Opinie o Jobcenter Haaglanden B.V. w Poeldijk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jobcenter Haaglanden B.V.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jobcenter Haaglanden B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobcenter Haaglanden B.V. w Poeldijk

Wiesław W

Byliśmy w lutym z partnerką na sortowni (głownie warzywa). Po niektórych komentarzach to widzę ze ludzie myśleli, że na wypoczynek jadą. Robotę mielismy, jak się sprawdzisz w robocie to nadgodziny też można robić. Zakwaterowanie może nie idealne ale wszystko co potrzebne na bungalch było. Wrociliśmy z przyczyn osobistych.

Mała Marta
@Wiesław W

Jeżeli uważasz że darcie ryja po Tobie jest w porządku to współczuje niskiego poczucia własnej wartości. Tak oto jak trafiłam na nowe IQ. W życiu nie widziałam czegoś takiego jak tam. Polki wyśmiewające się z innych, gnębienie i chodzące ESESMANY w kapelusikach patrzących na to jak pracujesz tuż nad Twoim uchem popędzając Cie jak maszynkę. Bungale - nie są okej, dostałam dziwnego uczulenia na skórze po (usunięte przez administratora) który tam jest, nie ma nawet pralek na wyposażeniu tylko śmieszne automaty które zżerają kasę. Sam alkoholizm, ćpanie i przyjazdy policji, totalna menelnia bez internetu. Powodzenia. aha PS i nie, nie opie***łam się, pracowałam tam gdzie się dało pracować i to za psie pieniądze.

mikimi2

Pracowalem przy warzywach i owocach na hali, ukladalem skrzynki a kolezanki sortowaly. Jak chcesz to zarobisz wiecej niz w polsce, ja polecam

@mikimi2

Śmiechu warte!!

@mikimi2

Tam były też warzywa? A jakie? Bo ja warzyw nie widziałem!

@Piotr

To moze ufo widziales, jak owoców nie widziales???

@Gość

Warzyw! Umiesz czytać? I nie chwal , bo za godzinę wychodzi 5€ , nawet na wakacyjnym (usunięte przez administratora)#

Prawie 1400 eur na czysto miesiecznie to chyba nie jest źle. Jak ci źle na bungalach to idź na prywatne. Proste

Niezadowolony11231

Może i praca nie jest zła, zależy jak się trafi, mnie się trafiło ale wielu moich znajomych miało z pracą bardzo zle przeżycia,np pracowałi 2 dni w tygodniu żeby opłacić im ten bungalow bo podobno mało pracy, ale najgorsze są mieszkania(usunięte przez administratora)Jeśli chodzi o moją opinię zdecydowanie odradzam!!!!! (usunięte przez administratora)A organizacja to jakaś kpina!(usunięte przez administratora)

Szymon

Firma Jobcenter Haaglanden B.V. w dalszym ciągu poszukuje pracowników do swojego zespołu. Według informacji podanych na oficjalnej stronie internetowej rekrutacja trwa cały czas, dlatego zastanawia mnie, czy ktoś w najbliższym czasie ma zamiar wypełnić formularz zgłoszeniowy? http://jobcenterhaaglanden.nl/pl/pracownik/formularz-zgloszeniowy.html

Firma Jobcenter Haaglanden B.V. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Hanna

@Kamila, możesz napisać, jak ocenisz pracę za pośrednictwem firmy Jobcenter Haaglanden B.V. pod względem warunków zatrudnienia oraz ilością obowiązków, które pracownik może napotkać w danym miejscu pracy? Na miejscu wśród pracowników panowała koleżeńska atmosfera? Przedstaw, proszę, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Hanna

@Nie zadowolony pracownik, rozumiem, że Twoja wypowiedź jest na podstawie 3 dni, które oficjalnie przepracowałeś za pośrednictwem firmy Jobcenter Haaglanden B.V.? Jak to się stało, że według biura Twoja umowa wygasła po tak krótkim okresie czasu? Wydarzyło się coś, co sprawiło, że umowa tak szybko przestała obowiązywać, czy był to jakiś błąd, który w późniejszym czasie został wyjaśniony? Przedstaw szczegółowo ten punkt swojej wypowiedzi.

Kamila
@Hanna

Nic sie nie stało, to biuro tak własnie funkcjonuje. Brak organizacji. Moja wypowiedz dotyczy 4 tygodni pracy.

Hanna

@Darunio, może pamiętasz, czy wszystkie warunki pracy uzgadniane przed wyjazdem z firmą Jobcenter Haaglanden B.V. były zgodne z tym, co zastałeś na miejscu? Jak ocenisz tę agencję zatrudnienia pod kątem ofert pracy dla potencjalnych pracowników?

Hanna

@Magda, dowiadywałaś się może bezpośrednio w firmie Jobcenter Haaglanden B.V., dlaczego w dalszym ciągu nie otrzymałaś wynagrodzenia za pracę i czym spowodowane są opóźnienia? Jeżeli posiadasz jakąś odpowiedź od pracodawcy to napisz, proszę, jak ona wygląda.

Hanna

@Tom, była to Twoja pierwsza praca za pośrednictwem firmy jobcenter haaglanden? Czy firma przed podjęciem Twojej pracy informowała Cię o stawkach, jakie oferuje na danym stanowisku, które będziesz zajmował? Przedstawiasz, że "zarobki najgorsze", jednak, czy miałeś wcześniej świadomość stawek, które są na tym stanowisku, czy może stan faktyczny nie zgadzał się z tym, co było obiecywane w trakcie rekrutacji? Sprecyzuj opisaną przez Ciebie kwestie.

Hanna

@Mks, napisałaś w swoim komentarzu, iż pracują za pośrednictwem firmy jobcenter haaglanden, można ładnie zarobić. Możesz napisać na jakie stawki może liczyć pracownik zatrudniony przez tą agencję pracy? Rozumiem, że pracując sumiennie i uczciwie, można odłożyć z takiej pracy satysfakcjonującą sumę pieniędzy? Opisz, proszę, bardziej szczegółowo jak to wygląda.

Hanna

@danka 74, czyli z tego co opisujesz masz jak na razie pozytywne doświadczenia związane z biurem pośrednictwa pracy jobcenter haaglanden. Czy zastanawiałaś się nad tym, aby w przyszłości w dalszym ciągu korzystać z ofert, które oferuje ta agencja pracy? Czy może jesteś raczej osobą, która lubi próbować pracy za pośrednictwem różnych agencji? Napisz, proszę, jak to wygląda w Twoim przypadku.

Mks
@Hanna

Witam, ja napiszę tak iż że jak ktoś chce pracować to można tam pracować długi czas. Jeżeli komuś się wydaje że za siedzenie na (usunięte przez administratora) Zarobi to się myli. Sama tam pracowałam do póki nie poszłam na macierzyńskie. Zarobić też się da ładnie jak tak jak już pisałam chce pracować a osoby które piszą te zbędne i głupie komentarze to wiadomo o co im tylko chodzi: aby się napić, zajarac i przechulac kasę.

Hanna

@danka 74, jak ocenisz kwestię zgodności informacji przekazanych przez agencję zatrudnienia jobcenter haaglanden z tym co spotkałaś w rzeczywistości? Agencja w sposób szczegółowy poinformowała Cię o tym, czego możesz się spodziewać w miejscu pracy do którego zostałaś przyjęta? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

danka 74
@Hanna

ja jechałam przez prace31 z puław. dostałam wszystko ma mejla co uzgodniliśmy i w umowie też było wszystko rozpisane. Zdjęcia lokacji pokazywali przed wyjazdem i sie zgadzało po dojezdzie. Zgadzają sie tez salarisy z tym co mowiły przed wyjazdem biurze

danka 74

Nie jest źle jak tu niektóre piszą. Trzeba czasem sie orobić ale ni gdzie niema lekko. ja pracuje trzeci miesiac juz i nawet jednej godziny mi nie ucieli. A że trzeba robić to sie zgadza. Wszesniej byłam przez Axidusa a potem przez Fides. To dopiero żeźnia i wyzsk

Hanna

@Wielkie Z, pamiętaj o regulaminie ( https://www.gowork.pl/regulamin ), który zaakceptowałeś publikując komentarz. Wyrażasz się na forum publicznym i zabronione jest tutaj ujawnianie cudzych danych osobowych - szanuj prawo innych do ich prywatności. @KK, czy coś zmieniło się w Twojej sprawie? Udało Ci się odzyskać należne pieniądze?

