Opinie o Intermedio Sebastian Drozd w Ladzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Intermedio Sebastian Drozd. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Intermedio Sebastian Drozd o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intermedio Sebastian Drozd w Ladzin

Alicja

@HI HI HI ALICJA HA HA HA, chcesz przez to napisać, że dodatki do pensji oferowane przez firmę Intermedio Sebastian Drozd, są dla Ciebie mało satysfakcjonujące? Wspominasz, że wolisz, aby pracodawca zwiększył wynagrodzenie swoim pracownikom, możesz napisać, jak obecnie kształtuje się poziom wynagrodzeń w tej firmie? Napisz, proszę, jak one wyglądają obecnie.

Alicja 2
@Alicja

Może w kinie będzie jakiś seans, jakie są zarobki w Polskiej legalnej Firmie HA HA HA . Rozumiem że bilet już Pani posiada os Pani Pracodawcy :-) Aż mnie brzuch ze śmiechu boli ha ha ha hi hi hi. Te bilety do kina w jakim rejonie obowiązują i w jakim kinie???? Jest chociaż kilka godzin na ich wykorzystanie??? Jest w Ładzyniu kino??? Super jest ten pomysł z tym biletem do kina, naprawdę wspaniały.

Alicja2
@Alicja

Jeszcze całkiem niedawno był wpis że Pan Sebastian Drozd traktuje pracowników jak SZMATY!!!! Coś się zmieniło po wprowadzeniu biletów do kina ha ha ha ulalalala hi hi hi

Alicja 2
@Alicja

A może jak wstawię pozytywny wpis to też dostanę w nagrodę bilet do kina???? Oj nie!!!! wole pisać prawdę a bilet kupić sobie sama!!!! Szacunku i godności za bilet do kina się nie kupi!!!!!

Ala
@Alicja

Opuść te forum bo zanudzasz panie drozd!!!!!

Bob budowniczy

Radze unikaj tej firmy !!!!! Nawet za 100 biletów do kina... I najlepszego wynagrodzenia. Trzeba mieć swoją godność i niepozwolic traktować się jak szmaty!!!!!

Alicja

@Alicja2, po raz kolejny upominam Cię odnośnie słownictwa używanego na forum gowork.pl. Proszę Cię o wypowiedzi kulturalne, bez niepotrzebnych słów obraźliwych. Wciąż, przedstawiasz kwestię rzekomej motywacji ze strony firmy Intermedio Sebastian Drozd w postaci biletu do kina. Rozumiem, że firma wprowadziła taki dodatek dla swoich pracowników? Możesz, napisać, o tym coś więcej?

HI HI HI ALICJA HA HA HA

Dajcie pracownikom godne zarobki i umowę w PL a nie nagrodę bilet do kina ha ha ha !!!! Ja jestem zatrudniony w normalnej firmie i zapewniam że stać mnie na bilet do kina ha ha ha

Specjalista ds. rozliczeń

Pierwszy etap to zadanie doi zrobienia, dopiero drugi etap przez tel i spotkanie w miłej atmosferze, w mieście. rzeczowa kilkunastominutowa rozmowa. Chcą na 5 h dziennie, a dopiero póxniej na 8 jak się sprawdzisz. mają 3 menedzerów, mozesz awansować. Później kolejny etap

kilkanaście minut rozmowy o mnie i zainteresowaniach, planach na przyszłość i doświadczeniu do tej pory. Normalne

Alicja

@Hubert, dziękuję za Twoją opinię. Czy zechciałbyś powiedzieć coś jeszcze na temat warunków zatrudnienia? Czy oprócz premii, o której wspomniałeś można liczyć na inne benefity? Na stronie Intermedio można znaleźć informację, że pracodawca proponuje niezwykły system motywacyjny. Czy możesz potwierdzić tę informację?

@Alicja

Po roku pracy zostają naliczane premie wysokości miesięcznego wynagrodzenia wypłacane przed Świetami i przed wakacjami. Dodatkowym bonusem "nieplanowanym" są bilety do kina. mamy też prywatne ubezpieczenie zdrowotne po 6 msc pracy, po roku karnet na siłownie.

Bilet do kina
@Hubert

Może warto kupić bilet do kina na seans jak być uczciwym Przedsiębiorcą!!! Jak pracownik zarabia godnie to sam sobie kupi bilet do kina!!!!

Ala
@Alicja

Motywacja to bilet do kina, wyzywanie pracowników i traktowanie ich jak szmaty!!! Beznadziejne wynagrodzenie i wizyty w Sądach!!!

Alicja

@Byly, opisałbyś tutaj w wątku opinii o pracy w firmie Intermedio Sebastian Drozd swoje doświadczenia związane z tym pracodawcą? W swojej wypowiedzi zarzuciłeś pracodawcy oszustwo i kłamstwo możesz przybliżyć co wpływa na Twoje takie zdanie o tej firmie? Jestem pewna, że musiało wydarzyć się coś szczególnego skoro zdecydowałeś się zostawić taki komentarz na ten temat.

Alicja

@były, przypominam Ci, że wypowiadamy się na forum publicznym zarzuciłeś firmie Intermedio Sebastian Drozd poważne przestępstwo jakim jest mobbing. Nie każdy dobrze rozumie to pojęcie. Dlatego muszę dopytać czy to dla Ciebie "poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny lub wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników"? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

Alicja

@Hubert, to dobra wiadomość dla tych którzy planują zacząć pracę w Intermedio Sebastian Drozd. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Wiesz może jak przebiega proces rekrutacji?

Alicja

@qwe3a, czy jesteś pracownikiem w Intermedio Sebastian Drozd? Może mógłbyś napisać jakie są Twoje doświadczenia z tą firmą. Czy jesteś usatysfakcjonowany pracą w tym miejscu?

@Alicja

Z pewnością nie jest, Tak jak już wspominałem wcześniej w firmie pracuje się dobrze. Oczywiście zawsze jest coś co można poprawić jednak ogólny obraz oceniłbym na 4/5, Premie faktycznie funkcjonują a w biurze Panuje miła atmosfera nawet w cięższych momentach.

qwe3a

Aplikuj, aplikuj - podejmij wspolprace a potem zaluj! "Zajmujemy się obsługą księgową firm w Wielkiej Brytanii oraz pośrednictwem gospodarczym. Poszukujemy osoby mającej zamiłowanie do pracy „w papierach”, biegle obsługującej sprzęt biurowy i piszącej bezwzrokowo na klawiaturze komputera.
Sprawdzisz się na tym stanowisku, jeżeli jesteś osobą sumienną, rzetelną, skrupulatną i dokładną.
Idealny kandydat szybko się uczy, jest dyspozycyjny i ponadprzeciętnie zaangażowany. Zawsze kończy zleconą pracę na czas. Zakres obowiązków: - wysyłka listów, prezentów i współpraca z firmami kurierskimi, import przesyłek z UK - wyjaśnianie kwestii dokumentów również w języku angielskim
- wnioskowanie o dokumenty on-line również w języku angielskim - współpraca z biurem księgowym w Polsce i w UK Wymagania: - Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.
- Znajomość pakietu office i umieję†ność obsługi urządzeń biurowych
- Odporność na stres, sumienność. - Wysoka kultura wysławiania się i kultura osobista - minimum roczne doświadczenie w pracy biurowej Oferujemy: Umowę o pracę w UK 2.250 PLN na rękę po okresie próby (kilka razy wyższa emerytura niż w Polsce) Do 796 PLN miesięcznie na rękę premii i bonusów po 1 roku za zaangażowanie i staż (czyli podstawa i premie razem od 2555 brutto do 4276 brutto) Co roczne podwyżki Prestiż pracy w międzynarodowym środowisku indywidualnie dopasowany czas pracy Wspaniałą atmosferę w biurze Bony pracownicze w okresach przedświątecznych Pracowniczy program emerytalny (kruszce) Nowoczesne narzędzia i systemy w pracy Wpływ na rozwój swojego działu Perspektywy awansu Dodatkowym argumentem jest działalność gospodarcza lub numer NIN (brytyjski numer ubezpieczeniowy)."

Alicja

@Patryk A mógłbyś bardzie sprecyzować swoją wypowiedź? Nie jest ona zupełnie jasna. Pracujesz w Intermedio Sebastian Drozd? Jakie masz doświadczenia związane z pracą w tej firmie? Śmiało wyraź swoją opinię. To na pewno będzie w jakiś sposób przydatne dla osób, które chcą tam aplikować.

Patryk

Idealnych firm nie ma, zawsze noga zdarzyć się trudne momenty.

Alicja

@Były Pracownik według Ciebie Intermedio Sebastian Drozd nie traktuje swoich pracowników z odpowiednim szacunkiem. Dlaczego tak uważasz? W jaki sposób przejawia się ten brak poszanowania? Spotkały Cie jakieś nieprzyjemności ze strony firmy?

@Alicja

Po co pytasz skoro i tak usuniesz odpowiedź?

Stella

Słyszałam o firmie, że jest dobrym pracodawcą. Jestem zaskoczona niektórymi wpisami!!!

@Stella

Tak jest, oczywiście jak wszędzie nie jest idealnie, jednaj porównując do kultury pracy w innych polskich firmach to jest niebo a ziemia. Jeśli kotoś chce się rozwijać to ma ogromne możliwości, kasa jest niezła, godziny pracy elastyczne ( w pozytywnym sensie ) urlopy bez problemu, pracuje już kilka miesięcy i nie narzekam.

Alik
@Stella

Wlasnie "slyszalas" prawda jest "nieco" inna. Firma malo wiarygodna, wciskajaca lewa umowe brytyjska.

qwe

W zeznaniu PIT się dowiesz :-) "normalne ubezpieczenie i pieniądze na konto" - to powinien być standard o którym nie powinno się wspomina. Ale to jest PL, tu się nic nie zmienilo na lepsze.

Alik

Widzisz, ja mialam "okazje" rozmawiac z Drozdem o "warunkach pracy", od razu wyczulam ze to przekret, wciskanie na sile umowy brytyjskiej (lewej zeby ominac polski zus i skarbowke).

@qwe

Pełna zgoda, umowa oraz kasa na konto to podstawa podstaw, wspominam o tym tylko ze względu na wcześniejszy komentarz. Co masz na myśli mówiąc że przy zeznaniu się dowiem? Wpisuję sobie do PIT 36 w bloku H oraz załącznik PIT ZG, nie ma sensu tego nie zgłaszać bo i tak rozliczamy się metodą zwolnienia z progresją więc żadnych dodatkowych kosztów nie ma. Pozdrawiam

Stella Bella
@Stella

W takim razie proszę zadzwonić do byłych pracowników bo mają inne zdanie ha ha ha !!!!! Aż brzuch od śmiechu boli o tych niby zadowolonych pracowników!!!!! Jeszcze te śmieszne grosze z umową zlecenia ha ha ha

@Stella Bella

Nie chciałbym wchodzić tu w jałowa dyskusje, ale z tego co widziałem to nie były to szczególnie kompetentne osoby i średnio mnie interesuje to czy były zadowolone czy nie. Jestem zatrudniony na umowę o pracę na zlecenie bym się nie zgodził, jeśli ktoś ma tak marne kompetencje że nie jest w stanie takich rzeczy wyegzekwować to pozostaje współczuć, Finansowo na ten moment nie mam powodu aby narzekać. Tak na marginesie wstawienie większej ilości wykrzykników nie sprawia że Twoje argumenty maja więcej sensu

@Hubert

umowa o prace w UK jest niewazna.

X
@Hubert

Panie Drozd prosze w koncu miec tyle szacunku i podpisiwac sie wlasnym imieniem i nazwiskiem :-)

Stella Bella
@X

On szacunku nigdy nie miał. Musi się dopiero uczyć!!!!

@Stella Bella

Widzisz, jakbyś podjęła się chociaż sprawdzenie czy na stronie firmy jest pracownik o imieniu Hubert może bym poważnie podszedł do tych bzdur które wypisujesz. Niestety zamiast pisać merytorycznie wolisz zachowywać się jak dziecko, co stawia pod znakiem zapytania sens dalszej dyskusji. Jakoś będę musiał przeżyć te straszne rzeczy które opisałaś, na szczęście mam zapas darmowych biletów do kina i kilka stów na karcie zakupowej na otarcie łez, ot taki bonusik na święta. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

@Hubert

mam nadzieje, ze po wielu latach Sebastian Drozd w koncu poszedl po rozum do glowy, oferujac swoim pracownikiem godziwa umowe oraz wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejetnosci. Bo za moich czasow musialam klaniac sie w pas za to, ze za wysilki podziekowano mi kawalkiem ciasta (moja wina, ze go nie zjadlam). Trzymam kciuki, zeby z intermedio nie wychodzilo co 8-9 miesiecy kolejne "pokolenie" niezadowolonych zleceniobiorcow. PS jesli jednak nie mam racji i wziales kredyt mieszkaniowy w GBP to zycia mi nie starczy na ten atak smiechu.

@Hubert

Czy te komentarze pisze Pan Hubert Jackowski, który jest pracownikiem widocznym na stronie firmowej?

@Hubert

Panie Hubercie, wielu z nas myślało tak jak Pan :) i rękę, nogę by oddało, żeby bronić dobrego imienia firmy i wie Pan co? Dziś bylibyśmy kalekami. Mam jednak nadzieję, tak jak anonymous, że coś się jednak zmieniło w podejściu pana Drozda do pracowników i że naprawdę jest lepiej niż kiedyś! Trzymamy kciuki

@anonymous

Nie śmieszkuj tak, bo z bieżni spadnę :D

Piotr Rejman

Proszę przeczytać definicję wyrazu SPAM !!!!

AKi
@Piotr Rejman

Narazie to co Pan robi to jest spamowanie tymi samymi postami, ktore notabene nic nowego nie wnosza do dyskusji. Poza tym od maja wchodzi ustawa o ochronie danych osobowych wiec dziwie sie ze tak latwo udostepnia Pan swoje dane i nie tylko etc.

Leon

Warto starać się o pracę w firmie? Jaka jest aktualnie atmosfera?

@Leon

lipa, szef wyzywa i nie płaci

xz
@pracownik

Ciekawe jest to co piszesz, kiedy pracowałeś w firmie ?

Komornik
@Leon

KOMORNICZA

szef wyzywa i nie płaci, niestety

Hubert

Praca bardzo wymagająca, nie dla osób które szukają łatwego zarobku. z drugiej strony daje naprawdę duże możliwości rozwoju i nauki. jeśli jesteś ambitny i nie boisz się wyzwań polecam

Jeśli ktoś nie ma już ochoty oddawać ciężko zarobionych pieniędzy państwu, to polecam firme Drozd.biz. Oszczędza się kase i to dużo kasy. Z właścieciel można się doagać, wyjaśnia wszystko co i jak, w taki sposób że nie można nie zrozumieć. Jestem mega zadowolony ze współpracy, każdemu polecam z czystym sumieniem.

Pf
@Paweł

Jeśli mam oddawać komuś moje ciężko zarobione pieniądze, to wolę państwu niż panu Drozdowi. Niczego nie tłumaczy, wpuszcza w maliny a potem zostawia z ręką w nocniku. A sam siedzi i pisze posty na gowork, podpisując się imieniem Paweł.

Alicja

@Słonecznego dnia Piotr Rejmanproszę o nie spamowanie tymi samymi komentarzami. To forum jest po to, aby pozostawiać informację na temat pracy w firmie Intermedio Sebastian Drozd. Komentarze które są usuwane, naruszają regulamin forum. Z regulaminem warto się zapoznać. Jest on na stronie http://www.gowork.pl/regulamin

Zostaw merytoryczną opinię o Intermedio Sebastian Drozd - Ladzin

• Jak się pracuje w Intermedio Sebastian Drozd?

Zobacz opinie na temat firmy Intermedio Sebastian Drozd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intermedio Sebastian Drozd?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intermedio Sebastian Drozd?

Kandydaci do pracy w Intermedio Sebastian Drozd napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intermedio Sebastian Drozd