Opinie o Pulire Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pulire Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pulire Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pulire Sp. z o.o. w Katowice

izka

Ja byłam też na słowacji i mi się podobało. Mieszkalismy w pare osób w pokoju. normalnie pościel, lodówka, itd. Jedzenie z domu przywiozłam wiec super bo było gdzie je trzymać. Słyszałam od koordynatora, ze ludzie sami musieli wrocic,ale jak nie chodzili do pracy przez alkohol. w marcu chce pojechac znowu. ktoś coś wie czy będą wyjazdy?

nina

niewiarygodni ludzie i niskie stawki brak uczciwośc nie polecam

anamayday

czesc czy moze mi ktos powiedziec jak wygladaja wyjazdy z tej firmy za granice. bo szykuje sie wyjazd na slowacje i nie wiem czy warto jechac, praca 10zl za h po 12 h dziennie. moze mi ktos doradzic czy ryzykowac i jechac

skarbek321@buziaczek.pl
@anamayday

Witam mam jechac jutro na czechy i nie wiem co zrobic czy ktos jedzie

jola73
@skarbek321@buziaczek.pl

Wszystko zależy od ludzi. Jak trafisz na dobra ekipe, to az sie fajnie pracuje. Ja bylam w Presovie i nie zaluje. Ludzie swietni, kasa w porzadku, czego chciec wiecej ;) A jak bedzie srednio, to zarobisz, wrocisz po miesiacu i nikt nie kaze Ci jechac ponownie. Zawsze warto sprobowac

Gal anonim

Prawda jest taka ze na operacjach czy tez pickingu zeby cos osiagnac trzeba lizac (usunięte przez administratora) koordynatorom i podpierdalac ludzi a jezeli czlowiek nie idzie na uklad z nimi jest gnembiony Umowa zezwala na wolne kiedy sie to zglosi ale nawet jak sie to zglasza to dostaje sie kare 150 zl.nie iddzcie tam do pracy bo zrobia z was niewolnikow a kiedy czlowiek sie od nich zwalnia to nie oddaja dokumentow i upieraja sie ze u nich maja byc orginaly a nie kopie ja np.od ponad miesiaca walcze o swoja ksiazeczke sanepid i uprawnienia na wozek

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Pulire Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Restauracji Pracowniczej? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Ludzie ogarnijcie się. Pulire to (usunięte przez administratora) Koordynator Pan Serafin to kawal skurwisyna nic nie potrafi załatwić a jak cos się chce to z pyskiem na ciebie. Robię juz dlugo pod tym burdelem a zarobki? Nawet 1400 się nie zarobi takze zastanówcie się zanim chcecie tam iść a o przejściu pod Tesco nawet po 2 latach was nie przyjmna bo nie da wam koordynator zgody

adam

to co ty tam robisz za 1400 zł ? pracowalem w Pulire kiedys i jestem szczesliwy,ze teraz juz nie pracuje, zalozylem wlasna firme i 1400 to zarabiam tygodniowo, a nie miesiecznie. Zycze wam wiecej wiray w siebie i odwagi aby odejsc z tej firmy i dzialac na wlasną reke

mario
@adam

to ciekawe jaką tą firmę założyłeś i tyle zarabiasz?? masz jakieś wolny Wakat??

pracownik9

tak płacą 12 zł i ani grosza mniej

pracownik9

PRACOWAŁEM W PULIRE PRZY SPRZĄTANIU NA SŁOWACJI DHL-TESCO NIEMA ZLE PRACA NIE JEST CIĘŻKA ZROBIĄ SZKOLENIE NA WÓZEK UNOSZĄCY I BĘDZIESZ ZBIERAŁ PALETY KARTONY I ZAMIATAŁ BO NAJPIERW NA NOGACH TRZEBA ALE PO SZKOLENIU JUZ NIE CO DO ZAKWATEROWANIA BYŁEM Z KOLEGĄ KOLEGA BYŁ NA PICKINGU I MIESZKAŁ W GALANCIE UBYTOWNIA JEDNA LODÓWKA NA KORYTARZU I TO BRUDNA KUCHENKA TAK SAMO POKOJE WIADOMO JAK KTO DBA JA BYŁEM NA SPRZĄTANIU I MIESZKAŁEM W GAŃ KOŁO GALANTY JA MIAŁEM SPOKO MIESZKAŁEM W DOMKU 3 POKOJE 3 OSOBOWE LODÓWKA KUCHNIA GAZOWA OK SKLEP KOŁO DOMU NAPRAWDE SPOKO KASA NA CZAS DLATEGO JAK KTOS BĘDZIE JECHAŁ NA SŁOWACJE TO LEPIEJ NA SPRZĄTANIE DO TESCO- DHL W GALANCIE I MÓWIĆ ZE CHCECIE MIESZKAĆ W GAŃ BO TAM SĄ DOMKI JEDNORODZINNE OKOLICA SPOKOJNA NIE JEST NAJGORZEJ

Witam mam dylemat co do wyjazdu na Słowacje z firmy purile "Katowice" oferta pracy osob sprzatającej.Zastanawia mnie jak wyglada tam zakwaterowanie i praca moze ktos napisac kilka słow o tej pracy tam byłbym bardzo wdzieczny. Pozdrawiam

Dey

A ja tam jestem zadowolony. Kasa zawsze na czas i praca też ok.Kumpel pojechal na slowacje, bo mu polecilem,ze mozna fajnie zarobic.O tych myszach cos było,ale podobno tam juz ludzie nie jeżdżą.Jutro będę z nim gadać, to się czegos dowiem. Jak zwykle narzekają ci, co muchy w nosie mają.jak sie jedzie zarobic to sie robi a nie pije.

rob90

to nie jest Pulire a BURDELIRE ! Cała ta agencja to jeden wielki cyrk i lekceważenie zatrudnionych pracowników. Odradzam wyjazdu na Słowacje na sprzątnie czy picking dramat ludzie

Co do zakwaterowania to niestety my mie li porażke w pokoju myszy , tylko dwa natryski a facetów bylo około 14 łącznie ze Słowakami. Firma pulire to konkretne nieporozumienie robią sobie żarty z ludzi , którzy tam pracują po prostu

Adamo

Witam.Mam właśnie rozmowe w sprawie pracy w poniedziałek w katowicach,wyjazd ma być we wtorek albo środe na Słowacje troche mnie nurtuje sprawa zakwaterowania czy mógłby mi ktoś naświetlić jak wyglądają pokoje i czy jest to mieszkanie czy jakiś hotel pracowniczy jakie są ogólnie warunki no i jak oczywiście z kasą płacą na koniec wyjazdu czy dopiero po powrocie z polski i czy wogóle są wypłacalni.Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Wróciłem ze Słowacji pracowałem jako picker i praca ok ale firma Pulire to niestety kompletna porażka... Nie było żadnego lidera ani koordynatora nikt sie nami nie zajmował byliśmy skazani na własny los na zaliczki czekaliśmy dwa tygodnie wiele było mówione obiecane a nic z tego nie wychodziło. mieszkaliśmy można powiedzieć w stajni bo spaliśmy w 7 osób w jednym pokoju. Myszy były w torbach oraz latały po pokoju niestety dramat jeśli chcecie pracować w Tesco na słowacji to polecam Agencje Dosam bardzo dobra i wypłacalna firma a niestety Pulire to kompletne dno z Panem K. na czele

Nie polecam tej firmy, nawet czasu zjeść nie było przez cały dzień pracy bo ciągle gonili do roboty za marne pieniądze. Teraz pracuje gdzie indziej i praca jest normalna

@Adam

Adam, miałem to samo, brak czasu na jedzenie,ciągle tylko robota. Nabawiłem sie przez to choroby zoładka,nie polecam tej firmy

lucyna

Ja pracowałam w firmie Pulire i nie narzekam Pani (usunięte przez administratora) moja kierowniczka to bardzo sympatyczna osoba zawsze pomoże doradzi ,umiałam się z nią zawsze dogadać żeby wszysczy tacy ludzie byli jak Iwona to by było super ,pozdrawiam wszystkich w firmie Pulire koordynatorów,kierowników,dyrektorów i prezesów

maja

Pracuję w firmie pulire jestem zadowolona kierowniczka super zawsze mozna na niej polegac kasa na czas ,nie mam zadnych zastrzeżen

gol

w fascie i stafie zarobisz mniej. ja pracuje w magazyach na wozku w Pulire Magazyy i jest git. Normalny kierownik. zarobki dobre nawet poriwnalem lepiej zarobię w Pulire na magazynach niż w agencji pracy tymczasowej gdzie raz jesteś a na drugi dzień nie

nawet tam nie idz do pracy do pulire masakra to lepiej idz do stafa lub fasta tam jest o wiele lepiej i nikt nie bedzie jezdzil po tobie jak po szmacie

Jak tam w Gliwicach wygląda praca operatora wózków widłowych?

ktos

Wykorzystywanie ludzi za 44 zł za dniówkę żałosne. Kierowniczka idiotka słuchająca osoby która śpi zamiast pracować i przez nią wywala ludzi którzy coś tam robią. Jest o wiele lepszych ofert niż praca w PULIRE. NIKOMU NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Pulire Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Pulire Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pulire Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pulire Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pulire Sp. z o.o.