Opinie o Zakłady Usługowe EZT S.A w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Usługowe EZT S.A. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Usługowe EZT S.A o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Usługowe EZT S.A w Sosnowiec

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Zakłady Usługowe EZT S.A?

Kotek21

Zdecydowanie dobra firma. Polecam

W.Z

:) praca spoko wynagrodzenie na czas

Łukasz Warszawa

Polecam pracodawcę, ponieważ jest uczciwy, dba o pracowników po za tym premie, wypłata na czas, docenia pracowników, wycieczki i pikniki rodzinne oraz integracyjne, wycieczki, zwroty za leki a dodatkowo zgrana ekipa i mi osobiście pracuje się bardzo dobrze a jestem stałym pracownikiem i jest to najlepszy pracodawca w żadnej firmie mi się tak dobrze nie pracowało a pracowałem w dwóch firmach tym samym każdemu pracownikowi polecam tego pracodawcę a też polecam każdemu usługodawcy by zawarł umowę na sprzątanie obiektów bo to profesjonalne przedsiębiorstwo. POLECAM

Walter

EZT straciło obiekt GDDKiA w Katowicach. Dowiedziałem się o tym dzisiaj.

@Walter

Tak bywa w biznesie, ze coś pozyskujemy innym razem coś tracimy. Tym bardziej w przetargach gdzie klient chce tanio, co nie zawsze idzie w parze z jakością. My się pod takim modelem pracy nie podpisujemy

Janko muzykant
@Walter

Ja tam robiłem na gdgkia i było super kierownik super (usunięte przez administratora)

Specjalista ds. Marketingu

Rozmowa z działem HR, II etap z kierownikiem.

Rzeczowe.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Ruszyła akcja #ekoezt

Kampania społeczna zorganizowana przez Zakłady Usługowe „EZT” S.A. ma promować pro ekologiczne zachowanie w życiu codziennym. Akcja #ekoezt jest jednym z przykładów działań CSR-owych w naszej firmie.

W ramach kampanii zachęcamy naszych pracowników do ekologicznych zachowań zarówno w firmie jak i w domu. Poprzez nasze kanały propagujemy udziału i świadome wykorzystywanie energii lub wody.

Akcja #ekoezt wpisuje się w profil naszej firmy jako przedsiębiorstwa odpowiedzialnego społecznie i przyjaznego środowisku naturalnemu. Taka postawa została doceniona już wcześniej, gdy otrzymaliśmy tytuł Lidera Ekologii podczas  II Międzynarodowej  Eko – Konferencji EKON 2018 „CIRCULAR ECONOMY – ECONOMY OF THE FUTURE”.

Wraz z naszym partnerem firmą Werner & Mertz Professional zapewniamy rozwiązania green-effective dla najpoważniejszych aspektów ochrony środowiska takich jak czyste powietrze, gleba, woda i energia.

Wykorzystujemy koncepcję Cradle to Cradle (od kołyski do kołyski), która zmienia proces produkcji środków czystości w pozytywną siłę dla społeczeństwa, ekonomii i naszej planety. W porównaniu z innymi ten system wykracza poza czystą wydajność i skupia się na projektowaniu w pełni zrównoważonych produktów.
Maciejka

Ezt Knurów - Szczygłowice Pani kierownik(usunięte przez administratora) spoko, pomocna i rozumna kobitka. Za to brygadzistka kompletna pomyłka. Nie zajmuje się tym, czym powinna brygadzistka, nie daje dobrego przykładu. Najchętniej to by siedziała w tej swojej kanciapie i tylko fajki i kawusia. Dopisuje sobie nasze godziny pracy, które ciężko wyrabiamy na zastępstwach. Brudna, nie miła, opryskliwa,wyśmiewna, dużo by wymieniać. Nie daje znać że jest już towar, a jak już coś da z wydawki to ciągle mówi, że mamy oszczędzać. Przepraszam bardzo, co my mamy worki na śmieci myć?! Podłogi myte płynem do naczyń który nie pachnie i się nie pieni. W teorii praca po 5h, w praktyce około 12, bo 2 godz przed pracą daje znać że któraś nie przyszła. Jedyny plus tej firmy to wypłata w terminie. Pracowałam tam i nie polecam

@Maciejka

Szanowna Pani nie ładnie jest obrażać na forum zasłużonych pracowników firmy EZT (brygadzistki) . Skoro pisze Pani że Kierowniczka taka fajna to proponuje udać się z problemem do Pani Kasi i wyjaśnić sprawę

