Opinie o Zakłady Usługowe EZT S.A w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Usługowe EZT S.A, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Usługowe EZT S.A o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Usługowe EZT S.A w Sosnowiec

Górnik

Niestety ale bardzo negatywna opinia jeśli chodzi o osobę zarządzającą ludzmi w zakładzie Janina.Ta pani ważąca chyba ze 140 kilo nie ma pojęcia o pracy,brakuje jej wychowania i kultury.Nikt nie może się rozchorować ani nic powiedzieć bo za raz straszy zwolnieniami.Do osób sprzątających nie ma zastrzezeń bo się starają dziadki i kobiety,ale ta pani pseudo kierowniczka i jej parę przydupasów psują cała robotę.

Mamona

Od czasu kiedy ta firma zaczęła stawiać na rodziny pracujące razem beznadzieja matactwo, Romek, Kaśka, Grzesiu totalna porażka gnoja każdego kto się sprzeciwi najlepiej jak będziesz pracował za darmo a o twoar się nie proś bo i tak nie dostaniesz kłamią co chodzi o środki czystości, najtansze worki które się rozpadają a pracownik świeci głową. Co chodzi o wypłacalność firmy ok, ale pod warunkiem że masz grupę a ja nie to tak kabinuja byle dać najmniej. Teren Gliwice nie pisze nic więcej no jeszcze za prawdę zwolnią

magik9

Ja pracuję już 11 lat w formie, na różnych obiektach bo wiadomo czasem coś pozyskają czasem coś stracą, ale zawsze dostałam propozycję gdzie mogę przejść. Fajny Regionalny i kieorowniczka. A i z funduszu na Pfron mogę skorzystać co roku. Nie powiem złego słowa

xxx Nowy wpis

firma wygrywa przetargi a co z ludźmi bo tych brakuje przykład TYCHY

Aleksandra

Zakłady Usługowe EZT otrzymały prestiżową nagrodę Gazeli Biznesu za rok 2018 w dzienniku Puls Biznesu. Była to 19 edycja rankingu. Firma znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm sektora małych i średnich przedsiębiorstw, gdzie brane pod uwagę były trzy ostatnie lata. Co Waszym zdaniem składa się na ten sukces?

Pracodawca

@Aleksandra

Witaj Aleksandra, na ten sukces składa się kilka czynników. Z jednej strony jest to wysoka jakość świadczonych usług oraz prawie 30 letnie doświadczenie na rynku. Ponadto od lat staramy się rozwijać, a także działać zgodnie z zasadą: Dla nas ważny jest człowiek"! Ponadto jesteśmy firmą, która działa transparentnie. Zgodnie z kryteriami nagrody - umożliwiamy analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat.

Margolcia
@Aleksandra

Na ten sukces składają się zakłamani kierownicy i ich pupile , oraz osoby niepełnosprawne , które są wykorzystywane , firma utrzymuje się z nich !!! A słowa mojej kierowniczki ..." nie chcę słyszeć , że któraś nie zrobi czegoś , bo ona ma grupę "....pierwsza zmiana jest idealna , druga to woły robocze .

Aldona Nowy wpis
@Zakłady Usługowe EZT S.A

szkoda tylko ,że samych ludzi z orzeczeniem przyjmujecie ,a później zamiast sprzątać to trzeba takiej osoby pilnować już nie mówiąc o tym żeby było widać że jest czysto po sprzataniu takiej osoby

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Zakłady Usługowe EZT S.A? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Lento.pl pojawiło się 1 sierpnia kilka ogłoszeń.

@Pelargonia

Witam wszystkich pracowałam w Łodzi na EC1na okresie próbnym pond miesiąc później zamknęli na okres pandemii . Przyjechał PAN kierownik Regionalny Radosław.B. wraz z Panem Prezesem zarządu firmy na spotkanie dostałam 5 dni urlopu wypoczynkowego i zmuszono mnie do urlopu bezpłatnego od 29.03.do 9.05.21.w tym czasie przepracowałam cztery dni . Zadzwoniła samozwańcza pani Bogusia kierownika żeby pszyjsc do pracy od 4.05do 7.05 .czy będę miała zapłacone .Pani samozwańcza kierownik interesuje się tylko politykami , bliźni używa takich słów że uszy więdną.Powiedziala mi że nie przedłuża że mną umowy tylko nie wiem za co

Niunia3
@@Pelargonia

A dlaczego ci nie przedluzyli umowy?

@Pelargonia Nowy wpis
@Niunia3

Niunia3.Bo pseudo kierownik robi wszystkim pranie mózgu kierownikiem regionalnym żądzi bo on się nie zna ona miała iść na kurs ale brakuje ludzi w Łodzi i jest dla mnie samozwańcza kierowniczka bo to niestety tług potrafi bliźni używa słów że uszy opadają i interesuje się plotkami.

Specjalista Ds. Rekrutacji
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Brak informacji zwrotnej po rozmowie mimo obietnicy że taka informacja się pojawi w przeciągu 2 tygodni. Trochę nieprofesjonalny wizerunek firmy, jak na kierowniczkę działu HR i kierowniczkę rekrutacji.

Pytania

Pytania nie związane ze stanowiskiem, np czy mam doświadczenie w prowadzaniu AC gdy stanowisko dotyczyło rekrutacji stanowisk operacyjnych - ochrona, służba sprzątająca gdzie AC się raczej nie wykonuje.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Górnik

@Górnik

Brak wychowania i kultury to oceniać kogoś po wadze, a nie po faktach. 140 Pan/Pani piszę? Czyżby Pan/Pani sprawdzał? A może na odcisk nadepnięto? Żona lub mąż, która odwalała fuszerkę się poskarżyła. Gratuluję braku ogłady i szacunku do kobiet. Co do firmy nie mam zastrzeżeń. Pani kierownik "wielka" nie wagą a sercem. Czasem człowieka trzeba poznać najpierw. A fakt że nie toleruję lenistwa i fuszerki to raczej zaleta.Nie pozdrawiam.

Górnik janina
@Górnik

Przez kilka miesięcy tam pracowałem byłem zadowolony kierowniczka wymagająca nie lubiąca leserów i nierobów jeśli wykonujesz rzetelnie swoją pracę to kierowniczka nie będzie miała zastrzeżeń ani nie straszyła zwolnieniem pracownicy pracują z nią po 10 lat i są zadowoleni i ja też byłem serdecznie ją pozdrawiam

Była sprzataczka
@Górnik

JA pracowałam w tej firmie trzy lata i co do Pani kierownik to fatastyczna osoba ,nigdy złego słowa od niej nie usłyszałam mało tego gdy byłam bardzo chora ,leżałam w szpitalu dzwoniła do mnie interesowała się moim zdrowiem. I choć już nie pracuje miło wspominam tą osobę. A Pan jak tam nie pracował niech się nie wypowiada .I dobrej opini komuś nie niszczy ,bo to co Pan piszę to jest nieprawda.

Mrówka
@Górnik

Nie zgadzam się z Panem. Kilka lat przepracowałam w tej firmie pod kierownictwem Pani Bogumiły. Wspominam ten czas bardzo dobrze. Zawsze dbała o swoich pracowników. Niestety z kierownictwem jest tak że też muszą wymagać od pracownika zaangażowania. Pisze Pan raczej nie jako pracownik a małżonek broniący swojej połowicy. Niestety do pracy idze się pracować i kierownik musi wymagać. Jeśli jest się sumiennym pracownikiem żaden kierownik nie straszny. Pani kierowniczka to dobra i ciepła osoba swoim pracownikom nieba by uchyliła.

@Górnik

Piszesz idiotyzmy,, górniku" pracuje z P.Kierownik długie lata i stwierdzam że jest osobą bardzo sympatyczną inteligentną i przede wszystkim znającą się na pracy.Nigdy nie miałem problemów z załatwieniem czego kolwiek z P.Kierownik zawsze pracownika wysłucha i w miarę możliwości pomoże.Tak więc durnot nie wypisuj.A pro po mam pytanko-skoro jesteś górnikiem ???? to skąd posiadasz takie informacje o P.Kierownik?Bo jeśli nie znasz tej Pani i nie miałeś możliwośći współpracy to za wypisywanie takich głupot należało by przeprosić prawda? Zajmij się swoją pracą,, górniku"i nie oczerniaj nikogo.Nie pozdrawiam Cie , Górniku"????????????

Lord
@Górnik

Pani Kierownik jest fantastyczna osobą znającą się na swoje profesji i świetnym podejściem do pracowników.Ty ze swoją inteligencją do pięt Jej nie dorastasz (jako górnik-dolowiec nie dziwie się). Nie wypisuj niepochlebnych opinii o tak wspaniałej osobie dolniku bo sam kultury i wychowania nie posiadasz i przypuszczam że wykształcenie też mizerne tak że reasumując możesz jedynie co to Panią Kierownik w (usunięte przez administratora) pocałować i tyle w temacie Górniku,!!!?

co do firmy nie mam nic ale do tej grubej swini co na wózku zapierdziela i wrzeszczy po niepełnosprawnych to niechse w domu pokrzyczy , po piwie to już nawet niema co z nim gadać bo z istotą niewygrasz

Nieznajoma

Czy wczasy pod grusza przysługują bądź można się starać o zapomogi ?

Zuzka
@Nieznajoma

Też się zastanawiam ???? może ktoś odpisze

Monia 5171
Klient

Czy ktoś pracował/pracuje w Swarzędz i może wyrazić opinię?

Mirek

@Zakłady Usługowe EZT S.A dobrze po brzmi, a poszukujecie teraz ludzi?

łukasz
@Mirek

popytaj w Tychach ,Lear ,tam jest kilku do wymiany

@Mirek

LEAR Tychy

Co jaki okres czasu w Zakłady Usługowe EZT S.A można ubiegać się o podwyżkę?

Bub
Kandydat
@Pytanie

Podwyżki są Ok tak z ciekawości czy firma daje co miesiąc paski wypłaty?

@Bub

nie

Stefa

Pracowałam w Tej firmie krótko ale ostro było choć ja tam ciężkiej pracy się nie boję. W tym czasie brygadzistka była na L4 po powrocie miała że mnie styczność około 3-4godzin więc co mogła o mnie wiedzieć???NIC.Ns drugi dzień już było po pracy..I jeszcze tak apropo dostałam umowę zlecenie na miesiąc jako osoba z grupą która powinna dostać umowę o pracę na 3 m-ce okresu próbnego.. Takie tam gorzkie żale.. Szkoda bo chciałam wrócić,kierownik ma za dużo obiektów pod Sobą i tak naprawdę nie wie co się na danym dzieje..i Takie BRYGADZISTKI żądza

@Stefa

jak miała na imie ta brygadzistka?

Nie zbyt.

Pracowałem w ezt w ochronie i firmie sprzątającej, do pracy w firmie przyjmowała mnie gruba, czarna, niska i brzydka niejaka Kaśka oraz jej gruby syn, umowa była pisana na kolanie, nie było ludzi do pracy, szczególnie sprzątaczek, gdzie faceci musieli kible myć, zamiast pracować na hali, gruba Kaśka bardzo bezczelne babsko, na wszystko miała odpowiedź, często siedziała w aucie lub na kantynie objadając się pączkami i fastfoodami, potem czołgała się jak czołg po firmie, widać że sama choruje, ale nie ma co się dziwić strasznie jako kobieta nie dba o siebie objadając się psim żarciem, syn też otyły, nie mając pracowników, zrezygnowali z ezt, twierdząc że firma jest nie kompetentną oraz nie ma ludzi, w ochronie nie lepiej romek dał umowy na miesiąc czasu, pracodawca z ezt zrezygnował stwierdził że za droga, dzień przed końcem umowy poinformował że nie ma dla nas pracy, firmę nie polecam z własnej autopsji, 2 kolegów pracuje na wysypisku śmieci i mówią często że gruba i jej synuś to kombinatorzy, ale to osobny temat rzeka.

Jola

Wypłata w terminie, przełożeni kulturalni, miła atmosfera, polecam

Celina

Największymi leniami ,obibokami i robieniem wszystkiego na odpieprz są Ci co tu narzekają ,pracuję w tej firmie od niedawna ,i póki co same dobre rzeczy mogę powiedzieć o obecnej firmie ,kierownictwo ,super ludzie ! czego nie mogę powiedzieć o poprzedniej firmie w jakiej pracowałam?redukcja etatów sprawiła ,że mnie zwolniono ,dziś za to dziękuję bo poznałam nową firmę w której nie muszę zapieprzać i żeby musiał mi lecieć pot po plecach i (usunięte przez administratora) ,w poprzedniej firmie kierownik nawet na święta życzen by nie złożył ...a tu pracuję raptem kilka miesięcy i już zostaliśmy obdarowani bonami na święta ,słodkościami jest super poki co

IKEA

Pracownicy EZT Ikea składają życzenia noworoczne Kierownikowi Regionalnemu Panu Dawidowi życząc wielu sukcesów w pracy zawodowej i zadowolenia z pracowników w IKEI.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Zakłady Usługowe EZT S.A? Chętnie zatrudniają?

Życzliwy
@Pytanie

Nie radzę zatrudniać się do biura, bo gwarantuję, że długo się tam nie popracuje. Dla nich najważniejsze są pieniądze niż ludzie. Nie wspominając o "kierowniczce", która zasady zarządzania i motywacji chyba ominęła na studiach. Nie polecam

Kama
Kandydat

Pracuje w tej firmie od sierpnia. Kokosów nie zarobię ale jestem sama na obiekcie i nie mam tu żadnych problemów. Póki co wszystko ok, wypłata na czas. Umowa o orace na 3/4 etatu. Mam bardzo w porządku kierowniczkę. Ale czytając te wszystkie opinie mam obawy ile jeszcze to wszystko będzie tak ok czy coś za chwilę się nie spierniczy...

becia
@Kama

Ja pracuje w tej firmie już 5 at, może to i nie jest jakaś super firma, ale tak jak pisze Kama wypłaty zawsze na 10. No i w czassie Covidu mamy pracę.To jest ważne

Szczuta

,Bałagan, na kółkach w dokumentacji. Apatyczna kierowniczka, niesympatyczni współpracownicy w Sosnowcu. Szkoda zawracać sobie głowę i tracić czas na prace w tej firmie.

Ok kasa za czarne dni na czas,ale wynagrodzenie za soboty i niedziele(umowa zlecenie)-zaleglosci 2 miesiące do tyłu,i nikt nie wie kiedy zostaną wypłacone.Amen

magik9

W
@magik9

Zadowolony jesteś bozes psychol i dlatego robisz tyle lat oni tylko takich piczebuja kasę za was biora czemu cię przenoszą z miejsca na miejsce a zdrowych normalnych wywalają ty możesz robić źle a i tak ci (usunięte przez administratora) zrobią taka jest prawda

Sprzątaczka
@W

Popieram wypowiedź.Masz słuszną rację.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Usługowe EZT S.A - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zakłady Usługowe EZT S.A
2.3/5 Na podstawie 153 ocen.
Zakłady Usługowe EZT S.A