Pulire Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Pulire Sp. z o.o.

anonymous

Ja w przeciwieństwie do niektórych opinii jestem zadowolony. Praca jak każda inna

anonymous

Własnie Krystian z Łodzi z Pulire strasznie gonił mojego znajomego i dał mu umowe o dzieło - zostawili człowieka chorego bez ubezpieczenia na ulicy.

anonymous

Znajomy pracował w Tesco w Łodzi zatrudniony przez Pulire - straszne warunki pracy - nie dali odzieży ochronnej - musiał pracować w chłodni - 20C - w nocy musiał ciągac palety z piwem - ważące tonę . Trafił na pogotowie od tej pracy, nie miał ubezpieczenia - dali umowę o dizeło- wyrzucili go z słuzbowego mieszkania.

@anonymous 07.12.2017 20:24

Można więcej informacji na ten temat? Też pracuje w łodzi i nie słyszałem o takiej sytuacji...

Maja

@anonymous użytkownik @Byly pracownik piszę, że obywatele Ukrainy w Pulire są lepiej traktowani, co nie wynika z Twoich komentarzy. Polscy użytkownicy również są niezadowoleni. Zatem chciałabym się dowiedzieć co takiego dzieje się w firmie, że takie komentarze się pojawiają?

Pracownik Jakub

Witam, pracuje aktualnie w administracji Pulire. Nie wiem co sądzić o pości z góry ponieważ pracuje od niedawna, ale na ten moment z tego co rozmawiałem i zaobserwowałem to w administracji można zostać docenionym. Nie mam pojęcia jednak jak to wygląda na szczeblu pracy fizycznej :( Prace w administracji moge z czystym sumieniem polecic :)

były pracownik
@Pracownik Jakub 18.10.2017 10:36

Właśnie w administracji.

Maja

@Ktoś nie jestem pracownikiem Pulire i nie widzę problemów ze składnią w swojej wypowiedzi. @Widlak przypominam, że nie można nikogo obrażać na forum. Mówi o tym regulamin, który powinieneś przeczytać przed dodaniem wpisu: http://www.gowork.pl/regulamin. @Ewa aspekty, które wymieniłaś są ważne, ale czy tylko one wpływają na Twoje zadowolenie z pracy w tej firmie? Powiedz na jakim stanowisku pracujesz? Opowiesz coś o nim?

Byly pracownik
@Maja 21.09.2017 15:11

Witam, firma jest ok. Nie można się rozwijać zawodowo, mimo że firma ma dużo możliwości, różnych firm w których można pracować. Zwalniajacy pracownicy mogą przeciesz sprawdzać się w innych firmach w których agencja pulire ma podpisane kontrakty. Szkoda że tak to wyglada. Firma tylko kocha ukraińską społeczność, Polaków mają gdzieś, chociaż sami są Polakami.

Ewa

Ja polecam, nie jest to eldorado ale pieniądze są słuszne i wypłacają na czas.

Maja

@Tesco w bb czyli nie ma problemu z załatwianiem jakiś niedogonień? Firma jest pro pracownicza? Czy w takim razie poleciłbyś pracę w Pulire? Jest dużo teraz ofert pracy: http://pulire.pl/praca/, więc osoby się zastawiają czy warto aplikować.

Ktoś
@Maja 07.09.2017 11:17

Witam, ten post napisała osoba która jest analfabetą? Sorry ale brakuje mi tutaj składni. Wydaje mi się, że to jeden z tych mądrych liderów po podstawówce to napisał.

Widlak
@Ktoś 10.09.2017 11:46

Glupich liderow trzeba zgłaszać. Nie ma innej rady, firma jest tak duża, że zawsze trafi się jakis debil na stanowisku... Niemniej ja nie mam na co narzekać i ogólnie jestem zadowolony z pracy. Pieniądz mógłby być lepszy ale nie można miec wszystkiego :) Dla uściślenia - pracuje na widłowych.

wózkowy

Pulire firma na miarę XXI wieku. Najbardziej mi się podobają koordynatorzy, Liderzy którzy pracują w CD Gliwice, barka jakiegokolwiek podejścia do pracowników i ludzi, tam jest tak, pracownicy sobie a my sobie, kadra zarządzająca jest całkowicie odrębną grupą w ogóle nie interesująca się losami pracowników, żadnego z nimi kontaktu, rozmowy itp. ale cóż się dziwić, sami zobaczcie kto tam pracuje, jakieś trzy młode niekompetentne laski które zaraz po szkole wskoczyły po znajomości na stanowiska bez jakiegokolwiek doświadczenia w zarządzaniu ludźmi, bez kultury i psychologi podejścia do pracowników, kompletne dno, a liderzy to już całkowicie porażka, tutaj szkoda nawet słów na nich. Co do wynagrodzenia to faktycznie jest na czas i nie ma co narzekać ale premii przez dwa i pół roku nie widziałem, pracujemy za stawkę 9,65 zł na godzinę ( :) ) żenada a jak teraz Ukraińcy się przyjmują do pracy to dostają po 11 zł.

Tesco w bb
@wózkowy 06.08.2017 19:26

Jeżeli masz problemy jakieś to zgłaszaj formularzem na stronie. Ktoś wcześniej o tym pisał i skorzystaliśmy z tego z kolegami. Koordynator już nie pracuje (bb) i jest w miarę spoko

Arek

Pracuje od miesiąca w Pulire na magazynie, dla wszystkich, którzy się wahają: praca jest m e g a ciężka. Podnoszenie pudeł, jazda wózkami to najlżejsze opcje. ALE. atmosfera jest dobra, pięniądze wypłacili na czas i dsotałem nawet premie za zaangażowanie. Więc coś za coś

Maricn
@Arek 07.07.2017 14:25

Potwierdzam, cięzko ale stabilnie. Ja premii na oczy jeszcze nie widziałem ale kasa zawsze jest zgodnie z umową (miła zmiana w stosunku do poprzedniego pracodawcy). W którym magazynie robisz?

Maja

@Klaudia rozumiem, że wysoko oceniasz poziom rekrutacji. Czy podczas samej rozmowy coś Cię szczególnie zaskoczyło? Jeśli masz chwilę, to zachęcam do opisania krótko tego jak wyglądała Twoja rekrutacja również w specjalnie do tego przeznaczonej zakładce: Rozmowy kwalifikacyjne. http://www.gowork.pl/rozmowy_kwalifikacyjne,880115,1,1

Klaudia

Też byłam tam na rozmowie. Bylo pare pytan przedmiotowych. Najpierw szczegółowo wypytali mnie o to, co do tej pory robiłam tzn w innych firmach. Niektórzy wymyślają w cv, wiec tutaj nie radze, bo pytania były konkretne ;) panie opowiedzialy o firmie i czym zajmowalabym sie na tym stanowisku tez bardzo konkretnie. Ja miałam jedno spotkanie. W sumie spodobało mi sie, ale może faktycznie przez stawke mnie nie wzięli...nie chciałam mniej niż do tej pory zarabialam.

Maja

@Monika i jak poszła rozmowa? Mogłabyś powiedzieć coś więcej? Udało Ci się dostać do pracy w Pulire?

Maja

@Monika chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak przebiegała Twoja rozmowa kwalifikacyjna oraz jakie są Twoje pierwsze wrażenia na temat firmy Pulire . Na kiedy jesteś umówiona na rozmowę o pracę?

Monika
@Maja 08.05.2017 13:07

Oczywiście mogę się podzielić wrażeniami. Rozmowę mam w czwartek

Konrad
@Monika 08.05.2017 13:38
Oczywiście mogę się podzielić wrażeniami. Rozmowę mam w czwartek

Hej Monika, możesz opisać te rozmowę?

Anonim

Ostatnio szukali młodej księgowej ale za po zakończonej rekrutacji o której informowali zaczęli rekrutację na nowo, prawdopodobnie nikt nie zgodził się za prace za najniższą krajowa. uważam to za niepoważne.

Monika
@Anonim 05.05.2017 20:39

To co piszesz na temat stawki to potwierdzone? Bo jestem umówiona na rozmowę właśnie na to stanowisko ale w rozmowie telefonicznej przewijały się widełki między 2 000 a 3 000 netto.

Maja

@Oskarekto o czym piszesz jest bardzo ważne. Widać, że warto reagować jeśli jest się źle traktowanym w miejscu pracy. Dobrze słyszeć, że Pulire również w tym aspekcie pomaga pracownikom i odpowiada na ich prośby i zgłoszenia.

Oskarek

Rozstałem sie z pulire na początku kwietnia (znalazłem lepiej płatną pracę). Ale po rocznym okresie mogę napisać pare rzeczy. Na pewno praca jest wymagająca i nie łatwa, ja pracowałem na magazynie i musze przyznać, że czasem było ciężko. Na plus jest to, że jak miałem sytuację, że szef bez powodów wyżywał się na mnie (i na kolegach czasem też) to pomogło zgłoszenie tego anonimowo na stronie, kierownik chyba dostał jakąś naganę albo coś w tym stylu bo przestał nas dręczyć. PIeniądze były na czas i nadgodziny uczciwie były wypłacane. Ogólnie polecam, tylko nie wolno dać sobą pomiatać, jeżeli cokolwiek się dzieje, co nam nie pasuje to trzeba zgłaszać wyżej.

Maja

@Marcel dziękujemy za Twoją opinię. Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda Twoja praca w firmie?

Maja

@Nidne próbowałeś skorzystać z rady @Seba? Kontakt do firmy znajdziesz na stronie internetowej: http://pulire.pl/kontakt/

Ninde

Pulire to dno i dwa metry mułu. Robota jak robota, ale za najniższą krajową, to norma. Tylko umowa-zlecenie, zapomnijcie o umowie o pracę. Nocki za gołą stawkę. Wypłaty wysyłają owszem regularnie, ale na ostatnią chwilę. PIT-u za zeszły rok do tej chwili nie mam! Najgorsze biuro z jakim do tej pory udało mi się pracować, bezczelne baby. Prezes powinien wymienić to całe towarzystwo wzajemnej adoracji, bo tylko wstyd firmie przynoszą.

Seba
@Ninde 16.03.2017 11:50

Zadzwoń do nich o pita, może poczta coś pomyliła, u mnie tak było.

Marcel

Zaczynam prace w Pulire w Teresinie, poinformuje jak wygląda współpraca :)

Marcel
@Marcel 13.03.2017 11:17
Zaczynam prace w Pulire w Teresinie, poinformuje jak wygląda współpraca :)

Tak jak obiecałem opisuje swoje dotychczasowe doświadczenia w pulire :) Nie jest źle - po komentarzach, myślałem, że będzie gorzej. Wypłatę miałem elegancko na czas i jak potrzebowałem dwa dni wolnego wziąć to nikt mi nie robił problemów. Oczywiście niecały miesiąc to mało, żeby więcej powiedzieć ale na ten moment mogę polecic. Z minusów to towarzystwo - masa ukrainców a co za tym idzie słabo z zawiązywaniuem znajmości.

Jola

Od siebie bardzo polecam Pulire, pieniążki nie są jakieś bardzo duże ale nikt do tej pory mnie nie próbował wyrolować na godzinach czy coś. tak jak było tak zostało, wypłaty w terminie i wszystkie ubezpieczenia

radek

A ktoś z Pruszkowa był w tej firmie zatrudniony? Bo właśnie znalazłem ich ofertę w swoim mieście . Jak coś to piszcie radekstaniszewski@onet.pl

Proszamz
@radek 10.01.2017 10:15

Tak, nie wiem czy sprawdzałeś maila bo nic nie odpisałeś ale ja pracuje i nie da się ukryć, że jest to ciężka praca... Mimowszystko płacą uczciwie i można awansować, kolesiostwa żdanego nie ma ;)

Serhii

Pracował przez ponad rok w Tesco Gliwice. bardzo zgniłe firma zaczęła wypłacać pieniądze za wszystko iw końcu dostać ~ 1800 potrzebę pracy 300 godzin. P.S. szczególnie nie szanować głowę Kase Krevitskoy

Mazwisk
@Serhii 10.12.2016 12:53

Możesz opisać jakoś bardziej sytuacje? Bo z tego tekstu nic nie rozumiem a jestem zainteresowany pracą tam ;(

Jarek

Polecam Pulire, pracuje od pół roku i jest spoko ;) najważniejsze czyli pieniądze zawsze są na czas na koncie.

Z tego co wiem to kierownik zmiany dostaje uop po miesiącu testowym

Szymon
@Precz 18.10.2016 11:15
Z tego co wiem to kierownik zmiany dostaje uop po miesiącu testowym

Tak, kierownik dostaje po miesiącu umowę o pracę. Od siebie moge polecić te firmę :)

Precz

Kasa jest na czas, a najlepiej samemu się przekonać

poli@

Zarobki to kpina. Praca to raczej niewolnictwo, bo haruje się czasem po16 h. Albo tak jak ja we wrześniu, miałam 2 dni wolne na cały miesiąc. Podziękowałam, bo było to ponad moje siły.

@poli@ 11.10.2016 10:39

Chyba konkurencja się uaktywniła ;)

Al
@poli@ 11.10.2016 10:39

Coś kręcisz bo jak nie chcesz zostać dłużej w robocie to nikt nie zmusza, wielokrotnie odmawiałem bo mam też swoje życie ale nikt mi o to problemu nie robił. Tak więc nie wprowadzaj w błąd, że trzeba harować 16h... A co do wolnego to już nawet nie skomentuje

Spaw

oczywiście na rękę

Dmmd

Warto pojechać na słowacje, tam dają 15zł na ręke za godzine a to już jest dużo kasy

Spaw

Z tego co sie orientuje to od 7 do 10zł na godz

Humpa

Dla Oli będzie zawsze za mało

Beata

http://pulire.pl/kontakt/ jest tam telefon i dzwon... zapytanie nic nie kosztuje

Beata

No jeżeli chodzi o obowiązki to masz http://pulire.pl/kontakt/ i zadzwoń to nic nie kosztuje

Kon7

O holandii się nic nie wypowiem bo nawet nie wiedziałem że taka opcja jest, ale koledzy, którzy byli na Słowacji polecają Słowacje

z kasą właśnie jest ok

nieznajoma

Odradzam. Już na wstępie zraziłam się do tej firmy. Wysłałam tam swoją aplikację i zaoferowano mi pracę inną iż ta, na którą aplikowałam. Również oferta była dużo poniżej moich kwalifikacji. Jeżeli już na wstępie są takie 'zagrania', to wolę nie myśleć co działoby się przy bliższej współpracy. :-)

Marysia
@nieznajoma 27.09.2016 11:53

A to akurat chyba normalne ;) Dużo zależy od tego, czy faktycznie masz takie kwalifikacje jak ci się wydaje, mnie szybko sprowadzono na ziemie, najpierw w Pulire a potem w Impelu

Maciek

Pracuje od dwóch tygodni w Świdnicy, po przeczytaniu tutejszych komentarzy trochę się bałem ale jest na razie ok. Zobaczymy jak z kasą.

@Maciek 27.09.2016 08:57

Akurat z kasą i warunkami to z nimi jest spoko i narzekać nie morzna, troche gorzej z możliwościami awansu bo trzeba miec znajomosci ;(

kon7

Za 6zł bym nie pracował :D teraz dostaje 8,50 (zaczynałem od 8zł)

kon7

Za 6zł bym nie pracował :D teraz dostaje 8,50 (zaczynałem od 8zł)

Ola

Zarobki małe a wymagania duże

Humpa
@Ola 05.10.2016 14:59
Zarobki małe a wymagania duże

Jak wszędzie

Witek

A ktoś pisał o dzieciach? No na bank nie wezmą jakiegoś 13 latka, chodziło mi o to że nie sprawdzają wykształcenia ani nic czyli idealna praca dla gosci jak ja. A co do nagłogów to nie masz racji - palacze są tam masowo zatrudniani ;)

Witek

Tak - jeżeli o to chodzi to im nic nie moge zażucić

Witek

Zweryfikować chyba zweryfikowali - ale wymagania to mają raczej małe :-) ale z drugiej strony, jakie mogą mieć wymagania na prace w sprzątaniu :D

Witek

Obecnie jest według mnie spoko, jeżeli chodzi o rekrutacje to w nawet jej nie miałem :D Z tego co wiem, to brakuje im ludzi i chyba biorą jak leci

Karol

Jade wkrótce na Słowację, podziele się doświadczeniami :-)

Mario

Właśnie byłem za granicą i tam było ok, jak jest u nas to nie mam pojęcia... Pracowałem jako picker i wychodziło mi tak 4000-4300zł na reke

Marcinpe

Ktoś był na Słowacji? Dostałem propozycje wyjazdu i zastanawiam się, czy mógłby ktoś coś o tym powiedzieć. Interesują mnie warunki pobytu i to czy kasa jest na czas

Mario
@Marcinpe 18.08.2016 22:38

Ja byłem - momentami jest dużo roboty ale jak dla mnie duże pieniądze to rekompensują.

Kostka

Na początku było bez rewelacji, al;e po trzech miesiacach dostalem podwyzke. Moze dalej nie ma szalu ale jest dobrze :)

Kostka

Robie w gliwicach, kierownicy sa wymagaujacy ale atmosfera jest spoko, pieniazki tez na czas pozdrawiam

łosiek

tak kasa na czas ja do tej porry czekam na kase i ci tak obiecywali ze wszystko na czas

Ola

Może i dobra firma tylko nie idzie za swoim pracownikiem Im

Wiola
@Ola 05.10.2016 14:52
Może i dobra firma tylko nie idzie za swoim pracownikiem Im

Szczera prawda

kok

To nie pracodawca tylko smutny żart. ..rozmowa kwalifikacyjna to porażka odradzam każdemu kto się ceni

Zostaw opinię o Pulire Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pulire Sp. z o.o.