Pulire Sp. z o.o

Katowice

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 10 ocen.

Opinie o Pulire Sp. z o.o

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pulire Sp. z o.o

Bartek

Pracuje jako picker. Wymagania są, to niezaprzeczalne. Ale! Doceniają osoby pracowite i sumienne. Minusem jest ilość obcokrajcowców, czesto mamy problem się dogadać.

ObecnyPracownik

Rzetelna firma. Polecam.

Monialry

Pracuję od 7 miesięcy w tesco. Wszystko jak najbardziej ok. Pieniążki na czas bez problemów. Kontakt i z firmą i z koordynatorem bez zarzutów. Polecam pracę w firmie Pulire z czystym sumieniem.

Marcin
@Monialry 11.01.2017 10:59

Pracuje na magazynie, praca ciężka ale stabilna i opłacalna.

nieznajoma

Na wstępie szczerze odradzam. Wysłałam swoją aplikację i zaoferowano mi bardzo niekorzystną pracę, dużo poniżej moich kwalifikacji.

MagduśkaB

Pracowałam na Słowacji jako picker, pieniądze na czas - firma jest oki

JanekG
@MagduśkaB 15.08.2016 10:31

Ja coprawda w polsce, ale faktycznie jest spoko, wynagrodzenie nie jest najwyższych lotów ale atmosfera na duży plus (terespol). Pozdrawiam szefa ;)

Zostaw opinię o Pulire Sp. z o.o - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pulire Sp. z o.o