Opinie o Bonduelle w Gniewkowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bonduelle. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bonduelle o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonduelle w Gniewkowo

Max

rzeczywiście taka patologia robi w tej firmie czy tylko udajecie niedorozwojów ?

zakochany

mi sie bardzo podoba ta ponoc jakaś tam i ja bym mogl to oddał bym zycie za nia

daro

Hej Bronka popieram Twoją opinie miałaś zajebistą ekipe majstrową ireszte ogólnie ja też znalazłem swoja przyszła żonke wiem że ty pewnie żartowałaś o tym mężu bo ty należysz do tych co ciągle sie smieja pamiętam ćie z selorowej u [usunięte przez moderatora] jakie jaja odchodziły ogólnie szkoda że sie już niespodkamy i niech nam zazdroszczą ze znależźliśmy swoje połowki ale ja naprawde znalazłem żone slubujemy w czerwcu a ty pewnie dla zwały napisałaś i teraz każdy sie zastanawia kiedy to nastąpi i pewnie obgadują bo to normale w tej firmie ale cóż niech sobie gadają o mnie też gadali i o mojej niuni miej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak zawsze a wiem że gadają bo z nie którymi mam kontakt dlatego napisałem bo pewnie to też do ciebie dojdzie ale poznałem cie i wiem że masz to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo ty wszystko na luz bierzesz pozdrawiam pa

worker

A można się dowiedzieć co mu się stało i co teraz z nim się dzieje. Jestem jego znajomym ze szkoły ale głupio mi się wypytywać o cokolwiek jego rodzinę.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Bonduelle? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
gaga

Jeżeli chodzi o wypadek na chłodni z dnia 28 wrzesnia to ten chłopak sie tyle wycierpiał i cierpi do tej pory i jak ktoś go niewidfział 29 wrzesnia to niech nie pisze że nic mu niebyło ja wiem doskonale jak cierpiał i jak wygląda i co teraz przechodzi pozdrawiam s

pracownica

nie mam pojęcia czemu tak narzekacie ja byłam u [usunięte przez moderatora] i było świetnie tam trzeba miec taka gębę jak i ona a nie siedzieć jak myszki wtedy pojedziecie do Rojewa i będziecie robić do końca nie tylko na seleze pozdro

zosia

a czy ludzie z manpowera sa gorsi tez [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak beduiny dla Firmy Bonduell teraz ich zwolniono i nawet nie mogą isć na dożynki a niektórym z tej firmy sie należy ale wy poraktowaliście nas jak smieci a my dla was jebalismy w tych warónkach tej atmosferze to jest skandal NIE ŁADNIE Z WASZEJ STRONY WSTYD BO TERAZ JESTEŚCIE DLA NAS NIESPRAWIEDLIWI BO MY SIE NICZYM NIE RÓŻNIMY OD TYCH CO NIEBYLI ZA TRUDNIENI PRZEZ MANPOWRE BO TAK JAK ONI ZAPIERDALALIŚMY BYŚCIE WY ZYSKI I DOBRĄ RENOME MIELI FRANCUZ WSTYDŻ SIE

JOLKA

Ja na selerową do Głupiej i pustej [usunięte przez moderatora] nigdy niewróce bo ta kobita ma nierówno pod sufitem jak ona ludzi traktuje czy tego nikt niewidzi czy tylko udają że jest wszystko ok franców ona jebie opinie bonduellowi że nikt nie będzie chciał pracować i zostaniesz ty na selerowej sam ale cóz jak ktoś sie chłopa w domu boi i siedzi jak mysz pod miotłą to w robocie wirache struga [usunięte przez moderatora] weż sie wkońcu ogarni bo cie nikt nienawidzi

bronka

Ja na zmianie miałam taka super ekipe że niejedna zmiana mi zazdrościła nawet poznałam swojego przyszłego meża a także wiele normalnych ludzi i zajebistą majstrowa jeszcze w żadnej pracy takiej niemiałam teraz mi ich wszystkich brakuje a najbardziej majstrowej [usunięte przez moderatora]i oczywiscie wspaniałycz mechaników pozdrawiam

bronka

Ja tam błam zadowolona z pracy na cgłodni w brygadzie D u pani [usunięte przez moderatora] najlepsza majstrowa bo na selerowej jak byłam u jednej majstrowej to porażka ale niestety jeden mój tekst to niej i ja zaszokowało bo każdy jej sie bał. Dla majstrowej [usunięte przez moderatora] i mechaników z brygady D powinna być niezła premia i to nieprawda że jak sprawdzały to sie czepiały jak umyłeś dobrze to niebyło powodów a jak myć ktoś nie umiał to pecha miał

pracownica

a nie słyszeliście ze ponoć miała być opinia brygadzisty jeszcze żeby jechać na imprezę musimy zasłużyć

zakład numer 2

A czy nikt tam nie pracuje na etacie,bo nie widzę żadnych wypowiedzi.Chyba że mają tak dobrze iż się nie wypowiadają!

pracownica

nic nie poradzisz choć by chciało się inaczej nie zmienimy tego nie my ustalamy zasady tej gry moje pytanko czy brygadziści tez są przy obieraniu cebuli BO NIE CHCE MI SIĘ WIEŻYC ZE STOJĄ TAM 8 H

pracownica - 2010-11-03 15:30:27 prawda robota dla ludzi o mocnych nerwach chyba dla ludzi bez nosa śmierdzi jak [usunięte przez moderatora] a oczy to pieką że wytrzymać nie idzie a oni tylko szybciej szybciej

pracownica

prawda robota dla ludzi o mocnych nerwach

lipiok

Słyszałem że teraz w zakładzie obieracie cebule jak w lipiu czy to prawda?

student

Mam sobie obciąć palec nożem!! ZUS i tak by mi nie przyznał renty a może głowę?? wiesz jak czytam te brednie jakie wypisujesz to popełniłem dwa wielkie życiowe błędy, co bądź i jak się okazało to pierwszy dokument, jaki podpisałem to Provident, a drugi dokument to papier, który zapomniałem złożyć w toalecie i palec utkwił mi w nim......moja prośba czytaj, co podpisujesz nie sugeruj się nazwą papieru ,unikniesz problemów, a prostota, jaka tytułujesz kogoś świadczy o manierach nabytych w miejscu podpisania drugiego dokumentu ewentualnie w ,, blaszaku? jak nie wiesz gdzie to jest to spytaj się kolegi .....bob? powiedz mu !! a praca bardzo mi się podobała, zmienność pracy powodowała że czas spędzony tryskał jak chwilka przyjemności jak komuś nie odpowiada praca to może zmienić w cykorii życzę powodzenia

tak to juz koniec teraz cebula

worker

Czy to już koniec selera?

do lesera

a gazu niewlaczasz geniuszu ?ha albo czajnika do prądu?

Zostaw merytoryczną opinię o Bonduelle - Gniewkowo

• Jak się pracuje w Bonduelle?

Zobacz opinie na temat firmy Bonduelle tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonduelle?

Bonduelle