Intermedio Sebastian Drozd

Ladzin

Opinie o Intermedio Sebastian Drozd

Piotr Rejman

" Barbara 2015-09-21 13:10:43 Mam kłopot z rozwiazaniem sprawy w ZUS. DROZD brał pieniądze i teraz pomóc nie chce, może ale za kasę!!! Im płaciłam, a teraz będę musiała spłacić w ZUS!!!!!!!!!!!!!!!! ŹLE wybrałam. " Zapraszam do kontaktu ze mną tel. 665 503 853 lub moim Adwokatem . Można również złożyć zeznania osobiście u Prokuratora w Szczecinie nad Odrą lub na komisariacie Policji w miejscu zamieszkania. W sprawach pana drozda można dzwonić 24 godziny na dobę, pomogę każdemu bez wyjątku bez wynagrodzenia i płacenia abonamentów. Dzwoń już dziś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Piotr Rejman tel. 665 503 853

@Piotr Rejman 23.11.2017 14:38

P. Rejman, naprawde ma Pan problemy - proponuje wizyte u psychologa. Niech Pan wsawia NOWE I MERYTORYCZNE posty, a nie starocie sprzed 2 lat w tym przypadku. W tefo Pana adwokata i sprawe w sadie jakos watpie. Skoro Drozd dziala w najlepsze.

Eliza

Firma godna polecenia. Troche martwiłam się, ze nie znam angielskiego a chce mieć spolke w Anglii, ale to nie jest żadna przeszkoda. Ludzie z biura pomagają, tlumacza i szukają nowych rozwiazan. Ciesze się zaczelam z nimi wspolpracowacc.

@el 20.11.2017 15:20
To będzie zdziwienie jak ZUS się przyczepi :)) Powodzenia

Ta rzekoma "Eliza" to sam Drozd lub ktorys z jego "managers" ;)

Francuz jest spoko
@Eliza 20.11.2017 07:40

To proszę uczyć się Francuskiego..

Piotr Rejman

Wszystkim zainteresowanym mogę udostępnić maile jakie otrzymuję od NIEZADOWOLONYCH klientów!!! Poniżej przedstawiam mail jaki otrzymałem od Pana z Liverpool u którego miałem wykupiony adres korespondencyjny przez pana drozda i jego firemke : Drogi Panie Piotrze zalozyl Pan firme w Anglii korzystajác z uslug nieodpowiedzialnych ludzi którzy znikneli z Wielkiej Brytanii zakladajác Polakom firmy w GB oferujác swoje uslugi na tak zwane wirtualne biuro.Takie firmy posiadajá bardzo profesjonalne strony internetowe oferujác obsluge firmy w UK za 2oo funtów rocznie gdzie po zalozeniu firmy ltd. znikajá i wtedy zaczyna sie problem z urzedem podatkowym gdzie wezwania do banku i urzédu podatkowego jak równiez angielskiego zus-u ládujá na smietniku i wtedy przeniesiona firma nie ma pojécia ze jest poszukiwana przez kilka angielskich urzédów.Z tego co sie dowiedzialem Pana firma zarejestrowana byla w Londynie na adres ealing broadway gdzie jest tam zarejestrowanych w powyzszym schemacie tysiác firm jako pralnie pieniedzy bo zalozenie konta bankowego na ten adres moze narobic klopotów ktorych polacy,wlasciciele firm nie majá pojécia korzystajác z tzw.wirtualnego biura.Glównym celem dlaczego do Pana pisze jest to ze Pana firma jest zarejestrowana na moim legalnym adresie poniewaz czlowiek który oszukal Pana zrobil to samo ze mná.Czyli sytuacja wygláda tak ze ja utrzymuje pod swoim adresem legalnie firme PANA . Zbieram Pana korespondencje od 9-tego kwietnia i nikt nie czuje sie zobowiázany do rozliczenia sie ze mná.Pisze do Pana tak pózno poniewaz dopiero teraz znalazlem kontakt do Pana.Informuje Pana ze posiadam mnóstwo listów do firmy PANA z urzedów ,skarbowego, banku i angielskiego zusu które jak najszybciej chcialbym Panu wyslac poniewaz jest to korespondencja poufna tzn.ksiázeczki czekowe,karty z banku itd. które dawno powinien Pan posiadac u siebie i jak najszybciej chcialbym to poslac Panu kurierem.Jedynym problemem jest kwestia czy ja mam dalej utrzymywac firme legalnie czy Pan sobie zyczy zawiesic dzialanie Pana FIRMY na terenie UK i zablokowac konto bankowe i zawiesic dzialalnosc PANA FIRMY.Rozwiázania sá dwa-rozliczy sie Pan ze mná zamiast czlowieka który mnie oszukal jak równiez Pana i ja dalej sie zobowiázuje prowadzic Pana firme pod swoim adresem legalnie albo ja wyrejestruje Pana firme z mojego adresu i zawiesze dzialalnosc.Jestem uczciwym czlowiekiem i czekam na decyzje Pana z uszanowaniem . Takiego maila i wiele innych otrzymałem od Pana u którego pan drozd wykupił mi adres do prowadzenia Firmy w UK. Po przeczytaniu nie czekałem ani chwili i zrezygnowałem natychmiast z usług intermedio sebastian drozd!!! TAK WŁAŚNIE DZIAŁA pan drozd i jego firemka , skoro jesteście zadowoleni z obsługi tego pana to ja życzę wam wszystkiego NAJLEPSZEGO. Każdy podejmuje własne decyzje jak uważa. Zainteresowane osoby proszę o kontak ze mną pod tel. 665 503 853 lub rejmano@wp.pl

@Piotr Rejman 20.11.2017 13:10

I znowu "odgrzewany kotlet"....P. Rejman prosze sie ogarnac, bo to juz zakrawa na schizofrenie....niech Pan w koncu zamisci COS aktualnego.

QA

P. Rejman, jak zwykle wstawia Pan "odgrzewane kotlety", jesli juz musi sie Pan wypowiadac to niech to beda AKTUALNE wpisy a nie na zasadzie "kopiuj/wklej". Osoby ktore sledza ten watek znaja te wywody na pamiec. Wcale mnie nie dziwi ze Panskie wpisy sa notorycznie usuwane.

Paweł

Jeśli ktoś nie ma już ochoty oddawać ciężko zarobionych pieniędzy państwu, to polecam firme Drozd.biz. Oszczędza się kase i to dużo kasy. Z właścieciel można się doagać, wyjaśnia wszystko co i jak, w taki sposób że nie można nie zrozumieć. Jestem mega zadowolony ze współpracy, każdemu polecam z czystym sumieniem.

Pf
@Paweł 13.10.2017 11:46

Jeśli mam oddawać komuś moje ciężko zarobione pieniądze, to wolę państwu niż panu Drozdowi. Niczego nie tłumaczy, wpuszcza w maliny a potem zostawia z ręką w nocniku. A sam siedzi i pisze posty na gowork, podpisując się imieniem Paweł.

Alicja

@Słonecznego dnia Piotr Rejmanproszę o nie spamowanie tymi samymi komentarzami. To forum jest po to, aby pozostawiać informację na temat pracy w firmie Intermedio Sebastian Drozd. Komentarze które są usuwane, naruszają regulamin forum. Z regulaminem warto się zapoznać. Jest on na stronie http://www.gowork.pl/regulamin

taka prawda

Próbując odejść szef zawsze obraża i mówi, że nie wypełniło się żadnych obowiązków.

Alicja

@Galljeśli jakiś post został usunięty, to znaczy, że naruszył on regulamin forum. Regulamin znajdziecie tutaj http://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam wszystkich do zapoznania się z wywiadem z Prezesem Intermedio Sebastianem Drozdem, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,886934,wywiad-sebastian-drozd

Tomi

Kolega podesłał mi ich strone internetowa rok temu i się zainteresowałem tematem. Wspolpracuje się dobrze, mam zyski i raczej na nic nie narzekam. Polecam

Ypsylon
@Tomi 28.09.2017 08:53

Zyski to bedziesz mial jak sobie o Tobie przypomni posli ZUS. Pracowniku Drozda nie wypisuj bzdur wyssanych z palca.

Gall

Szef wyzywa pracowników :)

Ypsylon

Bzdura kompletna. Pracownico Drozda zastanow sie co wypisujesz.

Mikus

Wiem, ze jest w Szczecinie kilka tego typu firm, ale oferta tej wydaje mi się najbardziej korzystna. Dodatkowo maja usługi, których inni nie oferują. Wspolpracujemu od niedawna, ale poki co nie mam na co narzekac ani do czego się przyczepić. Jedyne co widze, to korzyści jakie mam odkad zostałem klientem w Drozd.biz.

BeBe
@Mikus 18.09.2017 08:12

Hahaha, nie kasuj komentarzy "pracowniku" Drozda. Tragiczne ze wspolpracujesz z taka pseudo-firemka....Zero rozwoju, tylko przekrety. zal.pl

Nikola

wszystkie pozostawione informacje są jak najbardziej merytoryczne. "Aktualnie nie pojawiły się żadne nowe oferty pracy, natomiast warto śledzić oferty." i nie pojawią się ponieważ ciągle wiszą te same typu "gwiazda sprzedaży" a dlaczego? bo pracownicy masowo stamtąd uciekają ale w porę nie podejmują współpracy - chętnych brak, chyba że ktoś ma naprawdę nóz na gardle....

ALEKSANDRA

Ja zaczynałam jako pierwsza ;-) O Intermedio można książki pisać. Nie doświadczyłam kaw podawanych przez szefa, za to doświadczyłam kilkunastogodzinnego czasu pracy z pełną dyspozycyjnością w weekendy. Wynagrodzenie 2000 zł z lewą, bo brytyjską, umową o pracę wykonywaną w Polsce, żeby szef mógł oszczędzić na ZUSie. Kiedyś przeliczyłam szefowi faktyczne wynagrodzenie w oparciu o czas pracy, jaki poświęcam jego firmie - wyszło coś ok. 3.5 zł na godzinę. Dziś, sama będąc przedsiębiorcą, wiem, że byłoby mi wstyd proponować pracownikowi, dzięki któremu firma ruszyła ( notabene - liczba klientów od tego czasu niewiele się zwiększyła), pracę za tak żenująca stawkę. Szefowi wydawało się, że największą gratyfikacją dla pracownika są tytuły zawodowe, dlatego też, by połechtać moje ego na wizytówce miałam szlachetną posadę - koordynatora. A że nie ze mną te numery, bo moje ego ewentualnie zaczęłoby rosnąć dopiero wówczas, gdy miałabym milion w portfelu na czysto, odeszłam z dnia na dzień i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Samych wspaniałości, Panie Sebastianie, w Dniu Urodzin!

Alcia

Witam wszystkich. Na infoludku znalazłam ogłoszenie na stanowisko Manager BOK z językiem angielskim. Kiedyś pracowałam na podobnym stanowisku, więc czuję, że poradziłabym sobie. Nie wiem tylko, czy kwota brutto podana w ogłoszeniu zawiera również koszt, który ponosi pracodawca? Zauważyłam, że często prywatni przedsiębiorcy mylnie stosują pojęcie "kwota brutto", zawierając w niej również swój koszt. Czy ktoś coś wie na ten temat?

Ila_mrowka
@Alcia 25.07.2017 20:00

"Warunki współpracy ustalamy indywidualnie w PLN lub GBP i preferujemy osoby posiadające numer NIN (brytyjski numer ubezpieczeniowy)." - spełniasz warunki? jeśli nie to i tak Drozd bedzie Cie usilowal do tego namówić, miałam "okazję" z nim rozmawiać parę dni temu na ww. stanowisko. "- Wysokie wynagrodzenie stałe brutto: 1). 2 mce próby 2300 PLN 2). 6 mcy stażu 2800 PLN 3). Po stażu min. 3200 PLN" >> stawki nie powalają, po stażu miałabys netto 2295,76 PLN, ale oczywście słowa p. Drozda: "radzę się zdecydować na warunki w UK, wyższa emerytura etc." a i po ten nr masz sie sama pofatygowac do UK. Przeswietliłam tą firmę i widzę że co 3 tyg. rektutują na te same stanowiska co już jest niepokojące, chyba ludzie uciekają, zresztą tu na forum też parę "smaczków" można znaleźć.

Alcia
@Ila_mrowka 26.07.2017 11:05

Dzięki za info! Czyli Drozd to jeden z tych, co wciska ludziom, że można pracować w Polsce na warunkach zagranicznego prawa pracy? Diety Brytyjskie też są wypłacane? Szkoda, ostatnie biuro w którym pracowałam mieściło się na strychu w domu szefa, teraz miałam nadzieję na pracę z prawdziwego zdarzenia...

wujek

Jestem bardzo zadowolona z pracy w biurze. To normalny uczciwy człowiek. Atmosfera jest super. Nikt tu nie zmienia pracowników. Jak mają inne plany to odchodzą. Firma nie zmieniła nazwy od 11 lat, tylko powstają dodatkowe nowe, więc nie rozumiem skąd to zaniepokojenie. Jak by firma zmieniła nazwę, to już nie czytalibyście opinii na temat Intermedio. Pracuje się tutaj świetnie. Podstawowy warunek jak wszędzie: uczciwość wobec pracodawcy.

Felix
@wujek 11.06.2017 09:04

Nie kasuj negatywnych komentarzy! "Firma nie zmieniła nazwy od 11 lat, tylko powstają dodatkowe nowe, więc nie rozumiem skąd to zaniepokojenie. Jak by firma zmieniła nazwę, to już nie czytalibyście opinii na temat Intermedio." Sam /a sobie zaprzeczasz, brak doinformowania z Twojej stronie firma obecnie nazywa sie Drozd.biz i szuka ludzi pod ta nazwa. A dlaczego pod innym szyldem? Dzieki przekretom, moj znajomy mial to nieszczescie, ze dal sie nabrac na uslugi tego Pana.

byłypracownik
@wujek 11.06.2017 09:04

Z tego co się dowiedziałem to jest to opinia napisana przez samego managera. żenujące

Pinezka

Super kadra i atmosfera. Polecam!

Alicja

@Były Pracownik według Ciebie Intermedio Sebastian Drozd nie traktuje swoich pracowników z odpowiednim szacunkiem. Dlaczego tak uważasz? W jaki sposób przejawia się ten brak poszanowania? Spotkały Cie jakieś nieprzyjemności ze strony firmy?

Controlling Philips Lightning Poland

Wieść gminna niesie, że w firmie pojawił się nowy pracownik, który jest żywą legendą jeśli chodzi o finanse dużych przedsiębiorstw i rynki finansowe (kilka razy prowadził szkolenia dla takich domów maklerskich jak BOŚ i PKO i podobno maczał palce w przygotowywaniu tej dużej inwestycji na Zakładach w Policach), więc pewnie pan Drozd za jakiś czas wprowadzi nowe usługi. Widać firma nie tylko ma się dobrze, ale się rozwija, bo gość pewnie zaśpiewał fortunę za swój czas i bez powodu by go nie zatrudniał.

Kaja

Witam. Na stronie firmy Pana Drozda znalazłem kilka ofert pracy. Czy ktoś wie jak kształtują się zarobki w tej firmie? Ile zarabia człowiek po okresie próbnym?

A.
@Memfis 24.05.2017 21:35
Zatrudniajac Cie wiedzieli ze studiujesz wiec moglas pracowac na pol etatu przez ten czas a po skonczonych studiach przejsc na...

Nie pracuje już, ponieważ mam studia dzienne, a praca jest jednak na pełen etat. Wcześniej zgłaszałam dyspozycje 3-4 razy w tygodniu po 8h i faktycznie tyle pracowałam przez pół roku. Niestety w tym semestrze mój plan zajęć jest taki, że mam zajęcia codziennie w środku dnia, więc mogłabym być dyspozycyjna przeważnie od 14-16 przez max 4 godziny - przecież muszę coś jeść. W firmie atmosfera jest bardzo przyjazna i rodzinna, za to miło wspominam pracę w tej firmie. Wrócić pewnie już nie wróce, bo chce iść w kierunku studiów, a ta opcja była przejściowa na max 2 lata. Pracując w firmie przez te pół roku to jedyny niezadowolony klient, to pan który spamuje na goworku, czyli profilu dla potencjalnych pracodawców - serio. Wszystkie sprawy sporne są załatwiane automatycznie i zawsze na korzyść klienta, ponieważ pracownicy bardzo cenili sobie komfort pracy. Nie było sytuacji, z którą nikt nie potrafił sobie poradzić, a jak był jakiś problem, to zawsze albo szef albo manager wskazywał drogę.

Memfis
@A. 25.05.2017 16:22

Prawda stara jak swiat: "ilu ludzie tyle opinii" :-) Co do negatywnych opinii to przeczesalam Internet i znalazlam negatywne opinie nie tylko na gowork i nie mowie tu tylko o wpisach p. Piotra Rejmana, bo fakt i tam jest jego "kopiuj-wklej". Wpisy z lat 2013 i pozniej. I zastanawiajace jest dla mnie ze ta firma tak czesto zmienia nazwe, ale skoro Ty bylas zadowolona to najwidoczniej musialas trafic na dobry czas.

Alicja

@Były Pracownik piszesz, że w Intermedio Sebastian Drozd panuje duża rotacja pracowników. Co według Ciebie to oznacza? Czy rotacja panuje w całej firmie, czy w konkretnych działach/stanowiskach?

Super!!!

współpraca zapowiada się bardzo dobrze. przeniosłem moją spółkę z firmy, która narobiła mi masę długów. Pan Drozd sprawił, że większość zaległości została już nadrobiona. Naprawde polecam!!!

xspedycja

Bardzo szybka i kompleksowa usługa ze strony biura. Sprawy są załatwiane od reki a na osoby tam pracujące zawsze mogę liczyc pomocną radą. Panie pracujące w obsłudze spółki bardzo kompetentne i zawsze udzielają potrzebnych informacji. Od niedawna z firmą wnioskujemy o brytyjskie prawo jazdy i jestem zaskoczony sprawnością i wiedza osób tam pracujących!

MGG

@74jugen Ja również jestem czasem zaskoczona tym kto tam pracuje, na maila odpowiadają mi różne osoby, zadzwonisz pod numer ze strony a tam sie okazuje, że tego pracownika już nie ma! o co chodzi? i to nie pierwszy raz, a chciałabym mieć pewną, rzetelną osobę z którą moge porozmawiać, a nie na chybił trafi kto dorwie telefon, zwłaszcza jeżeli chodzi o moje sprawy, mam nadzieję pomimo mojej całej sympatii, że Państwo to usprawnicie bo jest to mało profesjonalne. Pozdrawiam i życzę sukcesów

adaśko

Jakość współpracy poprawia się z dnia na dzień. Wszystko dopilnowane. wykonane w czasie. chyba ktoś zaprowadził porządek i nowe wspaniałe zasady w biurze Pana Drozda. Kapitalnie!

ewek

wyczerpująca konsultacja od Pana Sebastiana. Brexit już mi nie straszny i wam też nie powinien być. Szukacie dobrego rozwiązania biznesowego. pan Drozd wszystko wam powie i udzieli wyczerpujących informacji.

74jugen

Nie wiadomo do kogo się dodzwonić można i kto za co odpowiada, numery telefonów niezgodne z nazwiskami!!!! albo nikt nie odpowiada! zdjęcia też z internetu,to nie ejst profesjonalne a wpowadza w błąd!

Alicja

@Piotr Rejman Słonecznego dnia, jeżeli jakiś wpis został zarchiwizowany to musiał być on niezgodny z regulaminem GoWork.pl

Alicja

@PanKracy, dobrze to słyszeć. Dziękuję za informację.

Alicja

A jak wygląda praca w powyższej firmie? W tym temacie pojawią się jakieś opinie?

Antoni

Dobra współpraca. Jak na swój wachlarz usług są najtańsi i najlepsi na rynku. konsultacje bez limitu. obsługa księgowa taka jakiej oczekiwałem. Brawo!

