Opinie o Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. w Zabrze

nick

usuwane komentarze wolnosci slowa panie administrorze kto jest wlascicielem tej strony szkoda czasu na strone gowork jak i na ta pseudo firme nie polecam przestrzega

Bemben

Witam posiadam uprawnienia spawacza oraz G1, G2 oraz na zagęszczarki i piły na jakie stawki mogę liczyć na początek, wcześniej pracowałem jako monter sieci wodno-kanalizacyjny

Dział Kadr GZOG
@Bemben

Szanowny Panie. Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Stawkę określamy podczas rozmowy wstępnej. Jej wysokość jest uzależniona przede wszystkim od Państwa doświadczenia zawodowego na wybranym stanowisku, a także od posiadanych uprawnień.

nick
@Bemben

najnizsza krajowa max 3200 + firma może ci tobie obiecac premie ktora bedzie albo nie bedzie i nie ma znaczenia jak pracowales i czy byl wynik bo i tak sie nie dowiesz czy byl nie wazne czy jestes spawacz czy operator nazwa stanowiska nic nie mowi jaka bedzie twoja praca, mozesz jechac wymianiac gazomierze, jechac na pedzlu czy robic ogrodzenie czy ukladac puzle u preesa donosiciele i pijaczki dostaja tez pod stolem generalnie plotkarstwo jest na pozadku dziennum

Wiecie może, czy w Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Szanowni Państwo, wszelkie pytania dotyczące ewentualnego odbywania stażu w naszej firmie prosimy kierować na adres praca@gzog.pl – znając szczegóły Państwa wymagań stażowych będziemy mogli udzielić informacji, czy taka forma współpracy z nami jest możliwa.

Czy Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Dział Kadr GZOG

Szanowni Państwo, wśród naszych pracowników znajdują się osoby studiujące zaocznie (części z nich finansujemy studia), a zatem tak, nasza firma zatrudnia studentów. Przyjmujemy do pracy także osoby po dyplomie, bez doświadczenia zawodowego, jeśli kierunek pokrywa się z naszym zapotrzebowaniem kadrowym. Jeśli intencją pytania było uzyskanie informacji, czy zatrudniamy na okres wakacyjny, to tu odpowiedź jest odmowna. Zdecydowanie wolimy wiązać się z pracownikiem na dłużej. Wynika to z charakteru naszej działalności – przyuczenie do wykonywanych prac trwa co najmniej kilka miesięcy, często konieczne jest także wyrobienie uprawnień, np. SEP.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Dyrektor ds. finansowych? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ramirez

Firma z przyszłością a przy tym szkolą pracowników, zarobki również godziwe, polecam!!

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.? 11 lutego na portalu GoWork.pl  pojawiło się ogłoszenie na Inżynier Budowy. Ktoś z Was aplikował?

Szanowni Państwo, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Dział Kadr

@robertu z prezentacji dostępnej na internecie wynika, że przychód roczny to około 47 mln złotych - z prezentacji sprzed kilku lat zatem teoretycznie zarobki powinny być wysokie...

robertu

Jakie zarobki na waszych stanowiskach?

@robertu

Robert, jesteś zainteresowany pracą w Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa, czy interesują Ciebie zarobki współpracowników. Ze swojej strony też jestem ciekawa poziomu wynagrodzenia w tej firmie dlatego liczę na komentarze w tej sprawie. Jeśli dowiesz się czegoś sam, proszę, podziel się tu informacjami.

Paulina

Na stronie internetowej Górnośląskiego Zakładu Obsługi Gazownictwa pod zakładką oferty pracy można znaleźć cenne informacje o aktualnej rekrutacji. Firma poszukuje osób na stanowisko: ELEKTROMONTER W DZIALE ANTYKOROZJI, MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ GAZOWYCH oraz KIEROWNIK BUDOWY. Podany przeze mnie link przekieruje Was na stronę internetową GZOG: https://gzog.pl/praca/item/241-oferty-pracy Czy jest wśród Was osoba zainteresowana pracą w Górnośląskim Zakładzie Obsługi Gazownictwa?

Paulina

Na stronie internetowej Górnośląskiego Zakładu Obsługi Gazownictwa przeczytać można, że niedawno zakończyła się budowa stacji gazowej w Bielsku-Białej oraz powstała także (wszak już jakiś czas temu) nowa stacja CNG w Częstochowie. Czy w związku z tym do pracy w tej firmie przyjmowane były (lub nadal są) jakieś nowe osoby? Na jakie warunki można liczyć rozpoczynając pracę w Górnośląskim Zakładzie Obsługi Gazownictwa?

Kubuś

Od prawie czterech lat odeszło z GZOG-u bardzo dużo specjalistów i kadry kierowniczej . Na ich miejsce nie przyszedł nikt konkretny - a jak przyszedł to po jakimś czasie odszedł.

Witek

Podpowiedzcie jaka macie atmosferę w pracy?

Wiktor

Czy jest jakiś powód tej ciszy? Szkoda, że nikt nie pisze, nowi szukają info

BURY
@Wiktor

moze nowych nie szukaja

Gach

Polecam. Ktos aplikuje?

Paulina

@s-d, W swojej wypowiedzi użyłeś czasu przeszłego, czy to oznacza, że nie jesteś już pracownikiem firmy Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa? Jaki był główny powód Twojego odejścia z firmy? Czy możesz napisać jak współpracowało Ci się z resztą zespołu? Każda dodatkowa informacja o firmie jest mile widziana ze strony przyszłych kandydatów.

od zaplecza

Znam tę firmę na wylot. Atmosfera miedzy pracownikami jest dobra. Na dodatek ludzie naprawdę znają się na swojej pracy. Niestety porażka na poziomie prezes - pracownicy. Wyzysk, krętactowo, zastraszanie, mobbing. Człowiek bez honoru, bezczelny i bez zasad. Wszystko przez właściciela, który wymaga jak największych zysków dla siebie - nie dla firmy. Nie polecam

s-d
@od zaplecza

Całkowicie się zgadzam z tym, bardzo szanowałem tamtejszych pracowników, za ich profesjonalizm, i bardzo mi ich szkoda, za to, jak traktował ich dyrektor- przyszły prezes, kawał prostackiego ...., który, tylko się chwalił, jak to z szychami z Gaz-Systemu po bu...lach jeździ

Paulina

Na stronie internetowymi w zakładce oferty pracy można znaleźć kilka aktualnych ofert - w tym na kontrolera jakości. Firma wskazuje, że osobie podejmującej to stanowisko gwarantuje się specjalistyczne szkolenia. Jakich dokładnie szkoleń można się w Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa spodziewać?

Paulina

@Ola, dlaczego tak uważasz?

Jedyny sesnowny gość (od finansów), który mógł coś tam zmienić odszedł z zarządu z końcem roku. Teraz nie ma już nikogo, kto mółgby podejmować mądre decyzje i zatrzymać wypływ kasy z firmy.

Ola

Firma idzie na dno. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.?

Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.

Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.