Opinie o Team Outsourcing Poland Sp. z o.o. w Świętochłowice

counter
koala Nowy wpis

Może wiecie czy firma potrzebuje ludzi? Jakieś dodatkowe informacje mógłby ktoś zamieścić?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 233 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Team Outsourcing Poland Sp. z o.o.?

TakNie

Ta firma to sciema. Zero wiedzy i możliwości działania. Ludzie zarządzający powinni towy kopać a nie zarządzać firma- chyli się mu upadkowi!! Uciekać chyba że lubicie być gnojeni....

Tak4Nie
Jesczepracownik Nowy wpis
@Pracownik

Nie wiem czy to prawda ale podobno jakąś nową firmę otwierają więc albo dostaniemy wypowiedzenia albo nas przeniosą- ciekawe czy jakieś machlojki czy jakieś problemy.... może tak kontrola z zus-u i pip- u coś ujawni...? Zobaczymy narazie to szukam innej pracy jak też większość ludzi z tej firmy i zobaczymy ale raczej wypowiedzenie złożę.

Tak2Nie
Młody Pracownik Nowy wpis
@Jesczepracownik

Cześć. Mam pytanie dlaczego umowę o pracę mam w tej firmie a zlecenie z nadgodzin wypłaca mi inna ale jednocześnie można powiedzieć że ta sama ?? Zgodne jest to z kodeksem pracy i z przepisami zus-u.? Pytam żeby później jakiejś lipy nie było,że ZUS się do mnie przyczepi.

Tak2Nie

Wiecie co dzieje się w firmie Team Outsourcing Poland Sp. z o.o. w miejscowości Świętochłowice albo jak wygląda tam praca? Dajcie znać co wiecie, Wasz komentarz się liczy!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o Team Outsourcing Poland Sp. z o.o. - Świętochłowice

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad