Dremo Personaldienstleistung GmbH

4.7 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Dremo Personaldienstleistung GmbH

Marcin
Pracownik

Witam .Jeśli szuka ktoś pracy to polecam właśnie Firmę Dremo . Pracowałem w wielu agencjach pracy i żałuję że nie trafiłem do Firmy Dremo wcześniej . Profesjonalne podejście do pracownika. Wypłata oczywiście na czas .Możliwość wypłacanych zaliczek co tydzień na życzenie pracownika . Firma Dremo znalazła dla mnie ofertę pracy jaką chciałem z której jestem zadowolony .Stały kontakt z pracownikiem w razie pytań za chwilę dostaje wiadomość zwrotną lub telefon z biura . Polecam Firmę Dremo

Pracodawca

@Marcin

Witam Panie Marcinie, bardzo dziękuję za Pana opinię, poświecony czas na jej napisanie oraz za owocną współpracę. Jest nam bardzo miło, kiedy nasi pracownicy są zadowoleni i możemy pomoć im w ich rozwoju zawodowym i spełnieniu oczekiwań związanych z podjęciem pracy w Niemczech. W imieniu Firmy Dremo i własnym dziękuję za dotychczasową wspołpracę i liczę na kolejne, długie lata... :), pozdrawiam, Karolina Bartol DREMO

Bogdan Ł.
Były pracownik

Świetny pośrednik, wszystko zawsze na czas i kulturalnie z szacunkiem do pracownika. Zostawia wszystkie firmy na R, M itp daleko w tyle. Klasa!

Magdalena
Inne
@Krzysztof L

A która opcja jest według was lepsza? Zdać się na nich czy samemu właśnie poszukać sobie?

Dominik
Były pracownik

Podsumowując pracę w firmie DREMO, śmiało mogę powiedzieć że to jest jedną z najlepszych agencji pośrednictwa pracy. Warunki umowy o pracę i należności są bardzo jasne. Opieka nad pracownikiem jest zawsze wspaniała. Na pochwałę sługuje Pan Wagner i Geisler. Wypłaty zawsze na czas. Polecam w 100%.

hela ewicz
Były pracownik

Z Firmą DREMO z Drezna współpracowałam prawie 2 lata i gdyby nie sprawy rodzinne, pewnie współpraca trwałaby nadal. To bardzo uczciwa Firma, nawet pół godziny nadgodzin rozliczane są bez zarzutu, wszystko na piśmie: ile przepracowanych godzin, ile nadgodzin, ile opłaconych składek na ubezpieczenie i ile odprowadzonego podatku. Roczne rozliczenie podatku zawsze na czas, dokładnie i szczegółowo. Kontakt - super, zawsze oddzwaniają i odpisują na maila. Wspierają i proponują rozwiązanie w trudniejszych sytuacjach. Zaliczki można dostać co tydzień - po przepracowanym tygodniu. Co pół roku wypłacane są bonusy finansowe. Zagwarantowane darmowe zakwaterowanie, znajduje się kilka kroków od miejsca pracy. Nie ma do czego się przyczepić! Jeśli szukacie pracy w Niemczech to tylko z DREMO! Polecam Firmę DREMO w 100% !!! Pozdrawiam wszystkich pracowników i życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Karo Nowy wpis
Inne

Dzień dobry, jak wyglądają na ten moment przyjęcia do firmy, do działu rekrutacji? Ostatni wpis mówi o braku kontaktu z firmą, może akurat potrzeba w takim razie kogoś do pracy? :) Prosiłabym o opinię od was, jeśli pracujecie bezpośrednio w firmie w HR o stawce, warunkach, atmosferze itp. Pozdrawiam:D

Nowy wpis

Pracodawca

@Karo

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w Dremo. Nie poszukujemy nowych osób w dziale rekrutacji. Aktualne oferty pracy są widoczne na stronie internetowej www.dremo.com, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami. Staramy się opracowywać nowe aplikacje na bieżąco. W przypadku pytań dotyczących etapu rekrutacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +49 351 89 775 26 lub +49 351 89 775 32. Jeśli nie odbierzemy telefonu, oddzwonimy :)

LT Nowy wpis
Inne

Dzień dobry, a chodzi o prace bezpośrednio w firmie, właśnie np. w dział rekrutacji? Czy może pracował Pan w pracy przez agencję? Jak to bez pieniędzy, dlaczego firma nie wypłaciła wynagrodzenia?

Dora
Kandydat

Pomimo wielokrotnych prób kontaktu z firmą 0 odzewu. Więc nie wiem: rekrutują czy nie

Pracodawca

@Dora

Witam Pania, dziekuje ze kontakt. Chcialabym potwierdzic, ze jak najbardziej poszukujemy kandydatow na nasze oferty pracy. Przykro mi, ze nie udalo sie Pani z nami skontaktowac. Jestesmy dostepni pod telefonem +49 351 89 775 26 w dni robocze w godz. 7.30-16.30. Jesli nie moglismy odebrac, zawsze oddzwaniamy, Jesli Pani numer przeoczylismy, to przepraszam i prosze o ponowny kontakt telefoniczny lub mailowy: praca@dremo.com Pozdrawiam, Karolina

Pracodawca

Witam serdecznie, dziekuje za kolejny anonimowy kontakt z Pana strony i czas poswiecony na wystawienie opinii. Bede wdzieczna za kontakt i chetnie wyjasnimy Pana sprawe. Dziekuje i pozdrawiam, Karolina

IO
Inne
@Dremo Personaldienstleistung GmbH

No właśnie widziałem że jest oferta na mechanika procesów przetwórczych w Stuttgarcie. Jak z zakwaterowaniem i językiem? Mogę prosić o wskazówki?

Pracodawca Nowy wpis
Pracodawca
@IO

Dzien dobry, dziekuje za kontakt i zainteresowanie nasza oferta. Chcialabym poinformowac, ze wszystkie nasze oferty pracy wymagaja min. komunikatywnej znajomosci jezyka niemieckiego. Jesli chodzi o zakwaterowanie, to my jestesmy odpoweidzialni za jego organizacje - pokoj jednoosobowy - koszt po stronie pracownika to 20€ za noc. Wszytskich szczegolow odnosnie ofert udziele w rozmowie telefonicznej +49 351 89775 26. Dziekuje i pozdrawiam, Karolina

Pytanie
 Pytanie

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 28 sierpnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Dremo Personaldienstleistung GmbH. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Monter Instalacji Sanitarnych. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Pracodawca

 Aktualność
Przepisy prawne dotyczące urlopu: najważniejsze pytania, które najczęściej nurtują pracowników


Temat urlopu może budzić wątpliwości. Niezależnie od tego, czy chodzi o ustawowy urlop minimalny, okres próbny czy pozostały urlop, wyjaśniamy osiem ważnych faktów.Pierwsze regulacje prawne dotyczące urlopów w Europie pochodzą z przełomu XIX i XX wieku. W tamtym czasie za odpowiednie uznawano od trzech do sześciu dni urlopu. To głównie browary egzekwowały pierwsze zbiorowo uzgodnione przepisy. Wreszcie, w 1963 r. federalna ustawa o urlopach ustanowiła minimalne prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego, do którego uprawnieni byli wszyscy pracownicy fizyczni i umysłowi. Ponadto różne strony układów zbiorowych pracy opracowały specjalne wymagania, które wykraczają poza minimalny wymiar urlopu, np. również w układzie zbiorowym pracy dla pracowników tymczasowych.
1. Każdy ma prawie pięć tygodni urlopu; tak mówi federalna ustawa o urlopach.
Nie do końca! Wspomniane minimum 24 dni urlopu dotyczy sześciodniowego tygodnia pracy. W przypadku zwykłego pięciodniowego tygodnia pracy obowiązuje następująca zasada: 20 dni ustawowego minimalnego urlopu rocznie.
2. Nie masz prawa do urlopu w okresie próbnym.
Nieprawda! W ciągu pierwszych 6 miesięcy zatrudnienia pracownicy mają prawo do proporcjonalnego urlopu, czyli jednej dwunastej rocznego urlopu za każdy pełny miesiąc zatrudnienia. Na przykład, jeśli masz 24 dni urlopu rocznego i przepracowałeś już cztery pełne miesiące w okresie próbnym, masz prawo do ośmiu dni urlopu.
3. Urlop musi być rozłożony na cały rok kalendarzowy. Pracodawca decyduje, ile łącznie dni może to być.
Nie! Ustawodawca określa dolną granicę. W przypadku pięciodniowego tygodnia pracy jest to dziesięć kolejnych dni roboczych, które co do zasady muszą być „udzielane w sposób ciągły”.
4. Niewykorzystane dni urlopu mogą zostać wypłacone.
Błąd! Ponieważ urlop jest „przeznaczony na wypoczynek”, jego wypłata nie jest przewidziana w federalnej ustawie o urlopach.
5. Pół dnia urlopu jest również możliwe.
To nieprawda. Pół dnia urlopu jest powszechne w wielu firmach, nie są one jednak przewidziane w federalnej ustawie o urlopach. Przepisy te są ustępstwem ze strony pracodawcy.
6. Jeśli zachorujesz podczas urlopu, nie potrzebujesz zaświadczenia o niezdolności do pracy.
Pracownicy są zobowiązani do poinformowania pracodawcy o swojej chorobie w pierwszym dniu choroby. Jeśli zachorujesz za granicą, musisz również przestrzegać pewnych szczególnych zasad.
7. Pozostały urlop wygasa 31 marca następnego roku.
Nie! Według Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości (ETS) prawo do urlopu nie może już wygasać automatycznie. Pracodawca jest zobowiązany do udzielenia urlopu w danym roku kalendarzowym. Pracownicy muszą zostać poinformowani na piśmie z odpowiednim wyprzedzeniem, że urlop musi zostać wykorzystany do 31 grudnia lub najpóźniej do 31 marca następnego roku.
8. Urlop można wykorzystać na pracę w innej firmie.
Jest to niedozwolone! Urlop jest „płatnym czasem wolnym” i służy odpoczynkowi oraz regeneracji sił. Zgodnie z prawem pracownicy nie mogą "podejmować działalności zarobkowej (działalności odpłatnej) sprzecznej z celem urlopu".
Badanie przeprowadzone między innymi przez amerykańskich naukowców wykazało, że odpoczynek jest ważny dla zdrowia. Przebadali oni 12 000 osób na przestrzeni 20 lat. Wynik: u osób, które rzadko wyjeżdżały na wakacje, prawdopodobieństwo śmierci z powodu zawału serca w kolejnych latach wzrosło o około 30 procent.
Na koniec życzymy wszystkim pracownikom pełnego wrażeń i relaksującego okresu urlopowego.
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących DREMO lub naszych usług personalnych, prosimy o kontakt w dowolnym momencie. Można się z nami spotkać osobiście w naszym biurze w Dreźnie, skontaktować telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Ryszard
Inne

Znalazłem ofertę pracy na montera instalacji sanitarnych w Dreźnie. Stawka 2300 - 2800 euro. Czemu taka różnica w widełkach? Od czego zależy? Podobno agencja pomaga załatwić zakwaterowanie. Ile trzeba za to dodatkowo zapłacić?

Pracodawca

@Ryszard

Dzien dobry, dziekuje za zainteresowanie nasza oferta. Chcialabym poinformowac, ze oferty uzaleznione sa od doswiadczenia, kwalifikacji oraz znajomosci jezyka niemieckiego. Jesli chodzi o zakwaterowanie, to organizujemy je dla pracownikow (koszt 20€ na nocleg). O wszelkich szczegolach chetnie opowiem telefonicznie, a nastepnie moze Pan uzyskac konkretna oferte pisemnie. Pozdrawiam, Karolina. DREMO

Karlos
Kandydat
@Dremo Personaldienstleistung GmbH

Koszt 20 euro to za jedną noc? Miesięczni to wychodziłby 600 euro. Nie ma tańszych kwater czy coś źle obliczyłem?

Pracodawca

@Karlos

Dzień dobry, dziękuję za zainteresowanie naszą Firmą i ofertą. Chciałabym poinformować, że nasi pracownicy otrzymują zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych i koszt takiego zakwaterowania często przewyższa 20 euro za noc, dlatego w takiej sytuacji DREMO dopłaca do kosztów noclegu. Jeśli znajdzie Pan sobie indywidualnie tańsze lokum, nie mamy nic przeciwko:) Po więcej informacji zapraszam do kontaktu z nami: +49 351 89 775 26. Pozdrawiam, Karolina Dremo Personaldiensteistung

Ooo
Inne
@Dremo Personaldienstleistung GmbH

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć jak z transportem do pracy. Chce aplikować na elektryka. Czytałem że samochód i prawo jazdy mile widzialne. To trzeba poruszać się własnym środkiem transportu? Jest jakieś dofinansowanie do paliwa?

Pracodawca

@Ooo

To pracownik decyduje, czym dojedzie do pracy. Przejazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy własnym samochodem jest wygodniejszy, ponieważ nie jest się wtedy zależnym od komunikacji miejskiej. Oferujemy dietę, w której zawarty jest dodatek na paliwo. W razie zainteresowania ofertą, prosimy o kontakt +49 351 89 77 532

Pracodawca

 Aktualność
Obok wynagrodzenia: DREMO oferuje Deutschlandticket (bilet po całych Niemczech) jako atrakcyjny bonus


Bilet ten jest dostępny od 1 maja 2023. Przekazujemy ten bonus naszym pracownikom.

Wraz z Deutschlandticket powstała nowa promocja, która wyłoniła się z kampanii biletowej za dziewięć euro latem 2022 roku. Ta tymczasowa wersja biletu została sprzedana 52 miliony razy. Deutschlandticket ma teraz opierać się na tym sukcesie. Za równowartość 1,63 euro dziennie pasażerowie mogą korzystać ze wszystkich pociągów regionalnych, tramwajów i autobusów, metra oraz większości promów w całych Niemczech od 1 maja 2023 roku. Szacuje się, że około 11 milionów Niemców jest zainteresowanych tym biletem.
Deutschlandticket jest dostępny w formie cyfrowej w aplikacji lub na karcie elektronicznej. Firmy transportowe, które obecnie nie zapewniają biletu cyfrowego, mogą wydać go w ramach rozwiązania przejściowego jako bilet papierowy z kodem QR.
Abonament ma charakter personalny, tzn. nie może być przekazywany innym osobom. Podróże w komunikacji dalekobieżnej ani pierwszą klasą nie są uwzględniane.
Dla regionu Drezna dostępna jest oferta połączenia biletu Deutschlandticket z nowymi dodatkowymi możliwościami, na przykład "Plus Mitnahme" i/lub "Plus MOBI". Umożliwia to przewóz pasażerów, psów lub rowerów oraz korzystanie z MOBIbike i MOBIcar po obniżonych cenach.
DREMO przywiązuje dużą wagę do zadowolenia swoich pracowników i dlatego oprócz wynagrodzenia godzinowego oferuje inne świadczenia, aby uczynić ich pracę i życie nieco przyjemniejszym. Obejmują one płatne nadgodziny, zwrot kosztów podróży oraz, w określonych przypadkach, kosztów zakwaterowania, odzież roboczą, a także premie świąteczne i bożonarodzeniowe. Od maja tego roku Deutschlandticket zalicza się do korzyści oferowanych przez DREMO. W przeciwieństwie do Jobticket, który może być używany tylko w określonym obszarze, bilet ten jest ważny w całym kraju.
Osoby, które nie chcą lub nie mogą dojeżdżać do pracy swoim samochodem, otrzymują od nas ten bilet okresowy w prezencie na okres zatrudnienia. Dzięki biletowi nasi pracownicy mogą elastycznie i wygodnie dojeżdżać do pracy, nie martwiąc się o koszty przejazdu. Bilet D-Ticket jest również idealny na prywatne wycieczki lub zajęcia rekreacyjne; możesz podróżować tak często i tak daleko, jak chcesz. Warto poszukać w sieci promów, kolei wąskotorowych lub najpiękniejszych tras kolejowych w Niemczech.
Co nie mniej ważne, jest to również przyjazna dla środowiska alternatywa dla samochodu: nasi pracownicy mogą z niej korzystać, aby podróżować wygodnie i w sposób przyjazny dla środowiska, ponieważ używane są autobusy i pociągi.
Tym samym oferujemy ulgę finansową w związku ze wzrostem cen energii i kosztów utrzymania.
Jako pośrednictwo pracy, chcemy zaoferować naszym pracownikom wszystkie korzyści, które pomogą skutecznie i wydajnie wykonywać swoją pracę.
Cieszymy się, że nasze oferty pracy zainteresowały również Ciebie. Skontaktuj się z nami i zapewnij sobie korzystne warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie i inne benefity, które oferuje DREMO.
Pytanie
 Pytanie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Dremo Personaldienstleistung GmbH?

Pracodawca

 Pytanie
@Pytanie

W celu komunikacji w miejscu pracy niezbędna jest znajomość języka niemieckiego. Kogo szukamy? Doświadczonych stolarzy, elektryków, monterów podłóg/parkietów, operatorów maszyn CNC, spawaczy, ślusarzy, opiekunów osób starszych, pracowników produkcji i operatorów wózków widłowych (m/k/n). Chcesz dowiedzieć się więcej o Dremo Personaldienstleistung? Zadzwoń +49 351 89 77 532 Pozdrawiam, Magda DREMO

Julia
Kandydat
@Dremo Personaldienstleistung GmbH

A co z ofertami pracy stricte w firmie? :) Chodzi mi o dział rekrutacji. Sporo tutaj ofert pracy, ale jak aplikować do HRu?

Pracodawca

@Julia

Nasze aktualne oferty pracy znajdzie Pani na naszej stronie internetowej https://www.dremo.com/de/fuer-bewerber/stellenangebote/ . Proszę obserwować czy pojawia się tam interesująca panią oferta pracy. Pozdrawiamy, DREMO Team.

Julia
Inne

Ja tak trochę z innej beczki :) Czy ktoś z was pracuje w dziale HR może? Szukam pracy na stanowisku Konsultant ds. rekrutacji/Specjalista ds. rekrutacji. Widzę, że agencja pracy prężnie działa, więc ciekawi mnie czy nie potrzebują pracowników. Polecacie aplikować? ;)

Pracodawca

@Julia

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko. Aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie internetowej https://www.dremo.com/de/fuer-bewerber/stellenangebote/ Magda DREMO :)

Zbigniew
Inne

Cześć. Jak to jest z tymi wypłatami? Serio są opóźnienia? Bo zainteresowała mnie oferta pracy na produkcję w okolicach Drezna. Mam doświadczenie i czytać rysunki techniczne też umiem. Stawka godzinowa, co podali jest dla mnie super tylko niepokoją głosy o tych wypłatach, że są niby jakieś nieprawidłowości. A no jeszcze jak z tym autem służbowym, co podali w ogłoszeniu. Normalnie dostanę auto, aby się po okolicach przemieszczać?

Lotus
Były pracownik

Zarobki Mierne....chyba ze dla.ukrainca z malych stawek jeszcze 600 za gowniany pokoik

Pracodawca

@Lotus

Witam, dziekuje za poswiecenie czasu na opinie, ale bylabym wdzieczna za rozmowe telefoniczna, aby wyjasnic, jakie warunki pracy nie byly zgodne z nasza oferta, ktora wczesniej Pan/Pani od nas otrzymal/-a. Dziekuje, pozdrawiam, Karolina DREMO

Pracodawca

Witam, dziekuje za komentarz i poswiecenie nam czasu. Jesli chodzi o wynagrodzenie, to stosujemy sie do zapisow w Tarifvertrag odnosnie placy na danym stanowisku, jak rowniez nasi pracownicy dostaja dodatkowe swiadczenia do stwaki godzinowej. Moge zapewnic, ze ZADEN pracownik nie otrzymuje stawki niezgodnej z obowiazujacymi przepisami prawa. Przed podpisaniem umowy, wysylamy oferte finansowa rowniez mejlowo, informujemy o kosztach zakwaterowania i decyzja odnosnie rozpoczecia z nami wspolpracy, nalezy do kandydata. Pozdrawiam, Karolina DREMO

Jozef
Były pracownik
 Pytanie
@Dremo Personaldienstleistung GmbH

No tu chciałbym napisać ze kiedy byłem w Polsce to z agencją ustalałem wszystkie sprawy dotyczace współpracy, więc zdecydowałem sie na podjecie pracy. Jednakże okazuje się ,ze nagle w biurze otrzymuję umowe z innym miejscem pracy niż uzgodnionym wcześniej, no mogłem zrezygnować.I tu mam dowód do przedstawienia innym osobom ze firma to krętacze.Bo jak mozna tak postępować z nowym pracownikiem.Z mojej strony pełne niezadowolenie. Dlaczego agencja nie poinformowała mnie wczesniej ze mam pracę w innym regionie niemiec? Z pow. niezadowolony pracownik kowaczek józef

Pracodawca

@Jozef

Dziękujemy za poświęcony czas na napisanie opinii. Na początku procesu rekrutacji przedstawiliśmy warunki naszej współpracy oraz omówiliśmy przykładowe miejsca wykonywania pracy. Naszą ofertę dostał Pan również w formie mailowej. O tym, że zlecenie będzie w innym mieście, został Pan poinformowany telefonicznie przez swojego dysponenta. Zadowolenie naszych Pracowników jest dla nas bardzo ważne, dlatego też próbowaliśmy wyjaśnić wszystkie kwestie podczas osobistej rozmowy. W przyszłości będziemy dokładać jeszcze większych starań, żeby unikać wszelkich nieporozumień. Na koniec życzymy Panu wszystkiego dobrego z życiu zawodowym, jak również w życiu prywatnym.

Jozef
Były pracownik
@Dremo Personaldienstleistung GmbH

Przepraszam bardzo ale nie zostałem poinformowany telefonicznie,proszę mi nie wciskać kitu!!!!!

Pracodawca

@Jozef

Dzien dobry Panie Jozefie, bede wdzieczna za telefon:) Pozdrawiam i zycze milego dnia, Karolina DREMO

Czorny
Kandydat
 Pytanie

Jakie zarobki są na stanowisku operator CNC?

Pracodawca
Pracodawca
@Czorny

Stawka godzinowa dla operatora maszyn CNC wynosi od 13,13 €. Zależy ona przede wszystkim od doświadczenia i umiejętności. Ponadto przyznajemy różne dodatki, między innymi dodatek motywacyjny w wysokości 50 € netto miesięcznie, 300 € premii rekrutacyjnej po przepracowaniu 3 miesięcy, zwrot kosztów przejazdu do pracy itp.

Pracodawca
Pracodawca
@Czorny

Stawka godzinowa dla operatora maszyn CNC wynosi od 13,13 €. Zależy ona przede wszystkim od doświadczenia i umiejętności. Ponadto przyznajemy różne dodatki, między innymi dodatek motywacyjny w wysokości 50 € netto miesięcznie, 300 € premii rekrutacyjnej po przepracowaniu 3 miesięcy, zwrot kosztów przejazdu do pracy itp.

Operator
Kandydat
 Pytanie
@Pracodawca

Witam..13.13 na 1wszej klasie to jakies 2100 brutto po podatku ok 1500netto.....i z tego 1500 trzeba samemu nocleg placic 20€ za dobe? Ale chyba cos zle kalkuluje bo za 900€ na reke to chyba by nikt nie wyjezdzal??

1

Pracodawca

@Operator

Witam, dziekuje za zainteresowanie oferta pracy. Bardzo prosze o kontakt telefoniczny, a przedstawimy Panu konkretna oferte i konkretne wyliczenie zarobkow. Tel +49 351 89 77 526 Do uslyszenia, pozdrawiam, Karolina

Justyna
Inne

a ile juz tam pracujesz ze chcialbys ten dodatek otrzymywac? nie mozesz jakiegos przelozonego dopytac czemu pisza o nim w ogloszeniu a ty go nie otrzymales? Ciekawe czy tylko ciebie to dotyczy?

Pracodawca

Witam, zasady przyznawania premii motywacyjnej, w razie ich niezrozumienia podczas spotkania, sa opisane na stronie Dremo: https://www.dremo.com/pl/dla-pracownikow/premia-motywacyjna-dla-naszych-wzorowych-pracownikow/ W razie pytan i watpliwosci, zawsze mozna dopytac, a szukanie odpowiedzi na forum jest chyba mniej efektywne. Pozdrawiam, Karolina DREMO

SlawekL
Pracownik

Pracuję w Dremo już od jakiegoś czasu, wszystko jest w porządku poza obciętym dodatkiem na paliwo. Taka przykra niespodzianka zdarzyła mi się już trzeci raz, a tylko raz udało mi się odzyskać niewypłacone pieniądze. Pierwszy raz wypłata przed Świętami Bożego Narodzenia, pracowałem pierwsze dwa miesiące, u pierwszego pracodawcy dostałem dodatek na paliwo, jednak po zmianie pracodawcy mimo, że pracowałem pięć dni w tygodniu, a u poprzednieg o cztery, to wypłatę dostałem mniejsza, po mojej interwencji dodatek wrócił, ale dopiero za kolejny miesiąc pracy. Już nie chcę mi się opisywać kolejnych dwóch przypadków utraty tych dodatkowych pieniędzy, bo właśnie próbuję odzyskać je za miesiąc lipiec tego roku. Ogólnie Dremo jest firmą w porządku, ale nie opłaca się być jakimś super pracownikiem, bo wtedy firma podnajmująca to wykorzysta, a ciężko sobie coś wynegocjować od Dremo np. za bardzo duże doświadczenie w zawodzie. Dla przyszłych pracowników pozytyw jest taki, że i tak opłaca się pracować przez firmy typu Dremo, bo jak dotąd żaden pracodawca chcący mnie zatrudnić na stałe, nie był w stanie przebić ofert z Zeit Firmy, taki niemiecki paradoks. Pozdrawiam

Łucja
Inne

Ale możecie dać jakieś jasne przykłady? Z tych komentarzy to ciężko cokolwiek wnioskować. Jedynie może że nie polecacie. Ale dlaczego?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Prosimy o nawiązanie kontaktu z naszą firmą, ponieważ chcielibyśmy wiedzieć, kto jest autorem tej negatywnej opinii w celu wyjaśnienia wszelkich niezgodności. O wysokości wynagrodzenia informujemy podczas rekrutacji i takie wynagrodzenie przelewamy na konto. Wyjątek stanowi sytuacja, w której Pracownik nie chodzi do pracy. Na mniejsze wynagrodzenie wpływają także zaliczki, ponieważ są one odliczane od wynagrodzenia, Magdalena Urbańska DREMO

Pracodawca

Szkoda, że nie chce Pan nawiązać z nami kontaktu i porozmawiać z nami o negatywnych doświadczeniach odnośnie współpracy z DREMO. Jeśli zmieni Pan zdanie, prosimy o kontakt telefoniczny. Chcielibyśmy zrozumieć powód Pana niezadowolenia oraz omówić możliwe rozwiązania, ponieważ bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych Pracowników. Mamy nadzieje, że skontaktuje się Pan z nami. Życzymy wszystkiego dobrego zarówno w życiu zawodowym, jak również w życiu prywatnym, Magdalena Urbańska DREMO

Pracodawca

Witam ponownie, to jak zabawa w kotka i myszke.... najodwazniej jest komentowac bezimiennie... Zycze wesolych, radosnych i spokojnych Swiat Bozego Narodzenia! Pozdrawiam, Karolina Dremo

Dariusz
Pracownik

Pracowałem w wielu firmach pierwszy raz spotkałem się z uczciwą firmą . Świetny kontakt z pracownikiem .Polecam

Pracodawca

@Dariusz

Dzień dobry Panie Dariuszu, bardzo nam miło, że poświęcił Pan swój czas na wystawienie opinii o naszej Firmie. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze współpracy i liczymy na kolejne owocne lata. Bardzo proszę o kontakt bezpośredni z nami, abyśmy mogli podziękować Panu osobiscie:) Życzymy sukcesów w życiu zawodowym, jak i prywatnym, a w przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji :) Pozdrawiamy.

Zibi
Pracownik
 Pytanie
@Dariusz

ile ci dali w łape ze tak piszesz ? Ja zostałem przeznich (usunięte przez administratora)

ZG
Kandydat

Szczególne podziękowania dla personelu Dremo Drezno za obiecany prezent . Będzie praktyczny na przyszłość jak również że do oferty pracy z mojej strony należy podchodzić poważniej . Ale to nauczka na przyszłość że można stracić dobrą pracę. (Nie podaję imion bo ktoś może coś źle zrozumieć )

Roman
Inne
@ZG

Dość enigmatyczna wypowiedź. Dali Ci prezent, ale nie przyjęli do pracy? O szczegóły nie proszę, ale jakie kwestie są dla tej firmy ważne przy rekrutowaniu ludzi i co z zarobkami, jak się kształtują?

Pracodawca

 Aktualność
Wskazówki nie tylko dla rozpoczynających karierę - praca tymczasowa

Czas nauki i staży dobiegł końca, studia ukończone z sukcesem, a zasłużony czas na wypoczynek już minął. Co będzie dalej? O to właśnie pytają się tej jesieni tysiące osób rozpoczynających karierę zawodową!


Oferty pracy można obecnie znaleźć we wszystkich dziedzinach i sektorach.
Szczególnie na początku działalności zawodowej kładzie się nacisk na "wypróbowanie rzeczy", poznanie różnych firm, porównanie sposobów pracy i zdobycie praktycznego doświadczenia. Poszukiwani są przede wszystkim elastyczni pracodawcy, którzy są bezproblemowi i rzetelni w działaniu.
Szczególnie praca tymczasowa spełnia ten wymóg!
Główne zalety to:
1.   Agencja pracy tymczasowej jest stałym pracodawcą i oferuje stałe zatrudnienie.
2.   Poznaje się różne sposoby pracy, branże i firmy klientów.
3.   Szybko można stwierdzić, czy dana firma jest opcją długoterminową.
4.   Wypróbowanie różnych stanowisk pracy w stosunkowo krótkim czasie nie stanowi problemu.
Pracownicy tymczasowi zapewniają sobie długoterminowy stosunek pracy. Zmiana z jednej firmy klienta na drugą działa szybko i płynnie, w przeciwieństwie do stałego zatrudnienia w firmie. Tam trzeba by szukać nowej perspektywy zawodowej, złożyć wypowiedzenie i po okresie wypowiedzenia rozpocząć pracę u nowego pracodawcy - znów z okresem próbnym.
Niestety wielu wciąż nie wie, że umowa z agencją pracy tymczasowej to zwykły stosunek pracy, z takimi samymi prawami i obowiązkami oraz zabezpieczeniem społecznym, jakie mają inni pracownicy. Praca tymczasowa dobrze wypada również pod względem zarobków, w przeciwieństwie do staży, które są zazwyczaj bezpłatne lub słabo płatne.
Praca tymczasowa poszukuje nie tylko pracowników w charakterze pomocników lub osób zmieniających zawód, ale również wykwalifikowanych pracowników. Obecnie są wolne miejsca pracy w wielu branżach, np. w logistyce, produkcji, stolarstwie, pracach hydraulicznych i elektrycznych lub w opiece pielęgniarskiej nad osobami starszymi i chorymi.
Warto dodać, że duża część pracowników tymczasowych otrzymuje ofertę bezpośredniej umowy o pracę od klientów. Wskaźnik przejęcia pracowników wynosi około 30 procent.
DREMO również ma wiele do zaoferowania.
Poprzez nasze firmy klienckie w regionie Drezna, jak również w całej Saksonii i Niemczech, oferujemy różnorodne możliwości i stanowiska pracy, które można wypróbować i przekonać się, która praca naprawdę odpowiada danej osobie i sprawia jej przyjemność. Dysponując bogatym doświadczeniem i cennymi kontaktami, nasi pracownicy są dobrze przygotowani do życia zawodowego.
Nawet "dokładamy" coś do aktualnie obowiązującej płacy zbiorowej. Oprócz nieopodatkowanej premii motywacyjnej w wysokości 50 euro miesięcznie nasi pracownicy mogą liczyć na premię rekrutacyjną po trzech miesiącach zatrudnienia. Do tego dochodzą dodatki wakacyjne i świąteczne oraz, w zależności od branży i okresu zatrudnienia, kolejne bonusy.
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące pracy tymczasowej i DREMO. Można się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo. Jeśli chcielibyście Państwo poznać nas osobiście, możemy umówić się na spotkanie.
Ryszard
Inne

O widzę mają sporo ofert pracy. Mnie zainteresował monter instalacji sanitarnych. Przeczytałem że firma zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania. To znaczy ze mają jakieś mieszkania blisko miejsca pracy i nie trzeba szukać na własną rękę? Standard jest ok? Ktoś był ostatnio i się wypowie?

Zbyszek
Kandydat

Witam wszystkich. Po pierwszej rozmowie i kontynuując rozmowę w sprawie pracy zauważyłem mocne , osobiste podejście szefa I pracowników do sprawy . I nie chodzi tylko żeby zatrudnić i zapomnieć jak to jest w wielu firmach . Dlatego gorąco proponuje firmę Dremo . A reszta spraw i rzeczy zależy od nas samych

Pracodawca

@Zbyszek

Witam Panie Zbyszku, bardzo dziekuje za czas poswiecony na napisanei opinii oraz za mile slowa w kierunku DREMO. Prosze o kontakt bezposredni z nami, abysmy mogli osobiscie Panu podziekowac:) a w razie jakichkolwiek pytan, watpliwosci - znalezc ich rozwiazanie. Pozdrawiam, K.Bartol DREMO

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda sprawa grafiku w Dremo Personaldienstleistung GmbH. Czy pracodawca idzie na rękę?

Pracodawca
Pracodawca
@Pytanie

Grafik ustala firma, w której pracownik dostaje zlecenie. Pracownik ma prawo zgłaszać swoje sugestie dotyczące grafiku. Firma uwzględnia te sugestie, ale w granicach swoich możliwości, to znaczy zgodnie z zapotrzebowaniem w danym czasie, urlopami, przepisami prawnymi itd.

Roman
Inne
@Pracodawca

Zainteresowało mnie ogłoszenie elektryka za 2350 - 2600 Euro netto. Ile wynoszą koszty zakwaterowania i transportu, które pomniejszą zarobek i jak często jest zjazd do rodziny w Polsce? Chętnie się też dowiem, jak wygląda rekrutacja?

Damian
Pracownik

Polecam Dremo Pracuję kilka miesięcy i wszystko jest tak jak uzgodnione. Masz problem dzwonisz do biura i w kilka minut rozwiązany.

Pracodawca

@Damian

Dziękujemy za Pana opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej współpracy

Zostaw merytoryczną opinię o Dremo Personaldienstleistung GmbH - Dresden

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Dremo Personaldienstleistung GmbH?

    Zobacz opinie na temat firmy Dremo Personaldienstleistung GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Dremo Personaldienstleistung GmbH?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 26 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Dremo Personaldienstleistung GmbH?

    Kandydaci do pracy w Dremo Personaldienstleistung GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dremo Personaldienstleistung GmbH
Przejdź do nowych opinii