiska?

wandzik

Ha moja wczorajsza opinia zoatala usunieta. Prawda w oczy boli. ;) najlepiej pracowac caly msc za 4tys bo juz to sie tam tak robi. Jeszcze troche to ponizej 4tys bd zarabiac. I zero weekendow placone.......ZENADA!!

Maciej
@wandzik

mój też usunęli ,na pewno prawda w oczy boli

EMERYT

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Chociaż by na panującą tam atmosfere. Aczkolwiek pieniądze nie najgorsze. Fakt, ktoś kto zarabia tam 7000pln to osoba ktora walnie ze dwa weekeny a reszte zjedzie busem do domu na tak zwaną pauze weekendowa gdzie zdąży zrobić zakupy i ewentualnie pranie. Na mecz z synem? 007 Ty masz na to czas kolego? Ciekawy jestem kiedy. Z żoną na kolacje? A co po kolacji. Jestes jakims robotem który nie potrzebuje snu i ma na wszystko sily. Życzę powodzenia w dalszej współpracy z tą jakże wspaniałą firmą. Myślę ze jesteś osobą która nie pracowala nigdy w żadnej innej firmie i nie wie jak może by zdecydowanie lepiej. Pozdrowienia dla "PRAWDZIWEGO KIEROWCY"

PytaczSpedi

A jaka atmosfera i warunki pracy jako spedytor? :) Najlepiej na dużych, ale o małych tez poczytam :)

Miodzio

Szkoda pisać, jest coraz gorzej. Wypłaty od 4 miesięcy 11 każdego miesiąca i do tego te szoszony które z twojego samochodu robią sobie hotel a potem jeden wielki syf.

gucio

Czyżby poprawiło się w firmie "romix" że nikt nic nie pisze?? Albo boją się pisać....

gucio

A więc. Firma dosyć dobra bo płacą za wszystko ale jak ktoś chce iść na kierowcę do 3,5 tony to traktuje tych kierowców szef jak (usunięte przez administratora) Przykładem jest fakt iż pod koniec roku 2015 kilku kierowców z większych rzuciło wypowiedzenie więc Wański dał im podwyżkę od stycznia tego roku tj, 500 zł za weekend a było 300 a za zjazd 300 a nie jak było 150. Natomiast na wniosek kierowców z 3,5 tony że tego samego oczekują (bo wszyscy mają równe brzuchy i wykonują tą samą pracę) to Wański ich wyśmiał - i to jest równe traktowanie kierowców...... Jeśli chodzi o wypłaty to przed 10 trzeba dzwonić do firmy i porównywać godziny bo Wański z Dominikiem ma chyba układ by każdemu w miesiącu ujebać po trochu.... Także kierowców traktuje jak śmieci....

nikt was siłą nie trzyma

o widzisz gucio nie maja jaj a podszywają sie pod innych hahahaha

nikt nas siłą nie trzma

pierożek - 2016-02-25 09:05:45 ludziska czyżby się coś zmieniło podobną ksywę miałem czyżby było nas dwóch o tej ksywie ?????????????????????????? dziwne pozdrawiam M

nikt nas siłą nie trzyma

Szanowni koledzy szanowne koleżanki szanowne grono nagabywaczy i sprzedawczyków co dobrze robią bynajmniej tak mówili jak pracowałem. Pracowałem w tej firmie widzę duuuuużo komentarzy a zwłaszcza te negatywne. Wypowiem się jak to wyglądało z mojej oceny. Jeśli chodzi o jazdę to moim zdaniem człowiek nauczy się jezdzić nie wiem jak to jest na dużym zestawie ponieważ zwolniłem sie jak jezdziłem na busie ale moim zdaniem dużo mi dało to iż nie było typu tak jak nawigacja pokażę tylko trzeba było myśleć typu spojżeć na mapę i myśleć za to chwalę romixa Jeśli chodzi o sprzęt nie wiem jak to było na dużych natomiast jeśli chodzi o busa było naprawdę niżle webasto kurnik climatronik naprawdę dobrze. W niektórych firmach nie mieli nawet klimy więc drugi plus . Jeśli chodzi o wypłaty piszą tu ludzie że jest nie wypłacalny i nieterminowy ludzie moim zdanie głupoty wiadomo zdarzyło sie pary razy że była wypłata po terminie dwa dni trzy ale było to rzadkość w moim mniemaniu w niektórych firmach dają na raty albo płacą po tygodniu tak wiec moim zdaniem wypłacalność jest dobra jeśli chodzi o pieniądze na busie były ok nie wiem jakie zarobki były na dużych piszę tu o robocie na busie. Natomiast jeśli chodzi o prezesa i jego zarządzanie i noty powiem tak specyficzny człowiek do którego moim zdaniem trzeba mieć stosunek protekcjonalny(jak nie wiecie co to znaczy zobaczcie w słownik) jeśli chodzi o noty można sie z nim dogadać. Natomiast jeśli chodzi o spedycję i wykfalifikowaną kadrę spedytorów wolę się nie wypowiadać ponieważ połowę słów które bym użył admin by po prostu potraktował jako słowa niecenzuralne jak i również parę pań pracujących w biurze wyjątkiem była Kamila która była naprawdę wporzo. tak więc jeśli ktoś bez doświadczenia chcę poznać pracę kierowcy od podstaw który chcę odłożyc trochę groszza polecam bo dzięki im zarobiłem na swoję prawo jazdy gdzie zrobiłem uprawnienia na ciężarowe natomiast uprzedzam że jest to firma kierowana dla ludzi z mocnymi nerwami mających mocną psychikę. Jęsli chodzi o maruderów piszący o tragedii jaka tam sie dzieje ludzie nikt was tam nie trzyma siłą ja zwolniłem się z racji na niespodziewane weekendy i zjazdy które są jak dlamnie w tej firmie chore. Natomiast jeśli Pan Wański to czyta to się pochwalę kat c, c+e , kurs adr , kfalifikacja zdana jak i również kat d w trakcie. No ale jak to mi kiedyś Pan powiedział jestem za glupi by to zrobić ale się udało tak więc dziękuje za miłą i owocną współpracę jak i również za bonusa którego mi Pan zafundował pozdrawiam całą ekipę z romixu zwłaszcza busiarzy w pozytywnym słowa tego znaczeniu. PS Panie prezesie jak co to ja już pracuję mimo wspaniałej opinii którą miał Pan przyjemność mi wystawić tak więc jeszcze raz pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Romix Sp. z o.o. - Żodyń

• Jak się pracuje w P.W. Romix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Romix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Romix Sp. z o.o.?

P.W. Romix Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 65 ocen.

P.W. Romix Sp. z o.o.