Elite

Pabianice

Elite

Opinie o Elite

xyz

Sztuczna atmosfera panująca w firmię, bajzel w dokumentach i biurze. Pan podaje w ogłoszeniach formę zatrudnienia umowę o pracę, ale w realu nikt jej nie dostaje no chyba że "pociotki" i znajomi. Pan uznaje badania pracownicze za zbędne.

Zostaw opinię o Elite - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elite