Opinie o Jobcenter Haaglanden B.V. w Poeldijk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jobcenter Haaglanden B.V.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jobcenter Haaglanden B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobcenter Haaglanden B.V. w Poeldijk

M.S

(usunięte przez administratora) na każdy sposób , źle traktują ludzi , nie można być chorym , bo grozi ci za to wylot . Nie patrzą czy osoba wyrzucona przez nich za bramę , ma gdzie się podziać i za co zjeść , traktują ludzi gorzej niż ludzi w więzieniach . Nie patrzą na nowe ustawy i protokoły , które są w ustawie .... Naprawdę firma i Kordynator Nikola to wg jest osobą która nie powinna być na tym stanowisku , nie kompetentna osoba , wywalone na osoby którymi powinna się opiekować . Pozdrawiam i uważajcie

Paulina Nowy wpis
@M.S

A to jakaś nowa koordynatorka? Bo nie kojarzę. Pracowałam tam i mieszkałam swego czasu, tragedii nie było-za bramę nie chcieli wyrzucić. Na IQ praca (usunięte przez administratora) ale później szklarnia z Holendrami, bardzo mile wspominam ;)

Rysiek Nowy wpis

Praca na sortowni jest ok? w sumie na mieszalni także? przynajmniej z rok temu tak napisano, ale nie znam jeszcze szczegółów. opowiecie o tej całej sortowni? Jeśli jest ok to nie ma jakichś specjalnych norm? Jak się tam teraz zarabia? jacy ludzie pracują?

Nowy Nowy wpis

Chcę wyjechać przez to biuro jakie są warunki pracy i kwater

... Nowy wpis
@Nowy

Zależy do jakiej pracy trafisz ale praca na sortowni jest ok i mieszkania też spoko

Polak420

Witam. Jak tu jest z pracy ile jest godzin, czy praca jest codziennie ile można zarobić przeciętnie w tydzień jak się przepracuje wszystkie dni

Xoxo
@Polak420

To zależy od tego na jaki zakład trafiasz. Jeżeli chodzi o zakład w Bredzie było tak ,że szło się rano do roboty i się późno wracało. Tyg jakie miałam bez wiekowki to 250 EUR ale stawka bardzo mała. 9,50 czy 8.50 i to bez wiekowki tak mało. Przemiał ogromny mają . Akurat w okolicach Bredy dają ludzi do zwykłych mieszkań. ;) .

@Xoxo

Witam Nie masz racji bo stawka jest 10.35 jest na Bredzie więc nie wiem skąd te kwoty 9.50 lub 8.50 dodaj do tego mieszkanie ; bus,; ubezpieczenie czyli wychodzi 410.00 euro więc nie wiem czy tak źle 250 masz na czysto

Polak 520
@Polak420

I jeszcze na brede jak Cię dadza na IQ to uciekaj z tamtąd w pierwsza stronę autobusem ponad godzinę drogi A z powrotem bo wiadomo wszyscy wracają z pracy to dwie godziny i za to nie masz płacone A czasami się zdarza 3,4 godzin pracy i do domu a czujesz się jakbyś przerobil 8 godz

@Polak 520

A jak pracujesz mniej godzin, to normalnie masz wypłacane za całą dniówkę? Czy jak to wygląda?

Basia
@Ania

Ludzie liczą tak jak widzą. Jaki bus? Czyżbyście zabierali ludziom kasę za dojazdy, skoro pracodawcą płaci?

Urszula
@Xoxo

Przemiał tzn chodzi Ci o pracowników? Z czego wynika taka rotacja o której piszesz?

@Basia

a jest faktycznie zadeklarowane, że to pracodawca płaci? Albo czy to możliwe, że nie każdy ma identyczne warunki i niektórym opłacał a innym nie? no bo inaczej to skąd aż takie rozbieżności?

...

Tak są godziny 45 napewno będziesz miał miała

@...

te 45 godzin to jest jakieś minimum zadeklarowane na umowie czy coś? można mieć w razie czego jakikolwiek wpływ na to żeby było tego o wiele więcej?

Firma Jobcenter Haaglanden B.V. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Jak szefostwo w Jobcenter Haaglanden B.V. traktuje ludzi?

Mateusz

Jak robala ????

Mieczysław
@Mateusz

Nie wiem jak się czuje robal, może lepiej niż człowiek? A tak serio, to skąd taka opinia, brakuje szacunku, co konkretnie jest tam nie tak? Jeśli chodzi tylko o kasę, to pisali, że w Bredzie 10,35 eu / godz ...

Basia

Pracowałam w tej firmie jako customer service medewerker. Niestety ta praca zabijała mnie psychicznie. Przeczytałam tu wiele opinii na temat Sylwii i jestem zdziwiona. Jestem zdziwiona, że ktokolwiek wypowiadając się o firmie pisze o życiu prywatnych osób. Żenada. Jeśli chodzi o mnie, to nie byłam w stanie znieść stosunku Michelle do mnie, ale też do Gosi( choć od niej niestety też poczułam przerost treści nad formą). Nigdy, od kiedy pracuję w Holandii nie odczułam tak złych relacji w pracy . Nigdy moj przełożony na moje pytanie nie odpowiedział mi: teraz nie mam ochoty z tobą rozmawiać. Jedyną w pełni kompetentną osobą jest Marina, pozdrawiam

Rumcajs

Sylwia dont break my heart !!

Żenada

Panią Sylwię to już pół iq przeleciało !!!!!! Haha szkoda ze taki fajny chłopak jak Jarek poleciał na takie dno!!!!

Życie

Każda kobieta która ma szacunek do samej siebie nie pcha się do łóżka facetowi który ma rodzine !!!! Bo cierpią na tym tylko dzieci !!! Ale takie (usunięte przez administratora) jak ona w tym momencie ich to nie interesuje

.....

To są opinie o pracy a nie o prywatnym życiu Po co wyrażać swoje zdanie o życiu danej osoby To jest ich życie ich sprawa macie coś do tych ludzi proszę podejść i powiedzieć co sądzicie a nie pisać takim pisaniem firma traci ludzi do pracy

....
@Żenada

A co ty byłaś/ byłeś też w tej połówce hahha ????

W każdej kobiecie k*rwy 2/3
@Żenada

Nie przelecialo a co byłeś materacem? Jeszcze niedawno pisaliście że Sylwia i Jarek to normalni ludzie, tak naprawdę Pan Jarek sam sobie rozwalił rodzinę podjął decyzję jest dorosłym człowiekiem, uszanujcie to zazdrośnice! Niemożna zmusić kogoś do miłości! Takie jest życie ludzie nie od dziś się rozwodzą!

Laska
@Życie

Słuchaj ojciec zawsze będzie ojcem a to że mu się nie układało z żoną to nie znaczy że ma z nią być do końca życia, Sylwia jest fajna dziewczyna zszokowala nas wszystkich ale fajna z niej dziewczyna tak samo jak i Jarek, obydwoje mają prawo być szczęśliwymi ludźmi, kazda z was która tu jedzie na nich sama nie byłyście święte także zamknijcie mordy!

Pidek

Tam już od dawna się nie układało i nikt z nikim nie miał zamiaru się męczyć, co was to ludzie obchodzi nie oni jedni i ostani się rozstają, dajcie ludziom żyć w spokoju patrzcie na swoje podwórko i na własne życie niewiniątka aniołeczki(usunięte przez administratora)

Żona Jarka
@Pidek

A z kad wy wszyscy wiecie czy jak się układało czy po pierwsze z kad wy możecie wiedzieć tak wogole czy mam się układało czy nie z tego co wiem to układało nam się bardzo dobrze jeszcze planowaliśmy z Jarkiem drugie dziecko i w szczególności Jarek tego chciał wiec proszę się nie wyrancac nlbo nikt z was nie zna prawdy !!!!!!

Proste
@Laska

Po pierwsze fajne dziewczyny nie zadają sie z żonatymi facetami po drugie jeżeli sie nie chce żyć z żona to sie odrazu odchodzi a nie prowadzi podwójne życie !!!! I dopiero gdy prawda wyszła na jaw to nagle ze sie nie układało totalna bzdura !!!!

pracownik sprzed lat

Wina zawsze lezy po obu stronach ktos dobrze napisał ze od dawna sie nie układało. Pan Jarek taki pozadny hmmmm zonka swoje tez ma za uszami nie doszukujmy sie winnych

Pracownik sprzed lat

Pracowalem tam kilka lat temu i Dodam jeszcze ze dopiero jak czlowiek zaczyna tracic to i zaczyna doceniać ta druga osobe Jeśli to prawda co pisza to zycze powodzenia dla Jarka to dobry chlopak i na to zasluguje

Ktos

Co Was to wszystkich interesuje to sa opinie o jobcenter a nie o zyciu prywatym ludzi. To co sie dzieje w ich zyciu to tylko i wyłącznie ich sprawa. Jakbyśmy mieli sie doszukiwać takich ludzi, znalazloby sie ich o wiele wiecej. Takie jest życie, ich wybor i ich sprawa. Dajcie zyc ludziom!! Z fartem!

@pracownik sprzed lat

Tylko oni wiedza najlepiej czy im sie układało czy nie z kad wy to wszyscy możecie wiedzieć !!!! Nikt z was z nimi nie mieszkał i nie żył aby stwierdzać ze tak było !!! A czy jego żona miała coś za uszami czy nie to również ich sprawa bo czy Jarek był pożądny tez tego nikt z was nie wie !!!! Wiecie to co sami chcecie wiedzieć !!!! Zostawcie ich w spokoju i przestańcie się wiecznie interesować czyimś życiem bo oni sie pogodzą a wy będziecie wrogami !!!! Każdy sam płaci za swoje błędy czy Jarek czy jego żona z tego co wiem nigdzie się nie szlaja tylko zajmuje się dzieckiem i domem to co do niej należy !!!! I przestańcie pisać bo to jest chore i dziecinne z waszej strony jak takie chieny co karmią się jakaś drama !

Pracowbik
@Laska

Ojciec jest zawsze ojcem hmmmm teoretycznie tak ale tak może napisać tylko i wyłącznie osoba która albo nie ma dzieci albo która jest zimna osoba i nie wie co to jest rodzina , bo ojciec i matka będąc razem tworzą rodzine a ojciec czy matka na odległość to już nie jest to samo a dziecko potrzebuje oboje rodziców zrozumie to tylko ten kto ma ta rodzine bądź dziecko !!! Zawsze gdy rodzice się rozchodzą cierpi na tym dziecko i jest to smutne gdy dziecko ma rodzica na odległość a związek można zawsze naprawić bo miłość jest tylko jedna !!!!

Prima
@pracownik sprzed lat

A po co teraz wypisywać takie rzeczy ze jego żonka miała za uszami co to was obchodzi po co wy teraz psy wieszacie na nią ? Nikt nie powinnien się wtrancac do małżeństwa to ich życie i ich sprawy musisz być podłym człowiekiem pisząc takie zeczy na forum ciekawe czy ty jestes taki bądź taka święta ? Nos wtykają tylko ludzie wcipscy mądry człowiek się nie wypowiada

Virgin

Wy wszystkie, które tu komentujecie tez "porządne jesteście" też macie za uszami wiernoty

@Prima

To jest drugi pudełek i wypowiadają się tylko same osoby co są święte.

Karter
@Laska

Boże jakie to żałosne z kad osoba pisząc takie rzeczy może to wiedzieć chyba byłaś ich materacem na to wyglada bo ja z tego co wiem było wszystko git sprawa jest jasna skoro panu Jareczkowi się nie ukakadalo to dlaczego wcześniej nie zostawił żony tylko dopiero gdy ona odkryła ich romans kurw…. Jakie to jest płytkie co wy wszyscy piszecie i nie tłumaczcie tej pustej Sylwi bo to ona pcha się do mężatek chłopa on po rozwodzie nie jest a zazwyczaj faceci zganiają ze z żonami im się nie układa a w domku śpią z żonami i im mówią ze je kochają ludzie myślcie logicznie gdy by się męczył z żona to by z nią nie był proste i logiczne

Lewis
@Proste

A po co się rozwodzić co to da? Mam żonę, dzieci nudzi mi się więc wiecie ten teges na boku haha poprostu spędzam miło czas zyje się tylko raz! Zdradzajcie i se nie żałujcie haha

Zenka
@Laska

Tak każdy ma prawo być szczęśliwym ale nie budować szczęście na czyimś nie szczęściu ale pamiętaj karma wraca i to podwójnie.

Hahahaha
@Lewis

Boże masakra ale jestes pustym czlowiekiem

Serio
@Lewis

Współczuje twojej rodzinie napewno mogą być z ciebie dumni a rodzice widać na jakiego człowieka cię wychowali brak słów

Zero
@Laska

Hahaha No coś szybko skończyło się to ich szczęście hahaha na tej firmie to jedno wielkie kurest….wo!! Każdy z każdym a te puste gówniary same się nadstawiają bo nie maja nic w głowie

Dominik
@.....

Najpierw niech firma da normalne warunki mieszkaniowe a nie bungale z pluskwami i menelami

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Jobcenter Haaglanden B.V.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Alexandro

Tam nie ma żadnych etapów przyjeżdżasz wypełniasz dokumenty i jedziesz na lokalizację na bungale kontynery metalowe gdzie odradzam nie polecam tej firmy

@Alexandro

Dlaczego nie polecasz?

Alexandro
@Zuzanna

Bo kordynatorzy oszukują na godzinach jak zauważa że się dajesz oszukiwać to będą to robić regularnie,zakwaterowanie mają kiepskie mam ba myśli bungale metalowe kontynery zima tam z ogrzewaniem jakaś masakra junkers trzeba włączać co 20 min bo się sam wylancza z wodą pod prysznicem to samo tylko nie 20 min tylko 20 sec ???? a o internecie już nie wspomnę i na lokacjach na Domkach prywatnych od nich to samo z netem jak się coś zepsuje z netem bo nie klapią sie tego naprawić i trzeba pisać i dzwonić do nich po 20 razy

@Alexandro

Jak dużo tych godzin nie liczą do wypłaty? I jak w ogóle z samą pracą? Obowiązki są bardzo ciężkie? Adekwatne do zarobków?

Robert

Wczoraj wybyli szybe na bungalach ludzie jak wy tam zyjecie moja siostra przyniosla pluskwy gdyby nam o tym nie powiedziala przez telefon przyniosl bym to do domu na cale szczescie odkazilismy cale auto kurde zabiraja wam okolo 150 euro za brud widac kto tam mieszka :) kordyntor cale sszczescie byl tak dobry ze zabral ja na inne lokum gdzie mogla normalnie spac

Domino

Z całym sercem nie polecam tej agencji oszukują na godzinach trzeba pilnować i zapisywać sobie godziny a jeśli sie upomnisz o nie zapłacone godziny to robią problem i sławne bungale kontynery metalowe gdzie zima trzeba wstać w nocy żeby włączyć ogrzewanie i tak jest ustawione że po 20 min się wylancza to samo jest z wodą pod prysznicem po 20 secondach woda się wylancza i trzeba naciskać przycisk żeby znowu woda się włączyła,wszystko słychać przez ściany jak każdy odycha z każdego pokoju a o chrapaniu nie już nie wspomnę

@Domino

No to słabo. Ale na jaką kwotę wprowadzili Cię w błąd z tymi godzinami?

Hanna

Czy jest u Was taka koordynatorka która nazywa się Agnieszka Skoczylas? Bo niewiem czy właśnie nie zostałam oszukana przez nią na zaliczkę na busa.

Jacek
@Hanna

Tak, przemiła Pani. Potrafi znaleźć ofertę pasująca do wymagań i to w szybkim czasie

@Jacek

O co chodzi z tym całym oszukaniem na zaliczkę? Serio tak się dzieje czy to wkręt jakiś

Nowe IQ przechodzi samo siebie. Plotki, romanse i brak szacunku co do niektórych pracowników. Tutaj romans goni romans. Jeden się skończył kolejny zaczął hahaha tym razem Jarek z Sylwią. Żałosne co tam się wyprawia. I do tego jak ludzi traktują. Raz coś zrobisz źle i wylatujesz. Jednym wszystko wolno innym nic. Nie polecam

Patologiczny

Hahaha ale jestes żałosna nie kręć dziewczyno nie potrzebnych akcji i tak ci to nie wyjdzie wymyślanie chorych akcji prawda jest jedna boli cię co? Przecież każdy wie kim jestes biedulka co nie ma cię kto bronić teraz ojej zajmij się pracom leniu śmierdzący już nikt Cię i tak nie chce bo każdy wie jaka jestes ! Pozdro miss Nl ????

....

Hahhaha bardzo śmieszne poprawił mi się humor ???? widać że macie życie nudne Pan Jarek czy Pani Sylwia to chyba najnormalniejsze osoby na firmie ...

Śmiechu warte

Kochani chyba wszyscy już wiemy kim jest o to ta niezadowolona niewiasta ????i boli ja to ze musi wziąć się za prace i jest tak bez silna ze próbuje się zemścić na Jarku ✌️Pozdro dla normalnych a nie zawistnych niech moc będzie z nami

Dziwny

To czemu tam nadal pracujesz skoro nie polecasz to jest dopiero dobre hahaha a takie sprawy wypisują tylko osoby mało raczej inteligentne i bardzo skrzywdzone przez los

Prawdziwy

Co ma jedno do drugiego co romans ma do pracy to chyba sprawy osobiste z takiego powodu ktoś by miał tam nie pracowac żenada chyba jestes jakiś zdesperowanym człowiekiem i nie umiesz sobie radzić ze swoim życiem ,jestes tak po to aby pracowac czy interesować się co kto z kim? Chore bez kitu

Niewiarygodne

Musisz być bardzo zepsutym człowiekiem mieszać publicznie komuś w życiu za to ze kogoś nie lubisz świadczy to tylko i wyloncznie o tym ze jestes bardzo płytka osoba i napewno nic sobą nie reprezentujesz w takim razie

Patologiczny

Nie ważne czy to ona czy nie ważne jest to ze jest to raczej nie mądre z takiego powodu pisać takie kłamstwa na człowieka który ma rodzine i który napewno nie jest taka osoba żeby zrobiła coś takiego jest to raczej ze strony tej osoby bardzo słabe i żałosne a przede wszystkim nie mądre i dziecinne bo nikt w twoje prywatne życie tej osoby co to pisze sie nie wtranca

Sąd

Nie wiem czy wiesz cwaniaczku z internetu ale jest taki artykuł 212.&1. Kto pomawia inna osobę ,grupę osób ,instytucje, osobę prawną lub jednostkę Organizacyjna niemającą osobowości prawnej O takie postępowanie lub właściwości ,które mogą poniżyć ją w opini publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska ,zawodu lub rodzaju działalności ,podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności !!! Wiec ja na miejscu Pana Jarka lub Pani Sylwi zadął bym teraz wyprostowania sytuacji przez osobę która to napisała ,a jak nie jest teraz na tyle odważna dana osoba która sobie to wymyśliła ,poszedł bym na waszym miejscu do organizacji job Center i poprosił administratora o udostępnienie danych z telefonu osoby która to napisała naruszając wasza prywatność i nie zdającą sobie powagi z sytuacji pisząc o was takie rzeczy które mogły wam zagrozić w życiu prywatnym bądź w pracy .Także nie wiem na co czekacie udezajcie śmiało do administratora i niech dana osoba zostanie zwolniona z zakładu pracy bo taki człowiek w tym momencie jest tylko zagrożeniem dla Firmy psując opinie szefostwa bądź innych pracowników .Powninna osoba ta dostać dyscyplinarkę za takie rzeczy ,zycze wam powodzenia i odwagi na dalsze postępowanie nie olewaj od tylko działajcie ! I zobaczycie wtedy czy tez będzie taka odważna ta osoba !

No wszyscy to widza

@....

Właśnie widać jacy porządni a szczególnie Pani Sylwia masakra komuś wchodzić z butami w życie ale karma wraca.

Metro
@Anna

Ty też porządna nie jesteś wiemy o co chodzi...

@Metro

Metro ciesz się że Ty jesteś porządny!!!wiesz o co chodzi

Jurek
@Anna

Ale to fakt Sylwia to jest taka właśnie tak samo jak stoi na maszynie zamiast zająć się praca to stoi i obgaduje wszystkich jak leci inteligencja to oba nie świeci jedynie co jej najlepiej wychodzi to uśmiechanie się do każdego samca sami ich wabi wiec nic dziwnego ze takie akcje wychodzą potem brak jej czegoś ewidentnie

Gierek
@Jurek

To nie prawda! O nie nie nie z tym. Się nie zgodzę, Sylwia nikogo nie obgaduje ona plotami się nie zajmuje, nie bronię jej ale tu już wymyślasz na siłę żeby ją gnębić zluzuj gacie! O po ch*UJ jej intelige cja ty też jej nie masz nikt z nas niema, filozofka się odezwała haha każda z nas lubi kokietowac mężczyzn bez tego nasz życie byłoby nudne haha

Johny

Bo ma piękny usmiech w przeciwienstwie do ciebie szczerbolu, jest miła, słodka, piękna i tego jej zazdrościsz ma dziewczyna powodzenie i to cie boli ona ma dobre serce, nie oszukujmy się każda z nas by skorzystała na jej miejscu, pozdrawiam dziewice orleanskie te takie najświętsze że koń by się usmiał

Paulina

Ale jakie romanse? W jaki sposób objawia się ten rzekomy brak szacunku do pracownika? Możesz wyjaśnić? Co? Krzyczą na nich czy jak?

Heheszki
@Johny

Miła słodka hahaha chyba sama ona to pisała bądź jej niewiasty koleżanki hahaha chyba nachalnie miła ,kobieta która ma dobre serce nigdy nie bierze sie za żonatych hahaha dobre serce hehehe chyba dobre dawanie hahaha proszę nie ośmieszajcie sie bo to jest żałosne

Jurek
@Gierek

Hahaha No jasne ze takim tokiem myślenia może się kierować tylko kobieta która idzie z każdym hahaha

Best
@Jurek

Trzeba dawać żeby na starość nie załowac że się dawało haha najlepiej smakują żonaci mniam

Brutal
@Best

Jasne odrazu nazwijmy rzeczy po imieniu ze kurw…. Za wsze będzie kurw…….Hahaha raczej żadna normalna kobieta by tego nie napisała

Lepiej trzymac się od tej firmy jak najdalej. Brak szacunku do swoich pracowników. Nowa szefowa lubi znęcać się psychicznie nad swoimi pracownikami. Razem ze swoimi kolegami panem Jarkiem i panem „Krisem” lubią wyśmiewać się z ludzi. Nie polecam!!

