PULIRE

Opinie o PULIRE

Miska

Pracuję w Gliwicach w Tesco płacą systematycznie jeżeli zamawiam to mam szefową mam świetną jeżeli ja się wywiązuję ona też,więc polecam :)

Malysz112

Firma pulire z tesco warszawa na fieldorfa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i [usunięte przez moderatora] trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za trzech nieraz po 11 godzin a w dodatku nie ma czym robić,ani płynu ani szczotki ani mopa.OSTRZEGAM przed tą firmą bo jeszcze [usunięte przez moderatora] na kasie,nie płaca tyle ile się należy,a jak się ktoś upomni o swoja kasę to go zwalniają - [usunięte przez moderatora] nie dość że rąbie pracowników to i tesco też[usunięte przez moderatora]I [usunięte przez moderatora]OSTRZEGAM

Zostaw opinię o PULIRE - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PULIRE