Opinie o Bonduelle w Gniewkowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bonduelle. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bonduelle o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonduelle w Gniewkowo

sezonowy

ja jestem na selerze brudnym i tylko tyle dostałem...

sezonowa

tez jestem na seleze i miałam 356 78 zł gdzie ty robisz na jakim dziale

seler

a byłeś na produkcji czy gdzieś indziej ?

sezonowy

Mam pytanie ile można zarobić na selerze w tym roku? Za 6 dni pracy dostałem 296 zł....bo miałem gwarantowane 1360zł z samych godzin a do tego dodatki miały być a pierwsza wypłata o tym nie świadczy...

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Bonduelle? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
stały

A ilu geniuszy ta firma tworzy.Władza absolutna.

powazna

No tak nawet szczury trzeba łapać :P

laborantka

myślicie ze to dobrze być laborantka tez ma obowiązki zapraszam przekonacie się jak lekko jest czy jest tak kolorowo

emerytka

A pisze w umowie o premi? To ja tez chce za groch fasole i ogórki z Agrofroza!

hmm

tak ci co maja dobre stales cieple posady to niech lepiej sie nie wypowiadaja na temat pracy fizycznej!!!

:))))

Odezwała się laborantka,która się tam nie narobi więc krytykuje tych co sie wypowaidają!!!

laborantka

dlaczego same negatywy nie ma w tym zakładzie osób którym podoba się praca w żadnym zakładzie nie posadzą nikogo co wy chcecie robić trzeba no chyba ze komuś się nie chce to zawsze będzie narzekał pozdrawiam

brakarka )))))))))

no wkoncu ktos sie odezwal na temat ))))))))))) haslo premia dziala na nie jak plachta na byka ale kosztem pracownika tego szarego pracownika

sezonowy smiec

praca w tej firmie to wogole porazka nic dodac nic ujac

brakarka )))))))))

a o majstrowych (cela i zosia)i mechanikach to juz sie nie mowi poraszka )))))))

brakarka )))))))))

konserwa to najgorszy dzial w tym zakladzie

sezonowa

cieszę się że znalazłam pracę i w ty roku już nie musze pracować na sezon w tym dziadostwie,choc zarabiam mniej niż w bonduelle to nie muszę znosić dzikich wyścigów majstrowych z konserwy która zmiana zrobi więcej.....tam liczą się tylko tony...A gdzie jakość marki BONDUELLE?

aga181978

Zgadzam się opiniami poprzedników .Ja zostałam ukarana za to że znalazłam stałą pracę i nie wracam na sezon jesienny do firmy,przyznano mi premię za dobrze zrobiona pracę a gdy zgłosiłam że znalazłam pracę inną i to na stałe to mi ją zabrano.

anonimka

Praca na sezon w bonduelle dobra na wakacje dla studentów,wbrew temu co zapewniają że kto sie sprawdzi ma szansę zostać na dłużej...kto pracował ten wie ....zrobić swoje,wyżreć stare brudy i która zmiana wiecej towaru przerobi... a potem ....za bramę ,nikt się nie przejmuje że rodzinę utrzymać trzeba przez cały rok ..no a jeszcze potem majstrowe premie dostają za przerób i wigilia i wycieczki tylko to już nie dla tych co na to zasługują bo sezon swoje zrobił i w p....

Zostaw merytoryczną opinię o Bonduelle - Gniewkowo

• Jak się pracuje w Bonduelle?

Zobacz opinie na temat firmy Bonduelle tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonduelle?

Bonduelle