Opinie o PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH w Dresden

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH w Dresden

Niko

Jakieś opinie co do pracy jako spawacz? Ktoś jest teraz? Polecacie?

@Niko

Wróciłem niedawno. Wszystko tak jak miało być.

Kornel

Bardzo pozytywna atmosfera w biurze zawszę chętnie pomogą w każdej sprawie. Praca wiadomo jak to praca robić trzeba, ale zawsze idzie się dogadać jeżeli serio wykonujemy swoją prace

ko@o2.pl
@Albik

Na portalu na pewno nie piszą osoby które odeszły z tej firmy, mój mąż pracował tam bardzo długo i żałuje że nie odszedł wcześniej tak jak go prosiłam, praca była najważniejsza i zawsze starał się być lojalny wobec pracodawcy, nie raz przyjechał poobijany po wypadku w pracy nigdy nie było żadnego zgłoszenia w pracy dostawał dwa trzy dni urlopu na podleczenie i z powrotem wracał tyrać , to był dobrym pracownikiem a jak zaczął podupadać na zdrowiu to pozbyli się go , szukali haka na niego , oczerniali . Praca jest jak każda inna , płaca na czas ale pomoc od polskiego koordynatora w trudnych sytuacjach żadna , a przecież od tego on tam jest.

Malwina Nowy wpis

Może winą zwolnienia na chorobom nie było wcale samo zwolnienie a wynikało z tego co innego, ciężko stwierdzić. Mąż to ryzykant, woli się sam przekonać. 30 lat firmy na rynku brzmi ok. Wyczytaliśmy w ofercie dla lakiernika, że zarobki 2,3-2,4 tyś euro bez nadgodzin. Żeby sobie człowiek mógł dorobić można takie nadgodziny brać, opłacają się co do kasy?

Hubertt Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Witam, jak wygląda praca jako operator wózka widłowego, czy komisjoner? Jak z zarobkami? Jak to wygląda na miejscu?

lemo

Jak dla mnie bardzo dobrze. Rzeczowi, odpowiadają na wszystkie pytania, dokładnie wyjaśniają zasady współpracy.

Mały
@lemo

Lemon co ty gadasz taka dobra firma .a idzna chorobowe to cię zwolnią nie polecam

@Mały

A co podają wprost, że powodem rozwiązania umowy jest przebywanie na zwolnieniu lekarskim? Przeglądałem te ich nowe oferty pracy. I jest nawet jedna w moim fachu - spawacza MAG 135. A tam zapis o umowie z niemieckim pracodawcą. Do tego stwierdzenie o gwarantowanej współpracy na długi okres czasu. Czyżby więc dawali umowę o pracę na czas nieokreślony?

Maly Nowy wpis

Mnie tak zwolnili nie polecam problemy z urlopem.i mała stawka piszesz kilometrówkę i nie masz zapłacona (usunięte przez administratora) nie polecam

Jak długo trwa proces awansu w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Łobuz 32

Co?awans?w tej firmie nie ma awansu!oni nawet nie znają takiego słowa.wiedzą tylko jak oskubać pracowników na kasę

@Łobuz 32

A co to konkretnie znaczy z tym oskubaniem na kasę, wytłumaczysz? Chodzi o to, że nie wypłacają ludziom pieniędzy czy jak? Tak w ogóle to jak ktoś jest potrzebny na stanowisko to nikogo nie awansują, tylko prowadzą wtedy rekrutacje zewnętrzną?

Łobuz 32

YC.jak jest robota to robisz i po 10-12 godzin a jak niema to masz wybór albo płacisz sam za hotel albo zjeżdżasz do pl.i za to oczywiście kasy nie masz.

@Łobuz 32

Witam jaką stawke daje pur teraz pozdrawiam

Kornel

@Kornel

Nawet takim pracownikom, którzy pracują trochę czasu? Bo zwykle pomaga się tylko nowym osobom, które wszystkiego się uczą. Jak ktoś tak rzetelnie wykonuje swoje obowiązki to będzie doceniony? Na tej podstawie można dostać umowę na stałe i czuć się bezpiecznie?

