Opinie o Bonduelle w Gniewkowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bonduelle. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bonduelle o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonduelle w Gniewkowo

do lesera debila

szkolenie na stanowisko to formalność! Podpisujesz bhp tak! Gdy jest zmiana stanowiska nie ma zmiany w dokumentach odetnij sobie palec to sie przekonasz!

normalny

nic dziwnego ludzia ktorym nie chce sie robic i nawet powietrze bedzie im przeszkadzac beda pisac tu nikt normalny nie dyskutuje na temat jezeli nie ma zielonego pojecia

leser

I jak widać na tym forum , jacy pracownicy się wypowiadają :) szkolenie na krojenie ....................i smarowanie nożem chleba pełen ubaw PS: aby zagotować wodę trzeba ja wlać do naczynia hihihi pozdrawiam geniuszy

jaja

macie rację, ludzi traktują bardzo źle, niech same staną i 8 godz tną nożem zobaczymy czy wytrzymają i w takiej temperaturze no i woda tylko do picia, ale lepiej żebyś też nie pił bo szkoda czasu.ludzie szukajcie innej pracy może wtedy docenią ludzi jak nikt nie przyjdzie na sezon,niech same zapieprzają.brakuje mi słów na tą firmę.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Bonduelle? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Stojak

Są ludzie i parapety. Dział selera to piekło a brygadzistki samo zło. Tam nie ma nikt żadnego szacunku do reszty pracowików wyzwiska donoszenia zagazy nawet do wc ludzie juz dawno po wojnie. Najleprzy dziła to chłodnia i Brygada C wiele zależy od brygadzisty a brygadzistą nr 1 jest Pan [usunięte przez moderatora]. Tam ludzie nie wyzywaja się można pogadać pośmiać sie a co istotne praca idzie jak trzeba. Fakt są chwile złości i nerwów itp ale nie to co u selera ludzie chłodnia i seler to niebo, piekło. Aha i darujcie sobie najazd na brakarzy nikt nie ma łatwo osobiście wiem ile papierkowej roboty trzeba robić latać wte i spowrotem łapać szczury sprawdzać czy brokuł zielony hehe itp nie no szacun ja nie nażekam na naszą ekipe. Nie ma sensu sie kłucić i tak nas z [usunięte przez moderatora] wszystkich ha Pozdro dla BRYGADY C Brygadzisty, Brakarzy, Konduktorów, Kobitek, Zdawającego :), i wszystkch tam....[usunięte przez moderatora]

szkolenie na ciecie nożem paranoja a z tym zaganianiem to racja a odzywki do ludzi ciekawe czy w domu tez się tak odzywają [usunięte przez moderatora] a jak końcówka to bedzie' [usunięte przez moderatora] zrobił swoje możne odejsc' mam prośbę do kadr zmieńcie obsadę brygadzistów albo zmniejszyć im pensje bo kasa do łba. uderza

Brygada ABCD I JA HA

To co się wyprawia z ludzmi na selerowej to paranoja stare dewotki wydają rozkazy jak [usunięte przez moderatora] djcie im bata bo wciąż za mało w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja. Praca średniowiecza nożem lol taka firma ponoć jakość najleprza haha liczy sie ilośc kosztem pracowników. Pracownicy z np końcówki dostali rozkazy "idzieta na seler" bez szkoleń jakiej kolwiek instrukcji itp w razie wypadku taki pracownik może nie dostać odszkodowania bo nie został przeszkolony na danym stanowisku to jest chore. Jak chca szybko i dużo ciąć nożem niech zatrudnią [usunięte przez moderatora] to praca jak w polo nawet wyszczać się nie dadzą a do picia zima woda a co jak [usunięte przez moderatora] jestem wielbłąd?!

Lala

A mi sie praca w Bonduellu podoba mimo niezrównoważonych psychicznie,pracujących tam osób...Trzeba się po prostu nastawić na takie osoby,które są kalekie duchowo bądź niepełnosprawne psychicznie...

żeby mówić coś na brygadzistę to trzeba u niego robić aż tak pani [usunięte przez moderatora]zaszła ci za skore robisz u niej

sezonowy P

Jeżeli moje wypowiedzi uraziły kogoś lub obraziły to przepraszam(nick-sezonowy). Nie pisałem na nikogo ani po nazwiskach ani po pseudonimach. Moja wypłata była zgodna z regulaminem płac Bonduelle i warunkami umowy. Chciałem też przeprosić Panią Brygadzistkę [usunięte przez moderatora] za moje wyżej napisane wypowiedzi.

sezonowy

No nie polecam najpierw za 6 dni dostałem 294 a teraz za cały miesiąc 1300 zł. Obiecanki i tyle po miesiącu wychodzi co i jak, no niestety.

a

hej. ludzie ja mam takie pytanie: to wszystko co tu piszecie to rzeczywiście prawda??? to aż tak źle w tej firmie??? tylko harówka??? za najniższą krajową????? a atmosfera taka zła na każdym dziale??? odpiszcie mi coś proszę bo ja chciałam tam iść do pracy i teraz to już nie wiem. a wogóle to teraz chcą kogoś przyjąć jak tam wygląda sytuacja???? odpiszcie mi prosze. szczerze. pozdrawiam.

sezonowy 11

No [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] racja 1335 zł wypłaty ja [usunięte przez moderatora] za takie pieniądze cały miesiąc? I jeszcze wydzwaniają czy do końca selera nie porobię! A gdzie 20% za nocki, 6 % za szkodliwe? Co za[usunięte przez moderatora] do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nędzy!

sezonowy 11

No [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] racja 1335 zł wypłaty ja[usunięte przez moderatora] za takie pieniądze cały miesiąc? I jeszcze wydzwaniają czy do końca selera nie porobię!

:))))

jaka głowa ?jaki obojczyk?co ty piszesz nie jest tak zle jak wygladało miał chłopak szczescie zycze szybkiego powrotu do zdrowia

pracownk

a co chcesz wiedzieć ma złamany obojczyk i rozcięta głowę cos okropnego

pracownik 79

wie ktoś coś o tym chłopaku co miał wczoraj wypadek czyli we wtorek 28 września

sezonowy $

Gdyby niektórzy "dozorcy" byli bardziej wyrozumiali byłoby inaczej. Ale liczy się akord! Kto więcej będzie krzyczał będzie miał lepszą premię od innych brygadzistów! Warunki ciężkie i jeszcze z jaką złością poganianie, że za wolno. Sami niech wezmą się do pracy.

co tu taka cisz czyżby nagle praca się spodobała

groszek z puszki

premia - 2010-09-18 17:30:19 jezeli ona dostaje ok 4 tys. premi i tylko za to ze pilnuje porzadku w procesie pracy a wiekszosc wykonuja pracownicy sezonowi cięzką praca to oni też powinni dostac podobna premie co najmniej z 3 tys.! Ta premia powinna być rozdzielona na całą zmianę a ona jako majstrowa niech by dostała z 200 zł więcej to by wystarczyło.

Zostaw merytoryczną opinię o Bonduelle - Gniewkowo

• Jak się pracuje w Bonduelle?

Zobacz opinie na temat firmy Bonduelle tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonduelle?

Bonduelle