Opinie o Zakłady Usługowe EZT S.A w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Usługowe EZT S.A. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Usługowe EZT S.A o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Usługowe EZT S.A w Sosnowiec

Nie zbyt.

Pracowałem w ezt w ochronie i firmie sprzątającej, do pracy w firmie przyjmowała mnie gruba, czarna, niska i brzydka niejaka Kaśka oraz jej gruby syn, umowa była pisana na kolanie, nie było ludzi do pracy, szczególnie sprzątaczek, gdzie faceci musieli kible myć, zamiast pracować na hali, gruba Kaśka bardzo bezczelne babsko, na wszystko miała odpowiedź, często siedziała w aucie lub na kantynie objadając się pączkami i fastfoodami, potem czołgała się jak czołg po firmie, widać że sama choruje, ale nie ma co się dziwić strasznie jako kobieta nie dba o siebie objadając się psim żarciem, syn też otyły, nie mając pracowników, zrezygnowali z ezt, twierdząc że firma jest nie kompetentną oraz nie ma ludzi, w ochronie nie lepiej romek dał umowy na miesiąc czasu, pracodawca z ezt zrezygnował stwierdził że za droga, dzień przed końcem umowy poinformował że nie ma dla nas pracy, firmę nie polecam z własnej autopsji, 2 kolegów pracuje na wysypisku śmieci i mówią często że gruba i jej synuś to kombinatorzy, ale to osobny temat rzeka.

Jola

Wypłata w terminie, przełożeni kulturalni, miła atmosfera, polecam

IKEA

Pracownicy EZT Ikea składają życzenia noworoczne Kierownikowi Regionalnemu Panu Dawidowi życząc wielu sukcesów w pracy zawodowej i zadowolenia z pracowników w IKEI.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Zakłady Usługowe EZT S.A? Chętnie zatrudniają?

Życzliwy

Nie radzę zatrudniać się do biura, bo gwarantuję, że długo się tam nie popracuje. Dla nich najważniejsze są pieniądze niż ludzie. Nie wspominając o "kierowniczce", która zasady zarządzania i motywacji chyba ominęła na studiach. Nie polecam

Specjalista ds. Marketingu

Rozmowa z działem HR, II etap z kierownikiem.

Rzeczowe.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Kama

Pracuje w tej firmie od sierpnia. Kokosów nie zarobię ale jestem sama na obiekcie i nie mam tu żadnych problemów. Póki co wszystko ok, wypłata na czas. Umowa o orace na 3/4 etatu. Mam bardzo w porządku kierowniczkę. Ale czytając te wszystkie opinie mam obawy ile jeszcze to wszystko będzie tak ok czy coś za chwilę się nie spierniczy...

becia
@Kama

Ja pracuje w tej firmie już 5 at, może to i nie jest jakaś super firma, ale tak jak pisze Kama wypłaty zawsze na 10. No i w czassie Covidu mamy pracę.To jest ważne

Szczuta

,Bałagan, na kółkach w dokumentacji. Apatyczna kierowniczka, niesympatyczni współpracownicy w Sosnowcu. Szkoda zawracać sobie głowę i tracić czas na prace w tej firmie.

Ok kasa za czarne dni na czas,ale wynagrodzenie za soboty i niedziele(umowa zlecenie)-zaleglosci 2 miesiące do tyłu,i nikt nie wie kiedy zostaną wypłacone.Amen

magik9

Ja pracuję już 11 lat w formie, na różnych obiektach bo wiadomo czasem coś pozyskają czasem coś stracą, ale zawsze dostałam propozycję gdzie mogę przejść. Fajny Regionalny i kieorowniczka. A i z funduszu na Pfron mogę skorzystać co roku. Nie powiem złego słowa

W
@magik9

Zadowolony jesteś bozes psychol i dlatego robisz tyle lat oni tylko takich piczebuja kasę za was biora czemu cię przenoszą z miejsca na miejsce a zdrowych normalnych wywalają ty możesz robić źle a i tak ci (usunięte przez administratora) zrobią taka jest prawda

Sprzątaczka
@W

Popieram wypowiedź.Masz słuszną rację.