Rzeczywistość
@Zakłady Usługowe EZT S.A

Pracodawco z EZT Sosnowiec Próbujecie czarować rzeczywistość jak Kaszpirowski magik . Ale smrodu brudu ubóstwa tępoty brygadzistek kierowników itp. itd nie zaczarujecie a tym samym nie zatkacie ust pracownikom tej ohydnej firmy

były pracownik EZT
@Rzeczywistość

Dokładnie. Napisałem kiedyś prawdziwą historię o jednym z kierowników (nie obrażając nikogo) to została usunięta. Pozdrawiam.

@Rzeczywistość

Szanowna "Rzeczywistość" na szczęście pracownicy , a nie byli zgorzkniali i rozczarowani rzeczywistością byli pracownicy maja się dobrze :) pracują i nie maja czasu na zajmowanie się wypisywaniem głupot na tym portalu. Jednym słowem dobrze że nie ma juz takiej "rzeczywistości" w naszych szeregach

@były pracownik EZT

Szanowny Panie a o RODO Pan słyszał? wymieniani z nazwiska i szkalowanie Kierownika na forum to dopiero wstyd. Poza tym jest Pan dosyć znana osoba i słynącą z pomówień więc mam nadzieje nikt tutaj nie da Panu wiary.pozdrawiamy

@Zakłady Usługowe EZT S.A

Zasłużonych!? Ciekawe czym.. Brudem, smrodem i kompletnym brakiem szacunku do pracowników!? Skoro chcecie mieć taką renomę - to gratulacje. Bo taka osoba nie jest wizytówką firmy, nie zachęca do współpracy. A co do Pani kierownik to tutaj kłania się czytanie ze zrozumieniem - z miłą chęcią bym porozmawiała, ale jak już napisałam - na szczęście znalazłam o niebo lepszą pracę.

@Maciejka

Dzień dobry! Dziękujemy za opinię. Odnosząc się do zarzutów: 1. Prosimy o opisanie całej sprawy i przesłanie stosownej wiadomości na adres mailowy: hr@ezt.pl. 2. W naszej firmie panują określone standardy obsługi i pracy, dlatego niezmiernie ubolewamy jeżeli opisana tutaj sytuacja miała miejsce. Niemniej jednak musimy zweryfikować całą sytuację aby odnieść się do zarzutów. 3. Prosimy o nie obrażanie innych osób. Jeżeli ma Pani jakieś dowody na potwierdzenie prosimy o ich dostarczenie. Z wyrazami szacunku Dział Rekrutacji Zakładów Usługowych "EZT" S.A

mnich
@Zakłady Usługowe EZT S.A

zasłużony pracownik żart czy co pierwszy sekretarz parti był zasłużony.

Kala
@Maciejka

Widzę Twój nick i od razu wiem kim jesteś Pani B. :D Pracowałaś u nas raptem może miesiąc a wypowiadasz się jakbyś tu wieki była. Nie wiem o co Ci chodzi, ale pracuję w EZT na Szczygłowicach i problemu żadnego nie widzę. Jestem tu od 1.5 roku i sporo osób się przewinęło ale jeśli przychodzi "PANCIA" która chce leżeć i pachnieć i za to mieć płacone, to powodzenia. Trzeba było się uczyć :) Praca lekka nie jest ale też bez przesady. Ogromny plus za terminowe wypłaty (w sumie zawsze wcześniej są). Co do towaru to zawsze dostaję to, co potrzebuję. W jednym muszę się z Tobą zgodzić, kierowniczka na serio super kobieta. Zresztą inne babeczki też. Jeśli ktoś nie chce pracować to zawsze będzie szukać dziury w całym.

Tomek 43

Profesjonalne usługi porządkowe. Świetni ludzie, fajna atmosfera i dobre warunki pracy - to wyróżnia EZT S.A. Naprawdę polecam. Warto się przekonać samemu, a nie czytać niektórych opinii. Moje sugestie dla Zakłady Usługowe EZT S.A: OK. Lubię atmosferę w Zakłady Usługowe EZT S.A za: Ludzie, ludzie i jeszcze raz ludzie!

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE. KIEROWNICZKA ZŁOŚLIWA I MSCIWA. NIE DOCENIAJĄ DOBREGO PRACOWNIKA.

Mamona
@Marta

Święta racja nie liczy się dobry pracownik ,byle robić!

smerfetka
@Mamona

i to jest szczera prawda! pracowac jak wół ,a jeszcze napisza,ze sa premie,ale za co ta premia? Co i ile trzeba sie napracowac, zeby dostac premie,która jest tylko na papierze?

@smerfetka

Prosze pisać obiektywne opinie i stan faktyczny a nie spekulować na forum, Z jednej strony pyta Pani o opinie o naszej firmie a w kolejnym komentarzu już Pani szykanuje , Zapraszamy do kontaktu z Help Deskiem lub Działem Rekrutacji, Chętnie odpowiemy na nurtujące Panią pytania

ccccc

sam bądź obiektywny

@smerfetka

To wy macie premię? My nawet pasków nie dostawaliśmy a premia to jedna (usunięte przez administratora) do podłogi na 3 miesiące

@Maciejka

Dzień dobry! Dziękujemy za opinię. Odnosząc się do zarzutów: 1. Prosimy o opisanie całej sprawy i przesłanie stosownej wiadomości na adres mailowy: hr@ezt.pl. 2. W naszej firmie panują określone standardy obsługi i pracy, dlatego niezmiernie ubolewamy jeżeli opisana tutaj sytuacja miała miejsce. Niemniej jednak musimy zweryfikować całą sytuację aby odnieść się do zarzutów. Ponownie prosimy o przesłanie wspomnianej wiadomości. 3. W tematach związanych z rozliczeniami - prosimy o kontakt z bezpośrednim przełożonym. Z pewnością cała sytuacja zostanie wyjaśniona. Z wyrazami szacunku Dział Rekrutacji Zakładów Usługowych "EZT" S.A

Mmmmm
@Zakłady Usługowe EZT S.A

Jestem bardzo Ciekawa dlaczego niektóre wiadomości sa usuwane

Aktualność
Z dumą informujemy,  że Zakłady Usługowe „EZT” S.A. otrzymały niezwykle prestiżową nagrodę Gazeli Biznesu za rok 2018! Tym samym nasza firma znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw sektora MŚP.

W dzienniku „Puls Biznesu” ukazała się 19 edycja rankingu: Gazele Biznesu. Na liście znalazły się Zakłady Usługowe „EZT” S.A. Oznacza to, że nasza firma znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Przypominamy, iż o tytuł Gazeli Biznesu 2018 może ubiegać się firma, która spełnia wszystkie poniższe kryteria:

• Rozpoczęła działalność przed rokiem 2015 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś;

• W roku bazowym 2015 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych;

• W latach 2015-2017 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży;

• W latach 2015-2017 ani razu nie odnotowała straty.

Umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat.
Marta22

Ja nie narzekam na EZT. Atmosfera fajna, ludzie też, pensja na czas. Jak dla mnie to najlepszy zakład w jakim do tej pory pracowałam. Lubię atmosferę w Zakłady Usługowe EZT S.A za: Nie m a co narzekać. Ludzie super, nie ma spiny. Pensja na czas. Jak dla mnie, to najlepsze miejsce pracy w jakim pracowałam

Aktualność
Mamy zaszczyt poinformować, że nasza firma, czyli Zakłady Usługowe EZT S.A. otrzymały tytuł Lidera Ekologii!

Do uroczystego wręczenia certyfikatu doszło podczas II Międzynarodowej Eko – Konferencji EKON 2018 „CIRCULAR ECONOMY – ECONOMY OF THE FUTURE”, organizowanej przez Fundację EKON i jej partnerów w dniach 21 - 22 września 2018 r. w Wadowicach.

Tytuł Lidera Ekologii jest dla nas powodem do dumy! Dziękujemy za otrzymane zaufanie.

Więcej pod tym linkiem:

Roma26

Polecam. Dobre miejsce do nauki. Wypłata na czas i super zespół. Lubię atmosferę w Zakłady Usługowe EZT S.A za: Ludzie i zespół

Joanna27

EZT S.A. naprawdę polecam. Pracowałam tam ponad 2 lata i szczerze mogę polecić. Jasne, nie ma pieniędzy za to , że się leży. Pracy jest dużo ale na początku dostajesz info za ile i na ile. Jak w każdej firmie kogoś lubi się bardziej, a kogoś mniej... ale do zarządzania, kultury organizacji i terminowej wypłaty - wszystko ok! Dla mnie to dobre miejsce na naukę, choć pracują tam osoby po kilkanaście lat.

