Opinie o Bonduelle w Gniewkowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bonduelle. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bonduelle o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonduelle w Gniewkowo

Helllo

Siemka, all mój znajomy mówił,że magazynier/wózkowy w Bonduelle zarabia 4100 netto, mam wrażenie,że chyba go poniosło, ktoś odpowie szczerze czy to prawda? Pozdrawiam :)

@Helllo

Tak 4100 za 2 miesiace pracy to tak ????????

I co z tym pakowaniem? Widzę, że ktoś o nie pytał lecz bez szerszego odzewu jak widać, ciekawe czemu? praca byłaby ciężka czy nie? i czy więcej kobiet tam robi może? poziom rotacji także by mnie interesował, jak ja oceniacie?

Chetny Nowy wpis

Czy praca na pakowaniu nalezy do ciezkich? Jak wygladaja zarobki? Warto starac sie o ta prace? Dziekuje

Anula Nowy wpis

Chciałabym podpytać o pracę zdalną w dziale księgowości. W benefitach napisali w sieci, że jest taka możliwość, ale na ile sobie można pozwolić? Nie ukrywam, że praca z domu to mój ulubiony tryb pracy :) Na ile cenią minimum 5 lat doświadczenia, których wymagają? Regularnie dostajecie tam podwyżki w biurze?

Co wchodzi w socjal Bonduelle?

Marcin Nowy wpis

Doładowania kart EDENRED na święta Wielkanocne i Boże Narodzenie, doładowanie kart EDENRED dla dzieci na dzień dziecka i Boże Narodzenie, zwrot za wczasy, pożyczka mieszkaniowa, dofinansowanie obiadów, dofinansowanie karty multisport, co dwa lata wycieczka integracyjna i pikniki rodzinne, ciepły posiłek dla wszystkich pracowników i warzywa na stołówce, owocowe wtorki. Dużo tego ale to chyba wszystko :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Bonduelle? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Helllo

@Helllo

Tak 4100 za 2 miesiace pracy to tak ????????

Dzena

Czy w bonduellw jest pralnia do ciuchów roboczych czy każdy sam sobie pierze.

@Dzena

Jest pralnia :)

Mariusz

Generalnie słabe pieniądze się tu zarabia. Mogłoby być zdecydowanie lepiej, ale czego oczekiwać skoro cały czas w firmie słychać hasło OSZCZĘDNOŚCI. Jeśli na pracownikach się oszczędza to Ci są w firmie do czasu...do czasu!

Mentor

Ktoś na dole napisał jak wyglądają zarobki. Płaca jest w porządku jeśli dużo godzin wypracuje się w systemie, poza systemem kiedy pracuje się od pon do pt wypłata przeciętna.

Mariusz
@Mentor

Przeciętna to duże słowa. W systemie tygodniowym wynagrodzenie takie jak wszędzie, szału nie ma!!

Czy można liczyć w Bonduelle na prywatną opiekę medyczną?

Lukasz

Tak. Stali pracownicy są objeci programem prywatnej opieki medycznej.

Ubezpieczeni jesteśmy w Compensa za darmo . Już raz udało mi się skorzystać, świetna sprawa!

Endriu

Witam , ile pracownik dostaje wypłaty na rękę ? I praca w ciągu czy weekendy wolne ?

Rolnik

Jak wygląda współpraca rolnika z tą firmą?

Ktoś

Mógł by ktoś napisać jak tam wygląda praca sezonowa ? Do kiedy trwa i jak tam z tymi zmianami to wygląda, bo nie mogę zrozumieć 3 zmiany 4 brygadowa to jest tak że 4 rano 1 dzień wolny 4 dni popki 1 dzień wolny i 4 nocki i 2 dni wolnego ? I czy wynagrodzenie jest dobre. Z góry dziękuję za odpowiedź ????

@Ktoś

Tryb pracy pracowników sezonowych zależy od działu, do którego zostaną przyporządkowani na czas kampanii warzywnej. W zakładzie produkcyjnym w Gniewkowie pracownicy sezonowi świadczą pracę w następujących systemach. Praca w systemie trzyzmianowym - praca wykonywana od pon - pt na zmianie pierwszej, w następnym tygodniu na zmianie drugiej i w kolejnym tygodniu na zmianie trzeciej. Praca w systemie trzyzmianowym-czterobrygadowym - pracownik wykonuje pracę zgodnie z ustalonym grafikiem. Stosowana jest zasada 7-dniowego trybu pracy, po którym pracownikowi przysługują 2 lub 3 dni wolne. Układ jest następujący: praca co 2-3 dni, np. 2 dni na rano, 3 dni na popołudniówkę i 2 dni na nockę, następnie 2 dni wolne. Dokładamy wszelkich starań, aby wynagrodzenie pracowników sezonowych było atrakcyjne. Tegoroczna stawka podstawowa dla pracownika liniowego to 17 zł/godz + premia.

Paw
@Zespół HR Gniewkowo

17 zł to brutto.Warto napisać.

Niuni

Do kiedy jest sezon groszku proszę o odpowiedz

Mimi

Do kiedy będzie praca przy groszku?

Bunia

Witam czy ktoś może mi napisać jak wyglądają zmiany na konserwie ?

Propaw

Witam, pojawiło się ogłoszenie na stanowisko przedstawiciela handlowego woj pomorskie - praca na własnej działalności i z własnym samochodem co jest już bardzo mało spotykane, czy ktoś może napisać coś więcej o tym stanowisku głównie o atmosferę pracy oraz orientacyjne zarobki?

Ana

Od kiedy zaczyna sie praca sezonowa na chłodni i jak wyglądają zmiany ?

@Ana

Rozpoczęcie sezonu planowane jest między 22 a 28 czerwcem. Termin rozpoczęcia jest uzależniony od pogody. Im cieplej, tym szybciej rozpoczniemy kampanię. Pracujemy w systemie 4 brygadowym 3 zmianowym. Godziny rozpoczęcia zmian na chłodni to 6:00, 14:00, 22:00.

A do kiedy trwa sezon u was ?

Zespół HR Gniewkowo

Sezon trwa od czerwca do października jednak zatrudnienie uzależnione jest od dostępności surowca

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Bonduelle?

Zespół HR Gniewkowo

Podczas rozmów rekrutacyjnych sprawdzamy u kandydatów znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Konwersacja nie jest ukierunkowana na zagadnienia z języka angielskiego biznesowego.

Co robi się w fabryce po sezonie? Ktoś tam wtedy pracuje?

Zespół HR Bonduelle Polska
@Marek

@Marek – Dziękujmy za pytanie. Nasze zakłady pracują cały rok. Wspólnie z zatrudnionym na umowę o pracę działami: technicznym logistycznym, produkcji oraz administracji i kadr realizujemy zamówienia, wysyłamy towar do klientów i wprowadzamy ulepszenia oraz modernizacje w zakładzie. Aktualnie intensywnie przygotowujemy się do majowego startu kampanii. Pozdrawiamy Zespół HR Bonduelle Polska

@Marek

Tak stali pracownicy a ty przed świętami w listopadzie do domu :)

@Ktoś

Pracownicy podejmujący zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym Gniewkowo na okres kampanijny są informowani o tym, że umowy mają charakter sezonowy. Jesteśmy w tym względzie transparentni i taka jest specyfika pracy w naszym zakładzie. Pozdrawiamy Dział HR Gniewkowo

Zostaw merytoryczną opinię o Bonduelle - Gniewkowo

• Jak się pracuje w Bonduelle?

Zobacz opinie na temat firmy Bonduelle tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonduelle?

Bonduelle