Mamona

Od czasu kiedy ta firma zaczęła stawiać na rodziny pracujące razem beznadzieja matactwo, Romek, Kaśka, Grzesiu totalna porażka gnoja każdego kto się sprzeciwi najlepiej jak będziesz pracował za darmo a o twoar się nie proś bo i tak nie dostaniesz kłamią co chodzi o środki czystości, najtansze worki które się rozpadają a pracownik świeci głową. Co chodzi o wypłacalność firmy ok, ale pod warunkiem że masz grupę a ja nie to tak kabinuja byle dać najmniej. Teren Gliwice nie pisze nic więcej no jeszcze za prawdę zwolnią

Sprzątaczka
@Mamona

Dokładnie, za uczciwą pracę zostajesz zwolniony. W tej firmie liczą się (usunięte przez administratora) i ludzie z grupą bo za tych ludzi dostają dofinansowanie.Osobiście nie polecam takiej firmy.

Ola

EZT jest spoko ale nasze koleżanki w Katowicach na Lompy chwalą się że sprzątają tylko 2 godziny dziennie ..a dlaczego my mamy pracować 7 godzin też mam grupę 2 i swoje problemy --pewnie by jedna wystarczyła ..Kierownik Piszczek o tym wie ale rozkłada ręce ze nic nie poradzi ciekawy jestem co na to dyrekcja..

Agnieszka
@Ola

Jestem zainteresowana pracą w Katowicach 7 godzin dwie to królewny niech pracują ale słyszałam że jako młoda emerytka mam szansę dostać pracę właśnie tego Pana Piszczka podobno zatrudnia takie osoby jestem solidna z doświadczeniem ostatnio pracowałam w Banku ale moja była firma podziękowała mi za pracę z chwilą osiągnięcia wieku emerytalnego..Dziękuję .

Agata
@Agnieszka

To ja też tak chcę pracować po dwie godziny w jakiej firmie EZT na pewno się zgłoszę. Pracuje w Chorzowie w Katowicach bedę miała bliżej.

Agnieszka
@Agata

Agatko masz tą pracę w Katowicach

blondynka
@Agnieszka

Akurat Kierownik P..... to dusza człowiek, wymagający i znający się na robocie ale też że jesteśmy niepełnosprawni to ma to na uwadze i dlatego być może czasem nam coś pobłaża. Ludzka zazdrość nie ma granic. To obiekt klasy A gdzie musi być błysk i tak jest więc nikt sie nie czepia tylko jakiś zazdrośnik który chce być w centrum uwagi!

Kaśka

Jako były pracownik oceniam firmę "GARDA" jako dobrego pracodawcę. Wypłata na czas, dofinansowanie z PFRON ile się da na korzyść pracownika ! Kierownik firmy sprzątającej - SUPER ! ochrony.. do lekkiej poprawki. Pozdrawiam Lompy 14 - jesteście wspaniali !!!

Hilda
@Kaśka

Pewnie nie tak pięknie jak piszesz słyszałam co innego ale każdy ma prawo do swojej opinii...moja znajoma ma inne zdanie ja teraz sprzątam w przedszkolu ale tutaj atmosfera jest wspaniała..

Kaśka
@Hilda

Hilda no fakt.. zawsze na obiekcie znajdzie się czarna owca, ale w ekipie sprzątającej to dziewczyny wspaniałe ! W ochronie to 1 mankament :(

Hilda
@Kaśka

co tak bronisz Kaśka właśnie dziewczyny sprzątające obiekt mają inne zdanie pracowałam nie w ezt ale na tym obiekcie to wiem co robiły

murad

Witam nie piszcie ze super sie pracuje bo pracowalem w zabrzu w piekarni szkoda pisac i mowic kierownik ma wszystko w (usunięte przez administratora) ludzie do pracy chodza jak chca sprzataja bele jak szkoda gadac jedna sie chwali ze ma lata pracy 20 a guwno umi zaluje ze tam pracowalem brak slow nie polecam nigdy blokuje numery niech firma sama pokaze jak sie sprzata pozdrawiam

Klaudia

Firma jak wszystkie tego typu . Biorą kasę. Biorą kasę i to nie małą z PEFRON. A pracownik jest pomiatany ... Za grosz szacunku dla ludzi schorowanych.

kamilka

A mnie się tam podoba praca w EZT, wypłata na czas, fajna kierowniczka. ważne że jest robota bo przez ten wirus to dużo ludzi ją straciło

Jan1234

Hmm drodzy niezadowoleni:) uważam że jakiś powód wylania waszych żali musi oczywiście być. Myślę, jednak że nie powinno być Waszą intencją psucie opinii pracodawcy, który wybrał kogoś innego. Niestety świadczy to na waszą niekorzyść. Ja tam uważam, że być może korporacja to to nie jest ,ale HR stanął na wysokości zadania i czułem się w procesie rekrutacyjnym bardzo dobrze zaopiekowany, choć nie otrzymałem propozycji pracy. Chyba jeszcze za mało widzieliście w życiu :)

never29
@Jan1234

Na naukę czytania ze zrozumieniem nigdy nie jest za późno :) Nikt nie wylewa swoich żali, szczególnie, że raczej nie warto. Podano natomiast przykłady braku profesjonalizmu, które nakazuje zachować ostrożność.

never29

Pierwsze co to przedsiębiorstwo powinno zrobić, to zastanowić się jaka jest realna efektywność i potrzeba utrzymywania staniwisk typu Coach. Jak większość tego typu "postaci", ich jedyną umięjętnością wydaje się być zadawanie infantylnych pytań, kreowanie pseudo psychologicznych gierek, brak umiejetnosci opracowania testów, o poziomie angielskiego, kulturze i punktualności nie wspomnę. Generalnie nie polecam, firma w mojej ocenie mało poważna i wskazana jest daleko idąca ostrożność. Szkoda, gdyż Zarzad i kilku Pracowników tej firmy wydają się byc wykształconymi i inteligentnymi ludźmi, którzy niestety przez pewną bardzo wąską grupę sporo tracą, zarówno wizerunkowo, jak i pewnie na wydajności. Ktos też chyba zapomniał, że "świat jest mały" i do ludzi szybki dochodzi, jakie sa intencje i realne mozliwosci placowe... Niestety teraz wiem, że wiekszość negatywnych tutaj opiniii nie jest wyssana z palca ps. dla taniej, nie znaczy lepiej.

Katarzyna
@never29

Dokładnie, typowy obraz " bieda coach ",nic dziwnego, ze ludzie maja ubaw z takich pseudo fachowcow i firemek geszeftów co ich utrzymujä. Jak ich nie stac na pracownika, to niech nie rekrutują. Poziom rozmów i pytań w mojej ocenie baaaaardzo niski.

Masakra

Pracowałam od lutego do kwietnia. (Okolice Poznania) w tej firmie.. zostałam zwolniona przez smsa , bo byłam 5DNI na l4,o którym kierownika uprzedziłam. Żenada. Liczy się zapiera....a nie rezultaty. Dobry pracownik, który traktuje poważnie swoje obowiązki w pracy jest kopany po (usunięte przez administratora) ważne że ktoś jest w pracy,a że praca wykonana byle jak to ch....a o kierowniku nie wspomnę..ma być tak jak on mówi,dla niego nie ma argumentów jeśli chodzi o l4.. człowiek ma żyć pracą..

Daria

@Katarzyna a obiecywali Wam te nagrody?

Katarzyna

Dlaczego firma nie wypłaciła pracownikom nagród za to że w tak niebezpiecznym czasie pracowali cały miesiąc nie poszli na l-4 czy na opiekę?

Sandra

Ezt ma sprzątające na plazie w poznaniu kierowniczka to nie potrafi powiedzieć że zwalnia tylko się dowiaduję przez inne lodoby A brygadzistka pani Justyna to pomiata ludzi i żyje innymi opiniami ludzi mimo że nie słuszne są. Ja bezpodstawnie zostałam zwolniona mimo że ktoś inny zawinił a przy okazji tam oszukują ludzi

Magfulka
@Sandra

Nic co ta Pani pisze nie jest prawdą. Piszę bo ja zwolnili i ma teraz żal

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Usługowe EZT S.A - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Zakłady Usługowe EZT S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Usługowe EZT S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Usługowe EZT S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Usługowe EZT S.A?

Kandydaci do pracy w Zakłady Usługowe EZT S.A napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Usługowe EZT S.A
2.3/5 Na podstawie 158 ocen.

Zakłady Usługowe EZT S.A