Bianka

Krótko i na temat, świetni fachowcy! zawsze pomocni, w innych firmach zawsze płaciłam za konsultację. Tutaj mam bez limitu.

Sand^^

Wspaniała działalność prowadząca spółki LTD dla polskich klientów. Bardzo dobry kontakt i obsługa. Szkoda tylko że te urzędy brytyjskie działają jak działają...

Alicja

@PanKracy, pracujesz w Intermedio Sebastian Drozd?

PanKracy
@Alicja 28.03.2017 09:32
@PanKracy, pracujesz w Intermedio Sebastian Drozd?

Tak i jestem bardzo zadowolony. Jasne cele, ciekawy zespół, pole do własnej inicjatywny i perspektywa rozwoju. Zawsze znajdą się malkontenci albo niezadowolony klient, który sam sobie narobi problemów i szuka winnych. Najważniejsze jest to czy ktoś chce faktycznie pracować, pan Sebastian to człowiek bardzo serdeczny nie tylko w stosunku do klientów, ale również pracowników. Nie bardzo rozumiem skąd te hejty, że ktoś na kogoś tu pomyje wylewa - komuś widocznie zależy, żeby oczernić Pana Sebastiana. Moja współpraca z nim zaczęła się dobrze i równie dobrze rokuje. Pozdrawiam!

PanKracy

Polecam!

Luiza

Szybko i merytorycznie, to cenię! Właściwe pomimo poszukiwań na rynku i rozmów telefonicznych nie znalazłam bardziej kompetentnych księgowych.

Marianna

Pan Sebastian zawsze doradza mi znakomicie. czasami jak trzeba rozmawiamy nawet godzinę. Jestem zadowolona z usług i fachowej wiedzy doradczej

zainteresowany

Zaproponował Pan aby osoby zainteresowane dzwoniły do Pana lub Pana adwokata. Z Pana opisów wynika, że bardzo wiele osób do Pana dzwoni i mailuje w wiadomej sprawie. Skoro Pan zaproponował do wyboru kontakt albo z Panem albo z Pana adwokatem to proszę o podanie numeru telefonu oraz imienia i nazwiska tego adwokata bo nie mogę znaleźć żadnego wpisu z tymi danymi. Pozdrawiam

zainteresowany

Z tym adwokatem to jakaś ściema. Owszem, istnieje i to nie jeden w Polsce ale wątpię żeby ten tajemniczy Pana adwokat był wyłącznie na Pana usługach bo prawdopodobnie by na chleb nie zarobił trzymając się tylko Pana osoby. Każdy adwokat wykonuje wolny zawód i żeby zarobić zabiega o jak największą liczbę klientów. pozdrawiam Piotr. Nick "zainteresowany"

Arek

Rotacja taka, ze szef powinien zastanowić się nad tym, co robi nie tak, skoro mu ludzie masowo uciekają. Właściciel firmy pojęcia nie ma co sprzedaje, zawsze przekierowuje rozmowę do "kompetentnego" pracownika. Kto to widział, by właściciel firmy nie miał wiedzy i posiłkował się pracownikami, którzy co kilka tygodni się zmieniają? Ludzie piszą, ze chyla czoła przed panem Drozdem, a ja pytam - panie Drozd, jak pan to robi, ze tyle lat siedzi w tej branży i nadal ma wiedzę na poziomie przedszkolaka? Ja rozumiem, ze Pan jesteś od wciskania, a jak już wyciśniesz to w nosie masz obsługę posprzedażowa, ale zlituj się pan - toz to wstyd stać w miejscu, a robić z maleńkiej jednoosobowej działalności korporacje, a z siebie prezesa. Masz pan jakiś kompleks ?

Niezadowolony

Jak widać coraz więcej osób niezadowolonych!!! Może teraz portal goworka zaprzestanie usuwać negatywne opinie i zapozna się dogłębnie z tymi lada pozytywnymi. A Pan Drozd niech w końcu zacznie odpowiadać za swoje czyny!!!

Dejwid

Czy trip maker organizuje wycieczki na Bali? Jestem chentny

Milena

Drozd.biz to nie firma, to marka!! Niedouki

Beata

szkoda, ze za pieniadze zaoszczedzone w wyniku optymalizacji ZUS (oraz wynagrodzen pracownikow) nie mozna kupic sobie mozgu. Slownik tu duzo nie pomoze

Szlachcianka
@Beata 16.03.2017 16:42

Z pustego to i Salomon nie naleje, pani Beato...

Tomek

Prosze o informacje, kto pracuje w tej chwili, a ktore stanowiska sa wolne. Na stronie drozd.biz pod zakladka kim-jestesmy widnieja zdjecia na chybil-trafil sciagniete z google images. Kogo w tej firmie szukacie?

Hehe
@Tomek 14.03.2017 19:40

Frajerów Tomku.

Żizabel

Nieprofesjonalna obsługa, niedouczona kadra, moim wnioskiem zajmuje się już czwarta osoba w ciagu pol roku. Dlaczego ludzie ciagle stamtąd odchodzą?

Klientka

Nie mozna się do hikogo w firmie dodzwonić !!!!!!!!! Za co place???? Mam dosyć. Obiecujecie pozytywne załatwienia sprawy a nawet nie umiecie odebrac. Czy ktos pracuje w tej piwnicy?????

rAczek11

Pełen profesjonalizm ze strony firmy Drozd.biz. Wykonują wszystkie zlecone im zadania. nie trzeba się przypominać. Świetna i szybka obsługa spółki jak i mnie jako osoby zatrudnionej. Zawsze można liczyć na pomoc zespołu z biura. Swietnie!

Krzysiu

PANIE PIOTRZE KAWA BYLA CIEPLA ALE I TAK MA PAN RACJE. NIE WARTO

Zachwycona74

Wykupilam u Pana Sebastiana usluge wnioskowania o druk A1. Po 2 latach oczekiwania Pan Sebastian osobiscie zadzwonil do HMRC z zapytaniem, jak przebiegaja postepy w rozpatrzeniu wniosku. Okazalo sie, ze Wlk.Brytania nie moze wydac mi druku A1, poniewaz nie wykonuje dzialalnosci na terenie Zjednoczonego Krolestwa. Na taka pomoc ze strony Intermedio czekałam, dziekuje!

Rozczarowany
@Zachwycona74 16.03.2017 16:11
o ile mi wiadomo, nie ma rzeczy, ktorej nie jest w stanie zrobic Sebastian Drozd

Niech otworzy parasolkę w od.....ie Pozdrawiam

Nikola
@Zachwycona74 13.03.2017 20:32

Czyli jak rozumiem Pan Drozd dopiero po dwóch latach swojej bezczynności zadzwonił w sprawie tego druku? A więc skąd ten zachwyt???

Piotr

Zapraszam wszystkich poszkodowanych pracowników do zeznawania w komisariacie Szczecin nad Odrą lub w Prokuraturze.

Krzysiu

Jako były pracownik chętnie zglosze sie jako osoba pokrzywdzona i zeznam przeciwko panu Sebastianu Drozdu

Alicja

Prezes Intermedio Sebastian Drozd udzielił nam wywiadu :) http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,886934,wywiad-sebastian-drozd Kto się już zapoznał?

Mam taką spółkę
@Guru 14.03.2017 09:33
Pani Alicjo, od kiedy w jednoosobowych działalnościach gospodarczych wyłaniany jest prezes? :D Ale mnie pani rozbawila :D :D :D...

Zgodnie z prawem można założyć jednoosobową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i wtedy prezes jest wyłaniany ;-)

Ewa
@Dorota 14.03.2017 19:36
Zapoznałam sie z wywiadem, owszem, szef pyta o samopoczucie... ale nie czeka na odpowiedź. pewnie kawka juz gotowa i nie ma cza...

Kurtuazja nakazuje aby zapytać o samopoczucie. Nie oznacza to, że będziemy opowiadać drugiej osobie o swoich bolączkach i chorobach. Często spotykając znajomego pytamy: "co słychać?" - nie oczekujemy jednak na odpowiedź.

Zostaw opinię o Intermedio Sebastian Drozd - Ladzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intermedio Sebastian Drozd