Co ty myślisz ze jak dany pracownik bedzie mial umowe na stale to wielki znawca spawania Bartosz (usunięte przez administratora) Cie nie wywali tylko zachorujesz,sxybko dostaniesz wypowiedzenie

Maly
@Tomek

Witam Tomka masz rację tak robi możesz być dobrym spawaczem i tak cię zwolni jak zachorujesz

@Kornel

Hej, co do atmosfery, to napiszecie coś o integracji w firmie? Są tu organizowane jakieś firmowe imprezki, spotkania, może wyjścia wieczorne? Chodzi mi, czy ta atmosfera to jest wynik właśnie starań firmy, czy charakterów pracowników?

Żona byłego pracownika

Integracji w firmie nie ma , prędzej w niektórych zakładach pracy do których cię wyślą. Co do pracowników, trzeba uważać bo szefostwo ma swoich donosicieli i jak Cię nie polubią to będą donosić . Jeszcze jedno zawsze proszę informować rodzinę gdzie pan przebywa i dawać namiary na pensjonat, bo różnie w życiu bywa , a osoba odpowiedziana za pracowników nie pomoże w niczym ja męża po wypadku szukałam 10 godzin, oskarżono go o picie, a wynik wyszedł negatywny , winny za jego zachowanie był cukier , mam teraz badania w ręku i gdybym miała więcej siły po wypadku męzą to bym podała firme do sądu za pomówienia .

Albik
@Żona byłego pracownika

To jak firma obeszła się z Pani mężem w całej tej opisywanej sytuacji. Przecież chwalą się na portalu ogłoszeniowym, że działają na niemieckim rynku pracy już 30 lat, a to przecież nie w kij dmuchał.

ko@o2.pl
@Albik

Power

Robie od 9 lat jako spawacz i nie mam na co narzekać, zakwaterowanie dobre, kasa terminowo, zarobki o których w polsce pomarzyć można

Rozumiem, że chodzi o 2200 euro? Czy dużo czy mało to pewnie każdy oceni zgodnie ze swoimi potrzebami. Jakbym popracował dłużej to dostałbym jednak wyższą stawkę? Biorą pod uwagę w ogóle staż pracy czy dostosowują wysokość pensji do projektu i tyle?

Niko

Jakieś opinie co do pracy jako spawacz? Ktoś jest teraz? Polecacie?

Korti
@Niko

Jak ktoś chce pracować i zarabiać pieniądze to tutaj się odnajdzie, jak ktoś ma zamiar wybrać się na odpoczynek to szybko zostanie wyjaśniony

rocky
@Niko

Firma sprawiedliwa, wiadomo czasem jakiś odpal się zdarzyl, ale ogolnie wszystkim kierują dobrze i człowiek koniec koncow jest na plusie, wiele osob tak mowi a spotaklem juz kilku spawaczy z pura.

Damian
@Niko

Praca ciężka, ale wynagrodzenie i umowa jest w porządku. Człowieka szanują, więc nie ma co narzekać.

trefl
@Niko

Nie martw się jest wszystko Ok

Artur
@Niko

Wydaje mi się że najlepsi jakościowo w tej chwili, jeśli chodzi o robotę za granicą

Darek
@Niko

Robota dla spawacza dobra, jak ktoś spawa tylko pachwiny to dopasuja Ci zaklad do umiejetnosci, jest naprawde w porzadku.

jacek
@Niko

Z kilkoma agencjami wspolpracowalem i PUR jest najlepszy z nich wszystkich, nie jest idealnie ale placa na czas, dobre warunki socjalne, robota tez nie jakos daleko od kwatery bo niecale 10km

Janek
@Niko

Planuję się zatrudnić. Jakieś opinie? Ktoś coś powie więcej na temat obecnej sytuacji?

