Opinie o Dremo Personaldienstleistung GmbH w Dresden

Dremo Personaldienstleistung GmbH to niemiecka firma powstała w 1996 roku w Dreźnie. Długoletnie doświadczenie oraz gruntowna wiedza pozwalają nam zaspokoić potrzeby zarówno kandydatów poszukujących pracy za granicą jak i klientów biznesowych. Na bieżąco poszukujemy kandydatów chcących rozwijać swoje umiejętności oraz pogłębiać dotychczas zdobyte doświadczenie zawodowe. Nasi pracownicy świadczą swoje usługi na terenie całych Niemiec u sprawdzonych niemieckich zleceniodawców. Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Dremo Personaldienstleistung GmbH, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Dremo Personaldienstleistung GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dremo Personaldienstleistung GmbH w Dresden

Iwona

Obecnie firma poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisku ELEKTRYK. Zamierzacie aplikować? Jeśli znalazłeś pracę za pomocą Dremo chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń ze współpracy z firmą.

Hydro
Kandydat

Ale słodko aż mnie mdli , pracowałem w kilku firmach lizingowvch i Każda ma brud za paznokciami KAŻDA

Zbigniew
@Hydro

To znaczy? Jaki Twój wpis ma związek z tym, jak wygląda praca w firmie Dremo Personaldienstleistung GmbH? Może zechcesz w tym zakresie coś się wypowiedzieć bo nie ukrywam, że chętnie to ustalę. Możesz to dla mnie zrobić? Będę Ci serdecznie wdzięczny.

ja
@Hydro

powiedz w której najlepiej?

Eka Nowy wpis

Jeśli już , to leasingowych , lizać to możesz lizaka

Lukas
Kandydat

Witam ile można na czysto zarobić w tej firmie po odciągnięciu za pokój?jakie są dodatki na początku ?

leon Nowy wpis
@Lukas

Zarobki w Firmie kształtują się w granicach 1800-2000 euro netto (w tym dieta za każdy przepracowany dzień). Nie ponosi się kosztów zakwaterowanie, gdyż Firma gwarantuje bezpłatne lokum (pokój lub małe mieszkanko). Pozdrawiam

hela ewicz Nowy wpis

Z Firmą DREMO z Drezna współpracowałam prawie 2 lata i gdyby nie sprawy rodzinne, pewnie współpraca trwałaby nadal. To bardzo uczciwa Firma, nawet pół godziny nadgodzin rozliczane są bez zarzutu, wszystko na piśmie: ile przepracowanych godzin, ile nadgodzin, ile opłaconych składek na ubezpieczenie i ile odprowadzonego podatku. Roczne rozliczenie podatku zawsze na czas, dokładnie i szczegółowo. Kontakt - super, zawsze oddzwaniają i odpisują na maila. Wspierają i proponują rozwiązanie w trudniejszych sytuacjach. Zaliczki można dostać co tydzień - po przepracowanym tygodniu. Co pół roku wypłacane są bonusy finansowe. Zagwarantowane darmowe zakwaterowanie, znajduje się kilka kroków od miejsca pracy. Nie ma do czego się przyczepić! Jeśli szukacie pracy w Niemczech to tylko z DREMO! Polecam Firmę DREMO w 100% !!! Pozdrawiam wszystkich pracowników i życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Czy w Dremo Personaldienstleistung GmbH możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

@Pytanie

Tak, możliwe są wypłaty tygodniówek. Pozdrawiam, Konrad Jasik Specjalista ds. personalnych Dremo Personaldienstleistung GmbH

Gabriela Nowy wpis
@Pracodawca

Skoro o wypłatach mowa, to ja chciałabym dopytać :) Co się składa na wynagrodzenie w Dremo Personaldienstleistung? Czy jest podstawa plus premia? Czy występują jakieś bonusy? Jeśli jest premia, to czy miesięczna? Ile mniej więcej wynosi wynagrodzenie netto?

Stolarz ogólny.
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Bardzo sprawna. Wszystkie rozmowy prowadzone są w języku niemieckim, bey jakichkolwiek podpowiedzi w polskim języku. Najpierw przez telefon a później osobiście. Dotyczy to wcześciejszego okresu jak nie było Oddyiału w Polsce. Przy okazanym i potwierdzonym doświadczeniu, skoncentrowana gownie na umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim.

Pytania

Prosze w języku niemieckim opowiedzieć o swoim doświadczeniu zawodowym. Tylko po nieniecku, zadawane są pytania dodatkowe do przedstawionych informacji o sobie.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wieslawa

W firmie Dremo pracowałam ponad 7 lat. polecam firmę z czystym sumienien - bardzo dobra współpraca , wynagrodzenie na czas, świetny kontakt z pracownikiem . Pozdrawiam serdecznie Wiesława z Opola

Kornel

W Dremo pracowałem prawie 2 lata. Dobra płaca i zawsze na czas. Nie było także problemu z kontaktem z firmą(jak bywa w innych ,podpiszesz umowę i nie mają dla ciebie czasu i nie odbierają telefonów). Zawsze pomocni i elastyczni. Polecam tę firmę z czystym sumieniem.

Bogusław Man.

Niewątpliwie firma Dremo , dba o pracownika i wszystko co jest z nim związane. Proponują dobre warunki pracy i płacy , oraz zakwaterowanie w godnych warunkach. Straciłem pracę tylko z powodu braku znajomości języka niemieckiego w takim stopniu , jakiego wymagają. Cóż... szanuję ich decyzję, choć dziwię się , że w ich mniemaniu , lepiej jest zatrudnić np piekarza z uprawnieniami SEP, który zna niemiecki, niż elektryka z doświadczeniem , który nie zna niemieckiego, ale można go wysłać na kurs języka...

Mateusz

Polecam Firmę Bardzo Dobra współpraca????

KrisKrzysztof

Pracowałem i jestem zadowolony. Jeśli wrócę pracować w Niemczech to przez Dremo.

Gabriela
@KrisKrzysztof

Cześć Krzysztof, a kiedy pracowałeś ostatnio w Niemczech poprzez Dremo? Chciałabym się zorientować jak jest obecnie z kwestią wyjazdów w dobie pandemii... Jakie trzeba formalności załatwić? Czy potrzebny jest negatywny test? Kto za niego płaci? Mam w sumie wiele pytań :D Przybliżyłbyś ten temat?

Jaka atmosfera panuje w firmie Dremo Personaldienstleistung GmbH? Widziałam kolejne ogłoszenia na GoWork.pl, jakie umieścili 24 marca. Jak wygląda rotacja?

Michal

Dobra praca, ciaglosc zlecen, kontakt po polsku. Polecam!

Pablo

Praca przez agencję ma również plus, przede wszystkim dieta. Niestety ciężko jest znaleźć dobrego pośrednika, Dremo mogę polecić, pieniądze na czas, wszystko dobrze zorganizowane, zawsze pomocni. Polecam!

Wojciech Ģórski

Wypłata na czas, dobra organizacja i kontakt, również po polsku. Dobre zlecenia, polecam Wojciech Górski

@Wojciech Ģórski

Dziękujemy Panie Wojciechu za miłe słowa! ???? Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze współpracy z nami! Pozdrawiam, Konrad Jasik Specjalista ds. personalnych Dremo Personaldienstleistung GmbH

Karol

A jakiego doswiadczenia oczekujecie na elektryka?

@Karol

Wymagamy 2 lata doświadczenia w zawodzie na terenie Niemiec. Pozdrawiam, Konrad Jasik Specjalista ds. personalnych Dremo Personaldienstleistung GmbH

Iwona

@Iwona

Stale poszukujemy pracowników między innymi na stanowisko elektryka, ale nie tylko. Serdecznie zapraszamy do wysyłania aplikacji.

Samselka24
@Pracodawca

Czy język niemiecki jest wymagany ? Czy wystarczy j.angielski w stopniu komunikatywnym ???

Konrad Jasik
@Samselka24

Witam serdecznie, język niemiecki na poziomie komunikatywnym jest u nas wymogiem koniecznym. Zatrudnienie z komunikatywnym językiem angielski w połączeniu ze słabą znajomością języka niemieckiego jest możliwe tylko na stanowisko malarz/tapeciarz lub parkieciarz/monter podłóg. Pozdrawiam, Konrad Jasik Specjalista ds. personalnych Dremo Personaldienstleistung GmbH

Lena
Kandydat

A jak wygląda teraz wyjazd do pracy opiekunki? Testowana jest w Niemczech po przyjeździe z Polski? Czy z wynikiem testu musi wyjechać z Polski? Kto płaci za test i jak wygląda sprawa z testowaniem opiekunki? Czy test jest wykonywany w Niemczech? A w Munster z kropeczkami nad u zniesiona jest kwarantanna i czy tam też trzeba mieć wynik testu czy robi się test dopiero w Munster czy nie potrzebny wynik testu? Kwarantanna zniesiona to może i wyników testów nie wymagają? A kto płaci za podróż opiekunki do i z Niemiec?

Ryszard Wojtek Wuiboult

Chcę tutaj jako były pracownik co poszukiwał stałego zatrudnienia na terenie Niemiec; że bardzo prędko otrzymałem dzięki Firmie Dremo stałe zartudnienie pozwalające na osiedlenie. Po bardzo sprawnej rekrutacji(opis w dz.rekrutacja), otrzymałem najpierw pracę stałą we Firmie DREMO; na warunkach przedstawionych w ogłoszeniu o pracę. Stała praca w delegacji gdzie jest się Przedstawicielem DREMO. Stała opieka i kontakt z Personalnym Opiekunem. Wypłata wynagrodzenia terminowa, po okresie obrachunkowym 20dni. W początkowym okresie(w razie potrzeby) można wnioskować o zaliczki natychmiast wypłacane. Zachęcam niezdecydowanych ale komunikatywnych w języku niemieckim; potrzebujących pracy i "twardo stąpających" aby odważyli się zdecydować. Pamiętać trzeba jedno; że tutaj po tej stronie Odry, realia najważniejsze są.

Adam

Współpracuję z firmą DREMO od 1,5 roku. Firma rzetelna i godna polecenia . Wynagrodzenia na czas, mieszkania załatwiane od ręki na dobrych warunkach. Łatwy kontakt telefoniczny i e-mail . Polecam

@Adam

Dziękujemy Panie Adamie za miłe słowa! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze współpracy z nami! ✅ Pozdrawiam Konrad Jasik Rekruter / Specjalista ds. Personalnych www.DREMO.com/pl/

Przemysław G.

Witam. Pracuję w Dremo ponad rok i bardzo pozytywnie oceniam współpracę.

@Przemysław G.

Dziękujemy Panie Przemysławie za dodanie opinii! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze współpracy z nami! ✅ Pozdrawiam Konrad Jasik Rekruter / Specjalista ds. Personalnych www.DREMO.com/pl/

Marek Ch
Kandydat

PRZESZŁOŚĆ Byłem kiedyś zatrudniony przez inną agencję pośrednictwa pracy i szło jak po grudzie. Termin zatrudnienia był przesuwany, nie można było się porozumieć w wielu kwestiach. Telefony nie były odbierane. Umowa była podpisana po kilku dniach od rozpoczęcia pracy. Szkolenie BHP to było TYLKO podpisanie papierków. I nie mówicie mi to po co się zdecydowałeś? Kończąc pracę w Polsce zostawiasz wszystko i masz tylko nową Firmę, jeżeli nie podpiszesz i się nie zdecydujesz to co dalej……….? PRZYSZŁOŚĆ Podejmując proces kwalifikacyjny w DREMO zostałem mile zaskoczony. Ciągły kontakt z rekruterem. Jasne i przejrzyste kwestie zatrudnienia. Mogłem zobaczyć miejsce mojej przyszłej pracy i zadać bezpośrednio szczegółowe pytania. Kwestie zatrudnienia i mieszkaniowe, które były omawiane od początku, cały czas zachowywały swój kształt: to znaczy te same ustalenia, które się nie zmieniały na moją niekorzyść, wręcz przeciwnie. Otrzymywałem zawsze odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Stawka, dodatki i inne kwoty były szczegółowo wyliczone przed rozpoczęciem pracy. I co najważniejsze – podpisana umowa przed rozpoczęciem pracy. Szkolenie BHP z omówieniem kluczowych kwestii przez szkolącego i dopiero potem podpisanie dokumentów. Panie i Panowie – jeżeli macie fach w rękach to tylko do DREMO, obejmują całe Niemcy a nie tylko ich część. Najlepiej (nie koniecznie) jak jeszcze opanujecie j. niemiecki to myślę, że perspektywa lepszego wynagrodzenia i otrzymania dużo lepszej pracy niż oferuje konkurencja jest do osiągnięcia tylko z DREMO. Pozdrawiam serdecznie Marek Ch. Polska - Poznań

@Marek Ch

Niezmiernie nam miło!!! Bardzo dziękujemy za tak cudowny komentarz na temat naszej firmy! ???? Wielki ukłon w Pana stronę za poświęcenie czasu i chęci, aby dodać tak treściwą, długą opinię! Zawarte w niej ciepłe słowa i pochwały motywują do dalszej pracy i utwierdzają w przekonaniu, że dobrze wykonujemy swoją pracę! ???? Cieszy nas fakt, że ma Pan pozytywne doświadczenia z DREMO! ✅ Dziękujemy!!! Pozdrawiam Konrad Jasik Rekruter / Specjalista ds. Personalnych

Zostaw merytoryczną opinię o Dremo Personaldienstleistung GmbH - Dresden

Dremo Personaldienstleistung GmbH