Dremo Personaldienstleistung GmbH

Drężno

Opinie o Dremo Personaldienstleistung GmbH

Iwona

Czy może ktoś zdecydował się na udział w rekrutacji, o której wspominałam w poprzednim komentarzu? Opinie nowych pracowników są dla wielu potencjalnych pracowników kluczowe, bo pokazują, jak szybko można się wdrożyć w środowisko firmowe Dremo Personaldienstleistung GmbH. Jak szybko od momentu dostania pracy można finalnie wyjechać do pracy za granicę?

Iwona

Obecnie firma poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisku ELEKTRYK. Zamierzacie aplikować? Jeśli znalazłeś pracę za pomocą Dremo chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń ze współpracy z firmą.

daniel

nie dziwie sie ze wymagaja znajomosci jezyka oraz doswiadcznia na wyzej oferowanych stnowiskach pracy, poniewaz jak jedziesz za granice powinienes nawet sam dla siebe znac jezyk by nawet w sklepie spozywczym czy markecie potrafil sie porozumieć,chociaz podstawy.

iloraz
@daniel 16.05.2016 17:53

Ale o co Ci chodzi? Nie rozumiem po co to piszesz..

Zostaw opinię o Dremo Personaldienstleistung GmbH - Drężno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dremo Personaldienstleistung GmbH