Opinie o Jobcenter Haaglanden B.V. w Poeldijk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jobcenter Haaglanden B.V.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jobcenter Haaglanden B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobcenter Haaglanden B.V. w Poeldijk

#sumienniewykonującaswojąpracę

A więc tak, od czego by tu zacząć… Pierw wspomnę, że wypisywanie na temat innych ludzi jest gorsze od wytykania palcami. Jest oznaką słabeuszy i tchórzliwych ludzi. Ale pomińmy to. Uważam, że kwestia atmosfery w pracy jest niestabilna. Lecz nie chce poruszać tego tematu. Skupmy się na pozytywnych aspektach tej sprawy i przejdźmy do tych mocniejszych szczegółów. A mianowicie osoby, które wykonują swoją prace rzetelnie i sumiennie, nigdy nie będą skupiać się na prywatnych sprawach innych ludzi. Takie osoby będą mogły sprawiać wrażenie osób zdystansowanych lub zamkniętych. Ale właśnie to ich odróżnia od osób fałszywych. A wiec jak możemy scharakteryzować osoby fałszywe? Takie pijawki energetyczne będą próbowały z Tobą nawiązać jak najbliższe stosunki, wręcz naruszając Twoja strefę osobistą wyciągać jak najwięcej szczegółów, aby później odwrócić to przeciwko Tobie i zrównać Cię z ziemią, a ich poddani tak zwani (usunięte przez administratora) będą się im kłaniać. I właśnie ta firma dzieli się na takie charaktery. #lickmyass

Czytam te wszystkie komentarze i po prostu nie mogę w to uwierzyć piszecie ze odradzacie ta firmę bo to bo tamto po pierwsze praca jak każda inna ,po drugie zawsze są i byli wypłacalni ,po trzecie jakoś są tam ludzie którzy przyszli do pracy od poczęcia tego zakładu pracy i pracują tam po dzisiaj i jakoś są zadowoleni .Problem jest z ludźmi a nie z praca bo ludziom nigdy nie idzie dogodzić najlepiej głaskać was wszystkich i za was robić to by wam wszystkim się podobało !!! A co do grupy rządzących jest napewno lepiej niż było bo przynajmniej wszyscy zajmują się w 100%praca a nie rozglądaniem się za kobietami i olewaniem innych pracowników zmiana na lepsze i polecam Job Center

Serdecznie nie polecam agencji. (usunięte przez administratora) Koordynatorzy mają w (usunięte przez administratora) pracowników. Nie da się nic z nimi załatwić. Obiecują nie wiadomo co a po czasie wychodzi szydło z worka. Wypłacalni nie są. Odradzam każdemu, naprawdę. Jest wiele innych agencji, z pewnością mniej kiczowatych niż ta.

Witam A kiedy ci nie wypłacili możesz podać dokładnie jeśli chodzi o kasę zawsze jest w piątek i proszę nie pisać bzdur jak się do pracy nie chodzi i oczekuje kokosów napewno bylys ........ Pracownikiem pozdrawiam serdecznie

Pracowałam prawie pół roku. Pierwszy dzień na IQ, dostałam bloka, bo powiedziałam, że nie pozwolę się nikomu poniżać i wyzywać. Później trafiłam na ABC Logistics i pracowałam do końca, aż sama zrezygnowałam. Musiałam zjechać. Wypłaty pasowały. Wszystko zostało wypłacone. Mieszkanie też było ok.

Dariusz

Szkoda że za pierwszym razem to cię spotkało. Dobrze że się postawiłaś, jak widać warto to robić :) Te wypłaty były co miesiąc płacone? Czy tygodniówki?

Firma Jobcenter Haaglanden B.V. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najgorsze biuro jakie istnieje w Holandii, osoby są tam niedoświadczone nie znają się na swojej pracy. Pracownicy których na każdym kroku okłamują nie maja dla nich znaczenia, dla tej firmy liczy się tylko ilość. Brak żadnej pomocy a jeszcze jak traficie ma koordynatora Przemka to całkiem macie przechlapane. Z daleka od tej firmy nie polecam totalna żenada.

Czy w Jobcenter Haaglanden B.V. zatrudniani są obcokrajowcy?

Monia

Tak są zatrudniani obcokrajowcy, ale osobiście nie polecam tej agencji.

Dariusz
@Monia

Hmmm, w sumie czemu nie? Opowiesz coś więcej? Fajnie że masz swoje zdanie i się nim dzielisz, ale liczę jednak na jakieś argumenty :D

Zbik

witam Trochę się uspokoiło na Iq widzę że jedna Pani tylko sprzata wiec juz tak się nie ,,,,,,,ale za to Pani Albina nadrabia za nią czy ktoś w końcu zrobi z nią porządek jak jej nie ma to z chęcią się idzie do pracy a tak to szkoda słów na starym Iq mąż a ona tu .

Lol
@Zbik

Ujawnij swoje dane jak jesteś taki mądry to idź za panią Albine pisać bony i skanować sądzę po twojej wypowiedzi że jesteś za tępy na to stanowisko haha

Michu

Zwalniał się ktoś sam jak to wyglada w jobcenter

Paulina Wiesz co nie gadaj glopot. Pijana to moze Ty jest jak Tobie tak zle to trzeba isc na prywatne mieszkanie a co do do reszty jak bylas taka (usunięte przez administratora) dlaczego nie masz stalej pracy potrawisz tylko narzekac.

Ania psychiczna !
@Ania

Ty co ty tak krytykujesz wszystkich ???? To jest miejsce gdzie wyraża się własna opinie a nie troluje innych !! Zamkni ta brzydka buzie bo na całym czacie śmierdzi ! Jestem tu od jedenastu lat i znam takie jak ty

@Ania psychiczna !

masz racje śmierdzi od Ciebie od twoich (usunięte przez administratora) komentarzy jak jesteś 11 lat to co robisz w takich biurach i na opiniach Dama się odezwala

E P

Nie polecam tej firmy dziadostwo godzin mało i nic ich nie interesuje

Ewelina

Bungal hak stare domki na obozowiska getto ciapakow bez szacunku tak jak i firma Job Center okradają jawnie ludzi z tym da się walczyc bo nie mają prawa kazdy obrońca nawet z urzędu jest w stanie im udowodnić bezprawie i (usunięte przez administratora) tylko kazdy tak naprawdę nie ma czadu walczyc z nimi i dlatego tak sobie pozwalają

Ewelina

(usunięte przez administratora) nic więcej nie wypłacił mi wynagrodzenia za ciężka pracę tak sie nie robi nikomu .

Hmm wszyscy piszecie negatywnie na ta firmę a ja pracuje i jakos nie narzekam, zawsze sie znajdzie ktos co mu wszystko nie gra. Wiadomo ze czasami ktos krzyknie ale tak chyba jest na większości firm. Aa poza tym czy ktos Was tam trzyma na sile??? Nie sadze.. Nie podoba sie to zmien. I nie bronie tu nikogo, ale jesli ktos olewa sobie prace, to nie dziwie sie ze czasami nerwy puszczaja. Pozdrawiam

daga
@Monika

mamy za tydzień wyjeżdżać do tej firmy na pakowanie owoców. Jak tam jest z tą pracą po ile godzin dziennie się pracuje i jak wygląda zakwaterowanie pozdrawiamy

Jq

Nie polecam kradną na solarisach co tydzień!

Toja

Nie polecam tego biura pod każdym względem! (usunięte przez administratora) kradną kasę z solarisów co tydzień i to nie z godziny czy z 2 tylko x kilkunastu. A jak piszesz i dzwonisz to co ci powiedzą to że co mają zrobić że to nie jest ich wina. Pracujesz jak głupi po 12, 14 godzin i co z tego masz chyba ino tyle że zapierniczają kasę żeby mieć dla siebie. Nie polecam koordynatora Łukasza na gorszego nie mogliśmy trafić z mężem nie odbiera nie odpisuje nic go nie interesuje a jak zadzwoniłam że mąż ma 41,5 stopni gorączki to co powiedział że to nie jest nic strasznego..!(usunięte przez administratora) Nie Polecam!

Magda

Witam widze ze moja opinia na temat Pani Iwony Uglik jest usunieta co przezstraszylas sie ze to usunelas Tobie to nic nie przeszkadza nawet na stolowce klepiesz i obgadujesz zastanow co i przy kim mowisz wstyt ze takie pokemony pracuja powiecmy ze pracuja bo ty to morda tylko potrafisz klepac i nic wiecej trafisz w koncu na kogos kto ci pokaze

Iwonka
@Magda

Biedna jesteś życzę Ci dużo miłości do ludzi i wyzywaj mnie jeśli to ci ulży piękna i miss to ja nigdy nie bylam tak jak mówisz mam buźkę pokemona haha pozdrawiam

IQ
@Magda

Twoja wiadomość została usunięta ,gdyż w bardzo wulgarny sposób obrażasz ludzi .To jest portal o pracy a nie wyciąganie brudów co i jak kto wyglada i co mówi ....Pracowałaś na IQ ..nie podobało Ci się i trudno .Sa inne prace i inne firmy .Proszę swoje osobiste problemy do pani Ulig załatwić prywatnie a nie tu .Jeżeli nadal będziesz ,zostanie to zgłoszone do administratora . Pracownik IQ

Werka
@IQ

Wiecie co? Tak czytam wasze opinie i nie wierzę...to jest portal o pisaniu o pracy...tak. ale jeśli ktoś poczuł się zgnębiony przez dane osoby (a widzę, że przewijają się tylko te same imiona pań gnębiących) czyli to nie jest opinia jednej czy dwóch osób, że coś z tymi paniami może faktycznie być nie tak. Sama pracowałam dość długo w Holandii i wiem jak czasem takie sprawy są bagatelizowanie. Jeśli ja jestem kandydatem to nawet taka opinia mnie interesuje, że te panie gnębią nowych (cały czas te same panie się przewijają, a głównie Pani Sandra) i jakoś mnie to odstrasza jako kandydata. Tak samo wiem jacy czasem się ludzie trafiają. Pić, ćpają, nie zjawiają się w pracy i traktują kwatery mieszkalne jak chlew i melinę. I teraz pytanie. Jak to faktycznie wygląda. Niektórzy faktycznie nie znają języka ,ale to nie jest powód aby ich gnębić bo nie wiadomo co go skłoniło do wyjazdu. Mnie zmusiła pandemia i że mieszkam w takiej okolicy, że pracy poprostu nie było (sytuacja gospodarcza regionu), a język poprostu mi nie był tak wcześniej potrzeby, a jeśli już to podstawy ( sprawy bankowe czy załatwianie ubezpieczenia nie były mi potrzebne w obcym języku) i zaczęłam uczyć się pomalutku na miejscu ale na to też potrzeba troszkę czasu.

Nie Polecam

Witam wszystkich od czego by tu zacząć tyle tego jest na wstępie Nie polecę tej firmy nawet największemu wrogowi zaczynamy pitolenie w Polsce czary Mary pięknie godziny szmal luksusy a na miejscu pies by ich jeb.... Mieszkasz w bungalach tragedia wi-fi nie działa zimno włącz ogrzewanie przyjdzie Ci ciapata (usunięte przez administratora) Że nie można jak będzie powyżej 21 na piecu 100€ kary praca buhaha VDH Packing pierwszy tydzień 42h na czysto 250 € drugi tydzień 10h wcieło kuffa najlepszy magik nie jest w stanie tego obczaić 160€ na czysto trzeci tydzień 26h inne prace nie wiem IQ Packing masakra traktują Cię tam gorzej jak bezdomnego psa Mieszkanie 97€ Transport do i z pracy 30€ Ubezpieczenie 24€ koordynatorzy mają Cię w (usunięte przez administratora) foto chętnie podrzucę mieszkania i Solarisy z wypłatą Odradzam !!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

Ciekawy
@Nie Polecam

Witam ,podeślesz te salarisy na maila ? Moja kobieta się tam wybiera . może jej odradzę Helpfinance@o2.pl

Marzena 19

Coś na temat nowego IQ praca jak wszędzie jest ok ale nie pojmuje jak taka osoba jak Pani Sandra Maciejewska dostała kontrakt skoro nie ma pojęcia Wogóle o pracy i nawed sie nią nie zajmuje zamiast pracą zajmuje się swoim telefonem oraz romansowaniem z osobami na wyższym stanowisku takim jak np.Pan Mariusz który większość czasu poświęca Pani Sandrze która naprawdę jest tanią osobą i pustą pozdrawiam

@Marzena 19

Marzena19 Witam popierwsze to nie jest miejce na takie rzeczy Podryguje jeśli masz problem do pani. Sandry Maciejewskiej to rozwiąż go inaczej a nie na forum o opiniach o agencjach jak sama stwierdzilas Pani dostała kontrakt więc po co tutaj piszerz takie zeczy proszę się zastanowić.Pozdrawiam

@Marzena 19

Myśle, że Pani Sandra dostała kontrakt bo na niego zasłużyła dobrze pracując. Mało jest tak pracowitych i mądrych osób na tej firmie, a jak widać po komentarzu Ty do nich nie należysz. To świadczy o Tobie jaką zazdrosną i podłą jesteś osobą i po co jest wymyślać i kłamać o drugim człowieku. Żenada

Aasss
@Ania

Napewno dostała bo zasłużyła ciekawe jakim sposobem tam pracują same nie roby nie wiem z co co jedna to lepsza nic nie potrafią chyba że(usunięte przez administratora)

Nie polecam również

I jeszcze dodam że to zdzierstwo zabierać za pralkę i za suszenie 5 euro w tych bungalach

Ada
@Nie polecam również

Witam Idź na prywatne tam wszystko za darmo

Ana
@Nie polecam również

I do tego jeszcze 2 czynne pralki 6 zepsutych, cenie już nie wspomnę dramat totalny, zdzierstwo za dojazdy do pracy jeszcze jeździsz 80 km od bungali mieszkało się dosyc spoko przystosowuje się człowiek do wszelkich warunków ale więcej już bym nie podjęła współpracy z tą agencja nigdy w życiu.(usunięte przez administratora)

Nie Polecam

Witam wszystkich od czego by tu zacząć tyle tego jest na wstępie Nie polecę tej firmy nawet największemu wrogowi zaczynamy pitolenie w Polsce czary Mary pięknie godziny szmal luksusy a na miejscu pies by ich jeb.... Mieszkasz w bungalach tragedia wi-fi nie działa zimno włącz ogrzewanie przyjdzie Ci ciapata (usunięte przez administratora) Że nie można jak będzie powyżej 21 na piecu 100€ kary praca buhaha VDH Packing pierwszy tydzień 42h na czysto 250 € drugi tydzień 10h wcieło kuffa najlepszy magik nie jest w stanie tego obczaić 160€ na czysto trzeci tydzień 26h inne prace nie wiem IQ Packing masakra traktują Cię tam gorzej jak bezdomnego psa Mieszkanie 97€ Transport do i z pracy 30€ Ubezpieczenie 24€ koordynatorzy mają Cię w (usunięte przez administratora) foto chętnie podrzucę mieszkania i Solarisy z wypłatą Odradzam !!!!!!!!!!!! Zaraz będą pisać że ja ćpun i alkoholik co ja gadam hehehe mam nadzieję że ktoś (usunięte przez administratora) Ich w kosmos pozdrawiam

@Nie Polecam

Witam Nie Polecam Jeśli tak źle to co t robiłeś 3 tygodnie warunki nie odpowiadają proszę iść na prywatne i zobaczyć co ile kosztuje a nie narzekać .

@Ania

Ania obiecywali zmianę pracy na lepiej płatną itp itd a zresztą po co pysk wbijasz opisałem fakty chcesz to pracuj za te grosze powodzenia

Anita
@Nie Polecam

Nie no jasne , tacy jak ty to mysla ze tutaj wszystko z nieba spada i za nic nie trzeba placic. Mogles sobie zalozyc wlasne ubezpieczenie po co brales firmowe? Aaaaa no tak , bo przeciez nawet nie umiesz sie przedstawic po Angielsku nie mowiac juz o zalozeniu ubezpieczenia .Zreszta firmowym transportem tez nie musiales jezdzic , ale pewnie w Polsce jak jezdziles do pracy to autobusy Cie za darmo wozily .Praca lepiej platna ...... jak widze twoja pisownie i uklad zdania to polecam cofnac sie do szkoly , najlepiej podstawowej tam ucza gdzie uzywac interpunkcji , jesli wiesz co to oznacza.A potem poszukac pracy lepiej platnej .

Nie polecam również
@Nie Polecam

To prawda obiecują wielkie góry a (usunięte przez administratora) z tego wychodzi za 9,70

Anita
@Nie Polecam

Na wstepie to zapytam: czemu nie zalozyles sobie wlasnego ubezpieczenia ?Podejrzewam ze pewnie dlatego, iz nawet nie umiesz sie przedstawic po Angielsku nie mowiac juz o zalozeniu ubezpieczenia . Rozumiem ze w Polsce do pracy jezdziles autobusem za darmo do pracy , skoro jestes w szoku ze trzeba placic . Ogolnie z tego co widze to nastepny pracownik roku , co mysli ze nic nie musi ale wszystko mu sie nalezy.Lepsza praca .......... Tutaj raczej radze cofnac sie do szkoly i moze zapoznac sie z podstawowymi zasadami Kultury osobistej oraz zasadami interpunkcji , jesli wiesz co to znaczy . A potem szukac LEPIEJ PLATENEJ PRACY .Bo jak narazie to niczym nie zablysles a raczej przeciwnie . Wielce poszkodowany , a nie mial odwagi podpisac sie imieniem i nazwiskiem . Hmmm ciekawe dlaczego ? Wracaj do Polski , tam napewno bedziesz mial lepsze zarobki .

Zostaw merytoryczną opinię o Jobcenter Haaglanden B.V. - Poeldijk

• Jak się pracuje w Jobcenter Haaglanden B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobcenter Haaglanden B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobcenter Haaglanden B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 15 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jobcenter Haaglanden B.V.