Opinie o PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH w Dresden

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH w Dresden

Faraon

Lepszej roboty nie ma co szukać, normalnie umowa na niemieckich warunkach na start, kasa terminowo i zakwaterowanie całkiem spoko nie daleko roboty

Przemek

Wyjechał jakoś 4 miesiące temu jako monter przez agencje. Jak narazie nie mam żadnych nieprzyjemnych sytuacji za sobą a pieniądze póki co zawsze były na czas

Zenek

Zawsze na luzie idzie się dogadać nie ważne z czym wiadomo o ile ktoś potrafi się zachować i jest świadomy że do pracy jedzie się robić a nie leżeć(usunięte przez administratora)

Daniel P

Wyjechałem żeby się szybciej dorobić bo stawka znacznie lepsza niż u nas za dosłownie identyczna robote

logo firmy SPAWACZ AUTOGENEM spawanie gazowe rur
Dresden
LIMNUSWORK
logo firmy Elektryka Przemyslowego
Dresden
Arcon Personalservice GmbH
Kamil

Agencja która jako jedyna zatrzymała mnie na dłużej, pracuje jako spawacz przez pur i mogę z czystym sumieniem polecic

Gracjan Kowalik

Bardzo profesjonalna agencja traktująca pracowników tak jak należy, sam przepracowałem już z nimi 10 lat i nie mogę złego słowa powiedzieć, zawsze idzie się normalnie dogadać jak człowiek z czlowiekiem

Hubert

Mogę sobie wracać na weekendy do chaty bo robie przy granicy i do domu mam 1,5 godziny więc spoko

Wekto

Można wyjechać na luzie, ludzie z biura zawsze doradza wszytko bez niepotrzebnych problemów i robienia pod górkę

Sylwester

Inne agencje bez podjazdu do tego co oferuje pur. O razu normalnie umowa o pracę, pokoje w spoko standardzie i co najważniejsze kasa na czas

BARTOSZ

Bezkonkurencyjna agencja jeżeli chodzi o wypłacalność kasy na czas beż zbędnego czekania i problemów

Filip Mrong

Pracuje jako monter razem ze szwagrem i możemy polecić, sam wyjechałem za jego poleceniem bo pracuje od wielu lat i zawsze mówił że spoko robota

Seweryn

Spory plus za to że agencja już od początku daje normalnie umowę, i nie trzeba się prosić o swoje

Nikodem

Wszystko wypłacane na czas co do grosza

S.U

Jeżeli się zastanawiacie nad wyjazdem przez pur to mogę polecić, pracuje już 2 lata i nie miałem nigdy okazji na co narzekać.

Bazyl

Agencja już kupę lat na rynku co od razu widać jak robota wygląda i podejście do pracownika

Kevin

Zakwaterowanie czyste najczęściej nie daleko od roboty

@Kevin

No właśnie, mnie te mieszkania bardzo interesują. Czy te zakwaterowanie, to mieszkania w blokach, jakieś hotele robotnicze? Czy każdy pracownik ma swój pokój oddzielnie, czy są one dzielone z obcymi ludźmi? Ile pracownik musi płacić za takie zakwaterowanie, nie wliczając rachunków typu woda, prąd?

Sławomir

Wyjechałem żeby dorobić i nie mam nic do zarzucenia

Aleksander

Pur to spoko agencja jeżeli chce się zacza pracę za granicą, osoby z biura zawsze pomocne i chętnie doradza I wszystkie formalności idą dosyć sprawie, na plus też umowa na niemieckich warunkach

Grzegorz

Elegancka robota za lepsze pieniądze niż w polszy

Damian

Pracuje jako monter w Dreznie, i mogę szczerze polecić, najlepsza agencja przez jaka pracowałem a było ich wiele!

Zostaw merytoryczną opinię o PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH - Dresden

• Jak się pracuje w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1233.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1174, z czego 1060 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 94 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Kandydaci do pracy w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH
4.7/5 Na podstawie 1208 ocen.

PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH