Bonduelle Polska Sp. z o.o.

Opinie o Bonduelle Polska Sp. z o.o.

bbbbaa

Szczególnie nie polecam pracy w ksiegowosci. Zacofanie praca na systemie ktory nie moze rownac sie z innymi na rynku. Ludzie pracuja tam bardzo dlugo Zasiedzieli sie a przez to brakuje w firmie rozwoju i swiezego spojrzenia Ludzie prsce trzeba zmieniac Dla Higieny umysłu !!!! Kierowniczka w ksiegowosci Pani Anna W. Masakra zero wiedzy i kompetencji Cwiczy palce przegladajac calymi dniami facebooka Porazka Firma stoi w miejscu i bedzie stala jeżeli nie zmienia podejscia do biznesu

ktt
@bbbbaa 22.02.2017 06:58

Zgadzam sie z wypowiedzia Pani Anna W ma wiedzy tyle co brudu za paznokciem Ta kobieta naprawde nie ma nic do roboty.

jj

Bardzo slaba rozwojowo Babcie I ciotki klotki prscujace po kilkanascie lat Waskie spojrzenie na biznes I rynek. Nie polecam. Szczegolnie zawodzi struktura Brak mozliwosci awansu.

?

Kiepska atmosfera i marna pensja. Firma ma zbitą strukturę, praktycznie nie ma możliwości awansu. Można się nauczyć szybko pracować i skolekcjonować ładny wpis do CV, ale na dłuższą metę nie polecam.

Zostaw opinię o Bonduelle Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bonduelle Polska Sp. z o.o.