Nikola

Firma EZT Z SOSNOWCA TO OKLAMALE PYSKI CO GADALI NA ROZMOWIE ZE PRACA NA DŁUGO. I CO PO PARU DNIACH DAJĄ WYPOWIEDZENIE A POTEM CO JAK SIE DZWONI DO BIURA TO WYJASNIC TO WSZYSCY NIE WIEDZA DLACZEGO !! CO ZA LUDZIE. NIC NIE WIEDZA A MIELI MI PRZEDUZYC UMOWE I CO NIE PRZEDUZYLI LUDZISKA NIE PRACUJCIE W TEJ FIRMIE TO NORMALNIE MOBING PRACY I OSZUSI WYPLATY NIE BYLO TYLE CO MIALO BYC. I NIE SZANUJA PRACOWNIKÓW !! PODLE SWINIE !! NIE POLECAM TEJ FIRMY TRAKTUJA PRACOWNIKOW JAK BYDLA A MOJA BRYGADZISTKA MA TAKI WZROK JAK BY CHCIALA KOGOS (usunięte przez administratora) WIDAC PO TWARZY JAKA JEST WREDNA NIE SZANUJE PRACOWNIKOW

@Nikola

Dzień dobry! Szanowna Pani, dziękujemy za Pani opinię. Odnosząc się do Pani zarzutów: 1. Prosimy o opisanie całej sprawy i przesłanie stosownej wiadomości na adres mailowy: hr@ezt.pl. 2. W naszej firmie panują określone standardy obsługi i pracy, dlatego niezmiernie ubolewamy jeżeli opisana tutaj sytuacja miała miejsce. Niemniej jednak musimy zweryfikować całą sytuację aby odnieść się do Pani zarzutów. Ponownie prosimy o przesłanie wspomnianej wiadomości. 3. Rozumiemy Pani wzburzenie i emocje, jednakże prosimy o nie używanie wyrazów i słów powszechnie uważanych za obraźliwe, Dziękujemy. Z wyrazami szacunku Dział Rekrutacji Zakładów Usługowych "EZT" S.A

jurii77

Nie polecam są niesłowni całkowicie . Jeżeli chodzi i rozmowę kwalifikacyjna telefoniczną wszystko pięknie nawet mówią cyt" nie ukrywam jesteśmy bardzo zainteresowania pana osobą, ale musi pan przyjechać do Kielc, " Ja mieszkam ok 200 km od Kielc od razu coś czułem ,że jest coś nie tak pierwsza rozmowa i tak daleko szczególnie są w miejscu gdzie ma być dana praca , dopiero kolejne etapy rekrutacji są gdzie w innych miastach ale cóż skusiłem się bo Pani kadrowa tak pięknie mówiła ,że odrazu z zc dyr . operacyjnego będę rozmawiał. Rozmowa owszem bardzo mi się podobała ale pan dyr obiecał ,że na pewno się odezwa do następnego piątku byłem u nich w poniedziałek minęło już tych piątków może z 8 . Dzwoniłem po dwóch tygodniach do kadr i powiedziana,że na pewno o decyzji się dowiem od nich, poczekałem żadnego odzewu, nawet pisałem maila do pana dyrektora i też nie odpisał .Czy wy żyjecie dalej w komunie ja na powietrze nie jeżdżę cały dzień straciłem aby z wami rozmawiać. TO chociaż tyle wymagam aby mieć kulturę i odpowiedzieć.

@jurii77

Dzień dobry! Dziękujemy za Pańską opinię JURII77. Odnosząc się do poruszonych kwestii pragniemy poinformować, że 1. Niestety Zakłady Usługowe "EZT" S.A. nie mają wpływu na miejsce Pańskiego zamieszkania. W przypadku rekrutacji firmie, kandydat proszony jest o podjechanie w dane miejsce - często jest to siedziba firmy lub najbliższy oddział. Taka praktyka jest ogólnie obowiązująca w większości firm. Niestety nie mamy jeszcze możliwości rozmowy zdalnej. Niemniej dziękujemy za informację. 2. Przepraszamy jeżeli nie otrzymał Pan odpowiedzi zwrotnej. Staramy się przesyłać informację zwrotną kandydatom, może czasem zdarzyć się sytuacja, w której czas oczekiwania wydłuży się. Niemniej jednak zweryfikujemy Pańskie zgłoszenie. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań aby nasi przyszli jak i obecni pracownicy byli traktowani z najwyższym szacunkiem oraz zgodnie z obowiązującymi standardami. Z wyrazami szacunku Dział Rekrutacji Zakładów Usługowych "EZT" S.A

jurii77

AA i Jeszce chce dodać ,że to była rozmowa na kierownika obiektu .

były pracownik EZT

Przez rok pracowałem w EZT Sp. Z.O.O. ale takiego kierownika jakiego tam spotkałem, to w życiu nie widziałem tak niezaradnego kierownika. Człowieka, który się na to stanowisko w ogóle nie nadawał. To co teraz napiszę wydarzyło się naprawdę. Tak się złożyło, że miałem 5 dni wolnego. W przedostatni dzień wolnego poszedłem później spać, a tutaj parę minut przed 6.00 dzwoni do mnie kolega i pyta mi się dlaczego nie ma mnie jeszcze w pracy??? Ja jestem w szoku!!! Nie wiem co powiedzieć. Całkowicie mnie zamurowało. Okazało się, że mój kierownik zmienił grafik i mnie w ogóle o tym nie poinformował. (OBOWIĄZKIEM każdego kierownika po zmianie grafiku jest ZADZWONIENIE do pracownika i POINFORMOWANIE GO jak przychodzi do pracy). Zadzwoniłem więc do niego i pytam się dlaczego mnie nie poinformował??? Odpowiedział, że mieli do mnie zadzwonić koledzy z pracy i poinformować mnie o tym. Kazał mi przyjść do pracy. Odpowiedziałem: dobrze przyjdę ale dopiero na 8.00 będę. Jak już byłem w pracy przyjechał powiedziałem mu dzień dobry, odpowiedział mi (bardzo oburzony) ale mi nawet ręki nie podał i się ze mną nie przywitał. Człowiek ten pochodził z Rybnika. Ze względu na RODO nie można napisać jego nazwiska ale ludzie inteligentni momentalnie zorientują się o kogo chodzi. W woj. śląskim jest tylko dwóch kierowników. Na całe województwo tylko 2 kierowników (słownie: dwóch) - to pokazuje jaka jest ta firma i ile ma obiektów. Tacy kierownicy są w EZT Sp. Z.O.O. w Sosnowcu. Mógłbym napisać jeszcze o jednym kierowniku tej firmy, ale po co. Jak śpiewa James Hetfield "sad but true".

@były pracownik EZT

Zakłady usługowe "EZT" S.A. to: Wywiązywanie się z ustaleń wobec Klienta, pracownika i pracodawcy, nieprzemilczanie niewygodnych faktów, szczere informacje zwrotne na temat wykonywanej pracy. Wzajemne poznanie drugiego człowieka, komunikacja nastawiona na słuchanie, jasne i czyste intencje oraz wzajemne zaufanie i chęć pomocy. Dokładne, poprawne wykonywanie działań przy zachowaniu powtarzalności, precyzyjne przekazywanie informacji zwrotnych oraz sumienne wykonanie kontraktu w granicach, na jakie się umówiliśmy. Firma wykonująca usługi outsourcingowe, która ukierunkowana jest na dużych Klientów. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam usługi. Klientów i pracowników traktujemy jako ambasadorów naszej marki.

Szanowny Panie, jeśli zgłasza Pan swoje niezadowolenie zapraszamy do siedziby firmy celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji a nie oczernianie na forum. Jeśli zaś chodzi o stosowaną chemię korzystamy wyłącznie ze środków ekologicznych i ze sprawdzonej niemieckiej marki.

@Zakłady Usługowe EZT S.A

Zapraszamy do kontaktu z Help Deskiem lub Działem Rekrutacji, Chętnie odpowiemy na nurtujące Państwa pytania i pomożemy rozwiązać problem

Nie polecam to oszusci i oklamale ryje

Nie polecam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Usługowe EZT S.A - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Zakłady Usługowe EZT S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Usługowe EZT S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Usługowe EZT S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Usługowe EZT S.A?

Kandydaci do pracy w Zakłady Usługowe EZT S.A napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Usługowe EZT S.A
2.3/5 Na podstawie 158 ocen.

Zakłady Usługowe EZT S.A