Bonduelle Polska Sp. z o.o.

Bonduelle Polska Sp. z o.o.

Opinie o Bonduelle Polska Sp. z o.o.

Czy mógłby ktoś polecić firmę Bonduelle Polska Sp. z o.o. osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafilibyście wymienić?

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Bonduelle Polska Sp. z o.o., jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Zespół HR Bonduelle Polska
@Administrator 20.02.2018 16:35

@Administrator - Dzięki za komentarz. Wynagrodzenia zależą od stanowiska, na które rekrutujemy, doświadczenia, lokalizacji i indywidualnych ustaleń z kandydatem. Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@bonduelle.com. Pozdrawiamy Zespół HR Bonduelle Polska

bbbbaa

Szczególnie nie polecam pracy w ksiegowosci. Zacofanie praca na systemie ktory nie moze rownac sie z innymi na rynku. Ludzie pracuja tam bardzo dlugo Zasiedzieli sie a przez to brakuje w firmie rozwoju i swiezego spojrzenia Ludzie prsce trzeba zmieniac Dla Higieny umysłu !!!! Kierowniczka w ksiegowosci Pani Anna W. Masakra zero wiedzy i kompetencji Cwiczy palce przegladajac calymi dniami facebooka Porazka Firma stoi w miejscu i bedzie stala jeżeli nie zmienia podejscia do biznesu

Xd
@bbbbaa 22.02.2017 06:58

A nie pomyślas ze może ci co tak długo w tej firmie siedzą to budują kulturę i atmosferę firmy? A trzeba może tez równowagi między tymi co mają doświadczenie i nowymi? I może w reszcie tzw.przez Ciebie ''nowi'' nie zawsze mają rację i próbują zmieniać Bonda na modlę firmy z której przyszli? Nie twierdzę, że Bond jest idealny ale nie jest też totalnie zły. Trochę obiektywizmu bez osobistych wycieczek i własnej frustracji i będzie ok.

jj

Bardzo slaba rozwojowo Babcie I ciotki klotki prscujace po kilkanascie lat Waskie spojrzenie na biznes I rynek. Nie polecam. Szczegolnie zawodzi struktura Brak mozliwosci awansu.

?

Kiepska atmosfera i marna pensja. Firma ma zbitą strukturę, praktycznie nie ma możliwości awansu. Można się nauczyć szybko pracować i skolekcjonować ładny wpis do CV, ale na dłuższą metę nie polecam.

Zostaw opinię o Bonduelle Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bonduelle Polska Sp. z o.o.