Malin
@Niko

troche sie martwilem jak to bedzie przez te covidy, ale na szczescie spoko, kasa pewna, nie zwalniaja, a to najważniejsze

@Korti

Hahahaha wyjaśniony.O widzę że następny (usunięte przez administratora) Derlatka czekaj zachorujesz albo będziesz musiał szybko do domu jechać w tedy Derlatko cię wyjaśni jak ci z wypłaty (usunięte przez administratora)

Kamil
@Niko

jest dobrze, raczej nie ma powodów do narzekania

Były
@Korti

A jak ktoś zachoruje czy auto się zepsuje to też zostanie ale wywalony tak działa wielki Kierownik pan B.D

Kamyk

Jest dobrze

Zwiastun
@Niko

Nie Polecam. Szczególnie uważaj na tego faryzeusza Darka.. Ko udaje miłego ale to wtedota nie jednego już okradł

Czeki
@Niko

Jestem teraz i jest ok. Problemów nie ma. Z kasą wszystko tak jak miało być, warunki mieszkaniowe też w porządku.

Igii

Jest ok

Alex
@Niko

Niedawno wróciłem. Wszystko w porządku jeśli chodzi o warunki pracy. Dobry sprzęt, fajna kasa.

Spawacz
@Niko

Jestem bardzo zadowolony z pracy tam bo nie znalem jezyka a mimo to odnalazlem sie i przepracowalem spory okres czasu. Co do pracy to czasem bywa ciezka ale zdecydowanie warta kazdego zarobionego pieniadza.

Greeno
@Niko

Polecam, praca i warunki na miejscu w porządku

Lalala
@jacek

Jednemu spawaczowi znaleźli 50 km od zakładu pracy kwaterę i co to jest dibre

Kulig
@Niko

Wyjazd w porządku, dobre warunki na miejscu.

Joachim
@Niko

Pracowałem jako spawacz, wszystko bylo w porzadku. Najwazniejsze ze pieniazki sie zgadzały no i warunki nie były złe!

Cerbo
@Niko

Pracuje i polecam. Robota ciężka ale idzie sie przyzwyczaić.

@Niko

Agencja godna polecenia. Dobra robota, nie wyzyskuja czlowieka i mozna solidna kase zarobic.

Dziku

Jest dobrze, fajna prsca

Były
@Korti

Jak ktoś chce pracować i zarabiać,oraz do domu jeździć dwa razy w roku i to trzeba się prosić to dzwonić i tyrać na pura

@Były

Ale da się zarobić? Warto tak pracować i rzadko zjeżdżać?

Black
@Artur

Gdybyście tacy byli, nie musielibyście sami wystawiać sobie oceny.

1980WlAdam
@Niko

ja jestem teraz i bardzo polecam. nie ma problemów z firmą pur

Caro
@Niko

Niestety nie polecam tej firmy, masz w umowie odzież roboczą od firmy bez kosztów a po przepracowaniu dostajesz rachunek z kosztami i to nie małymi.Godzin połowy nie ma więc jedziesz i robisz, im na premie,bo straszą Cię sądem.Zanim pojedziesz i podpiszesz umowę są mili, sympatyczni i pomocni do chwili podjec8a pracy później jyz tak kolorowo nie jest.Jak coś nie pasuje nawet nie odbieraja telefonu żeby mieć spokój. Następna firma ,która okazała się dnem.Obiecanki i nic więcej oni się cieszą a ty chodzisz bez kasy.Ja się zawiodłem i tyle nikomu nie polece firmy chyba ,że chcesz się (usunięte przez administratora) to proszę spróbować. Zmieniłem agencje i mam spokój.kasa się zgadza,praca też i ludzie naprawdę są na poziomie!!! Agencję dobrą ciężko znaleźć przeważnie to wyzyskiwacze. Życzę powodzenia

Jan S.
@Niko

ja jestem, bardzo dobra agencja - nie (usunięte przez administratora) i są terminowi, dobre warunki w pracy i w kwaterze, a teraz to już rzadkość niestety w tym świecie.....

@Niko

polecam, żadnych problemów nie miałem a robię tu pół roku i chcę zostać dłużej. miła atmosfera, fajni ludzie. nawet jak się nie zna niemieckiego to da radę

Kuraś
@Niko

ja polecam. fajna robota, fajne stawki. granica nie jest tak daleko wiec mozna zjechac na weekend. przy jakis problemach wszystko jest od razu na biezaco zalatwiane. ja tu pracuje 5 lat i mam nadzieje ze kolejne tyle bede pracowac bo kaska jest spoko, no i w euro

zib

ja zdecydowanie polecam

Królik
@Niko

Ja jestem teraz i praca jest bardzo spoko, a wynagrodzenie no na pewno lepsze niż w Polsce

ktos
@Niko

ja robię jako spawacz i jestem bardzo zadowolony, lepsze warunki pracy niż ja doświadczyłem w dwóch innych firmach

Antek
@Niko

Praca nie należy do łatwych, ale jest dobrze wynagradzana. Szefostwo znają się na tym więc są też wyrozumiali. Przyjemna atmosfera i dobre pieniądze.

@Darek

Co ty piszesz masz jechać tam gdzie ci karze Derlatkooooo jak próbek nie przejdziesz to on ma to w (usunięte przez administratora) że straciłeś czas i pieniądze

Marzena
@Tomek

To można pojechać i nie dostać pracy? Dlaczego tego nie sprawdzają na miejscu tylko dopiero tam?

Kamil
@Niko

Ogólnie warunki dobre, kasa zgodna z ustaleniami, moim zdaniem warunki fair dla obu stron

Michu
@Niko

robota ok, niedawno wrociłem i ogólnie mogę polecić

Nic
@Niko

Do tej pory czekam na pieniądze

Whiter
@Niko

Pomogli szybko znaleźć pracę co jest na duży plus przy mojej sytuacji, wypłaty na czas, kontakt się nie urywa więc z czystym sumieniem mogę polecić

Wagros
@Niko

byłem i mogę polecić pur montage

Bloody
@Niko

Dobrze jest, to mój trzeci wyjazd z Polski, a pierwszy z nimi i jak na razie są najlepsi

@Niko

Wróciłem niedawno. Wszystko tak jak miało być.

cramm

Fachowo i profesjonalnie. To mi się podoba. Dziękuję za pomoc!

Robert Skobel

Myślę że warto pojechać i przekonać się na własnej skórze, ja sam osobiście mam dobre doświadczenia z agencja

A z czego może wynikać ta rozbieżność? Myślę nad wyjazdem i zastanawiam się czy warto spróbować

Kondzik

Pracowałem krótko, ale dobrze wspominam tę pracę. Normalna umowa, ludzie też ok

@Kondzik

Ludzie jeżdżą na krótko czy raczej na dłużej? Masz kontakt z osobami które tam teraz pracują?

Oliwier

Będę wyjeżdżać dopiero po świętach i jak na razie jestem zadowolony obsługa bardzo miła

@Oliwier

Cześć. I jak wyjechales? I jak praca, ludzie i zakwaterowanie?

Bloody

Pracuję tu od niedawna ale myślę że pozostanę tu na dłużej, firma zaproponowała mi naprawdę korzystne warunki.

Wagros

mi warunki pasowały, dobre pieniądze, jasne warunki współpracy, ogólnie na plus

Łobuz 32

Zgadzam się z Elvis 2.niekompetentni, nie potrafią nic załatwić,pokoje to jeden wielki (usunięte przez administratora) wsparcia ze strony koordynatorów a w szczególności p.Derlatko (usunięte przez administratora)

Nic
@Łobuz 32

Wycech jeszcze gorszy twierdzi że wysłał pieniądze i już puzniej nie odbiera ani nie odpisuje

Oktawian

Na spokojnie można jechać lepszej agencji raczej nie znajdziecie

Aron

Agencja fajna jeżeli planujecie pierwszy raz wyjechać bo wszystko jest jasno ustalone i umowa na start

Jarek

Pracuje przez agencje już 5 lat i nic nie mam złego do powiedzenia, Pur trzyma się umowy i nie robi z pracownika głupka

Norbert

Moge polecić bez problemu fajna bezproblemowa agencja

Izka

O, to fajnie, bo ja też zastanawiam się i byłabym po raz pierwszy. Jak wygląda wprowadzenie takiej nowej osoby w zasady i generalnie działanie firmy? Jest jakiś taki onboarding przed wyjazdem? Osobiste zapoznanie z koordynatorem?

Henio

Jedna z niewielu agencji, która serio trzyma się warunków umowy, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH - Dresden

• Jak się pracuje w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1233.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1174, z czego 1060 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 94 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Kandydaci do pracy w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH
4.7/5 Na podstawie 1208 ocen.

PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH