Opinie o American Sport w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy American Sport. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie American Sport na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o American Sport w Nowy Sącz

Magda Nowy wpis

Rewelacyjne miejsce I przepyszne jedzenie, podane z wielką gracją. Mają najlepszego łososia jakiego kiedykolwiek jadłam. Zdecydowanie polecam to miejsce.

Zainteresowany Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutację?

Nika Nowy wpis

Praca w American Sporcie była pierwszą w moim życiu, do której chciało się przychodzić ze względu na świetną atmosferę. Współpracownicy to cudowni ludzie, świetni kompani do rozmowy i zawsze skłonni do pomocy w ciężki dzień. Pani Menadżer jest bardzo dobrze zorganizowaną kobietą, a pracę pod jej nadzorem wspominam z uśmiechem, a czasem nawet tęsknotą. Polecam tego pracodawcę z czystym sumieniem! Każdemu życzę takich milych doświadczeń w pracy :)

Vova Nowy wpis

Pracowałem w restauracji rok i był to bardzo dobry rok. Wszyscy koledzy z pracy byli super ludźmi, mogłem liczyć na pomoc w sytuacjach kiedy nagle potrzebowałem dzień wolny, w pracy nigdy nie było żadnych spięć ani problemów. Managerka jest też osoba bardzo pomocną, od początku mojej pracy bez problemu załatwiała ze mną i dla mnie sporo dodatkowych dokumentów związanych z zatrudnieniem. Zawsze mogłem liczyć na jej pomóc. Dodatkowo od razu dostałem umowę o pracę na bardzo dobrych warunkach jak na branżę gastronomiczną. Polecam pracę w Amerykańskiej ;)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie American Sport? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowy Sącz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Nowy Sącz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
aross

W Americanie pracowałem ponad 2 lata na stanowisku kucharz. Do tego miejsca często wracam z sentymentem i bardzo szanuję ludzi tam pracujących po dzień dzisiejszy. Pani Manager bardzo kompetentna, konkretna osoba idąca na ręke w różnych sytuacjach losowych, grafik bardzo elastyczny z możliwością różnorakich zmian. Godziwa płaca i praca w przyjaznej atmosferze zapewniająca rozwój zawodowy. Polecam z całą stanowczością!

paulina

ja też moge dodać kilka słów jakie ja mialam odczucia i nie są one negatywne ???? pracowalam ok2 lat. i nie moge zlego słowa powiedziec na temat menagerki i wspolpracujacych , gdyz najwieksza zaleta jaka byla to ze gdy moj syn chorowal nigdy mi nikt nie robil problemu zebym pojechala do domu albo poprostu miala wolne jesli nawet inni mieli juz jakies plany to byli bardzo uczyni ,wiec za to bardzo ludzkie podejscie jestem wdzieczna , poza tym odrazu doststalam umowe co tez uwazam ze to jest duza zaleta , jesli jest sie dobrym pracownikiem , otwartym i pracowitym to nie ma z nikim i z niczym problemu !

Patryk

Krótko i na temat, moja opinia na temat tej restauracji ( pracowałem w niej przez 4 lata więc mogę co nieco w tej kwestii się wypowiedzieć) jest taka że to były najlepsze 4 lata jakie kiedykolwiek i gdziekolwiek miałem okazję przepracować. Wiele się nauczyłem, nie mogę narzekać na nękanie ze strony moich byłych kolegów/koleżanek z pracy , wręcz przeciwnie, kiedy była potrzeba to zawsze otrzymywałem pomoc czy to od nich, czy to od swoich przełożonych i nigdy nikt nie wywalił mnie za drzwi kiedy tej pomocy potrzebowałem.....mam wiele miłych wspomnień związanych z tym miejscem oraz ludźmi i nigdy złego słowa w kierunku tych że ludzi nie powiem. Jestem bardzo zadowolony z okresu który tam spędziłem, bardzo dobre miejsce do rozwoju zawodowego, i niepowtarzalni ludzie ;)

Moja przygoda z American Sport trwała tylko chwilę,miałam jednak okazję zapoznać się z prymitywnością Pani Kierownik,która zdecydowanie nie nadaję się na stanowisko jakie obejmuje,oraz denerwującym,nieuprzejmym,aroganckim kucharzem, który sądzi, że postradał wszystkie zmysły! Ludzie szanujcie się, miejcie godność i omijajcie to miejsce z daleka! Myślę,że każdy zasługuje na chociaż odrobinę szacunku,a w miejscu takim jak to jedyne co człowieka czeka to jedynie impertynencja i chamstwo ze strony prostaków. PROSTAKÓW! Bo jak inaczej opisać kłamliwość?

Nie polecam pracy w tej restauracji; jest kilka powodów dlaczego ją odradzam. Może zacznę od tego że człowiek (usunięte przez administratora) nie ma czasu nawet zjeść a pracuje nawet do 15h, zatrudniani są niedużo potrafiący i nie zbyt szybko się uczący znajomi menadżerki, za którego każdy musi nadrabiać... ponadto zachowanie jednego kucharza (usunięte przez administratora) ma jest karygodne, potrafi chodzić za kelnerkami do toalety, stać pod drzwiami i się dobijać i tak za każdym razem! (z nim musi być coś nie tak) może powiem coś teraz o umowach(usunięte przez administratora) dają jakieś świstki, zapewniają że wszystkie składki są odprowadzane(usunięte przez administratora) Nie wspomnę też o tym ze dziewczyny muszą dzielić się napiwkami z kuchnią która ma o dużo wyższą stawkę godzinową. Człowiek jest pod stałym monitoringiem!

Zostaw merytoryczną opinię o American Sport - Nowy Sącz

American Sport