Wieloletni pracownik

Boże, co za bzdura! Fajna ekipa z poczuciem humoru, widac ze sie dogaduja w trójkę. Polecam nie czytac uwag zawistnych ludzi.Spoko firma,spoko ludzie,fajne godziny.

Neutralna

Były pracownik układy się skończyły to dlatego były .!!!!!

Neutralna

To nie jest miejsce na wyrażaniu opini o szefostwie jeśli tak źle czemu nie powiesz tego prosto w oczy to jest opinia o job center a nie o Iq

Pracownik z długim stażem

To co wszyscy piszecie negatywnie na tą firmę to same bzdury i oszczerstwa.Ludzie pracują na tej firmie latami i są zadowoleni.A co do grupy rządzących to fajni i pomocni ludzie którzy zajmują się pracą i nie olewają pracowników.Radzę nie słuchać tych wszystkich bzdur bo to nie jest prawda.jak najbardziej polecam tą firmę

Kasia&

Nie zgadzam się z tym ze trzeba trzymać się z dala od tej firmy ponieważ wszystko z nią jest ok firma jak każda inna ! A co do nowej szefowej i jej kolegi Pana Jarka i Pana Krisa przynajmniej zajmują się pracą a nie oglądaniem za dziewczynami i selekcją która lepsza i ładniejsza !!! Bo wtedy to był brak szacunku dla ludzi i były układy układziki co nie które Panie mogły wszystko a teraz się to skończyło i wszyscy są traktowani równo a nie ktoś lepiej bądź gorzej dlatego się teraz krzywda dzieje co nie którym Paniom ! A co do Job Center to nigdy nie miałam problemów żadnych pieniądze zawsze ma czas i drugi plus ze skończyło się darcie na ludzi bo to było największym minusem na iQ.

Ludzie wypisujecie bzdury i zniechęcacie innych. Po co? Co macie na celu? To, że jednemu nie pasuje nie znaczy, że drugiemu nie będzie pasowało. A jeśli ktoś próbuje wylać tu swoje frustracje to proponuje się najpierw trzy razy zastanowić, przejść się, dotlenić i dopiero dodać komentarz! Macie żal do szefostwa, dlaczego nie powiecie tego wprost tylko każdy mądry przez internet. Zastanówcie się a dopiero piszcie bzdury. Praca, atmosfera (usunięte przez administratora) a ludzie jeszcze bardziej. Szefostwo pierwsza klasa ☺️ Przyjdź, zobacz, a potem ocenisz kto mówi prawdę ????

Pozytywna

Ile w tobie nienawiści?!Ja pracuje na IQ już jakiś czas i nie płacze ze zmiany szefostwa.Przynajmniej nikt nie patrzy na rozmiar (tego i owego) a na twoje umiejętności i staranność.IQ i Jobcenter wart jest polecenia.Pieniążki się zgadzają a na firmie panuje super atmosfera a to chyba najważniejsze.

Wiola

Lepiej czasem dać coś od siebie w pracy, a nie tylko siedzieć w necie i pisać głupoty na temat tego ,, jak bardzo mnie skrzywdzili’’. Takie chore komentarze piszą ci którzy raczej niewiele dali od siebie, a mieli zbyt wysokie oczekiwania :p Z brakiem szacunku w tej firmie się nie spotkałam, a dość długo pracuje na IQ i śmiało mogę polecić prace na tej firmie jak i agencje Jobcenter, a jestem tu już rok. Nigdy nie miałam problemu z godzinami, paskami wypłat czy z sama agencją.

Keiti32

Ja pracuje od 3 lat i nigdy niemiałam problemów zadnych

Przemek

Sam słyszałem jak wyśmiewają się ludzi i dzielą ich na różne sorty. A to ile stalych pracowników odeszło w ostatnim czasie, powinno mówić samo przez siebie. Oby tak dalej to firma pójdzie na (usunięte przez administratora)

@Przemek

To źle słyszałeś z co nie które osoby musiały się wziąć do pracy dlatego to się nie podoba nie ma wolnych sobót nie ma wychodzenia wcześnie to się nie podoba i najlepiej tylko narzekać jeśli słyszałeś dlaczego nic nie powiedziałeś tylko teraz potrafisz pisać bzdury.

Xxxxx

Nie polecaj masz do tego prawo ale to jest opinia o job center a nie o szefostwie ????

@Przemek

Głupstwa jakich mało a stali pracownicy jak odeszli to tylko przez to że w końcu musieli zacząć pracować i brać odpowiedzialność za to co robią bo do tej pory większość miała to gdzieś.Jak najbardziej polecam pracę w tej firmie

Leonardo
@Przemek

Hyyyyy odeszli stali pracownicy powiadasz ciekawe jakoś inni stali pracują ci co zajmowali się praca i pracowali a nie walili sobie w balona i robili to na co im się podoba i myśląc ze są Bogami na tej firmie i zamiast praca zajmowali się głupotami, co nie którzy to nie powinni być wogole na nie których stanowiskach bo nie reprezentują firmę tylko pośmiewisko a praca to u nich na ostatnim miejscu w głowie!!!

Leonardo
@Przemek

Firma na pewno nie pójdzie na (usunięte przez administratora) bo wzięli się do pracy a nie waleniem w balona

Karol
@Przemek

Po pierwsze ludzie wszędzie przychodzą i odchodzą na każdym zakładzie pracy taka kolej rzeczy to ze ktoś odszedł nie oznacza ze zakład ma paść nie ma ludzi nie zastąpionych ktoś odejdzie przyjdzie następny tyle ile ludzi tyle charakterów jednemu odpowiada drugiemu nie i tyle w temacie !

Mariola
@Przemek

Jeżeli takie żmije jak wy będą oczerniać firmę w necie i pewnie nie tylko w necie to nie ma co się dziwić…. Większość komentarzy które czytam to po prostu smieci… komuś się nie chciało do pracy chodzic i dziwne ze go wyrzucili ? Ci którzy odeszli to w większości ci co najmniej robili :p Nie znam zakładu który zatrudnia pracowników do odpoczywania heh Praca jak każda inna idziesz niestety musisz pracować chociaż praca na drugiej zmianie jest dość przyjemna. Pani Paulina zawsze pomoże, odpowie na każde pytanie. Na nocce jest przyjemny przyjemny klimat i atmosfera. Praca tam mi jak najbardziej odpowiadała jak i zarobki które w porównaniu do innych holenderskich uitzendbureau są najwyższe. Ja niestety z powodów prywatnych już tam nie pracuje ale innym serdecznie polecam

Ona
@Mariola

@Mariola nie obrażaj ludzi, kazdy ma prawo wyrazic tutaj swoje zdanie, Tobie sie podobalo innym nie musi, najwidoczniej mieli swoje powody, ze sie zwolnili i to na pewno nie dlatego, ze im sie nie chcialo pracowac.

@Ona

Nie wiem w czym Mariola obraża każdy ma prawo pisać co mu się podoba to jest zdanie Marioli .????

M. M
@Wieloletni pracownik

Porażka nie polecam nikomu już na myśl, że jebana Gabi się wydziera na ludzi i liże dupe wszystkim co tam są. To najgorsza firma w jakiej pracowałam. Uciekajcie z tamtad.

,,,
@M. M

Bo to bzdura

Beata
@,,,

Ale co konkretnie bzdura? To co było napisane o tej Gabi? Skąd masz takie info że to nieprawda, pracujesz w tym miejscu?

gargus

Zgadzam się

Paulina

Potrafią zwolnić pracownika po jednym dniu pracy bez lepszego powodu, jeśli coś im się nie podoba, albo się nie zakolegują, kiedy ktoś jest cichy i tylko przychodzi do pracy wykonywać swoje obowiązki, mogą coś na każdego znaleźć, nie wiadomo o co chodzi bo nie podają powodu zwolnienia. Na przykład po przedłużeniu sobie przerwy, pracownik musi chodzić jak w zegarku równo z wszystkimi, jednorazowa wpadka skończyć się może wyrzuceniem na bruk, nie obchodzą ich okoliczności, ani to w jakiej sytuacji ktoś się znajduje.

Dariusz
@Paulina

Kurczę, to nie za fajnie w takim razie. Rotacja jest duża skoro tak to wygląda?

gargus
@Paulina

To masz rację a nawet na wypłatach (usunięte przez administratora) a jak się upomnic to niby robią korekty których nigdy nie mam

Serdecznie pozdrawiam Maćka W. kierownika na którego można liczyć. Jest praktycznie jedyną osoba na tej firmie która pomoże jeżeli ktoś przyjdzie do niego z jakimś problemem albo prośba o pomoc, szkoda jednak, ze wrócił na nockę. Pani Paulina z nocki to również przemiła osoba chociaż nie znam jej zbyt długo, która ma bardzo fajne poczucie humoru. Pozdrawiam serdecznie.

Szymon

Powiesz ile można zrobić na nockach? Stawka jest wtedy wyższa czy płacą tak samo? Mógłbym się tylko ustawić na noce zmiany czy jako nowy pracownik nie mam wyboru?

Sama prawda

Wraz z koleżanką miałam wielką przyjemność pracować przez jobcenter, zaczepilysmy się na jednej hali, oczywiście w międzyczasie szukałyśmy czegoś innego, dzwoniąc po innych biurach i chodząc na spotkania po informacje dotyczących innych ofert a nóż trafi się coś co będzie dla nas w porządku, ale mimo to nadal chodziłyśmy do pracy przez jobcenter i nie dawałyśmy żadnego wypowiedzenia że chcemy zrezygnować bo przecież szukać mogłyśmy pracując. Po paru przepracowanych tyg zaczęłyśmy dostawać wolne dni, jeden po drugim więc pojechałyśmy do biura zapytać co jest grane. W biurze 'kompetenty koordynator powiedział że się same zwolnilysmy z tej firmy a my zdziwione, przecież nic takiego nie miało miejsca. Powiedział że pracujemy dla biura z którym jobcenter współpracuje a my w tym innym biurze byłyśmy tylko na rozmowie czy mają jakieś ciekawe oferty. Tyle. Nie zwalnialysmy się z jobcenter, nie zatrudnialysmy się w innym biurze i bez naszej wiedzy, żadnego powiadomienia czy też próby rozmowy zostałyśmy po 'cichu' usunięte z biura jobcenter. Gdybyśmy nie pojechały do biura nikt by nas nie poinformował że jesteśmy bez pracy. Zresztą opinia 2gwiazdek mówi sama za siebie jakie to jest biuro, nie polecam.

kasienka28l

bylam w tej firmie bodajze w 2015 r, porazka nigdy wiecej agencji co wlascicielem jest ciapaty...niewiem jak jest teraz ale w tym czasie byl MUMIN...praca na IQ istny (usunięte przez administratora), wyzywanie sie na ludziach, wyzwiska, zero szacunku szlam tam do pracy z musu...ludzi jak mrowek totalny chaos..i cale szczescie ze zemdlalam i przeniesli mnie na ABC ...no tam juz lepiej ale tez mnostwo turkow patrzacych ci na rece,,,jakos dotrwalam tam do konca ale nigdy wiecej tej agencjii\NIE POLECAM..i nie pisze tego zloscliwie tylko na swoim przypadku..ja napewno tam nie wroce NIGDY..jest wiele lepszych agencji niz ta

Bardzo fajna firma, miałem przyjemność pracować na nocnej zmianie przez kilka tygodni. Atmosfera bardzo fajna, ludzie przyjaźni. Szefowa Paulina bardzo pomocna i przyjacielska wszystko wytłumaczyła i cały czas pomagała. Polecam!!!

zzzzzzzzzzzzzzz

Ale karma wraca do każdego wiec pamiętaj Albina ze jesteś.........myślisz że jesteś lepsza niewiem w czym

Inteligentna
@zzzzzzzzzzzzzzz

W pisaniu bonów, liczeniu, skanowaniu i trzymaniu porządku jak się nie podoba to do wyjścia proszę haha

@Inteligentna

Witam właśnie widać jak lepsza w pisaniu bonów jak już nie pracuje

Dariusz
@Anna

Czemu nie pracuje? Zwolnili ją?

Sąd

A ja powiem tak ! Co tu się dzieje !!! Jak wam nie wstyd !!! Tak właśnie się zachowują Polacy jeden drugie by utopił w łyżce wody zamiast trzymać się wszyscy razem to jak sępy jakieś się zachowujecie !!! Jeden zazdrosny o drugiego ,każdy mądrzejszy jaki falszyzm przez was przemawia nienawiść w was siedzi co z wami ludzie się dzieje tu normalnie pamiętnik zaraz powstanie na forum ! A wy co wypisujecie na innych ludzi wstydźcie się ze jesteście takimi podłymi ludźmi macie cos do kogoś idźcie w oczy powiedzcie a nie za plecami bądź w internecie tacy jesteście odważni to zróbcie to co nie macie odwagi na tyle prawda ? Bo jesteście fałszywymi i podłymi ludźmi zawiść przez was przemawia i zazdrość człowiek życzliwy i dobry nigdy by tu takich rzeczy by nie wypisywał na drugiego człowieka !!! Można się tylko wstydzić za takich Polaków

Zostaw merytoryczną opinię o Jobcenter Haaglanden B.V. - Poeldijk

• Jak się pracuje w Jobcenter Haaglanden B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobcenter Haaglanden B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobcenter Haaglanden B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 15 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jobcenter Haaglanden B.V.