Hanna

Przede wszystkim przypominam wszystkim użytkownikom o kulturalnym wyrażaniu się i przestrzeganiu regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin) którego postanowienia zgodziliście się respektować pisząc komentarze na forum. Niektóre z waszych komentarzy łamią jego postanowienia i mogą być całkowicie lub częściowo usunięte z forum. Wątek służy do opisywania swoich doświadczeń z pracodawcą i opinii na jego temat, a nie wylewania żółci na publicznym forum. Wasze opinie o jobcenter haaglanden jak dotąd nie były zbyt pochlebne - czy na pewno nie widzicie żadnych pozytywnych stron w kontakcie z tą firmą? Czy ktoś z was zamierza wyjeżdżać na sezon letni?

UP

Ludzie opamiętajcie się, przeczytałem wszystkie prawie opinie i ludzi którzy piszą dobrze nazywacie lizusami. Nie oceniam tu nikogo. Kto z Was z ręka na sercu może powiedzieć ze zrobił coś dla przyszłych pracowników i poinformował jakaś firmę która skontroluje agencje ? Kto z Was skontaktował się z prawnikiem w momencie pogwałcenia Twoich praw jako człowieka jak i Pracownika tymczasowego ? Czy ktoś z Was zapoznał się z kodeksem pracy obowiązującym w kraju w którym pracujecie ? Odpowiedź w większość brzmi NIE. Lepiej wejść i pisać negatywne opinie zamiast przypomnieć agencją ze tak nie wolno, ze często łamią prawo. W tym pomóc może DARMOWY PRAWNIK, tylko trza ruszać się i poszukać kontaktu w necie... Nie mówię ze jest dobrze bo każda Agencja ma swoje brudy, ale nie zapominajmy ze tak jak My tak i Oni musza przestrzegać prawa.

MiodeK
@UP

pisownia, gramatyka, etc... Jak zwykle od pługa oderwany granatem ma najwięcej do powiedzenia hehehe

@MiodeK

CO MA GRANAT DO PŁUGA INTELIGENCIE

on007

taka prawda. kiedyś był lepiej a teraz na firmach jak euro west jest gorzej jak na iq packing

łolaboga

Nie jest najgorzej. Teraz to sie dużo pozmieniało. Sąsiadka z ulicy pracowała u nich 3 lata temu, to aż nie wierze, że tak było. Bungale jak bungale. Domy murowane to nie są, ale jak się posprząta po swojemu to przyzwoicie można żyć. Jak lokatorzy nie pasują to można zgłosić i człowieka przeniosą. W sumie ważniejsze żeby godziny przyzwoite były. Ja pracowałam od września do końca listopada. W sumie to ze 2 tygodnie były takie że chodziłam do pracy co drugi dzień ale ogólnie to wychodziło średnio po czterdzieści pare godzin do 50 w tyg. Mi pasuje tyle. Jak ktoś jedzie do roboty a nie pić i gzić się to zarobi. Mam porównanie z innymi agencjami i nie jest tak źle jak zawistne poloki piszą. Ax...usie wam pewnie tak dobrze

Oceniacz

Jobcenter Haaglanden to dobra agencja, nie wiem dlaczego tak bardzo niektórzy narzekają??Może nie wiedzieli, że tam trzeba pracować?

Sunrise

Chciałam zapytać o opinię o tej firmie bo mam w planach się u nich zatrudnić z chłopakiem? Serio taka tragedia jak opisują?

Zostaw merytoryczną opinię o Jobcenter Haaglanden B.V. - Poeldijk

• Jak się pracuje w Jobcenter Haaglanden B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobcenter Haaglanden B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobcenter Haaglanden B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 15 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jobcenter Haaglanden B.V.